Opinie o OT Logistics S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OT Logistics S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OT Logistics S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OT Logistics S.A. w Szczecin

Obywatelka

Z daleka od tej firmy i nigdy z nimi nie wspolpracujcie bo nie płacą za faktury. A kodeks pracy to oni chyba nie wiedzą co to jest. Ta firma to jest ruina . Ludzie traktują ja przedmioty i zaraz upadłość będzie.

Anonimowy

Powiem tak bo nie mogę dodać opinii.. Oni są największymi złodziejami żeby ludzia (usunięte przez administratora) wypłatę nie zgodnie z współpraca w dodatku co tam się dzieje to można było by zgłosić do państwowej inspekcji pracy jakie tam warunki panują iwgole szefostwo to największe (usunięte przez administratora) umywają ręce pod każdym kontem najlepiej cieszyłbym się jak by zeczywiscie wpadła tam inspekcja i by dostali kary oraz upadłość firmy

Krystian

Z tego co przeczytałem to dobrze że już tam nie pracuje.

Xyz

Totalnie nie porozumienie w tej firmie jest każdy umywa ręce i odpycha od siebie robotę. Nikt nie chce decyzji podjąć każdy się boi. Nic nie można do końca załatwić . Brak kasy na wszystko!!! Każda spółka problem ma z kasą!

Firma OT Logistics S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Albert

Znowu przełożyli datę publikacji danych za 2019r. Coś jest nie tak z ich wynikami

Anonimowy

Witam Opinia na temat OT Logistics w Szczecinie i pośrednictwo we Wrocławiu jest monotonna dla czego.. Już tłumaczę jak ciebie zatrudniają powinno być tak.. 1.rozmowa z BHP 2.odziez BHP 3.krótka rozmowa z BHP przestrzeganie itd... 4.po czasie podpisania umowy o pracę/zlecenie powinno się otrzymać zeczy robocze tzn buty z blacha kombinezon rękawice... Tego co wymieniłem nie miało miejsce nawet na rozmowie.. Pracują ludzie w tej pracy tacy co albo maja po 7/5/40lat zajechane w robocie a są bez ubioru.. Musisz mieć własne zeczy najgorsze jest jak ktoś nie ma butów a ma 1pare to kto zwruci pieniądze za ten brud itd? Nikt tego nie zwruci.. Nie polecam nikomu pracy w takim miejscu chyba że ktoś woli się zajechać na brudzić i stracić to już jego decyzja.. Przerw wogole nie ma.. O co kolwiek trzeba się prosić a słowa nie dotrzymują.. Są libacje alkoholowe i żaden kierownik na to nie zwraca uwagi pod jakim kolwiek kontem.. Jednym słowem maja to w (usunięte przez administratora) Nie zdziwię się jak wpadnie nie zapowiedziane państwowa inspekcja pracy i będzie zamieszanie dla tego że nic tu nie stosują nie pilnują ani nie potrafią dotrzymać danego słowa.. A jeżeli chodzi np o wypowiedzenia to robią podpuszczenie że niby coś zrobiłeś a nie uwierzą tobie tylko pracownikowi który długo pracuje w ich siedzibie.. Wszystko jest popierdzielone i brak zasad .. Nie polecam... Pozdrawiam Anonimowy

bolek
@Anonimowy

ale tam we wrocławiu poleciały zwolnienia grupowe

Tak zatrudnili w Szczecinie ale oni zaraz mogą wypowiedzenia dostać. Każdy z pracujących wie jak kondycja finansowa jest grupy. Współczuję tym nowym bo Titanic już jest bardzo dziurawy i bardzo bardzo szybko wody nabiera.

Zwalniają pracowników we Wrocławiu, cały CUW zostanie zlikwidowany. Zatrudnili w księgowości w Szczecinie i Gdańsku.(usunięte przez administratora) Titanica

Czy w Ot Logistics S.A. panuje luźna atmosfera?

