Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.

Mali Nowy wpis

Hej. ;) tak jak ktoś napisał w wynajmie zdarzają się sezony lepsze i gorsze mimo wszystko jest ktoś w stanie określić mimo wszystko jakie wychodzą zarobki? dodam, że z ofert na stronie o Łódź mi chodzi. Jakie premie w poszczególnych sezonach wychodzą tam specjalistom?

Larysa Nowy wpis

Hej. W ofercie na stronie jest wprost wskazane, że na wynagrodzenie specjalisty ds. Zarządzania Najmem składa się podstawa oraz system premiowy. Czy możecie je wprost opisać? jakie są zasady premiowania i jakie średnio teraz wychodzą?

Aga Nowy wpis
@Larysa

Wszystko zależy od zaangażowania i od sezonu ( w najmie mamy okresy gdzie wynajmuje się więcej mieszkań i okresy trochę słabsze), ale na wynagrodzenie nie można narzekać.

Agnieszka Nowy wpis

W firmie Fiesta Zn pracuję już od 2 lat, w żadnej innej firmie nie czułam się tak doceniona przez pracodawcę :) W każdej pracy zdarzają się problemy i trudne sytuacje, i to jest zupełnie normalne, natomiast tutaj nigdy nie zostaję z problemem sama. Świetnie jest zbalansowany czas pracy i czas prywatny, pracodawca szanuje mój czas wolny. Oczywiście, że jest sporo pracy, ale też godziwe i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Polecam Fiesta Zn jako uczciwego pracodawcę..

@klient

Byłam klientką firmy przez pół roku, wybrałam firmę ponieważ zapewniała o bezpieczeństwie i pomocy. Niestety najemca znaleziony przez agenta firmy najpierw włamał się do piwnicy, która nie była przedmiotem najmu, skradł przedmioty w niej znalezione. Przestał płacić czynsz, i zdewastował mieszkanie, łącznie z pozostawieniem po sobie pluskw. Najemca okazał się notorycznym (usunięte przez administratora) Straty wynikające z nieopłacania czynszu wynosiły około 10000 zł, straty wynikające z dewastacji mieszkania szacuje na ok 10000zl. Gdy zaczęły się problemy z najemcą, agent zaczął unikać ze mną kontaktu, firma umywała ręce, pracownicy byli niegrzeczni i aroganccy,. Po wszystkim nie usłyszałam słowa przepraszam. Nie polecam. Dramat. Omijać szerokim łukiem, wszystko jest fajnie dopóki nie ma problemów, a potem zostaniecie całkiem sami.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fiesta ZN Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista d/s Zarządzania Najmem ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Paula

Orientujecie się może tak ostatecznie co z tym działem rozliczeń? Wcześniej było napisane coś o braku zwolnień od roku a mnie pokazywały się aktualne oferty. Czyli to jakiś rozwój? Jeżeli tak to jakich zarobków będzie można teraz oczekiwać? Dodatkowo interesują mnie te szkolenia z opisu, jaki jest ich program?

@Paula

Nadal nie ma zwolnień w dziale rozliczeń, rozwija się firma i szukamy kolejnych osób. Obecnie pracuje w tym dziale ponad 10 osób.

Karola
@Pracująca obecnie

Docelowo o ile osób ma się powiększyć ten dział? Fajnie, że nie ma zwolnień - to napawa optymizmem. A jaki jest najdłuższy staż pracy w dziale rozliczeń?

Lili

Zastanawiam się czy w innych działach może być całkiem podobnie. przyznam, że to akurat nie moja broszka ale ciekawi mnie to czy przez te 2 lub 4 lata styl charakter pracy jakkolwiek się tu zmieniał czy raczej to samo się robi? czy ta funkcja jest monotonna?

Jak szefostwo w Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Hej, widziałam to stwierdzenie, że szukają kolejnych osób do działu rozliczeń. Czy ktoś z was tam aplikował już może? jak rozmowa jest przeprowadzana? I ile trwa cały proces rekrutacyjny?

