Grego Bus s.c.

Opinie o Grego Bus s.c.

Dmytro Nowy wpis

Polecam firme gregobus, jechalem 27.04 do holandii i wszystko bylo w porzadku

Natalia Nowy wpis

Witam. mój chłopak ma doświadczenie w trasach busem a będzie teraz od wakacji zatrudnienia szukał. Czy nie macie wtedy przypadkiem jakoś więcej transportów? I czy nie będziecie przyjmować kierowców? Widzę komentarze od klientów więc zastanawiam się czy nie jest ich coraz więcej

Jarosław Ki Nowy wpis

Jezde z tą firmą już od paru lat do holandii i moge szczerze polecic, busy sa duże, kierowcy mili

nikolaxxn Nowy wpis

OK szybki przejazd, polecam

Firma Grego Bus s.c. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
karolina

Jechalam miesiac temu z warszawy do holandii i polecam, szybka podroz i przedewszystkim duze wygodne busy

Polecam, podróż bardzo przyjemna, wygodne duże busy :)

aNDRZEJ

Polecam Gregobusy - szybkie trasy i duże busy gdzie jest wygoda , na tle konkurencji mają najlepsze auta i spoko kierowców. Jeżdżę z nimi busami z Łodzi do Holandii od 2021 roku i zawsze jest wszystko ok.

Lisa

Podróżowałam z nimi 3 dni wcześniej busem z Holandii do Polski, dokładnie do Krakowa Podjechał wygodny bus czarny mercedes, w środku dużo miejsca, jest wygodniej niż w samolotach. Mogłam zabrać więcej rzeczy bo wracam na miesiąc do Polski. Dzięki duzemu bagażnikowi, widać że stawiają na komfort pasażerów. Kierowca miły, niezbyt gadatliwy, chyba skupiony na pracy Polecam ich

zaciekawiło mnie to postawione zapytanie o awans. w jakim zakresie, o które stanowiska mogło chodzić? Kierowca w jakim zakresie ma szasnę awansować, podwyżka?

Sajmon

Muszą u was kierowcy źle zarabiać ,jeżeli są okradane przez nich paczki.. Paczki są otwierane w trakcie jazdy.Są zabierane rzeczy które mogą sprzedać.Zawyżane są ceny przez kierowców niż były wcześniej ustalone.Naprzykład za przejazd firma życzy sobie za przejazd 600 złotych to kierowca żąda 650.Nie nikomu tej firmy przewozowej.

Joanna

Z GregoBus wracałam w tamten weekend z Niemiec. To było straszne! Ciągłe przystanki, a to na papierosa, a to czekanie na pozostałe busy, kombinowanie kogo by tu "wsadzić w taxi" żeby szybciej dojechać na miejsce, wymienianie się pasażerami...bus stary jak świat. Spodziewałam się wygodnego busa VIP. Każdy wybój na drodze było czuć, każdy podmuch wiatru! Jeden głośnik w busie z którego muzyka(pomimo próśb o przyciszenie) leciała na full bo był podgłaszany tak aby kierowca też mógł usłyszeć. A wracaliśmy w nocy. A na deser uwaga! Kierowca palił w busie. DRAMAT! NIE POLECAM!!!

Ela
@Joanna

Jechałam z Gregobus , i mam inne zdanie . Częste postoje owszem i to na plus dla pasażera . Kierowcy operatywni ,mieszczą siew czasie ,troskliwi o pasażera . A przestanki częste mogą być spowodowane dostarczaniem paczek na trasę tego busa ,to coś w rodzaju połączeń do innych miejscowości . ja mam dobre wspomnienia i dziękuję Gregobus za kierowcę ,który tak sie opiekował starszą kobietą .

margarett
@Joanna

"Wsadzanie w taxi" pasażerów to chyba akurat powinno być na plus, chyba że wolałabym Pani jechać do domu przez 30 godzin to życzę powodzenia. Robią wszystko, żeby podróż trwała jak najkrócej. A kierowcy jak najbardziej mili i uprzejmi.

Nelka

Patrzę po Kocku za pracą teraz w sumie i z przypadku tu jestem. czy tutaj głównie kierowcy się zatrudniają? a co z jakimś stanowiskiem biurowym? :) nie potrzeba kogoś na obsługę telefoniczna przypadkiem?

Mariusz

Paczka, umówiliśmy na piątek. Przyjeżdżają dzień później!! I jeszcze jak czeka 5 minut pod domem to pretensje. Zostają powiadomieni co jest w przesyłce to i tak muszą otworzyć. Typowa bezczynność. Jak dla dla mnie to nadal 2//10 od lat!!!!

Jak długo trwa proces awansu w Grego Bus s.c.?

Marlenia

Zdecydowanie Polecam Gregobusa. Wysłałam paczkę z nimi 2 dni temu i została dostarczona błyskawicznie w ciągu 18 godzin do Holandii. Korzystam z ich usług od roku i nigdy się nie zawiodłam. Jeśli szukasz transportu paczki z Polski do Holandii to dzwoń do nich na pewno pomogą

Lili

Kierowcy tutaj jeżdżą w weekendy czy nie? widzę, że ktoś pisał o wysłaniu paczki 30tego a to był czwartek i zastanawiam się czy do jutra na spokojnie już by była? i jeśli jednak jeździ się w soboty to jak są one teraz płatne?

Widziałem te wypisane zalety odnośnie firmy ale było to raczej ujęte w perspektywie klientki… : ) co natomiast z Pracodawcą? Czy któryś z kierowców może mi napisać jak się jeździ? trasy z tego co było opisane są „szybkie” macie liczone za godzinę czy jednak za przejazd? Ile?

Marcin z Radomia

Świetna firma, podróżuję już 3 raz i za każdym razem jestem szybko na miejscu. Mają dużo busów wygodnych i dużych dzięki czemu trasy są szybkie bo jadą kilkoma autami i nie krążą po polsce czy w Holandii. Zawsze podjeżdżał po mnie duży bus. Kolejną zaletą są duże bagażniki bo można wziąć tyle rzeczy ile się chce , jak jest coś więcej to chyba biorą małą dopłatę.

Aga

Dobra komunikacja z biurem i z kierowcą (Pan kierowca bardzo konkretny o sympatyczny) Paczka dotarła nieuszkodzona. W przyszłości ponownie skorzystam z tego przewoźnika. Dziękuję i pozdrawiam Aga

Nadia
@Aga

Z biurem można kontaktować się przez cały dzień? Na stronie jest informacja, że kontakt od 7:30 do 22:00. Rzeczywiście w późnych godzinach tam też ktoś odbiera telefony?

Sara

Mam pytanie czy w gregobusie przyjmują kartę czy gotówkę

Endriu
@Sara

Można płacić przelewem(euro i zł)

@Endriu

Gotówką także? Kierowca otrzymuje tu jakieś napiwki czy to raczej mało możliwe? :D ostateczne zarobki mnie interesują i to czy opłacałoby się starać o pracę. Zawsze jeździ się tym samym autobusem czy nigdy nie wiesz w jaki wsiądziesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Grego Bus s.c. - Kock

• Jak się pracuje w Grego Bus s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Grego Bus s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grego Bus s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grego Bus s.c.