Opinie o Adient Commercial Seating i Metal w Skarbimierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adient Commercial Seating i Metal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adient Commercial Seating i Metal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adient Commercial Seating i Metal w Skarbimierz

A ja się trochę wyłamię. pracuję tu już kawał czasu i owszem - jest się do czego przyczepić, ale moim zdaniem niektóre komentarze są niewspółmierne do realnej sytuacji. Bo koniec końców dla mnie nie jest źle. Oczywiście, że nie jest idealnie i znalazło by się trochę rzeczy do poprawy. Niektórzy piszą o niby złej atmosferze, ale atmosferę tworzą wszyscy, każdy powinien sie zastanowic jaki jest jego wkład, bo jak ktoś przychodzi od razu negatywnie nastawiony i tylko narzeka, to ciężko, żeby atmosfera była dobra...na to się składa podejście każdego z nas. No ale od razu zastrzegam, że to moja opinia, nie narzucam jej nikomu, nie myślę, że nikt nie ma prawa uważać inaczej, bo każdy ma prawo do swojej opinii, dlatego wyrażam swoją. Może posypią się na mnie hejty, ale cóż, piszę w zgodzie z tym co myślę i tyle. Pozdrowienia dla wszystkich.

Dk

To ja napiszę z perspektywy pracy na każdej zmianie a b c cv . Prócz Szymona to żaden brygadzista ani zastępca nie jest na odpowiednim stanowisku. Człowiek powinien wykonywać swoje obowiązki i traktować ludzi z szacunkiem . Niestety są tu sami konfidenci ,którzy próbują podlizać sie Szerszeniowi. Brygadzista, który powinien rozwiązywać problemy z górą idzie do szatni i chwali sie jakie to rzeczy dzieją sie na jego zmianie. Opinie o pracownikach wystawiane są na widzi mi sie np .podwyższona opinia,bo mu sie (usunięte przez administratora) podoba albo, bo koleś uwielbiany jest za donosicielstwo. A pracownik ,który robi normy i stosuje sie do zasad jest zaniżany. Zgadzam się, że atmosferę robią sami ludzie ale moim zdaniem brygadzisci też są odpowiedzialni za nią. Nie powinni traktować ludzi inaczej ,obgadywać ich z innymi pracownikami czy działami, rozpowiadać o rzeczach ,które powinne być załatwiane między tobą brygadzista i szefem. Podkładać świnie by sie ciebie pozbyć mimo świetnych wyników, bo nie pasujesz do grupy (nie obgadujesz,nie donosisz) To co obecnie firma wyprawia na cv to żenada. Z Konradem już się nie da pogadać,Szarszeniowi odbija a same warunki pracy są coraz gorsze. Praca w zadymieniu, bo wyciągi się zapalają lub nie uruchamiają, ciągle awarie cel i innych maszyn po kilka godz I pretensje ,że produkcja nie idzie. Jedna zmiana robi ile chce druga musi nadganiać a inna w nosie ma wszystko,zostawia dział nie posprzatany z zalegającym częściami.Pracowalismy nawet gdy cala hala była zagazowana po jakimś wycieku. Ludziom było słabo niedobrze a świta z góry, że nic sie nie dzieje. Pozmieniało sie dużo i idzie to w bardzo złym kierunku.

Kiwior

gdzie znajdę aktualne oferty pracy w firmie? nie widzę takiej możliwości na stronie, chyba ze cos przegapilem

@Ruben

prawda, ja bym zresztą polecał tam jakieś ogłoszenie wychaczyć

Tuvim

Powiedzialby ktos jak u was tu wygląda robota jako slusarz? Jakie warunki itd?

jakie stanowisko cię interesuje kolego? musisz doprecyzować

CV

Pracuje 5 lat na Spawalni To co czytam to widocznie opinie dzieciaków którzy zostali wyrwani od kompa i zmuszeni przez rodziców do pracy a teraz wypowiadają się po przepracowaniu 3 miesięcy. Pozdro dla całej spawalni i przede wszystkim szacun dla Liderów za to że codziennie wykorzystują swoją wiedzę żeby to się kręciło. Gratuluje im cierpliwości i doświadczenia bo gdyby nie oni to nie byłoby spawalni!! Każda ze zmian jest dobrą zmianą. Żenada co tu się wypisuje na temat pracy innych osób. Sami weźcie się do roboty a opinie zostawcie dla tych ze stażem. Pozdro CV-ka

Krem
@Weronika

Premie są - zabierane. Jak pójdziesz na nadgodziny to sobie wyrównasz...

Boster

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacji u was? Ile jest etapów, jak długo trwa całość, itd. Z góry dzięki za pomoc!

kavatnik
@Boster

Co do etapów, są trzy - najpierw rozmowa telefoniczna, potem dwie osobiste.

kavatnik
@Boster

Nie jestem pewien, czy to standard, ale u mnie trwało to około dwóch tygodni? Być może nawet krócej.

