Opinie o Dom Volvo Car Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom Volvo Car Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dom Volvo Car Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Volvo Car Sp. z o.o. w Warszawa

Tak

Niestety ale proces rekrutacji to dramat. Brak szacunku do kandydata!!! Jeśli myślicie żeby wysłać swoje CV to nawet szkoda czasu. Na rozmowie nikt nie chce nawet powiedzieć o zarobkach. Dopiero po paru godzinach rozmów i stracie czasu okazuje się ze są beznadziejne, znacznie poniżej rynkowych!

Nie zadowolony Nowy wpis

Odradzam Serwis w tym Salonie . Długo wykonują naprawy klakierskie a do tego sami tego nie robią tylko zawożą samochód do innego warsztatu. Taki jest ich szwedzki Standard. Niskie zainteresowanie klientem, nawet jak chciałem kupić samochód nikt do mnie nie podszedł. Szczycili się Pracą w Salonie i był ruch, ale tylko powietrza przez pracowników którzy gdzieś ciągle latali, ale klient ma czas i musi poczekać. Do tego sprzeczne informacje O naprawie samochodu, a do tego jeszcze na koniec zmieniają ceny i podwyższają stawkę. ODRADZAM MASAKRA ODRADZAM

Nie widzę by wcześniej pisano o pracy w dziale IT albo żeby do niego jakoś szczególnie nawiązywano a właśnie widnieje oferta w Internecie dla specjalisty ds. IT. nie podają w jej zakresie szczegółów takich jak chociażby zarobki. możecie je więc przybliżyć?

Zawiedziony kupujący Nowy wpis

Szanowni Państwo, jeśli zamierzacie kupić używane volvo selekt to niestety nie można tego zrobić po godzinie 16 (mimo i z salon jest otwarty dłużej) gdyż pracuje tylko jeden handlowiec (taki dobrobyt w firmie) , który jest niestety mocno zajęty i robi łaskę , że w ogóle zejdzie z nami porozmawiać . Być może gdyby kwota zakupu nie była taka niska około 200 000 tys zł .(za tyle można kupić nowego mercedesa bez łaski) na pewno zainteresowanie byłoby większe naszą osobą .W tym kraju jest tak dobrze , że można olewać przyszłych kupujących . Dziękuje dealerowi DOM VOLVO za zniechęcenie do marki volvo .

Administrator Nowy wpis

Dom Volvo Car Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Koordynator. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Mechanik Samochodowy

Jest pierwsza rozmowa z dwoma lub jednym mistrzem zamiany, w moim przypadku drugi dołączył . , później rozmowa z dyrektorem na temat zarobków . Chyba trzecia rozmowa później. Na pierwszej rozmowie, wszystko ale wszystko chcą wiedzieć o Tobie, opisują jak wygląda praca u nich na serwisie. Takie pierdoły, mistrz nadzoruje zlecenia, jak są wydawane części i tp tp , miałem wrażenie że prowadzi zemną rozmowę jak bym nigdy nie pracował w serwisie. Wile pytań jest nurtujących i niektóre pytania techniczne są tak zadawane że nie da się prawidłowo opowiedzieć żeby trafić w punkt widzenia tego mistrza warsztatu. Np.odp że mamy pomoc techniczną labo instrukcje napraw. Są pomocne i bardzo istotne ale doświadczenie i kilkanaście lat pracy w warsztacie, często mówi że instrukcja swoje a życie swoje. Na rozmowę o prace musiałem poczekać, pół godziny, nie byłem zadowolony, później rozmowa trwa bardzo długo, z godzinę albo trochę więcej. I na pierwszej rozmowie nie dowiesz się na temat umowy jaka na jaki okres i zarobki, nie chcą nic powiedzieć. więc pierwsza rozmowa to tylko wypytanie się o Ciebie a nie chcą nic zdradzić na temat zarobków czy kwestii umowy, byłem bardzo nie zadowolony że po pierwszej rozmowie nic nie wiedziałem na jakich warunkach będę zatrudniony. Po pierwszej rozmowie wiem że pracują od do, kto zarządza, że nie będę w dom volvo zatrudniony tylko pod inną firmą, żeby coś mniej płacić podatków. I kto pracuje na serwisie i jak wygląda obsługa gdy mechanik przyjmuje auto na serwis od klienta. Warsztat jest bardzo mały, myślałem że będzie większy, trochę taki kurnik (pod względem wielkości). kafejki na ścianach,. schludnie w miarę. Do późna parującą, Niechciał zdradzić czy są nadgodziny, czy mechanicy często zostaje się po pracy, ponieważ mam dziecko i je odbieram więc, nie mogę . odp na drugiej rozmowie pan się dowie, my nie mamy prawo rozmawiać na temat warunków zatrudnienia. Może tylko dyrektor, nawet nie wiem jaka będzie podstawa czy ile tam premii jest od przerobu, znów odp nie jestem upoważniony do podawania takich informacji. Ale o ciebie wypytają się o wszystko dzieci zona gdzie mieszkasz z kim. Pytania niektóre zbyt prywatne, z kim mieszkam, Chciałem odpowiedzieć z kochanką . ile pracowałeś i pytania z naprawy aut-- to rozumiem, pytania o nałogi alkohol i tp dostałem informację że odezwą się z pozytywną lub negatywną odp. 4 miesiącach odzywa się żeby zaprosić mnie na drugi etap. ale on będzie połączony z pierwszym etapem ponieważ musi sobie mnie przypomnieć. odmówiłem że nie mam czasu na tracenie czasu gdzie pracownika szukają nie wiadomo jak długo. Coś wspominał że są dwie albo trzy etapy rekrutacji. pierwsza z mistrzami później z dyrektorem, jak się zastanowią to trzecia. I bardzo długo długo szukają pracownika, dwóch albo trzech na warsztat. Można znaleźć stare ogłoszenia o pracy, więc bardzo długo szukają pracownika. Rozumiem że trudno znaleźć pracownika, ale chyba szukają złotej rybki, nie jednej nawet dwie złote rybki. Na rozmowie jest dwóch mistrzów, jeden co długo bardzo długo pracuje w volvo, i cholernie wypytuje się i miałem wrażenie że chce udowodnić że jest najlepszy albo najmądrzejszy. Taka pani goździkowa albo jak komentator hajto który wszystko krytykuje. Drugi mistrz wydawał się na w porządku, nie wywyższał się.

