Opinie o Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki w Siedlce

Grażyna

Jaka jest specyfika pracy w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki? Ciekawa jestem, czy pracownicy pracują na zmiany, czy mają jakieś dyżury na przykład w nocy lub Święta i czy w związku z tym mają też jakieś dodatki do pensji lub specjalne świadczenia.

Zbyszek

Zleciłem kremację i obsługę pogrzebu z urną. W Exitusie doradzono mi czterech panów do obsługi co mnie zdziwiło i wydawało mi się zbędne. Jednak zdałem się na doświadczenie firmy. Okazało się, że każdy z panów był potrzebny. Dziękuje za profesjonalizm ???? tak trzymać.

Joanna

Jak wygląda praca pracownika biurowego w takim specyficznym miejscu?

Joanna

Firma którą obserwowałam od dawna, ale nie dawno musiałam skorzystać. Tak jak oczekiwałam i czego się spodziewałam profesjonalizm na najwyższym poziomie. Duży szacunek za to co robią. Jeśli ktoś będzie musiał skorzystać z tego rodzaju usług to polecam.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki kandydat na stanowisko Zakład pogrzebowy biuro Wrocław ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nikt

Super obsługa pełny profesjonalizm wielki szacun dla całej firmy gorąco polecam

Zakład Pogrzebowy Exitus w Siedlcach jest godny polecenia w tych trudnych chwilach. Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty.

Danuta

Bardzo dziekuję Panom za wspaniałą ceremonię urzadzoną dla mojego Taty. Jestem bardzo wzruszona i wdzieczna firmie, ktora tak profesjonalnie i z szacunkiem oddaje ostatnią przysługę osobie zmarłej i pozostawia rodzinę z uczuciem spełnienia. Jesteście Panowie wspaniali, bardzo Wam dziekuję za wszystko.

@Danuta

Zgadzam się w pełni.

Pełen profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Pan Andrzej pomocny w każdej kwestii , zawsze wychodzi z inicjatywą aby pomóc w trudnych chwilach.Jeśli ktoś z nas będzie potrzebował pomocy zakładu pogrzebowego to tylko EXITUS.Obsługa pogrzebu pełna kultura

Janusz
@1234

Piszesz, że firma profesjonalnie i z szacunkiem podchodzi do swoich klientów. Czy także współpracują z ZUS i rozliczają rachunki z pogrzebu bezpośrednio z ubezpieczycielem?

@1234

Zgadzam się. Miły i pomocny. Specjalnie na moją prośbę wyszukał inną niż przy wszystkich trumnach koronkę do ozdobienia w czeluściach magazynu. Pani z biura pomogła dobrać kwiaty na trumnę i do wienca. Szkoda tylko, że wszystko w takich tragicznych okolicznościach.

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Exitus Zakład Pogrzebowy w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Pracodawca rzetelny w okresie jak pracowałem wszystkie warunki umowy były dotrzymane . No i wypłata na czas ????Polecam

@Michał

Wypłata na czas.

Nvm

A czy opinie klientów to mało?! O co ci chodzi człowieku? Obsługa i właściciel prezentują pełen profesjonalizm w każdym calu. Masz własna firmę i chcesz siać zamęt? Uważasz że pisząc pozytywnie o tych ludziach kłamiemy??? Pomagali nam godnie i z szacunkiem pożegnać naszych drogich zmarłych! Uszanuj więc nasze opinie i zostaw w spokoju Exitus!

Nvm

Najwyższa jakość usług. Wzorowa. Dzięki Państwu te straszne chwile dało się jakoś znieść. Właściciel oraz panie z biur, a także panowie niosący trumnę... Bardzo Wszystkim Państwu dziękuję w imieniu własnym, i całej rodziny.

Jadwiga

Bardzo dziękuje za wszystko Pełen profesjonalizm na każdym kroku Jeśli komuś będą potrzebne takie usługi to POLECAM

Magda

Czy to firma rodzinna?

Stanislaw

Zakład który śmiało można polecić zajęli się zorganizowaniem wszystkiego związanego z pogrzebem My mogliśmy poświecić się żałobie w której się nagle i nie spodziewanie znaleźliśmy.

Aneta

Uczestniczyłam w pogrzebie organizowanym przez firmę Exitus i już rozumiem skąd te wszystkie pozytywne opinie Zauważyłam profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół w trakcie ceremoni Po prostu ???? wszystko na tak

Grażyna

Jakie są wymagania stawiane nowym pracownikom zakładu, czy doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem?

Bożena

Nie pierwszy pogrzeb obsługiwany przez EXITUS w którym uczestniczyłam. Nie ma do czego się przyczepić po prostu SUPER

Janusz Chmielak

Jestem bardzo wdzięczny za zorganizowanie pogrzebu bliskiej mi osoby. Profesjonalizm na każym kroku.

Dopóki dopóty nie masz objekcji jest ok ale kiedy zgłaszasz problem np.zeby wyjaśnił dlaczego ciało ukochanej osoby jest uszkodzone i co jest przyczyną... zaczyna się odsłanianie prawdziwego oblicza tego pana. Miał tuped powiedzieć, że kiedy zobaczyłam mamę w kaplicy z uszkodzoną szczęką,to nie pokazałam po sobie smutku etc. że niby się nie przejełam bo jego wewnętrzne kamery w kaplicy tego nie pokazaly!!!!

agnieszka78

Najgorszy zakład w Siedlcach radzę omijać szerokim łukiem, żerują na tym, że mają umowę podpisaną ze szpitalem

@agnieszka78

A co umowa ze szpitalem ma do pogrzebu? Co zrobili źle? Proszę opisać niech ludzie wiedzą

Teresa

Bardzo dziękuje za ciepło, profesjonalizm oraz pełne zrozumienie Polecam

Kamil
@Teresa

Wystawiasz opinie jako klient tego Zakładu Pogrzebowego. Oczywiście jest bardzo ważna i świadczy o profesjonalizmie firmy. Czy pracownicy mają tak samo dobre zdanie o zatrudnieniu w firmie? Chętnie się tego dowiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki - Siedlce

• Jak się pracuje w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki?

Zobacz opinie na temat firmy Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki?

Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki
4.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Księcia Józefa Poniatowskiego 3
    08-110 Siedlce