Boster
@kavatnik

Kto prowadzi te rozmowy?

@kavatnik

miałem podobnie więc raczej standard

@Boster

Może ktoś z hr albo jakiś kierownik

@Tulip

To wygląda na to że sprawnie to idzie

noco

hej, czy jest szansa jako student zatrudnic sie tu końcem czerwca do początku pazdziernika?

noco
@noco

ktos wie czy jest taka opcja? robi sie tak u was/ albo znacie kogos kto tak robi?

hades
@noco

wydaje mi się, że jest taka opcja ale wiesz co najlepiej jak wyślesz zgłoszenie to ci informacje zwroptną rzucą

@hades

Gdzie takie zgłoszenie można wysłać?

@hades

Może podałbyś od razu maila na którego można do nich napisać?

Tuvim

Powiedzialby ktos jak u was tu wygląda robota jako slusarz? Jakie warunki itd?

wikre
@Tuvim

Adient to nie zakład ślusarski tylko fabryka foteli. Są operatorzy, monterzy, spawacze, narzędziowcy, elektromechanicy itp. Żadnego stricte ślusarskiego stanowiska nie ma.

michu
@wikre

no ale jest teraz oferta na ślusarza narzędziowego przecież, to może o to chodziło??

scrable

to w takim razie do tego tutaj w tej lokalizacji sa jakies przyjecia czy nie bo sie idzie pogubic

miszon
@scrable

a ktoś mi powie jak się tam zgłosić bo w sumie nie wymagają cv w ofercie więc co ja mam im wysłać??

Vortex
@miszon

jak aplikujesz przez stronę to tam chyba wypełniasz na bieżąco jakieś pola i na podstawie tego oni się z tobą kontaktują, teraz te aplikacje bez cv się stają popularne

Vortex
@scrable

są tylko pamiętaj żeby zawsze szukać firmy z dopiskiem skarbimierz bo tak jak mowili wyżej inaczej nie te oferty ci wyskocza

wolevo
@Vortex

a to jest ta sama firma z dwoma oddziałami czy jak?

Argo
@wolevo

To jest ta sam korporacja (Adient), ale dwie oddzielne spółki (Oddział Metal i Oddział Commercial Seating). Każda zajmuje się produkcją czego innego, i tak - Metal to metalowe stelaże do siedzeń samochodów osobowych, a Commercial Seating to fotele do samochodów ciężarowych. Obie te firmy mieszczą się w jednym budynku pod tym samym adresem.

Murny
@Argo

dzięki, to wiele wyjaśnia!

Murny
@Argo

a to w takim razie na tym profilu można pisać w ramach obu tych spółek cyz to tylko dla jednej z nich jest zarezerwoane?

Mulik
@Murny

a ktora robota cie interesuje?

drako
@Mulik

to ogolnie taka na dluzej jest praca?

drako
@Mulik

wszystko jest ogarniete jak powinno godzinowo czy zdarzaja sie tu nadgodziny?

birt
@drako

tak, zatrudniają tylko na uopy i raczej pracowników przybywa niż ubywa, chociaż nie powiem że zwolnien nigdy nie było

birt
@drako

dla przykładu ja juz 4 lata pracuję więc da się dłużej jeśli się postarsza

Jagoda
@birt

A masz po 4 latach umowę na stałe? Po jakim czasie od podjęcia pracy można liczyć na pierwsze podwyżki? Coś dorzucają ekstra na święta, jakieś karpiowe czy coś w tym stylu?

halo
@Jagoda

po 4 latach to juz kazdy powinien byc na nieokreslonej, jest jakis limit bycia na okreslonym przeciez

Bagano
@halo

tutaj jest tylko możliwość pracy na umowie o pracę czy mogę się starać żeby pracować na zleceniu?

Bagano
@halo

też mi się wydaje że jest jakiś limit ale nie znam się na tym, ktoś podpowie po ilu latach trzeba iść na nieokreślony?

@Bagano

tylko na uopy przyjmuja

@Jagoda

teraz funkcjonuje coś takiego jak merit czyli podwyżka roczna

@Jagoda

co do benefitów to firma oferuje ich mnóstwo i dodatki na święta też wchodzą w ich skład :)

kamo
@diznes

te dodatki na swieta to masz na mysli jakies premie pieniezne?

Piotr18
@diznes

powiesz jakieś przykładowe poza tym klasycznym multisportem który jest już prawie wszędzie? :D

Muran
@Piotr18

Premie, dofinansowania, ubezpieczenie, pakiet medyczny.

