Opinie o APT TIME SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie APT TIME SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w APT TIME SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT TIME SP. Z O.O. w Wrocław

Czy rotacja pracowników w APT TIME SP. Z O.O. na Magazynier jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 kwietnia na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Matana
@Ataner

No zwalniają się i stąd ta rotacja, sam też się zwolniłem i ciesze się że mam już to za sobą bo to był jakiś dramat

Irena

Witam, widocznie wygrali przetarg, dlatego poszukują pracowników do pracy, dla Lento.pl.Pozdrawiam.

Alicja
@Irena

A znasz kogoś kto pracuje lub pracował w tej firmie? Orientujesz się jak tam są traktowani pracownicy?

@Alicja

Witam, Ja pracowałam.To jest Agencją Pracy Tymczasowej. Różne firmy mają zapotrzebowanie na pracownika, oni szukają.Pracujesz dla Lenta,pl.a umowę o pracę czy umowa zlecenie, podpisujesz z APT, to jest Spółką Impela.Pozdrawiam.

@Irena

I na jakiej umowie tu byłaś? Ogólnie to według Ciebie warto czy nie?

@Jolanta

Witam, umowa o pracę lub na umowie zlecenie, zależy od przetargów w Impelu Wrocław. Jeśli jest zapotrzebowanie, i zależy pracodawcy na pracowniku, to latasz z Spółki do Spółki Impela.Obecnie jestem po przetargu Impela, czekam co dalej, jestem na emeryturze, to mam utrzymanie . Gorzej z pracownikami bez emerytury, którzy utrzymują się z Impela, Spółek taka jak ta obecna, w której chcesz pracować .Pozdrawiam.

Zuzanna
@Irena

No a czy teraz jest zapotrzebowanie? Szukam czegoś o nich ale tu najlepiej zapytać chyba pomyślałam pozdrawiam

@Zuzanna

Witam, jest praca w Spółkach, są przetargi to coś tam wygrywają w firmach.Impel jest wszędzie, w Szpitalach, Przychodniach, Bankach, Urzędach itp. Szukaj a znajdziesz, ja też szukam w ogłoszeniach. Powodzenia, Pozdrawiam. Irena.

Ataner

Raczej się zwalniają. Moja kuzynka pracowała w tej firmie wczoraj się zwolniła (usunięte przez administratora) na godzinach i płacą co miesiąc mniejsza

Matana Nowy wpis
@Ataner

Olcia Nowy wpis

Hej, z chłopakiem zauważyliśmy, że jest dostępna taka krótka oferta na wykonanie znakowania elektrod spawalniczych. Podkreślają w niej, że to dobra forma na dorobienie sobie. Czyli pisząc wprost jaka będzie stawka godzinowa i ile takich godzin dziennie mógłby robić? Pomagał już ktoś tak i oceni?

Czy w mieście Lubień Kujawski da się zarobić więcej niż 3400 PLN pracując jako Pracownik Produkcji?

możesz dodajcie czy chodzi o wynagrodzenie brutto czy netto i jaka umowa. Bo sama stawka mysle ze bez problemu do zrobienia

Krzysztof Nowy wpis

Interesuje mnie praca dodatkowa i właśnie taka oferta pojawiła się w firmie. Zadanie to wykonanie znakowania elektrod spawalniczych. Nie jest trudno i można po przeszkoleniu szybko załapać o co chodzi bo wcześniej tego nie robiłem. Ciekawe jak z godzinami. Można elastycznie ułożyć żeby pogodzić z inną robotą i nie będzie problemów?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie APT TIME SP. Z O.O. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO od 4200zł na rękę.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marzenna

Pani odrzuca telefon. Nie można się dodzwonić.

Honorata

Mąż chciałby aplikować na robotnika gospodarczego, jakiś czas temu znalazłam ogłoszenie. Czy są jakieś wymagania dotyczące doświadczenia lub kwalifikacji dla tej pozycji? Czy mąż będzie musiał wykonywać jakieś szczególne zadania, takie jak naprawa czy remonty? Jakie będą jego główne obowiązki i odpowiedzialności?