Nic dziwnego że nagle opinie giną. Szczególnie te negatywne.. Pracodawca chyba się boi, że nie uda się nikogo znaleźć. Nie polecam pracy w firmie Fiesta zn. Szczególnie w biurze. Jest taka dziewczyna JC która idzie za przeproszeniem po trupach do celu. Wywyższa się i zwraca wszystkim uwagę. Siedzi po nocach aby się podlizać szefostwu i szuka błędów w pracy osób którzy wykonują inną pracę niz ona. Wysyła wiadomości do inny h pracowników że coś źle zrobili dodając przy tym zarząd. Niszczy wszystkich psychicznie, a zarząd się cieszy że ma osobę która robi po nocach i skarży na pracowników. Nie da się pracować w takich warunkach bo jeszcze mają pretensje że nie zostajesz po godzinach pracy aby zrobić więcej. Powodzenia wszystkim chętnym!

Ilona

A to aż tyle błędów tu ludzie popełniają, że jest na co donieść? Jakich np?

@Ilona

Oczywiście, jak będziesz aplikować na jakikolwiek stanowisko to zapytaj się jaka jest rotacja w oddziałach bo osoba z biura gnębi inne osoby z innych oddziałów.. (Śląsk, dolnośląskie, trójmiasto itd) Albo zobaczysz jak często chodza ludzie "odpocząć" bo nie wytrzymują

Jak długo pracowałeś ? W którym oddziale?

@Ilona

Chyba nie chodzi tyle o błędy co o braki w dokumentacji.

Ilona

Aha no dobrze, ale tak czy siak raczej nie powinno do tego dochodzić. No ale jeśli faktycznie atmosfera taka stresująca to pewnie jakieś cząstkowe wytłumaczenie... Ciekawe czy aktualnie faktycznie tak źle tu jest?

@Ilona

Czy jest tak źle później to nie wiem Ale jest tragicznie jeszcze przed współpracą..Zaproszono mnie na kilka godzin próbnych. Pani kierownik nie miała dla mnie czasu aby pokazać co mam robić bo cały czas mówiła że jest zajęta, a gdy ktoś potrzebował jej pomocy to nie potrafiła pomóc i się zacinała. Próbowała mnie szkolić ale gubiła się podczas tłumaczenia. Dziewczyny siedzą cicho i tylko patrzą na siebie wystraszone. Nie wrócę tam nigdy..atmosfera Toxic.. Może pójdzie jakis facet i załagodzi ta czarna mambę bo inaczej się chyba nie da..

@Już nie kandydat

Ano... to brzmi niestety chyba jak brak zainteresowania lub lekka dezorganizacja albo po prostu jakoś felernie Ci się trafiło - wiadomo różnie bywa. A facetów to szukają? Bo o dziewczynach każdy pisał chyba i się zastanawiam teraz, preferencja taka?

SSS111

Hej, właśnie dostałam ofertę pracy w dziale rozliczeń w tej firmie. Powiesz coś więcej o pracy tam? Widziałam się właśnie z Panią JC jako szefową więc chyba ma inne stanowisko albo mowa o innej osobie. Pracowałaś/łeś tam? Jak długo? W Warszawie czy gdzieś indziej?

Oferta
@SSS111

Podobno wygryzła (usunięte przez administratora)w tym roku parę osób aby zostać kimś więcej niż bycie szarym pracownikiem. Jest możliwe że to właśnie o nią chodzi,moze zarząd się zmienił i obsada na stanowiskach..

Logiczna
@Już nie kandydat

Skoro tak tragicznie "jeszcze przed współpracą " to po co podejmować taką współpracę? Tylko desperat tak czyni.Z tego co piszesz wynika,że się może nie nadawalas do pracy i odrzucenie spowodowało u Ciebie frustracje którą tu wylewasz.Dlugo tam pracowałaś?10 lat?5lat? 1 dzień?

@Logiczna

Logiczna- twój nick chyba miał na celu zmylić innych lub nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz to co jest napisane zamiast pytać się o staż pracy którego nie było....chyba że pytanie chciałaś skierować do kogoś innego i wywołałaś błędną osoba do tablicy.. niektórzy jak szukają lepszej pracy to nie chcą wchodzić do bagna jak widzą jak wygląda wstępny dzień gdy jeszcze nie jesteś zatrudniony. Szczerze nie polecam osoba którzy chcą konkretnej pracy bo tam panuje za duży chaos. A na pewno nie w tym dziale do której jest wspomniane..ludzie wypisują że nie oddaje im firma kaucji więc potem jako nowa osoba musisz zacząć w czymś co nie jest twoja wina.

