Grego Bus s.c.

Opinie o Grego Bus s.c.

Kacperoo100

Polecam tą formę. Miałam przyjemność jechać z Panem Marcinem, bardzo uprzejmy kierowca. Ekspresowy dojazd pod sam dom, droga minęła bardzo przyjemnie, nie było problemu z postojami, a temperatura w busie była dostosowana idealnie. Całą drogę oglądaliśmy filmy oraz kabarety i atmosfera była super. Polecam serdecznie

Andrew111

Same plusy mogę zostawić, firma godna polecenia. Andrzej z Krakowa

AŚKA

Polecam:-) Wracałam z Holandii do Polski z Adrianem. Kierowca bardzo miły, pomocny i usmiechnięty. Podróż minęła szybko i bezpiecznie. Napewno bedę wracała z wami po Nowym roku:-) Pozdrawiam Całą Ekipę GregoBusa:-)

Viktorr

Jadę własne z kierowcą kamilem i mogę śmiało poleci , wszystko elegancko zgodnie z ogłoszeniem. Tylko lipa że nie pozwala pić piwa ???? Ale jest zakaz trasa widać że szybka będzie. Pzdr

Firma Grego Bus s.c. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Karolek1991

Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalna firma. Wracałem z nimi na święta do Polski i jestem mega zadowolony :) Najlepsza firma z lubelskiego !

Wk******a

Zacznę od tego ze zamawiałam Gregobus bus ,oczywiście miły pan poprosił o wysłanie smsa z namiarami w Holandii i w Polsce i powiedział ze potwierdzi smsem trwało to 24 godz ale ok . Dzień przed wyjazdem miła pani sprawdziła potwierdzenie i powiedziała ze będą się kontaktować . Na drugi dzień wyjazd miał być między 14 a 15 i........o 14 zadzwonił kierowca ze będzie o 15.40 ok ,poczym dzwonię ( bo przeczytawszy opinie wiem ze nie przyjeżdzają )o 16 i pan mnie informuje ze będzie do 40 min . Ok czekam przyjeżdża o 17 ufff wsiadłam . Jedziemy dalej poczym wsiada dziewczyna i okazuje się ze to jest firma Efekt bus i „zostałam „ sprzedana z reszta nieświadomego towarzystwa (4 osoby) przez Gregobus busa . Nie będę opisywała szczegółów podróży która trwała 25 godz zwiedzajac całe Niemcy i Polskę od Poznania po Śląsk , Kraków , Rzeszów . Pan kierowca „wariat” drogowy ograniczenie 60 on 105 przerwy owszem co godz po 5 min ale jadąc tyle godz nie można zjeść ciepłego posiłku . Ogólne wkurwienie , rozczarowanie i wielka porażka . NIE POLECAM

B

Dojazdy są dobre, ile spędzasz czasu w korku to tez ważne

Filip Lublin

Polecam przewoźnika osobiście.

Sylwia
@Filip Lublin

Widzę, że i Ty - jak wielu innych przed Tobą - polecasz przewoźnika Grego Bus. To dobrze o nim świadczy. Jak często korzystasz z usług tej firmy? Bardzo chciałabym dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia ma do zaoferowania Grego Bus. Dlatego też jeśli znajdzie się tu jakiś pracownik tej firmy, to będę wdzięczna za reakcję na mój wpis. Co powiecie o oferowanym tam wynagrodzeniu?

@Sylwia

Witam. Praca nie należy do lekkich bo jak wiemy ilu Ludzi tyle wymagań i charakterów. Ogólnie praca w GREGO jest super. Szef spoko gość bardziej kolega niż Przełożony. Zarobki adekwatne do wykonywanych zadań. Jeśli nie wróci Pani podająca się za Menagera nic nie powinno się pogorszyć.

Krzysztof Puławy

Dołączę się do słów pracownika firmy przewozowej. Mianowicie nie raz realizowane były przewozy przez tą firmę mnie i moich znajomych, z tego co pamiętam było dwie panie jedna bardzo miła i kulturalna druga zaś chamska i opryskliwa. Dodatkowo lekceważyła pytania klienta. Domyślam się że chodzi właśnie o wspomnianą Pani manager która za każdym przejazdem planowała zamiany z kilkoma firmami i postój 3 godzin oraz nerwy pasażerów i kierowców. Firmę polecam, Pani menager nie. Pozdrawiam pracowników

Kierowca

Zarobki adekwatne do zadań? Ale z ciebie czopek, pewnie jesteś ulubieńcem szefa i dokładasz (dokradasz) sobie do wypłaty bańką 20 l z grzesiowego paliwa. Policz ile masz na godzinę i wtedy pisz o zarobkach.