pytania o zarobki w obecnej firmie i jak wygląda system premiowania === na minus pytanie ponieważ bardzo interesowało go jaki jest system premiowania a nie to że np.nie jestem zadowolony z pensji i dlatego np. chce zmienić. Chciał zebrać informacje do analizy dla dyrektora ?? pytania o status rodziny==== na , minus pytanie żonaty lepszy a rozwodnik już zły ?? pytania o status zamieszkania, kredyt i tp. === minus pytanie. Kogo to interesuje czy mam kredyt czy ciotka z usa kupiła mi mieszkanie pytania na temat nałogów === okej, kto by się przyznał że jest w grupie AAA pytania na temat jak usunąć dana usterkę == plus pytanie Pytanie od kiedy mogę zacząć pracę === plus pytanie Pytanie o dojazdy, nie są uciążliwe ==== plus pytanie Pytanie o samochód jaki mam === na minus pytanie Pytanie ile chce zarobić, za jaką pensje mogę przyjść do pracy. === na minus pytanie, nie wiem jaki jest system płac i tp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tak

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie to odradzam szczególnie KOBIETOM!!! Mimo kilkuletniej pracy w tej firmie nie uświadczysz umowy o pracę (nie ma znaczenia, że Twoje stanowisko, zakres obowiązków oraz godziny pracy to powinna być typowa umowa o pracę), chyba, że jesteś mężczyzną, to wtedy sytuacja jest odwrotna. Firma szczyci się, że panuje u nich ''Szwedzka kultura pracy". Nic bardziej mylnego. Gdyby tylko dowiedzieli się jak traktują swoich pracowników to ta firma już dawno by nie istniała. Ludzie masowo się zwalniają przez niskie pensje, ucinane premie, brak UoP, plany sprzedaży praktycznie nie do zrealizowania.

xyz

Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś zaczął o tym mówić... Ja sama długo milczałam, x lat pracy znosiłam w ciszy, bo myslalam ze to wszystko na co zasługuje. Gdy od niechcenia wysłałam CV do innej firmy, 3 miesiące umowy próbnej i po 3 miesiącach UoP na czas nieokreślony, na start 2x wieksza pensje, medicover, polisa na życie, dofinansowanie do wakacji, PŁATNE NADGODZINY, czyli rzeczy na które zasługuje pracownik w tym KOBIETY (bo Dom Volvo nie traktuje kobiet jako pełnoprawnych pracowników), to dopiero wtedy otworzyłam oczy, że zasługuje na więcej.