Gerreo
@Piotr18

Wszyscy nadają na tego multisporta a to jedno z lepszych rozwiązań w ogóle

gumir
@Piotr18

Zreszta wedlug mnie kazdy benefit jest dobry, bo ja obecnie pracuje w miejscu gdzie nie ma doslownie nic oprocz wyplaty :D A niestety nie zawsze mozna sie z dnia na dzien zwolnic jak cos nie pasuje.

MlasK
@diznes

na początku takiego uopa u was jest okres próbny? trzy miechy normalnie?

MlasK
@Gerreo

pytanko czy coś się samemu do tego dopłaca?

@Muran

ooo...a te dofinansowania to do czego? Pakiet medyczny jest w pełni przez nich opłacane? No i premie są co miesiąc za jakieś cele, czy może uznaniowe lub frekwencyjne? Fajnie gdybyś tez stawki podał tych premii :)

Figa

dobre pytanie, wie ktos jak jest z tymi premiami?

kameron

Premie były frekwencyjne i wydajnościowe, ale nie będę mówił ile wynosiły. Moim zdaniem takie kwoty były akurat, a dokładniej możesz zapytać już przy rozmowie o stawkach itd.

kameron
@kameron

Poza tym dofinansowania różne były więc poszkodowany się nie powinienieś czuć.

casanova
@gumir

powiedziałbyś coś więcej o tych benefitach? jakieś konkretne dodatki tutaj macie?

TV
@casanova

głównie premie i dofinansowania

Nano
@TV

No dobra a coś więcej? Jakie te premie, za co, co z tymi dofinansowaniami, do czego? Poprosiłbym o szczegóły :)

Nano
@Muran

mogę dopytac co to za pakiet medyczny?

Liber
@Nano

Wyżej ktoś napisał że frekwencyjne i wydajnościowe.

@Liber

W Adient Metal masz premię wydajnościową 16.67 % stawki podstawowej. Jej wysokość zależy od ilości reklamacji lub ich braku oraz realizacji planów. Rzadko spada poniżej 13-14 %. Kolejną premię to frekwencyjna 500 zł. Jeśli nie chodzi się na l4 lub opiekę na dziecko ( wypisana przez lekarza) to masz tą premię. Jeśli pójdziesz choćby na 1 dzień zwolnienia lekarskiego to zabierają tą premię na 6 miesięcy. Dojazdy w zależności od ilości km do miejsca pracy. Są różne przedziały i kwoty. Oprócz w zeszłym roku dodatek na wakacje 600 zł, 100 zł na dzień dziecka jak ktoś ma, 900 zł na święta + 200 zł na karcie sodexo. W porównaniu z innymi zakładami jest bardzo dobrze. Jedynie firma sama strzela sobie w kolano jeśli chodzi o rotację pracowników. Zatrudniają po 70-80 ludzi na pośrednika, plany spadają i nagle ludzi się pozbywają. Miesiąc później znowu potrafią ogłaszać się gdzie popadnie ze ludzi potrzebują. Tak już było dobre kilka razy, że ludzi zatrudnili, po 2-3 miesiącach podziękowali i za miesiąc znowu szukali od nowa. Sporo dobrych ludzi i zaangażowanych się zraziło widząc takie postępowanie. Dodatkowo sporo doświadczonych pracowników zaczęło odchodzić do innych miejsc pracy nawet za nieco niższą stawkę. Nie ma co ukrywać, że ludzie,którzy mają rodzinę, kredyt będą omijali dalekim lukiem ten zakład lub przyjdą i będą już czegoś innego szukać aby nie wylądować z ręką w nocniku podczas spadku zamówień.

Czyli częste zwolnienia ludzi jak nie ma dość zamówień? To na jakich umowach przyjmują? Nowi są na zleceniu? Bo jak wspomniałeś o benefitach to zwykle należą się jak się jest na umowie o prace, nie?

nosacz

każdy jest zatrudniony na umowie o prace

bajosz
@nosacz

występuje okres próbny?

inka

od kiedy ja pracuje to raczej nie ma zwolnien, jak juz to sie ktos zwalnia z prywatnych przyczyn

Tres
@inka

Na uopie to sie ma chyba nawet jakis okres wypowiedzenia nie?

ikol
@Tres

tak jest wyliczany według kodeksu pracy

@ikol

urlop, a nie długość pierwszej umowy przecież...

jakie stanowisko cię interesuje kolego? musisz doprecyzować

Kiwior

Cięty
@Kiwior

Ja też żadnych ofert nie znalazłem ogolnie na (usunięte przez administratora) maja oferty ale obecnie tam tez chyba posucha. Za to na ich stronie możesz im wysłać wiadomość i pisza tam ż też w sprawie pracy można więc moze warto tam spróbować?

Cięty
@Kiwior

ktoś tak aplikował i mógłby powiedziec cos więcej? działa to?

zimo
@Cięty

a w jakich lokalizacjach są siedziby firmy? oprocz skarbimierza w polsce.

