Opinie o Made In PR Domańska Kędzierski sp.j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Made In PR Domańska Kędzierski sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Made In PR Domańska Kędzierski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Made In PR Domańska Kędzierski sp.j. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Ta firma to żart jeśli chodzi o organizację wewnątrz niej oraz poziom osób zarządzających. Zero szacunku do pracownika i jakiekolwiek klasy. Tak samo jak pracodawcy nie mają szacunku do pracowników, tak i firmy dla których pracuje firma. Agencja ma opinię taniej i chyba tylko tyle. A jest tania bo mało płaci pracowników. (usunięte przez administratora), a nie firma.

Czytam i mam wrażenie, że jednak chyba nieczęsto pojawiają sie oferty pracy. Jakaś rekrutacja była w zeszłym roku, w sieci widnieje jeszcze starsze ogłoszenie dla specjalisty i to wszystko. Macie jakiś wgląd w plany kadrowe na 2024 rok? Możliwe, że zespół będzie się powiększał o nowych specjalistów? Frapuje mnie też sprawa umów - w ogłoszeniu mowa o etacie, ale nie o typie umowy. Ktoś coś?

Kasia Okrągły Nowy wpis

W 2023 r. Made in PR jest zdecydowanie inną agencją niż jeszcze kilka lat temu. Interdyscyplinarne i międzynarodowe projekty, możliwość pracy zdalnej i zgrany zespół, który gra do jednej bramki (!) – to mocne strony. Bywa intensywnie, co jest częstą przypadłością biznesu, ale jednocześnie można mieć wpływ na to, jak wygląda komunikacja w projektach i w samej agencji. Miejsce zdecydowanie dla tych, którzy lubią, gdy dzieją się ciekawe rzeczy

Bartek Rzepa

Nie kryję zdziwienia czytając archiwalne wpisy sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu miesięcy. Choć nie doświadczyłem tego na własnej skórze, wiem, że kiedyś sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. To już jednak historia, a negatywne wydarzenia są już dawno za agencją. Współpracę z Made in PR podjąłem we wrześniu 2022 roku i od tamtej pory ani razu nie żałowałem tej decyzji. Czymś, co przede wszystkim zasługuje na wyróżnienie jest atmosfera. Wszyscy pracownicy agencji, bez względu na to, jakie piastują stanowiska i w jakim teamie się znajdują, zawsze służą pomocą i chętnie udzielają się na każdym z projektów. Nie ma tu miejsca na wyścigi czy rywalizację, a wszystkie sukcesy celebrowane są wspólnie. To naprawdę buduje poczucie przynależności do zgranej drużyny, która się wspiera, motywuje i razem osiąga kolejne cele.

Jadwiga
@Bartek Rzepa

Dziwią mnie też komentarze na tematy formalne. Mam umowę o pracę i nie było z tym żadnego problemu.

Natalia Nowy wpis
@Bartek Rzepa

Wszystko się zgadza!

Rozmowę kwalifikacyjną w Made In PR Domańska Kędzierski sp.j. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko PR Consultant?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jadwiga

Bardzo duży plus za możliwość pracy zdalnej! Obsługa dużych Klientów z siedzibą w Warszawie z dowolnego miejsca w Polsce to dla mnie ogromna zaleta. Wyprowadzka ze stolicy nie zamknęła mi drogi do pracy w fajnej firmie, co mnie bardzo cieszy :)

PRGIRL

Byłam w tej firmie na rozmowie, wszystko szło gładko i obiecali odezwać się w sprawie terminu drugiej rozmowy z szefem działu i cisza. A jak napisałam z zapytaniem co z terminem tej drugiej rozmowy, to mi odpowiedzieli, że już kogoś zatrudnili. Zero szacunku do kandydatów, ale jak widzę po wpisach to i do pracowników, więc może to i lepiej ze mnie nie przyjęli.

