Opinie o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XL Energy Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Energy Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Wytresowana Małpa 3

Drogi "miki": praca w eksporcie polega na sprzedaży a nie snuciu sie po biurze albo podrzucaniu długopisu... Moze po prostu rozminales sie z powołaniem?

Wytresowana Małpa 2

Generalnie umowmy sie, nikt nikogo tu nie trzyma jak w kazdej firmie do pracy przychodzi sie zeby pracowac i otrzymac wynagrodzenie. Nie dla przyjemnosci. Zasady sa przedstawione na poczatku pracy i to dosc jasno. Kazdy ma prawo albo sie do nich przystosowac albo podziekować sa wspolprace. Kołchoz bylby wtedy jakby ludzi trzymano siłą. Jesli ktos nie umie napisac ładnej logicznej wiadomosci to faktycznie musi konsultowac kazde zdanie, ale wtedy moze nie powinien byc dyrektorem eksportu tylko asystentka i iśc na kurs business english. Jak w kazdej firmie sa ludzie ktorym taka kultura organizacyjna nie pasuje i dlatego wlasnie powstala koncepcja zmiany pracy. Problem polega na tym ze jest wiele osob ktore mysla ze na stanowiskach kierowniczych beda pokazywaly palcem zamiast byc doslownym leaderem zespolu i pokazać ze da sie inaczej, lepiej i wniesc cos nowego. Niestety kabona nie rosnie na drzewach i trzeba sie na nia napracowac. Jak ktos odpada przy pierwszym spieciu z szefem to jest miękka fryta. Tym bardziej jak ludzie zamiast odejść (bo przeciez maja honor i nie sa jak reszta wytresowanych malp w xlu) ida na L4. Bardzo szlachetne i honorowe.

oko

Czy w Mławie bedzie nowa fabryka? może ktoś udzielic takiej informacji?

kapral

Ph to skórt od przedstawiciela handlowego, mam nadzieję że dobrze rozumiem. Popyt na takie energy drinki jakie sprzedaje xl energy marketing to chyba jest zawsze, bo przecież młodzi ludzie piją tego na potęgę. Wystraczy dobra reklama i to najlepiej w internecie i przedstawiciel handlowy nie bedzie mial za dużo roboty

Leszno
seba

Na pracuj pojawiło się sporo ogłoszeń na PH. Wymieniacie ekipę? Bo na to wygląda. Pytanie do tych co pracowali: warto złożyć tam CV?

gastro

witam wie ktos cos jak wyglada praca w kanale horeca? pozdro

Miontek

Czy firma w Warszawie obecnie szuka pracownikow? Jesli tak to na jakie dzialy lub prosze o info gdzie moge ewentualnie to strawdzic.

jgd
@Miontek

Google i wpisz praca Xl.... Bez problemu znajdziesz. Co Wy chcecie id firmy. Fakt pan dyr działu handlowego Z... także traktuje swoich ph nie równo ponieważ są równi i równiejsi w wynagrodzeniu i nowi mają więcej niż starzy pracownicy. Na pewno dyrektorze utrzymasz dobrych ludzi. Ale nie doceniasz ich i chyba Ci obojętnie kto pracuje. Zobaczymy kto docelowo będzie robił dobrą robotę.

nietoperz

Jak to mówią, szkoda czasu na pierdoły. Więc krótko: 1. Rotacja jest w wielu firmach, w jednych większa w innych mniejsza 2. Tak, moim zdaniem prawda o XL jest inna 3. Wykorzystuję w pracy swoją wiedzę, kompetencje i doświadczenie 4. W życiu nie pracowałem w tak fajnym zespole ludzi, a pracowałem i w korpo i w innych miejscach 5. Nie jestem 20-letnim szczawiem zaczynającym pracę zawodową, ani "korposzczurem" (dlatego właśnie nie pracuję już w korpo) 6. Cenię sobie bardzo poszanowanie mojej pracy i ludzi w zespole (z przełożonym na czele)