@zimo

Działalność Adient Polska prowadzona jest w 6 oddziałach produkcyjnych: Siemianowice (produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli), Świebodzin (produkcja metalowych struktur i mechanizmów foteli), Bieruń (produkcja kompletnych foteli do pojazdów samochodowych), Żory (produkcja pianki poliuretanowej do foteli), ... Google pomaga w takich sytuacjach. Myślenie nie boli

Ricky
@Tax

A jak z tym wyslaniem cv przez ich stronę? ktoś tak robił i się udało dostać pracę?

parahutt
@Ricky

na coś konkretnego chciałbyś się dostac? moze będe wiedział czy kogos szkają?

beoni
@parahutt

macie tutaj multisporta i jakies ubezpieczenie zdrowotne w ogole?

@beoni

Jest tam multisport,jest saltus.luxmed placisz i masz

Phalio
@parahutt

Ja właśnie znalazłem jedną ofertę do Siemianowic, a kojarzysz gdzie indziej szukają?

track
@Phalio

a co do tej oferty w Siemianowicach to ktoś kojarzy jak tam się pracuje i jak wygląda to godzinowo? Bo jest napisane 3 zmiany ale nie są podane godziny

@track

A jakie możesz mieć godziny na 3 zmianach? Te co wszyscy 6-14 14-22 i 22-6 rano

othee
@Tax

no rozne moga byc godziny nie wszedzie sie pracuje do 6, czasem mozna od 5 lub od 7, nie rozumiem pytania

@othee

3 zmiany to nie 4 brygady. Skoro masz po 8 h to jakie inne masz godziny pracy? Chyba że masz grupę.

Tax

Tak. Najczęściej są to nadgodziny czyli 100 ale od czasu covida to dyrektor sobie zmieniał harmonogram i w sobotę robiłeś jak za normalny dzień. Także średnio się opłaca. Ale to są takie wiesz nadgodziny dla"cbetnych"a jak odmówisz to cie postraszą. Ot taka filozofia. Generalnie nie polecam.

miszon
@Tax

luxmed? a w ogłoszeniu o pracę jest medicover o co chodzi??

Bydlo
@Tax

a czym sie to rozni? bo na czterech jeszcze nigdy nie robiłem???

@miszon

ja w ogloszeniu nie widze, pewnie patrzymy na cos innego bo tu z nazwy zadnego ubezpieczenia zdorwotnego nie podali

@miszon

widze ze w tym ogloszneiu podaja multisporta to to mnie akurat bardzo obchodzi, jak to wyglada. czy jako pracownik duzo sie doplaca do takiej karty?

@miszon

od siebie moge ci poweidziec ze to sie praktycznie wcale niczym nie rozni dla ciebie jako pracownika, wiesz no to i to to ubezpieczenie zdrowotne, wazne ze masz dostepy do roznych specjalistow

sorbet
@cezar

i to fakt, zgadzam się że mało co się to różni tylko po prostu placówki są inne. Wcześniej miałem Luxmeda i trudno określić jakieś większe plusy i minusy tych ubezpieczeń żeby się znacząco różniły.

sorbet
@cezar

a z ciekawości zapytam, jakie są teraz ogłoszenia? bo w sumie nie wiem jak się tutaj teraz powiększy kadra :D

Cekin
@sorbet

chyba tylko na pracuj póki co wrzucają

Cekin
@sorbet

a skąd inofrmacje że się kadra powiększa? będą jakieś dodatkowe nabory?

mors
@cezar

to ubezpieczenie zdrowotne i opieka medyczna to jest to samo?

mors
@sorbet

do jakichs innych miast teraz szukaja tez?

Lipak
@mors

Gdzie w ogóle szukacie tych ogłoszeń? Bo na (usunięte przez administratora) nie ma niczego

@mors

watpie zę to jest to samo, raczej z doswiadczenia bym powiedzial ze to dwie rozne rzeczy jesli dobrze mysle

@mors

takie podstawowe ubezpiecznie zdrowotne to po prostu mozliwosci korzystania z naszego NFZ

@mors

opieka medyczna podejrzewam ze to taka dodatkowa prywatna jest czyli ze masz dodatkowy dostep do specjalistow, sa placowki konkretne i dalej to juz chyba zalezy od pakietu itp

@Lipak

teraz jest dosc swieze ogloszenie na inzyniera jakosci jak patrzylem

welwet
@karp

możecie powiedzieć jak to wewnętrznie wygląda czy jest zapotrzebowanie na pracowników itd?

beleben
@welwet

no wiesz co zapotrzebviowanie jakieś zawsze jest chociaż nie wiem. jakie stanowisko cię interesuje...

beleben
@welwet

najlpeiej po ogłoszeniach sprawdzać kogo chcą i w jakich ilościach ;p

fery
@beleben

Bez doświadczenia też czasami przyjmują?

