Opinie o Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska w Warszawa

Czy pracownicy w Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska dogadują się między sobą?

Helena Nowy wpis

Witam To zależy czy są ze sobą szczerzy. żartowałam Polecam ul. Ryżową 8, bo jest tam super kierownik. Niejaka Jola- bardzo fajne relacje z koleżankami (współpracownikami). Polecam i mimo tego, że praca farmaceuty jest monotonna. H.

Karol

Z komentarzy widać że pracuje się tu dobrze i spokojnie. A jak z pieniędzmi bo nikt nie wspomniał ile można teraz zarobić. Chodzi mi też o dodatki typu premie albo benefity. Są?

xyz
@Karol

Tak są.

Grażyna
@xyz

A opowiesz o nich?

Marta Nowy wpis
@Grażyna

to nie reklama... zapytaj sama

Czy firma Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracują same kobiety- ale nie było to żadnym problemem. Wiem tylko, że dużo osób pracuje cały staż, potem najczęściej kilka lat. Jedni odchodzą bo zmieniają miejsce zamieszkania inni bo chcą spróbować czegoś nowego, jak praca w firmie farmaceutycznej. Podczas mojej pracy nikt nie został zwolniony. A pracowałam kilka lat. Jakoś się babki dogadują....

Grażyna
@Marta

No że się dogadują to akurat coś wyjątkowego w sumie to dobrze świadczy w takim razie. A średnia wieku to jaka jest?

Marta Nowy wpis
@Grażyna

ciężko pytać o średnią. wg. mnie to jakieś 25-35 lat. :) klienci mówią, że mają 18 lat...

Czy w Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

tak

można wysłać CV na kontaktmarob@wp.pl

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Hej, czy w firmie Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska płacą za nadgodziny?

Nie ma nadgodzin. Więc nie wiem. Apteka jest usytuowana w spokojnej okolicy ze stałymi klientami. Spokojna praca z nastawieniem na poszerzenie wiedzy. W wakacje nie ma problemu z urlopem. Właścicielka sama jest magistrem i jak potrzeba to przychodzi na zastępstwa. Polecam koleżankom fajną pracę. p.s Jeżeli ktoś zmienia pracę ze względu na podwyżkę to lepiej szukać w aptekach sieciowych o dużym natężeniu ruchu. Gdzie trzeba się narobić i zarobić na całą górę korporacyjną. M.

tak

Przemysław
@Marta

A jak w tej aptece ze stabilnością zatrudnienia? Czy personel często się zmienia?

@Przemysław

w obecnych czasach to my pracownicy najczęściej decydujemy o tym czy chcemy zostać. A starasz się o staż, czy o pracę po stażu? Jeżeli staż to 2 lata masz zapewnione :)

Czy Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska zapewnia kartę multisportu?

nie ma. bo nie ma min 5 osób, które są zainteresowane.

Helena Razak.

witam Pracowałam w tej aptece 1,5 roku temu. Niestety z powodów macierzyńskich musiała iść na urlop. Chętnie ta wrócę. Pracowałam na ul. Nowoursynowskiej. Miła rodzinna atmosfera. Dużo się tam nauczyłam. Jako technik stażysta po dwóch latach umiałam zamawiać towar, robiłam pełną recepturę. Fajna właścicielka cierpliwie wszystko tłumaczy. Żeby tak nie do końca słodzić to powiem tylko, że jedynym minusem jest stała pensja nie zależna od obrotu. Niektórzy to lubią ja wolę system zależny od sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska - Warszawa

Marzena Pilińska Apteka Pod Limbą Marzena Pilińska
  • Nowoursynowska 161