Opinie o Vector Software Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vector Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vector Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vector Software Sp. z o.o. w Warszawa

Wstyd

Nie polecam pracy we Wrocławiu. WSZYSCY pracownicy którym należała się prawnie umowa na czas nieokreślony zostali zwolnieni miesiąc przed wygaśnięciem ostatniej terminowej umowy.

ABiKK

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić zastępce kierownika i jego zastępce

ToTo
@ABiKK

Nie zapominajmy, że pracownicy interweniowali w Warszawie. Przyjechał do Wrocławia pewien dyrektor, porozmawiał, uspokoił i obiecał zrobienie porządku. Oszukał pracowników kryjąc działania zastępcy kierownika (również te szkodliwe dla firmy), następnie zaczęły się zwolnienia. W tym kontekście aby w firmie było lepiej konieczne są zwolnienia kogoś więcej, niż wrocławskiego kierownictwa. Ryba psuje się od głowy...

Gall Anonim

Nie wiem jak teraz w innych miastach to wygląda, ale jakiś czas temu we Wrocławiu sytuacja miała się następująco: MINUSY: - mało ambitna praca dodatkowo w stresie, często podczas serwisowania automatów zdarza się że podchodzą natarczywi klienci, którym automat "zjadł kasę" i oczekują zwrotu czy menele, ćpuny i zaczepiają tekstem "kierowniku poratuj groszem", co jest niebezpieczne zwłaszcza po zmroku, bo nigdy nie wiesz kto do ciebie podchodzi i co ma na celu - serwis 365 dni w roku więc praca również w nocy, w weekendy oraz święta - praca zmianowa - brak profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników czy doszkalających dla pracujących serwisantów - brak możliwości realnego rozwoju na stanowisku serwisanta (we Wrocławiu jest tylko dział serwisu biletomatów, a nie jak w Warszawie programiści itp.), praca głównie polega na realizowaniu zadań lub poleceń) - częste rotacje pracowników - kadra zarządzająca nieposiadająca odpowiednich kompetencji do zarządzania zasobami ludzkimi (byli serwisanci) - pracownicy z doświadczeniem odchodzą i nikt ich nie zatrzymuje - brak poczucia stabilności zatrudnienia (umowy okresowe) - przeciętne zarobki względem branży serwisowej w regionie dolnośląskim - brak benefitów PLUSY: - wypłata na czas - firma wyposaża w niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, narzędzia)

Force

Fajna atmosfera i fajnie się pracuje we Wrocławiu. Szczerze polecam. :-)

Zrezygnowany
@Force

Skoro twierdzisz, że "fajna atmosfera i fajnie się pracuje we Wrocławiu" to jesteś jednym z kilku "ulubieńców kierownictwa" i nie pomiatają tobą, jak resztą pracowników. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Atmosfera we Wrocławiu jest na żenującym poziomie, kierownictwo i koordynatorzy wręcz unikają kontaktu z ludźmi i kisną w "kółku wzajemnej adoracji" spuszczając z pięterka pomyje na resztę pracowników. To wszystko odbywa się za przyzwoleniem Warszawy. To nie jest dobre miejsce pracy dla normalnych ludzi.