@beleben

A na jakie stanowiska najczęściej potrzebują? To się wiążę z rozwojem i dużą ilością pracy czy bardziej są duże rotacje?

Dani
@fery

Myślałeś o stażu czy po prostu zaczęciu pracy normalnej?

Dani
@fery

Bo jeśli dobrze patrzyłem to na staż mieli ogłoszenie, a tam raczej doświadczenia jako tako nie wymagają

Tax

Produkcyjne. Chociaż też zdarzają się logistyczne czy jakościowe. Alw jeśli jesteś ambitny i nie boisz się jasno mówić to gwarantuje że będziesz niewygodny. Jeśli lubisz donosić to wezmą cie jak swojego.

malink
@Dani

Trzeba być studentem żeby na staże się dostać?

land

kojarzę że na staże chyba studenci nawet nie mogą, ale nie jestem pewny

Opo
@Tax

mógłbyś powiedzieć jak działa saltus?

szostak
@Opo

z tego co znalazłem saltus to są ubezpieczenia, o tym wszyscy tu piszemy czy coś innego macie na myśli?

Zanzibar
@Opo

podłączam się do pytania, chyba nigdy wcześniej mi się ta nazwa o uszy nie obiła, byłbym wdzięczny za wyjaśnienie

mokradła
@Zanzibar

To jest z tego co się orientuję ubezpieczenie i jak dostaniesz tam dostęp to możesz sobie tam umawiać wizyty

mokradła

wiesz może czy przyjmują tutaj ludzi bez jakiegoś dużego doświadczenia?

opium
@mokradła

tez sie wlasnie zastanawiam jak to jest z tym doswiadczeniem

opium
@opium

i w ogole gdzie najlepiej szukac ofert? czy to ma jakies znaczenie gdzie sie wysyla cv?

Onto
@opium

Na stronie? na pracuj? na fb? raczej gdzie nie wyślesz tam trafi do pracodawcy więc bez różnicy

Hamber

Nie wiem czy na prywatę odpowiadają na fb ale jest profil i regularnie coś tam wrzucaja w tym ogłoszenia więc możesz spróbowac w komentarzach coś podpytać

Ruben

Prawda oni na fb w ogóle tacy dosyć aktywni są

Kator
@Kiwior

Myślę że możesz spokojnie podejść bezpośrednio i zostawić swoje CV, rekrutacji tam jest na tyle że w końcu się ktoś odezwie

@Kator

po co ryzykowac skoro można bezpośrednio na ogłoszenie wrzucić i mieć pewność że dojdzie na czas i w odpowiednie ręce wpadnie?

@Ruben

prawda, ja bym zresztą polecał tam jakieś ogłoszenie wychaczyć

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Adient Commercial Seating i Metal.
logo firmy Automatyk
Skarbimierz
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Operator/ka maszyn przetwórczych
Skarbimierz
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.

Biuro

Też tak uważam, jedna dziewczyna tylko jest tam ok , zawsze usmiechnieta , chętna do pomocy Nikola , wiecej takich ludzi w tym zakładzie

Pracownikkk

Szukają mistrza i brygadzisty? Wiadomo na jaki dział?

prokop
@Pracownikkk

brygadzisty szukają na dzial EOL bo z niego mają degradowac panią brygadzistkę ze zmiany A, bardzo nieuprzejmą, opryskliwą osobę ktora psuje atmosferę wsrod ludzi, bardzo dobrze ze się jej pozbywaja dla takich toksycznych ludzi nie powinno byc miejsca w zadnej firmie

Janina
@prokop

Ja myślę że ta brygadzistka ogarnia najbardziej , wiadomo że jak pilnuje i upomina ludzi to źle, lepije jak się ma brygadziste takiego jak ze zmiany B nic nie robi nic nie wie to ldzie robią co chcą Ona jedyna stoi za ludzmi

Kawior

L4 w jakości to norma , przecież jak się ma znajomości to można Tak miało być dobrze , z nowym wodzem który szybko uciekł a taki miał zrobić porządek (usunięte przez administratora) straszny , nie ma w tym zakładzie ludzi którzy to ogarną. Spawalnia największe (usunięte przez administratora) Liżą (usunięte przez administratora) koordynatorowi a on się z nich śmieje. Od swojej niewiedzy i nieudacznictwa odrwaca się uwage wyśmiewając innych

Znajomy

Jakość na recaro leży, pani ważna nic nie robi , dalej chodzi i knuje Produkcja są tacy co nic nie muszą siedzą i pierdzą w stołek HR zajmuje się postami na fb i sami sobie je lajkują , smiech na sali

Tax

Jeśli jesteś w grupie Rafcia na spawalni to tak. Tam jest fajna atmosfera. Jeśli u innych to szczerze współczuję. Generalnie sam nic nie zdziałasz jeśli wkoło masz konfidentów.