Helena
@PRGIRL

A to opinii nie czytałaś przed tą całą rekrutacją? Ciekawa jestem jakby to wpłynęło na decyzję o niej. Przez chwilę myślałam, że może przypadkiem zapomnieli się odezwać ale rozumiem, że nikt nie przeprosił podczas tamtego telefonu?

kandydatka
@PRGIRL

Brałam udział w tym samym czasie w rekrutacji do tej firmy - po dwóch rozmowach miałam otrzymać feedback maksymalnie do kilku dni, na każdym kroku podkreślano, jak ważna jest dla nich transparentna komunikacja i że zawsze, niezależnie od wyniku rozmów, wracają do kandydata z informacją zwrotną. Tak się jednak nie stało, również się przypomniałam :) I otrzymałam informację, że na pewno w ciągu tygodnia jedna z osób uczestniczących w rozmowach się ze mną skontaktuje. Poczułam się bardzo niekomfortowo, tym bardziej, że proces przebiegał w miłej atmosferze, przeprowadzające go osoby wydawały się szczere. Nikt jednak się nie skontaktował, a ogłoszenie na portalu dalej było odświeżane...

xxx

Zwlekają z umową, opóźniają się z wypłatą - nie dzien, czy dwa, ale np tydzień. Żarty szefa poniżej jakiejkolwiek klasy, obrażające pracowników. Rozliczenie z każdej godziny, a nie daj Boże, zapomnisz się z którejś rozliczyć...:) nie polecam, nie nie nie.

Marzena
@xxx

no to ewidentnie mają problem z księgowością i terminowością wypłat... a ogólnie jak reszta pracowników, fajni ludzie?

@Marzena

Ludzie fajni, a pensja jest na czas.

Dzięki : )

Helena

A szef jaki?

pytający

Czy jest możliwość w 100% zdalnej rekrutacji, rozmowy o pracę, podpisania umowy na stanowisku PR & Social Media Manager?

Katarzyna
@pytający

A nie było takich informacji w ogłoszeniu?

@pytający

To kwestia do ustalenia z pracodawcą podczas indywidualnych rozmów.

Osobiście jestem zadowolona z pracy w Made in PR. Atmosfera miła, umowa zgodnie z ustaleniami, pensja na czas, dużo ciekawych projektów do realizacji.

Użytkownik

Miły, rzeczowy kontakt.

Klient

Dobre miejsce, warte polecenia.

Aneta
@Klient

fajnie, ale dlaczego? :D ze względu na co polecasz to miejsce?

kandydat

Czym konkretnie zajmuje się firma?. Chodzi mi o branże. w ogłoszeniu nie ma nic konkretnego napisane. Czy przyjmują na umowę o prace?. Czy tłumaczą się covidem i trudną sytuacją na rynku? Proszę o odp

Marzena
@kandydat

dowiedziałeś się? spróbowałeś u nich pracy? jestem ciekawa, rozglądam się za czymś dodatkowym :)

Monika i Bartłomiej

10 lat funkcjonowania na rynku i perspektywa na więcej, nagrody i wyróżnienia za najlepsze pomysły, kampanie i projekty – za tym stoją ludzie – nasi pracownicy i partnerzy biznesowi ale i my, właściciele firmy. Przez dekadę nasze kompetencje z PR-owców - fundamentu MiPR, musiały ewoluować o aspekty zarządcze, kadrowe, finansowe, bo tego wymaga od nas rozwój i dalsza współpraca. Mamy swój charakter i bardzo go sobie cenimy. Podstawą naszych działań jest komunikacja i przewodzący jej DIALOG, taki ludzki, normalny, najchętniej twarzą w twarz, nawet jeśli przez ekrany komputerów. Lubimy ludzi z którymi działamy, ufamy im, tolerujemy błędy, bo popełniamy je przełamując schematy przy próbach nowych działań i wyzwań. Cenimy siebie za wzajemne wsparcie i szukanie wraz z Zespołem rozwiązań w ramach realizowanych projektów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą na nasz poziom, żeby sprawdzić jak jest i osobiście wyrobić sobie opinię. Jesteśmy do dyspozycji i pod swoim imieniem i nazwiskiem zapraszamy na kawę, rozmowę i każdego szczerego i serdecznego kontaktu.