Mariusz Kac Kielonko
@Force

Potwierdzam to co napisał @zrezygnowany. A autorów takich opinii jaką napisał @Force powinno się zamykać. Lepszy brak komentarza niż komentarz wprowadzający być może przyszłych pracowników w błąd. "Fajna atmosfera"? jeżeli lubisz być traktowany jak bezmyślna małpa to czemu nie. Jedni lubią czekoladę drudzy jak im nogi śmierdzą. W przypadku oddziału wrocławskiego mamy kierownika i jego zastępcę, i jego zastępcę ("vice vice kierownik") oraz koordynatora. Zastępca kierownika obrażony na cały świat nawet przywitać się nie umie, jego zastępca to istny "omnibus", wie wszystko lepiej. Tej dwójce wytłumaczyć się nie da niczego bo pomysły idą od razu do kosza lub po paru miesiącach wprowadzą pomysł w życie podpisując się pod nim. Jeżeli o atmosferę chodzi to lepsza do życia jest na wysokości 20km n.p.m. Zwalniają ludzi z dnia na dzień bez powodu. Faktury opłacane z opóźnieniem (przykład z dnia 10.10.2018 kiedy całej firmie operator zablokował połączenia wychodzące. W firmie w której praca opiera się praktycznie w 80% na telefonach jest to niedopuszczalne. (Takie jest moje zdanie na ten temat)), właściciel wynajmowanego przez firmę domu też musi się domagać zapłaty. Na szczęście wypłaty są przeważnie na czas (raz się zdarzyło, że była 12 (zamiast do 10). Płatne nadgodziny to wielki przywilej dla wybrańców narodu, jeżeli nie należysz do "zamkniętego kółka różańcowego" to albo nie dostaniesz propozycji nadgodzin albo dostaniesz za dużo gorsze pieniądze, albo do odbioru. Jeżeli masz własne zdanie to w tej firmie nie wolno go wypowiadać bo może skończyć się wypowiedzeniem. Inna sprawa to stan techniczny samochodów. Samochody ledwo przechodzą przeglądy rejestracyjne. Dziwię się, że jeszcze nikomu nic się nie stało. Jeżeli masz mój drogi czytelniku dalej wątpliwości czy warto zaczynać pracę w VS we Wrocławiu to ta praca szuka właśnie Ciebie! A jeżeli pomogłem to zostaw "lajka" żebym poczuł się spełniony. MÓWIĘ JAK JEST (to nie żart, proszę potraktować to jako dobra rada)

Stachu Jones
@Mariusz Kac Kielonko

To co napisał Pan Kac Kielonko jest w 100% prawdziwe. Dodam jeszcze, że czasem nie ma za co samochodu zatankować. Przyjeżdżasz na stacje, tankujesz idziesz płacić i przy kasie dowiadujesz się, że FLOTA (karta ze stacji Orlen) zablokowana z powodu braku środków. Czytelniku jeżeli masz możliwość szukaj innej pracy a do VS przyjdź w ostateczności.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Vector Software Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Monter instalacji pneumatycznych.. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Agata

@zrezygnowany, dlatego też pytałam użytkownika @anonymous o lepsze wyjaśnienie tematu. Skoro Ty masz odmienne zdanie na temat atmosfery w Vector Software, to czy mógłby podać konkretne przykłady/argumenty, które o tym świadczą?

Agata

@Force dzięki za informacje. A czy możesz opowiedzieć, co Twoim zdaniem wpływa na pozytywną atmosferę w Vector Software? Są różne podejścia do tej kwestii, dla niektórych najważniejsze jest podejście współpracowników, a dla innych - za atmosferę głównie odpowiada pracodawca. Prawdopodobnie prawda leży po środku, a jak to wygląda w Twoim przekonaniu?

Agata

@Konrad, a dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w Vector Software? Możesz napisać coś więcej? @Bartek, widziałam, że pytałeś o pracę w Vector Software. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tej firmie? @Emil, a Ty jesteś pracownikiem Vector Software? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy?

Konrad

Odradzam tę firmę jako pracodawcę. Nie ważne jakie stanowisko. Miejcie się na baczności czytając oferty pracy. Jedyne co są w stanie zagwarantować to rozczarowanie. We Wrocławiu w szczególności. Nie musicie dziękować.

Bartek

czy firma normalnie działa?

@Bartek

Tak. Firma działa normalnie:)

Filip

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?Dawno nikt nie pisał.

@Filip

Cześć, Tak warto. Zajrzyj tutaj: https://vectorsoft.pl/pracakariera/

Agata

Odnośnie tego co wcześniej pisaliśmy, to jakby ktoś był zainteresowany to teraz na stronie Vector Software Sp. z o.o. są aktywne oferty pracy, na parę stanowisk. Może to kogoś zainteresuje i będzie chciał wysłać swoje zgłoszenie.

A jak wygląda praca we Wrocławiu? Widziałem kiedyś ogłoszenie, że poszukują serwisantów automatów biletowych.