Szpulek

Jeśli chodzi o wypłaty na czas ale mają bałagan w księgowości panie są nie doinformowane

Czy w APT TIME SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

Irena

Witam, szkoda, że brak stanowiska, trudno w tym pomóc. Proszę, o zgłoszenie się, do APT TiME, Agencji Pracy Tymczasowej, która zatrudnia!?!? Pozdrawiam i powodzenia i proszę o zwrotną informację. Mogę pomóc.

Jak szefostwo w APT TIME SP. Z O.O.? Spoko traktują ludzi?

Irena

Witam, APT TIME SP ZOO.tak jak wszystkie Spółki!!!

Krzysiek

Śmietnik, w firmie chaos i trudno czasami coś załatwić, nawet najprostszą rzecz Moje sugestie dla APT TIME SP. Z O.O.: Weźcie się za robotę

@Krzysiek

Czy mógłbyś konkretniej opisać, jak funkcjonuje APT TIME? Co rozumiesz pod pojęciem chaos? Czy odnosi się ono do atmosfery panującej w firmie, czy jakiegoś innego aspektu? Twoja wypowiedź na ten temat będzie niezwykle ważna dla innych użytkowników - szczególnie tych, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Pokrzywdzona
@Krzysiek

Ja mogę się odnieść do tych wpisów ponieważ podpisałam umowę zlecenie na początku lutego i do tej pory jeszcze nie dostałam umowy zwrotnej .A co do płacy zostałam oszukana o bardzo poważną kwotę ponieważ za miesiąc luty otrzymałam tylko 1300 złotych na rękę za 20 dni pracy. Skoro żądają uczciwej pracy ode mnie to ja żądam uczciwej płacy. W przeciwnym razie jaka będzie płaca taka będzie praca

@Pokrzywdzona

Witsm, nie napisałaś za ile godz,,,, Reklamacje uwzględniają kierownicy też miałam problem .Powodzenia

@Irena

Witam, nie napisałaś za ile godz,.Reklamacje uwzględniają kierownicy też miałam problem. Powodzenia

Nitka

Trzeba zawsze kontaktować sie z pełnomocnikiem spółki Apt Time. Pomogą zawsze

Bartosz

Firma stabilna, dobrze traktująca pracowników co potwierdza opinia o pracodawcy, polecam.

Jatoslaw
@Bartosz

bzdury piszesz mam dokumentacje z pip odnosnie firmy apt time

@Jatoslaw

Współczuję, Agencja agencją, tworzą pracownicy, dobrze, że jest forum, pracownik nie jest osamotniony.Powodzenia.

Domiś
@Jatoslaw

A czego dotyczy ta dokumentacja?

...

(usunięte przez administratora) naciągacze . Dużo obiecują , mało robiąc . Nie polecam firmy impel ani takze żadnych ich agencji kompletnie nic . Wypierają się ze słów które rzucają . Najlepiej wszystsko mieć na piśmie !!!!!!!!!

Myszka

Witam. Czy ta firma Apt. Time daje umowę o pracę. Bo na razie pracuje na umowę zlecenie?

@Myszka

Dziękuję, za pomoc, po to jest nasze forum. Powodzenia

Irens
@Myszka

Nie daje umowy o pracę,tylko umowa zlecenie.Impel jak będzie potrzebował pracownika na stanowisko na dłuższą metę może oferować umowę o pracę ale niestety to czasem długa droga do awansu. Powodzenia.

Zuzanna

Witajcie, poszukuję informacji na temat firmy Apt Time, każda opinia z Waszej strony będzie bardzo pomocna. Czy możecie opisać model biznesowy tej firmy? Jak on wygląda? Będę wdzięczna za każdą informację.

@Zuzanna

W internecie, wpisujesz, opinię APT TIME i wszystko wiesz,Od lutego się pozmieniało, tj, Agencja Pracy Tymczasowej.Powodzenia.