To prawda ze zwklekają z umowami?

karolina
@Paweł

Niestety tak :( Jak się nie będziesz upominać codziennie to nie licz na to, że ktokolwiek się tym zainteresuje

byly pracownik

Przestrzegam przed pracą w Made in PR! Bardzo zła atmosfera i brak komunikacji na linii pracownik - pracodawca sprawiają, ze praca tam to udręka. (usunięte przez administratora) brak jasno wytyczonych zakresów obowiązków, a to dodatkowe pole do opóźniania wynagrodzeń. Wisienką na torcie jest brak kompetencji pracodawcy w obszarze, którym chciałby się zajmować, co bardzo utrudnia wykonywanie przez pracodników, ktozy się na tej pracy znają, swoich obowiązków.

Katarzyna

Mam bardzo podobne doświadczenia z tą firmą. Jedynymi dopuszczalnymi formami zatrudnienia w tej firmie to umowa o dzieło lub samozatrudnienie. Zapomnijcie o umowie o pracę (mimo, że w ogłoszeniu oczywiście taką wskazywali). Jakakolwiek droga awansu – niemożliwa. Zapomnijcie. Nie wspominając o jakimkolwiek rozwoju. Jedynym wyznacznikiem Waszych umiejętności jest robienie prezentacji, które muszą być zgodne z wytycznymi zarządzającej.(usunięte przez administratora) Atmosfera bardzo kiepska.(usunięte przez administratora)Komunikacja wewnętrzna – żadna. Zero informacji na temat tego, co się dzieje w firmie, a co najśmieszniejsze, że plasują się na ekspertów w tej dziedzinie :P Mimo wyrobionych wielu nadgodzin nie otrzymasz żadnej zapłaty za nie. Pensja rzadko przychodziła w terminie. (usunięte przez administratora)

Prawda

Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem, a przede wszystkim przed właścicielami. Z tej firmy masowo odchodzą ludzie, którzy nie są w stanie z nimi współpracować. (usunięte przez administratora) notoryczne obiecanki bez pokrycia, ucinanie wynagrodzeń. Przychodząc do pracy zostajesz opleciona pięknymi historiami o sukcesach i wspaniałej atmosferze, a po kilku miesiącach chcesz uciekać. Brak jakichkolwiek programów motywacyjnych, nadgodziny. Nieporozumieniem jest organizowanie przez właścicielkę szkoleń z employer brandingu, w sytuacji w której z jej własnej firmy uciekają ludzie. (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać. (usunięte przez administratora) Uciekajcie tak jak większość pracowników, jak najdalej! Podsumowując - MiPR to jeden wielki brak: a) Szacunku do pracownika b) Standardów zarządzania c) Przyjaznej atmosfery d) Możliwości szkoleń i rozwoju e) Wsparcia i kultury osobistej właścicieli f) Systemów motywacyjnych g) Jasnych zasad współpracy h) Zakresu obowiązków i) a przede wszystkim ludzkiego, zdrowego podejścia do relacji międzyludzkich. Kandydatom radzę nie aplikować, byłym pracownikom współczuję, a obecnych podziwiam.

Maja

A jak tutaj z urlopami? Jest problem czy można brać i dopasować pod siebie?

Hanna

Na forum nie ma jeszcze żadnych wpisów ani opinii o Made In PR Domańska Kędzierski. Może ktoś się podzieli informacjami o pracy w firmie oraz warunkach pracy? Wiele osób ,które mają zamiar aplikować chętnie by się czegoś dowiedziało na temat aktualnej rekrutacji i możliwościach rozwoju zawodowego. Zachęcam do udzielania się na tym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Made In PR Domańska Kędzierski sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Made In PR Domańska Kędzierski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Made In PR Domańska Kędzierski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Made In PR Domańska Kędzierski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Made In PR Domańska Kędzierski sp.j.
3.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Aleksandra Wejnerta 26 lok. 2
    02-619 Warszawa

Made In PR Domańska Kędzierski sp.j.