@Marcin

Marcin, myślę że podobnie jak w warszawie:) Jeśli jesteś zainteresowany podeślij CV na biuro@vectorsoft.pl

Agata

@Emil dzięki za odpowiedź. Wskazuje to jednoznacznie (o ile dobrze zrozumiałam?), że dla osób ambitnych na pewno znajdzie się tu droga rozwoju. Jest to obecnie coraz większa wartość, dla każdego pracownika na rynku pracy. Pojawia się więc pytanie - czy pojawią się w najbliższym czasie jakieś oferty zatrudnienia do Vector Software?

Agata

@Emil bardzo dobrze, że inne osoby zainteresowane pracą mogą przeczytać tutaj informacje od źródła. To zwiększa wiarygodność Vector Software. Mógłbyś odnieść się jeszcze do kwestii szkoleń? Czy w firmie można na to liczyć? To ważna informacja dla osób chcących podciągnąć swoje kwalifikacje w miejscu pracy.

@Agata

Agata kwestia szkoleń zależy od Twojego przełożonego. Jeśli uzna, że macie wspólną przyszłość i szkolenie podniesie Twoje kompetencje oraz będzie przydatne la firmy to na 99% jestem przekonany, że będzie porozumienie i zgoda.

XX

Emil tobie za to płacą :) I trochę masz racji ale ze wszystkim co napisałeś nie można się zgodzić.

@XX

Trochę mam:) Powiedziałbym, że w 99% ale jestem otwarty na dyskusje i argumenty. Wiadomo, że zawsze są różni ludzie i różne sytuacje. W żadnej firmie nigdy nie jest tak, że 100% pracowników jest zadowolonych.

ppp

Firma nie zawsze gra fair wobec pracownika. Jak nie masz ustaleń na piśmie, to lubią się wykręcać z wcześniejszych obietnic.

Dziki joe

Fakt profesjonalnych szkolen brak. Atmosfera pracy dobra. Zarobki ok. 3000 netto. Tak kobiety tez zatrudniaja na roznych stanowiskach.

Brak możliwości rozwoju. Pensje jak w Biedronce. Zarządzanie personelem jak w Biedronce - jednym słowem polski kapitał :) Uwaga: wszystko trzeba mieć na piśmie, bo pamięć mają krótką ;) Jednym słowem: praca dla desperatów !

ddd
@ja

Potwierdzam powyższe i nie polecam firmy jako pracodawcę. Szkoda czasu.

@ja

Odpowiadam jak aktualny pracownik firmy z 3 letnią historia w Grupie Vector Software. Odniosę się po kolei do zarzutów: 1. Brak możliwości rozwoju. Totalna bzdura! Przykład obecnego dyrektora handlowego, który zaczynał jako zwykły specjalista. 2. Pensje jak w Biedronce. Kolejna bzdura. Proszę wpaść do naszej siedziby (obecnie rzędzińska 3) i popytać. Samochody na parkingu do najgorszych nie należą:P 3. Zarządzanie personelem jak w Biedronce - jednym słowem polski kapitał. Bzdura. Generalnie polski kapitał kojarzy mi się dobrze, a kwestie zarządzania w firmie też są na najwyższym poziomie. 4. Uwaga: wszystko trzeba mieć na piśmie, bo pamięć mają krótką ;) Ciężko się do tego odnieść, ale ja nie miałem wszystkiego na piśmie a firma zawsze sie wywiązywała. Nie znam przypadku zatem ciężko coś konkretnego odpowiedzieć. 5. Jednym słowem: praca dla desperatów! Desperatem nie jestem i nie będę z tym polemizował. Generalnie polecam pracę u nas:) Jeśli są Państwo zainteresowani jak jest w firmie to proszę o kontakt na epiotrowski@vectorsoft.pl Pozdrawiam

monia

nom wiadomo, od sprzedaży personel zawsze sobie prowizjami górkę zarobi, ciekawe jednak ile zarobiłabym na takicm stanowisku jak Serwisant automatów biletowych i czy kobiety tam biorą do takiej roboty.

toja

Na jaką pensję można liczyć na stanowisku handlowca? Powiedzcie coś na temat dyrektora handlowego i dajcie znać jak pozostałe osoby w dziale? Jest wsparcie i pomoc między pracownikami czy każdy pod drugim dołki kopie?

Zostaw merytoryczną opinię o Vector Software Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vector Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vector Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Vector Software Sp. z o.o.