Aga38

WYSTARCZY ZADZWONIĆ BEZPOŚREDNIO DO IMPELA I PODAC NAZWE SPÓŁKI ( APT TIME ) TO JEDNA Z 75 SPÓLEK IMPELA ,, PRZEZ IMPEL WSZYSTKO SIĘ ZAŁATWIA ,,,

Buźka
@Aga38

(usunięte przez administratora) prawd,że przez Impel można załatwić.Chciałam u nich wyrejestrowania mnie z ZUSu to musiałam prosić jałmużnę od swojego przelożonego,który już nie pracuje ,a obecny nie jest w temacie i jeśli już to wmawia mi ,że ja nie byłam u niego w tym okresie i musi to zweryfikować w spółce ,a potem skonsultować się z Impelem .Potem jeszcze to i owo.Dłuuuga droga do wyrejwstrowania mnie z ZUSu,a powinna być krótsza przez Impel.Przecież oni mają w systemie moja umowę od dokąd pracuję a tym bardziej,ze ja tam juz ponad pół roku nie pracuję,więc żadnych składek nie odprowadzają.Impel tylko wystawia pit i zaświadczenie.Więcej nic

@Aga38

Nie bardzo to jasne, czyli jeszcze nie macierzysty Impel, daleka droga do umowy o pracę. Agencja Pracy Tymczasowej przyjmuje na umowę zlecenie, tak można w nieskończoność do emerytury, bez urlopów.

Jarek

Apt Time firma krzak procesy ssdowe to normalka

Bogdan
@Jarek

Krzak? To stwierdzenie można tak naprawdę rozumieć na kilka sposobów. Możesz mi tak realnie napisać co dokładnie miałeś na myśli pisząc "krzak"? Strasznie mnie ciekawią opinie na temat tej firmy, więc może Ty więcej wyjaśnisz?

Jatoslaw
@Bogdan

Jasne nigdzie nikt nie widzial szefostwa

Jolanta

@WASYL, jeżeli czujesz, że jesteś wprowadzany w błąd, to może warto o takich sprawach rozmawiać bezpośrednio z kierownikiem i na gorąco je wyjaśniać? To forum nie jest dobrym miejscem do pozostawiania wpisów tego typu. Powinny znajdować się na nim głównie rzetelne informacje m.in. o warunkach zatrudnienia w APT TIME.

WASYL
@Jolanta

NAPISANE CO JEST PRAWDĄ ! CAŁĄ PRAWDE I TYLKO PRAWDĄ -A CO DO WARUNKÓW ZATRUDNIENIA TO AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ -NA CZAS OKREŚLONY A CO DO PŁACY TEŻ MAM ALE … ALE TO MOJA SPRAWA -ROZSTRZYGNE TĄ KWESTIE Z PRZEŁOŻONYM FIRMY W CZTERY OCZY !.A TA INFORMACJA JEST JAK NAJBARDZIEJ RZETELNA MÓWIĄCA PRAWDĘ CO SIĘ TAK NAPRAWDE DZIEJE W W/W FIRME I WARUNKACH ZATRUDNIENIA -PO TO JES TE CAŁE FORUM FORUM PANI JOLANTO !

azz
@Jolanta

Pani Jolanta- Pani zapewne musi pracować w tej że firmie skoro tak jej broni -co nie ? a co z niektórymi kierownikami i przełożonymi tej firmy to się człowiek nie dogada-niestety a reszte zostawię bz.

Norbi
@WASYL

Ja pracowałem w tej firmie i moja opinia jest pozytywna na temat warunków zatrudnienia, a co do wynagrodzenia to płacili na czas i bez opóźnień.

Remiks

Jeśli ktoś nie pracuje tak jak powinien to faktycznie kierownik może być mało przyjemny!!!!

WASYL
@Remiks

ZGADZA SIE OD CZASU DO CZASU MÓJ SZANOWNY KIEROWNIK TEŻ JEST NIEPRZYJEMNY , TO MAŁO POWIEDZIANE WCISKA KIT I KŁAMIE BESZCZELNIE W OCZY -OBŁUDA NA ODLEGŁOŚĆ WSPÓŁPRACA NA DŁUŻSZĄ METĘ TO JAKAŚ MASAKRA. ALE SPRAWIEDLIWOŚĆ UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE I KARMA WRÓCI !

Nie polecam przez zle traktowanie przez kierownika

Jarek

Uwaga na odprowadzanie podatków mimo kilku ulg musze jeszcze dopłacić nie małe pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o APT TIME SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w APT TIME SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy APT TIME SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APT TIME SP. Z O.O.?

APT TIME SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Romana Dmowskiego 3 lok. 26
    50-203 Wrocław