Witam, informuję, że oferta pracy we Wrocławiu nie jest już aktualna, zadecydowano o zamknięciu tego procesu. Jeśli zostanie wznowiony przed końcem roku, w pierwszej kolejności będą oczywiście rozpatrywane już otrzymane aplikacje. Agnieszka Dombrowska

Witam, bardzo dziękuję za państwa uwagi, również te pełne rozgoryczenia z Zakładu Produkcyjnego. Jeśli chodzi o wysokość pensji, proszę pamiętać, że stanowi ona tajemnicę przedsiębiorstwa i takie wpisy będą usuwane przez administratora. Agnieszka Dombrowska

***

Kokosów nie zbijesz. Płace są marne jak na takie obowiązki.

handlowiec

ile u was zarabia średnio dobry PH ?tylko nie piszczcie że składa się na to wiele czynników ,proste pytanie prosta odpowiedz

Agnieszka Dombrowska - XL Energy

Witam, zakład produkcyjny jest traktowany jako osobna jednostka i naturalnie nie wszystkie decyzje dotyczące biura odnoszą się w przełożeniu 1:1 do Zakładu w Mławie. Administracja Zakładu pracuje nad zebraniem z regionu jak najlepszych ofert dotyczących opieki medycznej a biuro w Warszawie chętnie udzieli wsparcia płynącego ze swoich doświadczeń, jednak zapewne nie będą się one pokrywać w 100% ze względu na inne potrzebny specyficznego miejscach pracy, inną dostępność specjalistów w regionie, itd. Dlatego też biuro w Warszawie nie narzuca odgórnie tego typu decyzji. Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat polityki wynagradzania firmy.

tomek

nie ma żadnego pakietu opieki medycznej nie wprowadzajcie ludzi w błąd

@tomek

Witam, od października 2013 roku opieka medyczna obejmuje zarówno pracowników biura jak i pracowników polskiej sprzedaży. Są nią objęte wszystkie osoby zatrudnione na umowie o pracę, czyli większość pracowników. Ponieważ ponawia pan swój komentarz, proszę o informację gdzie powstała niezgodność.

lili

Czy wiadomo coś odnośnie przeprowadzenia rekrutacji w woj Pomorskim? Bardzo długo trzeba czekać od czasu pojawienia się ogłoszenia do czasu przeprowadzenia rekrutacji, wnioskując po tym co Pani napisała. Czy na to stanowisko zapotrzebowanie jest na 1 osobę czy na więcej ? I czy PH opiekuje się także dystrybutorami firmy? Czy na woj Pomorskim pracuje już jakiś PH czy firma wprowadza dopiero swoich ludzi ponieważ szczerze nigdy nie widziałem nikogo z XL.

@lili

Witam, proces zbierania CV i selekcji jest wydłużony ponieważ najpierw musimy poczekać na spływ CV, następnie przejrzeć wszystkie aplikacje, dokonać wstępnej selekcji i przesłać wybrane CV do kierownika regionalnego i dyrektora sprzedaży, którzy pracują w terenie. Potem umawiane są spotkania i dokonywany jest wybór nowego pracownika. Wszystko to trwa od 3 tygodni do miesiąca lub nawet dłużej jeśli nie znajdujemy właściwego kandydata. W województwie pomorskim poszukiwana jest jedna osoba. Potwierdzam, że handlowcy opiekują się dystrybutorami firmy. Niestety nie mogę odpowiedzieć na pytanie związane z działaniami zespołu sprzedaży, są to informacje, które zostaną przekazane kandydatom w czasie rozmów kwalifikacyjnych.