@Kierowca

Miałeś okazję pracować jako kierowca w firmie Grego Bus? Jeżeli tak to daj znać, proszę, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia, które oferuje ten pracodawca. Chciałbym się tego dowiedzieć.

Cichy Andrzej

Zdecydowanie polecam Grego Busa. Jeżdżę z nimi od 1,5 roku z Lublina do Venlo i nigdy nie było opóźnień. Wiadomo, że podróż trochę trwa , ale busy są wygodne i kierowcy mili. Raz był 1 trochę nerwowy, ale podobno jechał w zastępstwie na Święta bo inny się rozchorował. Moja siostra podaje z nimi paczki i też jest zadowolona. 10/10

Podróżnik

Myślę że większość negatywnych opinii o tej firmie pochodzi od konkurencji która napewno traci pasażerów. Ja korzystam z ich usług i nie pamiętam że by było coś nie tak " mały poślizg czasowy ale to normalne " A reszta niech korzysta z samolotów i nie będzie problemów. Może ktoś z piszących te negatywne opinie zaglebi się w temat i sam spróbuję obsłużyć tylu klientów którzy najchętniej by chcieli aby bus wjechał i do mieszkania. Pozdrawiam

mams

Firma Grego Bus nie powinna istnieć. Rezerwują 10 osób na 7 miejsc i potem 3 osoby zostawiają na lodzie...

qwerty

od kilku miesiecy podaje paczki z Polski do Holandii przewoznikiem Gregobus, nigdy nie bylo problemow z odbiorem i dostarczeniem przesylek Poleca Gregobusika :)

Polecam wszystkim firme Grego Bus...Wracalem dwa tygodnie temu z Rotterdamu do Lublina i dojechalismy w okolo 19 godzin bez przesiadki i problemow, napewno bede w przyslosci korzystal z uslug tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM

MIRKA

Wyjezdzalam w niedziele 1 września z Niemiec z Neukirchen Vluen Po przesiadce do innego busa zorientowalam sie że w poprzednim busie na tylnej półce zostal moj nowy zapakowany w folie koszyk .Zadzwonilam w poniedzialek do kierowcy ,ktory potwierdzil ze znalazł koszyk i opisal mi go jak wyglada .Powiedzial że odda w biurze .Niestety biuro nie chce mi oddać koszyka ,twierdzac że nie wiedza ,który to kierowca .Innym razem twierdzą ze kierowca wlasnie poszrdl na urlop

Klientka

Jak najbardziej polecam tą firne. szybki, sprawny dojazd do celu, kierowca Adrian kultura na wysokim poziomie tak samo jak jego jazda. GregoBus i jest luz :D

Rafał T.

Przewoźnika polecam bo jest słowny i odpowiedzialny, ale jeżeli chodzi o kierowcę Marcina to szczególnie nie polecam z nim przejazdu.

Edyta - Lublin

Jadę do Holandii dzisiaj, wszystko jak narazie jest ok, miły kierowca i towarzystwo ok. Ja jestem pozytywnie zaskoczona chociaż jadę 1 raz.

PIOTR

Ogólnie sama firma na duży plus. Rezerwacja szybka, kontakt super. Jedyny minus to Kierowca. Pan Marcin bardzo wulgarny, podczas jazdy rozmawia dużo przez telefon, pali w busie i po zwróceniu uwagi nic sobie z tego nie robi. Napewno jeszcze skorzystam lecz upewnię się czy nie jedzie ten sam Kierowca.

Anna S.

Polecam przewoźnika, bardzo wysoki standard przewozu. Jechałam w piątek do Radomia Dzięki

Polecam wszystkim. Dziękuję za podróż

Zostaw merytoryczną opinię o Grego Bus s.c. - Kock

• Jak się pracuje w Grego Bus s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Grego Bus s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grego Bus s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grego Bus s.c.