Tax

Nie wiem czy beee ale atmosfera bywała różna. Nie oceniam ich pracy tylko pisze z perspektywy pracy w grupie.

Wtw
@Tax

Dokładnie to najlepsza zmiana na CV u Rafała spoko chłop naprawdę!!! A tamci nie za bardzo a zwłaszcza ta (usunięte przez administratora)co o niej tak piszą gdzie jest na zmianie zastępcą brygadzisty " mistrzyni spawalni tylko od tej drugiej strony- kabelek!"

Właśnie jedyny Sławek i Szymon mają jakiekolwiek ludzkie zachowania. Nigdy nie zauważyłem by Sławek na kogoś cokolwiek mówił, wręcz przeciwnie z szacunkiem do ludzi ... Szymon mega pozytywny koleś bardzo dobrze mi się z nimi pracowało. W czasie przerwy robiłem na zmianie cudów A ... no i tam donoszenie to podstawa, wrogość ludzi do siebie i wiele wiele innych historii. Nie wiem kogo poniosła fantazja by napisać o Sławku źle chyba kogoś kto by się go chętnie pozbył. A już Szymona się dowalać to w ogóle.

No to chyba że się coś zmieniło, bo do października jak robiłem był to spoko koleś jeden i drugi.

Były
@Nowy

Kogoś tu fantazja ponosi :) normalna zmiana uczciwa przyjazna i bez kablowania na inne zmiany to tylko zmiana A (choć właśnie przez to mają często po (usunięte przez administratora) - a wiem co piszę bo pracowałam tam i pracowałabym dalej lecz zmieniły się moje plany życiowe!! Pozdrawiam ekipę A !!! wraz z brygadzistą!!!

Tax

To chyba byliśmy na innej zmianie. Ja tam do Rafała nie mogę się przyczepić bo zawsze się można było z chłopem dogadać. Logiczne że jak nie ma obstawy to nie są ci urlopu. Więc nie kombinuj.

Elon Muzg
@Tax

Potwierdzam u Rafała jest normalnie, każdy ma gorszy dzien ale nie wiem kto wymyśla takie rzeczy, może weź się o roboty :) mnie dziwi, że nikt jeszcze z tych z góry nie zajął się tymi (usunięte przez administratora)z magazynu, dobre lody tam są kręcone :) samowolka totalna a łapki to ich aż swędzą :) pewnie kto ma wiedzieć ten wie i reka reke kryje ale to (usunięte przez administratora)

@Były

Fantazja zmiany ,,A" cie poniosła i się zwolniłeś? Ta zmiana to nieporozumienie wraz z brygadzisty. W życiu nikt nie powiedziałby zlego slowa o Sławku czy Szymonie i pozwole sobie wspomnieć o Konradzie na temat traktowania pracownika. Są naprawdę w porządku. Ci co piszą negatywne opinie na ich temat to właśnie Są odklejeni.

Pracownik.
@Tax

Jestem w grupie ,,Rafcia" i zdecydowanie uważam że piszesz głupoty. Ta grupa się rozsypała to już nie to co kiedyś. Zachowanie brygadzisty pomogło w zwolnieniu się ludzi którzy chcieli pracować. Teraz to jeden wielki chaos z którym muszą poradzić sobie starsi pracownicy którzy tu jeszcze zostali.

Były
@Były

Tak można napisać kiedy Slawek bul tam zastępcą. Jak odszedł to wszystko się posypało. Taka prawda.

@Pracownik.

Piszę z doświadczenia gdy jeszcze było tam naprawdę ok. Także to co dzieje się teraz jest mi obce.

@Nowy

Potwierdzam Pracuje na tej zmianie I uważam że brygadzista jest w porządku. Dobrze mi się pracuje Ktoś tu celowo wstawia negatywne opinie. Prace na spawalni polecam Pozdrawiam złośliwych opiniodawców.

Ja również potwierdzam Pracuje na zmianie B bardzo długo i polecam bo to naprawdę fajna zmiana. Pozdrawiam całą grupę Najwidoczniej tak jak twierdzisz, że ktoś celowo psuje opinie. Polecam również prace na spawalni

Pracuje na spawalni u Sławka i prawdę mówiąc to ma odpowiednie podejście do całej zmiany. Rotacja na maszynach i jego zachowanie takie że z każdym pogada i doradzi. Doswiadczony wie co mówię i nie sprzeciwi sie mojej opini bo różnych już mieliśmy brygadzistów. Teraz jest ok.

Dawid

To dobrze, że na spawalni macie dobrą atmosferę. Ja sam wiem po sobie, jak inaczej mi się pracuje, jak atmosfera jest fajna. Często Ci brygadziści się u Was zmieniają? A co do rotacji to często też przyjęcia są? Bo teraz żadnych nie widzę a roboty szukam i może bym cv złożył. Na start wiesz, ile dają na rękę?