Dominika

O widzę, że ktoś także zwrócił uwagę na aktualnie ogłoszenia. Wyjaśni mi ktoś dlaczego spec od części zamiennych ma proponowaną umowę o pracę a ten od gwarancji kontrakt? w razie czego będzie to elastyczne jednak do dogadania czy na gwarancji nie da rady na uop? Może ktoś też podać widełki dla części zamiennych? ile zarobi osoba z dwuletnim doświadczeniu na tym samym stanowisku i znajomością DMS Autostacji?

@Dominika

Specjalista do spraw gwarancji nie ma szans na umowę o pracę. Poprzednia osoba (k) pracująca na tym stanowisku również jej nie miała i nie było to niestety do dogania, ale może coś się zmieniło w tej w kwestii.

@xyz

No ale to czekaj. Ta jedna osoba to kiedy odeszła skoro piszesz, że nie wiesz czy coś się nie zmieniło przypadkiem? i ile osób w takim razie na tym stanowisku zatrudniają?

@Dominika

Jest jedna osoba, stosunkowo niedawno odeszła. Z jakiegoś powodu ciągle szukają kogoś na to miejsce. ;) Nie chcę być odpowiedzialna za wprowadzanie w błąd w sprawie nowych ofert, dlatego napisałam - może coś się zmieniło.

@xyz

Aha no dobra, dzięki za objaśnienie w takim razie. Ale skoro tak piszesz to masz jakieś doświadczenie w tej kwestii? Jak się pracuje na tym stanowisku, coś więcej napiszesz odnośnie specyfiki pracy itp?

Ciekawy

Jest ogłoszenie na magazyniera? Czy warto sobie zawracać głowe i aplikować na to stanowisko?

xyz

Dom Volvo, z resztą samo Volvo - wielka, nowoczesna, wspierająca marka. Czy rzeczywiście tak jest? Otóż nie. Jeżeli jesteś kobietą i oczekujesz umowy o pracę - w tej firmie jej nie dostaniesz, cały czas pracujesz na umowie zlecenie, ew. na własnej działalności. Mężczyźni mają na nią dużą szanse, jednak kobiety nie mają żadnej. I nie łudź się, że po roku, dwóch czy x czasu dostaniesz ją za dobrą pracę - nie dostaniesz. Podwyżki - nie dostaniesz. Oczywiście co roku jest podwyżka, tak zwana inflacyjna, po której finalnie zarabiasz mniej niż w roku poprzednim. Awanse? Nie za bardzo. Jeżeli ktoś ma więcej pytań to zapraszam. :)

Roman
@xyz

No co ty? Dyskryminują kobiety dlatego że to branża motoryzacyjna? Tylko jeśli chodzi o umowy i podwyżki czy awanse też? Nie ma żadnych pań na menadżerskich stanowiskach?

@Roman

Dyskryminują raczej dlatego, że boją się co zrobią gdy kobieta zajdzie w ciążę :) co do stanowisk menadżerskich, to temat rzeka i niestety jak tu będę pisać to sprawdzą moje IP i zobaczą kto to napisał - chociaż pewnie już to zrobili :))

Zenek
@xyz

Cześć, co możesz napisać na temat stanowiska /specjalista ds.gwarancji./ jaka umowa,jakie zmiany i najważniejsze jacy ludzie w koło? Dzięki za info.

@Zenek

Nie będe się wypowiadać o nowej ofercie, bo może zaszły zmiany, o których taki zwykły Kowalski jak ja nie wie :-) Więc zawsze warto zaaplikować i zapytać, może naprawdę coś się zmieniło. Poprzednio było zlecenie/własna działalność, zmiany 9 - 17. Ludzie w dziale współpracującym są naprawdę genialni.

Ogłoszenie na Konsultant Ds. obsługi klienta do Dom Volvo Car Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Piotrek Z

ta firma jest długo na rynku, i tylko 5 opini z dwóch lat, inne firmy na tym portalu mają w więcej opinii. Kasowane ???

Pawel

Przyjedzcie na AL. Krakowskie 7 mamy lepsze autka i lepszy serwis, chetnie poprawimy po innych serisach!!!

Filomena

Czy firma działa bez zmian? Zastanawiam się dlaczego nie ma tu wcale opinii, nikt nie wie o tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Volvo Car Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dom Volvo Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Volvo Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Volvo Car Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dom Volvo Car Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dom Volvo Car Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dom Volvo Car Sp. z o.o.
  • Puławska 558/560