Widzę, że wypowiada się przedstawiciel ze strony Xl Energy tak więc jeszcze dopytam. Czy PH otrzymuje od filmu prócz telefonu i samochodu laptopa? Myślę też, że wiele osób interesuje fakt czy samochodu posiadają GPS czy firma ufa swoim pracownikom ? I ostatnie pytanie. Czy firma daje możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych. Oczywiście za paliwo płaci pracownik z własnej kieszeni? Będę wdzięczny za informację.

@Zainteresowany

Witam, w sprawie narzędzi pracy odpowiadam, że nie, handlowcy nie korzystają z laptopów. Jeśli chodzi o samochody, to wszystkie auta służbowe są wyposażone w system GPS służący do monitorowana przejechanych tras i niezbędny w sytuacji ewentualnej kradzieży samochodu. Nie traktujemy jednak tego narzędzia jako systemu szpiegowskiego ale jako podstawę współpracy z naszymi pracownikami na której buduje się zaufanie. Auto służbowe może być wykorzystane do celów prywatnych pod warunkiem uzyskania wcześniej pisemnej zgody od pracodawcy. Pracownik pokrywa wtedy koszty paliwa.

Agnieszka Dombrowska - XL Energy

Jeśli chodzi o stanowiska inne niż PH, informuję, że firma zajmuje się głównie exportem i stąd wymóg znajomości języka angielskiego w stopniu płynnym. Jest to niezbędne narzędzie do pracy w dziale exportu; znajomość drugiego języka nie zawsze obowiązuje, jednak jest mile widziana ponieważ często na tej podstawie kieruje się nowych pracowników do pracy w poszczególnych zespołach (Europa, Afryka, Azja, itd.). Dział exportu to najbardziej rozbudowany dział firmy.

@Agnieszka Dombrowska - XL Energy

Tak więc Pani Agnieszko mam pytanie: Czy faktycznie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w woj Pomorskim i jaki jest czas oczekiwania na jakąkolwiek informację po pełnym wypełnieniu testu internetowego ? Bardzo dziękuje za informację

@Zainteresowany

Witam, potwierdzam, rekrutacja jest ważna (nie jest to sztuczne 'zbieranie CV'). Rekrutację rozpoczęto 23.07 publikacją ogłoszenia, które przez 30 dni będzie się pojawiać na portalu, to oznacza, że prawie do końca sierpnia będziemy czekać na spływ CV, analizować je i przesyłać najlepszych kandydatów do kierownika regionalnego / dyrektora sprzedaży. Sądzę, że informacji zwrotnej można się spodziewać w ostatnim tygodniu sierpnia / pierwszym tygodniu września.

***
@Agnieszka Dombrowska - XL Energy

Bardzo dziękuje za informację

Kacy

Jak wygląda rekrutacja dla PH ? Jakiego rządu pieniądze można zarobić jako PH? proszę o jakaś średnią? Czy faktycznie PH ma Octawie ? , Czy o planach może ktoś napisać ? Czy są do wyrobienia czy nie i jak to wygląda? Dziękuje

Arek
@Kacy

Krzysiek chyba tam nie pracował, kolejny hejter...jest octavia,benefit i opieka medyczna..+ tewlefon z internetem bez limitu i wczasy pod gruszą.....nie wiem po co Krzysiu ściemnia , chyba z zazdrości .

Agnieszka Dombrowska - XL Energy

Witam, dla handlowców są samochody służbowe Skody Octavie Combi, roczniki 2011-2014. Do tego oczywiście telefony. Firma dodatkowo zapewnia pakiet opieki medycznej. Zespół sprzedaży jest niewielki i stabilny, rekrutacja odbywa się zawsze na konkretne województwa (poprzez ogłoszenia na pracuj pl).

XoXo

Witam. Potrzebuje konkretów na temat pracy przedstawiciela handlowego. Tj. jakie narzędzia (jaki samochód) ich używanie oraz atmosfera w dziale sprzedaży. Pytam bo opinie na jednym z forów są słabe ale bardzo stare.

Zostaw merytoryczną opinię o XL Energy Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 172 ocen.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.