Nomek

To prawda że nastawienie w momencie zaczynania pracy jest ważne zazwyczaj jak ktoś chce pracować to jest pozytywna ale jak już popracuje to się przekona że ludzie którzy zarządzają tzw brygadziści mistrzowie to są osoby bez szkoleń psychologicznych albo już mają przedawnione bo ich obsłużył lekarz z eko med emeryt za kasę firmy (każdy dobry) tam się tworzy spółka i pracownik nie wytłumaczy się z niczego bo dwóch na jednego to ciężko a oni z obawy że stracą pracę trzymają się razem o (usunięte przez administratora) rozbić ... Komentarz aktualny chodź ma 4 miesiące nic się się nie zmieniło a jeżeli tak to na gorsze

Dk

Aha13
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie są agencje w skarbimierzu?

Benia

Czy ktoś pracuje w kontroli jakości Exact System ? Jaka atmosfera ?

pony
@Benia

atmosfera raczej na ogół u nas jest dobra, większość ludzi z kulturką na poziomie

wirek

gorzej jak nie poszło. a jeśli rzeczywiście się udało to daj znać ile trzeba było czekać na ich pierwszy kontakt (jeśli to dla ciebie żaden problem)

nicea
@wirek

a ile czasu od decyzji rzeczywiscie zaczeliscie prace? myslicie ze jakbym teraz aplikowala to w miesiąc się wyrobie ze wszystkim?

Hamber
@nicea

raczej tak, ja w niecałe trzy tygodnie miałem prawie wszystko ogarnięte

kolega
@nicea

prace zacząłem kilka dni po otrzymaniu decyzji tak naprawdę

Sofos
@kolega

Kwestia dogadania się czy jednak odgórnie?

napoleon
@Sofos

No wiadomo że jak ci jakiś termin potrzebny jest pozniejszy żeby sprawy pozamykac w starej pracy to ci na reke pojda

Kator
@napoleon

Jak wyżej, to raczej szybka akcja, nie będziesz długo czekać na rozpoczęcie

davidos

Jaki jest system pracy na produkcji? Są nocki?

vet
@davidos

z tego co przeczytałem są 3 zmiany

puszka
@vet

a wiecie w jakich godzinach dokladnie ? i o jakim stanowisku mówicie?

Tokyo
@puszka

Na produkcji sie pracuje od 6ej na 3 zmiany

Jutro
@Tokyo

Wymieniacie się czasem ze współpracownikami zmianami? np jak komuś odpowiada inny? czy raczej każdy się sztywno trzyma swojego grafiku?

Alvaro
@Tokyo

Spoko jest taki system pracy> w miarę spokojne te noce tutaj są czy raczej urwanie głowy cały czas?

kudaj

czy zakres obowiązków różni się jakoś w zależności od zmiany?

kick
@kudaj

Tak, jedna zmiana nic nie robi i śpi w szatni, a druga przychodzi i nadrabia zaległości pracując za dwóch. Serio, kto normalny takie pytania zadaje? Zakres obowiązków zmienia się w zależności od zajmowanego stanowiska, a nie od tego na której zmianie pracujesz... Nie wiem czy te pytania generuje jakiś bot czy komuś płacą za pisanie takich bzdet, ale jak się poczyta to forum to ma się wrażenie, że większość komentarzy jest pisana co najmniej dziwnym, roboczym stylem, jakby dla zawyżenia statystyk.

Taumon
@kudaj

Podbijam pytanie, ktoś się orientuje?

praktykant

Czy jest możliwość odbycia praktyki z Logistyki ?

uczen
@praktykant

ja tez bylbym zainteresowany praktykami tutaj, jak ktoś coś wie to proszę o info :)

uczen
@uczen

i jeszcze pytanie - czy taki praktykant ma umowe na zlecenie czy jakąś inną ?

cezar

czesc szybkie pytanko, mozna tu liczyc na umowe zlecenie ? byc moze juz o tym ktos pisal ale nie mam siły się przekopywać przez wszystkie odp :D

Am
@cezar

Umowa o pracę na pewno, zlecenie wątpię.

