Opinie o Palarnie.pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Palarnie.pl. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Palarnie.pl o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palarnie.pl w Warszawa

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Palarnie.pl? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Serwisant?

Hej, czy w firmie Palarnie.pl płacą za nadgodziny?

Zia Nowy wpis

Tak.

Izydor Nowy wpis

Dobry pracodawca, bo taką firma ma opinię ,więc nie może być inaczej jak fajna praca, polecam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

jp

Tak.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Palarnie.pl? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka zarządu
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Uruchomieniowiec ds. elektrycznych
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
zu05

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Zawsze była ciepła i przyjazna atmosfera. Dla osób z doświadczeniem w korpo może to być dużym zaskoczeniem. Jeśli się angażujesz zawsze cię docenią.

kk

Nie polecam pracy w tym miejscu, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale niestety później pokazują swoją prawdziwa twarz,(usunięte przez administratora)

Iza

@Serwisant dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że w firmie zaszły duże zmiany, jak rozumiem, na lepsze. To ważna informacja dla osób zastanawiających się nad aplikacją. Widzę, że jesteś zadowolony z tej pracy. Dla Ciebie minus to konieczność licznych wyjazdów służbowych. Jako serwisant, jak duży teren kraju masz pod sobą? Możesz powiedzieć coś więcej o tej części Twojej pracy?

Serwisant

Pracuje w palarniach od poczatku roku w serwisie. Firma przechodzila zmiany. Podobno sporo sie zmienilo do tego co bylo. Jest kilku nowych handlowcow i nowy dyr sprzedazy i nowy koordynator serwisu. Przychodzac balem sie po opiniach tutaj, ale szukalem dlugo pracy i troche nie mialem juz wyboru. I jest ok - warunki są ok, pensja wpływa na czas, armosfera ok. Minusem jest jezdzenie po calej polsce, ale za to placa dodatkowo. A w ksiegowosci jedna z dziewczyn jest w ciazy i dlatego chyba szukaja. Z tego co wiem pracuja one juz dlugo. Ja jak przychodzilem gadal ze mna wlasciciel i szef serwisu - bylo ok, zwykla rozmowa.

Iza

Jeszcze przez 2 dni można aplikować na stanowisko Księgowa/Księgowy. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Co warto wiedzieć o procesie kwalifikacyjnym do Palarnie.pl? A może ktoś z osób obecnie zatrudnionych w firmie pracuje właśnie w tym dziale? Co możecie doradzić osobom rozważającym pracę właśnie w tej firmie?

Ela

Proponujemy osobiście przekonać się o możliwościach, jakie niesie ze sobą współpraca z firmą Palarnie.pl Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Tel: 22 567 34 44, email: rekrutacja@palarnie.pl

JaroJaro13

Prowadzą teraz rekrutacje do serwisu. Szukam roboty wlasnie ale wole pracować w mcdonaldzie niz tam. Zarobki głodowe nie do utrzymania sie w Warszawie. Kumpel opowiadał ze ogólnie dno.zgadzam sie z tym co mowi Olo 592.

JaroJaro13

k3

olo592 to w takim razie jakoś są one oddawane te nadgodziny? nie ukrywam że nie chciałabym za darmo pracować

Olo592

max 2 tys. na umowę zlecenie, reszta - jeśli taka jest - pod stołem. Ja miałem pracę fizyczną. Nadgodzin cała masa, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia.

Olo592

a właśnie że szukają kogoś na strasznie dziwnie brzmiące stanowisko. Z tego co wiem, większość pracujących ludzi jest bardzo ok, (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce pełnić działalność charytatywną to lepiej pracować dla jakiejś fundacji niż dla Palarni.

anonimos

Ogólnie nie polecam. Bardzo zamknięta atmosfera (usunięte przez administratora) W firmie pracuje max 18 osób. Zero elastyczności ....

Maksio

@nowy albo jesteś niepoprawnym optymistą albo nie miałeś styczności z umową zleceniem. Po podpisaniu tej umowy nie masz zupełnie nic. Taka umowa jest nieprzyszłościowa, gdyby dawali umowę o pracę to sam bym się chętnie zatrudnił. No i tutaj właśnie jest też moje pytanie. Wiecie czy jest możliwość podpisywania umowy o pracę z firmą Palarnie.pl ?

mark

no to skoro nie chcecie napisać dla nowego to napiszcie mi coś z innej beczki: jak wiadomo rozmowa kwalifikacyjna powinna być chociaż częściowo ustrukturalizowana, tzn. część pytań jest standardowych - zadawanych każdemu kandydatowi, a część wynika bezpośrednio z przebiegu samej rozmowy czy też z tego, jak dużo informacji posiadamy więc czy możecie opisać mi jak jest w tej firmie pod tym względem?

Laleczka

Jesli chodzi o serwis (bo pewnie o to pytacie bo tam jest najczęstsza rotacja) to potwierdzam ze praca ciężka- leniom odradzam. Uczciwym i chętnym do pracy polecam chociaż takich z tego co pamietam było mało :-) praca 8-16 plus delegacje ale więcej info to juz chyba na rozmowie rekrutacyjnej... Pracowałam kiedyś i bardzo dobrze wspominam...

laleczka

Gorąco polecam ,fajna, domowa atmosfera, szef niezwykle sympatyczny o gołębim sercu :-) zarobki średnie...

Zostaw merytoryczną opinię o Palarnie.pl - Warszawa

Palarnie.pl