Opinie o Primax Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Primax Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Primax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primax Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Primax Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jak jest z awansem w Primax Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak awans nie rozsmieszaj ludzi jesteś dla nich (usunięte przez administratora) nie pasuje Ci to ci powiedzą droga wolna na twoje miejsce jest dużo innych pracownikow

Pracownik Nowy wpis

Firma porażka zmieniają nazwy co roku a czasem dwa razy w roku. Nie polecam robiłem i nigdy więcej a Pani z biora to już dawno tam pracować nie powinna z taką gębą... Bo zachowuje się jak by była od rządzenia ino i kłamie jak z nut mówi że pieniądze wyszły a pieniędzy nie ma dopiero po kilkukrotnych upomnieniach masakra. Na budowie jedno wielkie chlanie a nie dziwota jak pracownicy ino myślą o piciu i nigdy kielni w rękach nie mieli

Koleś

Witam wszystkich poszkodowanych w wyniku spożywania alkoholu w pracy chcesz mieć kasę to rób A nie chlej bo w tej firmie kasa jest praca jest i na biuro nie ma co narzekać robią co mogą

Gonzo
@Koleś

Jestes zapewne jednym z nim tylko dobrze lizesz i walisz z (usunięte przez administratora)

riki
@Koleś

I tak piją i tak nic sie nie zmienia kierownik uprzedza kiedy przyjedzie i wtedy jest spokuj nie ma znaczenia na jakiej sa budowie .

Kolega
@riki

No właśnie jest jedno wielkie chlanie Zapewne nikt nie jest trzeźwy na budowie A koleś z Wrocławia uprzedza kiedy będzie Powinien ktoś z Niemców mieć alkomat i codziennie kontrolować gdy wchodzą na budowę

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Primax Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Drwal - Pilarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.

Primax zawsze dawał pieniądze na czas Ale odpieprzyli coś że przejęła nas agencja Next Work i teraz nikt 9go nie miał wypłaty 10ty listopad był w sobotę,jest niedziela i 12y listopad wolne (usunięte przez administratora) sobie robią z pracowników Nie dotrzymują warunków umowy Więc trzeba to załatwić inaczej Głęby nie wiedzą do cholery że wypłata musi być 9go,skoro 10ty wypada w sobotę lub w niedzielę

No właśnie Wypłaty były nawet 13go Jak 10ty był w sobotę to wypłata była dopiero we wtorek Jeszcze trzeba było dzwonić co z wypłatą Inspekcja pracy powinna o tym wiedzieć że nie ma pieniędzy na czas A za to że nie wywiązują się z umowy jest kara pieniężna Tak samo nadgodziny miały być do 20go każdego mies

Aha i jeszcze zapomniałem dopisać że w mieszkaniach nie ma pralek żeby wyprać rzeczy A jeżeli są to trzeba włożyć np 2euro albo nawet 8 żeby wyprać Ale przeważnie pralek nie ma

Załatwiają ludziom zapluskwione kwatery i mają to w (usunięte przez administratora) Pracownicy pogryzieni zgłaszali niejednokrotnie Mieli zdezynfekować całe mieszkanie Ale raczej tego nie zrobili Przeczekali tydzień i na to mieszkanie dali znowu innego pracownika,który również został pogryziony! Więc mają ludzi i wszystko w (usunięte przez administratora) A w biurze siedzą jakieś siksy młode,głupiomądre Jeden z pracowników przywiózł pluskwy do domu i odpowiada za to firma Ciekawe jak którejś mądrej Pani biurowej mąż by przyniósł z pracy pluskwy do domu to ciekawe czy by zostawiła tą sprawę bez echa! Pieniędzy na paliwo żeby dojechać do pracy też nie dają Trzeba najpierw wyłożyć ze swoich i nie obchodzi ich że ktoś ma ostatnie pieniądze na życie Zwracają po jakimś czasie z opóźnieniem i trzeba przypominać I jeszcze najlepiej by dla nich było żeby jeździć na budowę swoimi samochodami Po prostu brak słów na taką firmę

Ryszard

Ta praca to jest jakas sciema kradna pieniadze ja i moi koledzy nie dostalismy pieniedzy mozna dzwonic i dzwonic a i tak klamiecie albo nie odbieracie telefonu zwolniłem sie dwa dni temu. Bo i tak tych pieniedzy nie odzyskamy nie polecam nikomu tej pracy a juz wogole firmy next work !!!