Pracująca obecnie

A to dziwne, choć wiem od kogo może być ta opinia. Jest nowy dział rozliczeń pod kierownictwem JC i od ponad roku zero zwolnień, mieszkania rozliczone na czas, sami sobie radzą z windykacją a nie wszystko na barkach opiekunów byle od siebie wszystko odsunąć. Rozliczenia w końcu czytelne. Więc chyba komuś żal nie powiem co ściska.

aplikujący

czyli problemem jest dziewczyna. Na pewno na nią znajdzie się jakiś sposób albo od pracoholizmu dostanie zawału. Dobrze by było opisać samą firmę, zarobki, stosunek władz do pracownika.

Cezary

Po trzech latach wynajmu mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z zarządzania pani Maria @fiesta. ???? polecamy

Didrzej

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy, nie rzetelni, nie dotrzymują umów, dla paru złotych są w stanie zgnić klienta, i jak widzę jest na to przyzwolenie z góry. Dlatego proszę się dwa razy zastanowić, nim zdecydują cię Państwo na usługi tej firmy.

Cześć, to jaka jest ta kasa? Dacie znać? ktoś kiedyś pisał o okolicach minimalnej ale była tez oferta od osoby która pracuje obecnie i podobno nie narzeka. A w liczbach lub widełkach da rade przybliżyć zarobki speca od zarzadzania najmem? Wiem ze taka oferta kiedyś wisiała, w sumie to za jej sprawa tutaj jestem. Czy do końca tego roku będą jeszcze prowadzone nabory?

Pracująca obecnie

Pracuje od ponad 2 lat i nie narzeka. Pensja na czas. Rozliczenia mieszkań na czas, dział BOK i dziewczyna która wpisuje dokumenty do systemu w porządku. Dział kontroli powstał, są zmiany jak w każdej firmie. Mnie się pracuje dobrze bo pracuje a nie czekam na mannę z nieba. Współpracownicy w porządku, są wyjazdy integracyjne, wyjścia do kina etc. Jak dla mnie w porządku.

Judyta

Czemu omijać? Jest ktoś teraz na bieżąco i się odniesie? I skoro o telefonie już była mowa to na głównej stronie widnieje oferta na obsługę klienta właśnie w tej formie. Podkreślone zostało, że to w związku z rozwojem, to generalnie ile osób na dziale teraz pracuje? zauważyłam tez, że premia została wpisana jednie u speca od najmu. Na słuchawce niczego ponad podstawę nie zarobię?

@Judyta

Ja pracuje w tej firmie od ponad 2 lat i absolutnie nie narzekam więc nie wiem skąd te negatywne opinie. Widocznie ludzie lubią leżeć i dostawać kasę a nie pracować. Pracy owszem jest sporo, ale obecnie jest to tak porozkładane że dużo z barków opiekunów zostało zdjęte. W BOK są obecnie 2 osoby, jest to praca w określonych godzinach więc określone wynagrodzenie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fiesta ZN Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Praca

zarząd spółki FIESTA ZN. i osoby postronne traktują cię jak wroga. Wymagają coraz więcej i więcej, popędzają cię. Dorzucają obowiązków za te same pieniądze które de facto i tak nie wypłacają ci w całości za wykonane obowiązki albo przelewają w kilku transzach i terminach abyś sie nie zorientował że jesteś oszukiwany. jeździsz miesięcznie do różnych celów ale i tak za to płacisz praktycznie sam bo zwroty nie są całkowite. Gdy dorzuca Ci pracy to nie widzą że masz pod sobą kilkaset mieszkań i trzeba rozszerzyć dział bo lepiej ciebie wykorzystać. Musisz pracować po kilkanaście godzin aby sie wyrobić ale im nadal mało. Nie docenią cię i tak. Niektórzy to siedzą i urządzają sobie prywatne rozmowy a Ty musisz za nich zapierniczac aby wykonać obowiązki aby klient był zadowolony. Jeśli jesteś lizusem który chodzi i sie lasi do zarządu to praca dla ciebie bo mało obowiązków a dużo korzyści. w firmie każdy wszystko o tobie wie oprócz ciebie samego. Nie spodobasz sie im to cię zwolnią jak znajdą kogoś na twoje miejsce. Jeśli chcesz pomocy to jej tam nie znajdziesz - musisz radzić sobie sam.

@Praca

Jak to niektórzy siedzą i nic nie robią? I chcesz powiedzieć, że mimo to wypłaty są identyczne? Bo co jak co to trudno mi uwierzyć, żeby szefostwo płaciło za brak pracy, już nie przesadzajmy. Oni o tym wiedzieli, że tak to wygląda?