kinga

jest bardzo luźna a w szczególności na wypowiedzeniu grupowym

Zwolnią grupowe we Wrocławiu poszły. Odradzam się tam przyjmować do pracy

SZCZECINIANKA

Witam wszystkich widziałam ich ofertę pracy na samodzielnego księgowego ale nie złożyłam swojego CV. Ponieważ prześledziłam ich dane finansowe za ostatni rok ( 3 kwartały 2019 ) . Sytuacja finansowa GRUPY OT jest tragiczna w wręcz bardzo bardzo słaba. Z taką stratą co oni posiadają i zadłużeniem wobec BANKÓW to po opublikowaniu rocznego sprawozdania finansowego za 2019 r ( z komunikatów można wyczytać że ciągle przekładany jest) każdy BANK zażąda zwrotu udzielonego kredytu i już nie będzie spółką giełdową. Ta spółka widnie tylko na papierze lub wirtualnie. Jak to wogóle funkcjonuje ? Jak jest strata to problem z regulowaniem zobowiązań musi być bardzo duży . Zastanówcie się Bardzo głęboko czy warto podjąć prace w spółce która NIE ZARABIA tylko generuje same straty. Spółka żeruje na swoich Kontrahentach i ich wykorzystuje .Proszę ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO PODJĄĆ PRACĘ W TAK NIE RENTOWNEJ I BARDZO ZADŁUŻONEJ GRUPIE.

barbara

na 30.09.2019 Środki pieniężne w kasie i na rachunkach bankowych, środki pieniężne na rachunkach VAT w tym: 1 422 167,32 - pieniężne środki krajowe na rachunkach bankowych 79 456,77 - w tym środki na rachunkach VAT 44 412,70 - w tym środki na rachunkach ZFŚS 150 828,84 - pieniężne środki zagraniczne na rachunkach bankowych 1 147 469,01 Inne aktywa pieniężne - - RAZEM 1 422 167,32 to dane według sprawozdania finansowego !!! tu nawet na wynagrodzenia nie starczy uciekajcie jak najszybciej!!!!!

pracuś

czyli OT zaraz bankrutem będzie i w szczecinie wypowiedzenia pracownicy dostaną !!!! uciekajcie jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spedytor

Nigdy więcej ot logistics. Omijać szeroko. Każda że spółek to agonia na nic pieniedzy nie ma . Wogole nie płacą kontrahentą wszyscy od nich się odwracają. Odradzam prace tam w Szczecinie . Kto się zatrudni do końca roku bezrobotny zostanie tak jak Wrocław wypowiedzenia dostał. Nie nie nie

Xyz

Tam problem ma każda że spółek . Brak kasy i zadłużone ile się da nie płacą zobowiązań swoich. (usunięte przez administratora)

Negatyw

Nie polecam pracy w tej Spółce. Szkoda czasu i zaangażowania. Z góry można przewidzieć jaki będzie efekt pracy - zwolnienie. We Wrocławiu likwidują CUW, porozumienia z pracownikami zostały podpisane. Zabawnym może wydawać się fakt, że ludzie w Szczecinie i Gdyni myślą, że zostaną potraktowani inaczej, lepiej. Myślę, że czeka Was tez sam los co Wrocław - zwolnienia grupowe, to kwestia czasu. Chyba, że kreatywna Warszawa wymyśli, co by jeszcze sprzedać, żeby chociaż trochę spłacić długi, wówczas agonia Spółki będzie trwała dłużej... Poza bardzo słabą kondycją finansową, w Spółce panuje jeden wielki chaos. Struktura organizacyjna i kompetencyjna jest zmieniana średnio raz na kwartał. Ten bałagan jest odczuwalny w zwykłej, codziennej pracy, bo nikt z kierownictwa nie chce podejmować decyzji i być za nie odpowiedzialnym. Spółka posiada bardzo słabe rozwiązania IT, które powodują, że pracy na pewno nie ubywa, ale dział IT od lat ma się dobrze i rośnie w siłę...

Opublikują dane za 2019 będzie strata i banki wypowiedzią umowy kredytowe i może być po firmie i zwolnienia

Kamila

Opublikujcie w końcu dane finansowe za 2019r. My chcemy wiedzieć na czym stoimy czy będą ciecia . Pracownica.

Czekamy na wyniki finansowe za 2019r. To dopiero będzie się działo . Każda spółka po uszy zadłużona na maxa . CZEKAMY!!!!!!

Inwestor

Kurs akcji szoruje po dnie . Uuu grubo tam musi byc zmiany non stop na stanowiskach wysokich . Wyniki finansowe bardzo słabe muszą być że każdy ucieka z firmy

Zostaw merytoryczną opinię o OT Logistics S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w OT Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OT Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OT Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OT Logistics S.A.
1.1/5 Na podstawie 38 ocen.

OT Logistics S.A.