Dzis jest 13sty a przelewów jeszcze nie ma.. Pani z biura wyłącza telefon lub rozlacza co to ma znaczyć wogole. Masakra.. Nie jedzcie tam.. Szkoda waszych nerwów nie nabierajcie sie

Nie polecam tej firmy nie nabierajcie sie ludzi na ich miłe słówka bo jak jestes w Polsce jeszcze słodko gadaja a jak juz jestes na granicy dzwonią i gadaja co innego teraz czekam za przelewem to pani z biura sobie wyłącza telefon i ma wszystko w (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora). Nie polecam

Zgodzę się z tym że na hotelach w Niemczech jest jedno wielkie chlanie i na budowach w Niemczech powinny być częstsze kontrole

Haker

Te opinie o braku pieniedzy i nie placenou sa wyssane z palca.. Firma zawsze placila zetelnie pienoadze czasem byl poslizg gora 2 dni ale w skali roku zdazalo soe to 2 razy.. Sredni zarobek pracownika kulal sie w okolicach 1500 euro plus nadgodziny wychodzilo prawie 2 tysiace hotele sa oplacane samochody sa firmowe narzedzia sa zapewniane.. A jak sie komus nie chce pracowac i woli sie napic zamiast tego to pozniej pisze brednie tutaj. JAK SIE nie nadajesz na elewacje czy wykonczenia fo nie marnuj czasu firmie.. Bo chlejusow i nierobow przewinelo sie tam mnostwo.. Ja nigdy nie narzekalem... Po pewnym czasie dostalem spora podwyzke.. Ale cos za cos wykaż sie a pozniej szukaj problemu.. NIEROBOM I ALKUSOM MOWIMY STANOWCZE WYPIERDALA*Ć Moje sugestie dla Primax Sp. z o.o.: Pozbywac sie jak najszybciej osob pijacych w pracy. Lubię atmosferę w Primax Sp. z o.o. za: Pienidze sa na czas. I pomoc kordynatorow

Byłem pracownikiem i nie polecam wcale !ja nie pije siedzialem sam w pokoju a inni pili wieczne bijatyki awantury na budowę pijani przychodzą szkoda nerwów

Dziwnym trafem te negatywne komętarze są wtedy kiedy któryś zostanie zwolniony za lecenie w C... czy alkochol. I tak jestem w dalszym ciągu pracownikiem bo pracuje zachowuje się normalnie to jestem normalnie traktowany. Psujecie opinie A sami jesteście dnem społecznym. Zawsze będę polecał firmę może spozni się czasami wypłata Ale o maks 2 dni większości jest na czas. Polecam tym co chcą pracować A nie chlac.

Nat

Nie polecac nie dosyć że człowiek na nich z.......la to jeszcze panie z biura Cię i szukają na wypłatę. Widocznie brakuje im na podpaski. Tak że jak najdalej od tej firmy .

Jas

Nie sztuka usunąć prawdziwy komentarz a przyznać się do porażki bo inaczej nie można tego nazwać firma primax ma zero pojęcia o tym co wyprawia się na budowach tam kontrole powinny być codziennie bo jedno wielkie chlanie i bitki narkotyki jeden wielki cyrk

Dom

Nie polecam nikomu jeden wielki cyrk , a pani...z a oka byzia siedzi na krześle i rozkazy przez telefon daje niech się za robotę weźmie i nie komentuje bo nie wie co się dzieje a na budowie mojego den cyrk zamiast robić to jedno na wielkie chlanie

Ze..

Nie polecam nikomu chlanie bitki w ch..lecą z kasa nie wiedza co się wyprawia na budowie jeden wielki (usunięte przez administratora) baby spraszania na mieszkania bitki

Rob

Nie polecam walą w rogi z kasą a nie które ekipy cały czas chkeją nawet na budowach gdzie nie są przez nikogo pilnowani nic dziwnego ze Polacy mają taką opinie u Niemców jak są własnie takie firmy co ją psują.

zen
@Rob

Zgadzam się z opinią ROB chlanie na budowach to podstawa a jak coś się stanie winnych szukają,kierownictwo do (usunięte przez administratora)

Pirat1619

Firmy PRIMAX nie polecam. Pracuję już trochę w tej firmie i zaczyna się coraz bardziej pi....ić. Pieniądze owszem są na czas ewentualnie 2-3 dni opóźnienia ale są tylko że teraz wprowadzili jakieś zmiany w naliczeniach wypłat w których panie z biura same się gubią i do końca nie mają pojęcia.Stawka na umowie w rzeczywistości jest inna od tej którą płacą. Przykład: razem z kolegami mieliśmy takie same stawki i tyle samo godzin w miesiącu A wypłaty różne. Jak chcieliśmy się dowiedzieć czemu tak jest to nie potrafiła nam odpowiedzieć tylko zbywała jakimiś bajkami. Naprzyjmowali same młode g.....ry bez doświadczenia co szybciej kłamią niż myślą. JEŻELI CHODZI O PRIMAX TO ODRADZAM. Sam jestem w trakcie szukania lepszej ofery pracy i jak znajdę to bez wachania odejdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Primax Sp. z o.o. - Wrocław

Primax Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Aleksandra Ostrowskiego 7 lok. 107
    53-238 Wrocław