@Ilona

Myślę że może to być prawda. Zaproszono mnie na dzień próbny i babka tłumacząc mi nie wiedziała co robi. Pokazywała to bardzo długo po kilkanaście razy to samo. Rozumiem że chcieli pokazać dokładnie ale za 3 razem można coś zrozumieć nie trzeba jednej tabelki pokazywać ponad 10 razy bo to strata czasu.. zanim pokazali to kazali mi siedzieć przez godzinne bezczynnie bo tak zapracowani...

Lisek
@Praca

Mam podobne doświadczenia z jednego z oddziałów. Ale z tego co wiem tak jest wszędzie. Szefostwo stosuje (usunięte przez administratora)w czystej postaci. Kasa z opóźnieniem 2 miesiące. Atmosfera gorzej niż okropna. A zasuw od rana do nocy 7 dni w tygodniu.

Nie polecam słabe warunki

@Kandydat

Zgadza się. Trochę powyżej najniższej krajowej. Najlepiej umowa zlecenie aby nie przysługiwały urlopy i zwolnienia płatne.

Stefan

Nie polecam. Słabe warunki finansowe. Firma nie zapewnia nawet minimum wymaganego przepisami. Problemy z rozliczeniami finansowymi. Robią wszystko aby nie wypłacać premii i prowizji. Kosztami pracy obarczają pracowników. U nich można zatyrać się na śmierć za 2000 zł, które żeby dostać też trzeba wyrwać. Wszystkie problemy zrzucają na pracowników. Zero pomocy. W mediach przedstawiają się jako wybitni fachowcy. W rzeczywistości fachowcami są pracownicy, którzy od nich odchodzą.

Dariusz
@Stefan

To niewiele jak jest najniższa krajowa. Czemu nie płacą premii? Jest uznaniowa i nikt na nią nie zasługuje czy po prostu nie mają kasy?

do Dariusza
@Dariusz

Premii nie ma. Jest do podstawy prowizja, ale pod stołem.

Joanna
@do Dariusza

A ile wynosi prowizja?

Odp prowizja
@Joanna

Prowizja mają agenci którzy wynajmują nieruchomości. Przy sprzedaży jest to 2 % dzielone na pół z firmą - podatek. Przy wynajmie 100% dzielone na pół z firmą - podatek. Oczywiście po uzupełnienie całej dokumentacji i poprawnej weryfikacji najemcy. Oraz wiele innych czynników weryfikujących czy premia Ci się należy. Jeśli będą szkody przez Twoje zaniedbanie to wszystko jest potrącane z premii

@Odp prowizja

Chodzi o szkody, które może wyrządzić najemca? Jako zabezpieczenie nie pobiera się czasem jakiejś kaucji?

@Odp prowizja

Stawki prowizji ustala się indywidualnie z klientem, przy sprzedaży równie dobrze można wziąć 1% jak i 3/4%, przy wynajmie wszystko zależy od konkretnego mieszkania, aktualnego popytu itd, czasami jest to 50%, a w sezonie można wiązać 120% czynszu najmu. W każdym razie jak wyżej napisane podział jest 50/50. Jednak nigdy nie spotkałem się, aby były potrącone z prowizji jakiekolwiek pieniądze, za brak uzupełnionej dokumentacji, weryfikację najemcy, szkody czy cokolwiek innego.

Ilona

Aha, czyli w zasadzie to za nic nie potrącają w takim razie? I ogólnie to trochę jednak skomplikowana sprawa z tym. A faktycznie jest ona wypłacana pod stołem?

@Ilona

Pracuję tam od kilku lat i nie spotkałem się, aby cokolwiek było potrącane z premii/prowizji (oprócz podatków oczywiście). System jest prosty ile wynajmiesz tyle zarobisz. Nie wiem skąd ta informacja, żeby cokolwiek było rozliczne pod stołem.

Czyli, nie będzie problemu żeby w razie czego udowodnić, że od każdej prowizji przez was wziętej (od właściciela i OD NAJEMCY) odprowadziliście podatek? Cieeeeeeeekawe... :D

@Anna

Oj widzę strasznie wyraźne zwątpienie. ;p Masz na nie dowody czy faktycznie to tylko silna sugestia?

Oczywiście.

@Anna

jakie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.?

Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.