Holden

umowa o pracę tylko :/

Hamburger

Cześć, czy tutaj pracownicy mają jakieś dodatki dofinansowujące? chodzi mi o coś dorzucanego do pensji

Hamburger
@Hamburger

Jeszcze dopytam bo mi uciekło - jaką macie tutaj opiekę zdrowotną i czy jest ona w pełni finansowana przez pracodawcę czy trzeba coś dopłacać?

nicea
@Hamburger

ja to w ogóle bym chciała dopytać o wszystkie benefity jakie są, i jakie umowy też oferują w tej firmie?

ludzik
@nicea

mamy opiekę medyczną, mybenefit, multisport, dofinansowanie do stołówki. co do umów to głównie umowa o pracę, nie wiem czy ktoś na innej pracuje

Zeus

Dobra ale nawet jak są studentami to oprócz wyższego wynagrodzenia nic nie mają na takiej umowie, a każdy chce przecież płatny urlop i każdemu się zdarza być chorym

Firma poszukuje pracownika na stanowisko inżyniera procesu. Czytam, że można liczyć na dofinansowanie do dojazdów i do stołówki firmowej. W jakiej wysokości te dwie kwestie są finansowane ? Poza tym, co zrobić, aby otrzymać bonus frekwencyjny? I jak często się go dostaje ? :) Dajcie znać, bo jestem zainteresowany ofertę.

Beryl

cześć mógłby ktos powiedzieć jaki rodzaj umowy oferuje firma? Najlepiej jakby to był jakiś z fajnym ubezpieczeniem zdrowotnym :D

Beryl
@Beryl

i przy okazji zapytam od razu jaką macie opiekę zdrowotna tutaj?

Metal
@Beryl

jest umowa o prace i dodatkowo ubezpieczenie zdrowortne :) czy fajne sam musisz ocenić

bruno
@Metal

pytanko - czy firma oferuje jakies szkolenia zewnetrzne/wewnetrzne, czy jakies dofinansowania do kursow, cokolwiek?

bruno
@Metal

kusi mnie ta praca ale nastawilem sie na rozwój i zastanawiam sie czy w tej firmie bd miec takie mozliwosci

listonosz pat

na wizyty długo się czeka z tego?

listonosz pat
@listonosz pat

chociaż krócej niż na nfz? żeby to sens miało jakiś

Trzydziestolatek
@Metal

pamiętasz może jak długo czekałeś na odpowiedź po złożeniu cv?

@Beryl

Na czatu masz na okres próbny. A później zależy od dobrej woli. Poważnie. Spadną zamówienia dostajesz kopa

Kiwi
@Trzydziestolatek

Ja bym się tutaj podłączył do pytania i zapytał od razu jak szybko po decyzji można zacząć pracę

Psiarz

Serio tak szybko? to by było dla mnie akurat super, są teraz jakieś ogłoszenia?

tea
@Psiarz

sprawdz sobie na ich stronie albo olx czy pracuj, bo tez zalezy jakie stanowisko by ci odpowiadalo itp, z tego co kojarze to sa jakies ogloszenia

Tokyo

Na pracuj jest jedno ogłoszenie teraz

Łucja

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko koordynatora produkcji. Firma wymaga od kandydata dyspozycyjności. W które dni i od której do której musi być ta dyspozycyjność? :D Oczekuje się również znajomości języka angielskiego, który umożliwia współpracę w środowisku międzynarodowym. W takim razie na jakim poziomie musi on być? :) Jeśli wiecie coś na ten temat, poinformujcie.

Ricci

Jak wygląda tutaj dojazd do pracy?

Ron
@Ricci

pytasz czy pracodawca coś organizuje?

Jakoś
@Ron

Ogólnie możesz powiedzieć czy dojazd do budynku jest dobry ;)

Jakoś
@Ron

Pracodawca coś organizuje? Albo w ogóle proponują tutaj dodatki dla pracowników?

stanley111
@Ricci

mozna skorzystac z dojazdu do pracy darmowym busem na trasie Skarbimierz-Nysa

@stanley111

To zawsze jakaś opcja, a w jakich godzinach on jeździ? Na jakies konkretne zmiany? Czy może nie pracujecie tu w trybie zmianowym, tylko na jedną? Sorry, dopiero ogarniam jak działa firma :) Polecasz się tu przyjąć tak w ogóle na produkcję? To duża firma bardzo, a ofert coś nie widzę nowym. Czyżby warunki i wynagrodzenia były tak dobre, że rotacji tu nie ma?

Psiarz

Podbijam pytanie w sumie transport do pracy by sporo ułatwił

bren

no jeździ tak żebyś zdążył, różnie w zależności od przystanku... takie rzeczy to juz będziesz sobie doprecyzowywał jak się dostaniesz

aye

Smuta prawda. Nie polecam nikomu tego miejsca pracy. Od kiedy na Recaro zmienił się dyrektor, wszystko idzie w złym kierunku.

Teraz już mogę
@aye

Zakład będzie przeniesiony do Wałcza część do Piły tak wyliczyli ekonomiści a te blaszaki mają zostać na jakąś IG Farben z Drezna ja zdążyłam uciec do Amazona pa Ilona blondi

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Commercial Seating i Metal - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Adient Commercial Seating i Metal?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Commercial Seating i Metal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Commercial Seating i Metal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Commercial Seating i Metal