Opinie o Basel Olten Pharm S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Basel Olten Pharm S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Basel Olten Pharm S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basel Olten Pharm S.A. w Warszawa

Czy urlop w Basel Olten Pharm S.A. jest płatny 100%?

Poszkodowana Nowy wpis

Mam nadzieję, ze ci, którzy tam pracowali, pójdą na wieloletni urlop do więzienia. Dziwne, ze jeszcze ich tam nie ma.

Steven Nowy wpis

Warszawski sąd pod koniec maja 2019 r orzekł upadłość i zatwierdził sprzedaż Basel Olten Pharm za 3,9 mln zł . na rzecz Getpark Sp. z o.o.

ewa2020 Nowy wpis
@Steven

A konkretnie, firma upadła, ponieważ wszystkie środki finansowe zebrane od obligatariuszy zostały wyprowadzone na zewnątrz przez rodzinę Kąkolewskich (prawdopodobnie we współpracy z licznymi wspólnikami). Raczej pewne, ze sprawa została z góry zaplanowana. Tzw. ordynarny złodziejski numer. Dlaczego pani Kąkolewska jeszcze nie siedzi w więzieniu jest doprawdy dziwne.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Basel Olten Pharm S.A.?

Ewa2020

Przecież ta firma zbankrutowała

baba jaga

Właścicielem firmy jest p. Konrad Kąkolewski, obecnie na państwowym wikcie. Od zeszłego roku kiedy firma rosła jak drożdże w cieście. Przyszły jednak ciężkie czasy /brak sponsora/ i redukcje - chciane i niechciane. Sporo dobrych specjalistów odeszło /ja też :)/. W kategorii kosmetyków bardzo ważne są budżety marketingowe, niestety teraz jest cieniutko, więc sprzedaż spada. Kto się nie rozwija ten upada. Produkty fajne /to za mało/, jednak gdybym miała inną propozycję to bym skorzystała.

Inwestor
@baba jaga

Z racji tego że firma jest powiązana z Panem Konradem, również echem odbija się to na całym Baselu. Nie wiem jak spółka funkcjonowała do tej pory, ale z tego co czytam ma spore problemy finansowe: (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Basel Olten Pharm S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
Zadowolona

Mają fajne kosmetyki

Teresa
@Zadowolona

Pytanie, czy maja dobre sprzedaże, długoterminowe kontrakty? Czy jest szansa na prace na dłużej w stabilnej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Basel Olten Pharm S.A. - Warszawa

Basel Olten Pharm S.A.