Opinie o Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki w Siedlce

Nick Nowy wpis

Cześć. Widziałem, że w tamtym roku szukali tutaj do pracy na stanowisku kierowcy. Rozważam podejście do zakładu, żeby zapytać o pracę. Mam jednak pytania : czy kierowcy pracują na zmiany? W tej starej ofercie pracy przeczytałem, że praca zaczyna się o godzinie 7 rano i odbywa się także w nocy. Jak to wygląda organizacyjnie?

Aneta Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z usług Firmy Exitus. Pogrzeb mojej mamy był wręcz cudownie obsłużony. Pełny profesjonalizm !!!

Henryk Nowy wpis

Zakład w pełni profesjonalny. Polecam z czystym sumieniem byli po prostu idealni !!!!

Hej, pracowałam już kiedyś w zakładzie pogrzebowym... Mam w tym całkiem spore doświadczenie. Potrafię podejść do klienta w tak ciężkiej dla niego sytuacji, okazać empatię. Czy jest szansa, abym została tutaj zatrudniona? Czy wszystkie stanowiska są zajęte? Orientujecie się, ile osób tutaj pracuje? Chodzi mi o stanowisko obsługi klienta. Dajcie znać.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki kandydat na stanowisko Zakład pogrzebowy biuro Wrocław ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Helena

Polecam Pracownicy zakładu bardzo kompetentni i pomocni na każdym kroku. Mogłam wraz z rodziną w pełni uczestniczyć w uroczystości wiedząc, że Exitus jest z nami.

Tamara

Mam szansę na poznanie opinii pracowników? Pomagam znaleźć teściowi oferty pracy, najlepiej coś w dobrej atmosferze (o ile można o tym w ogóle mówić w tej branży). Chodzi mi raczej o przyjazne podejście ludzi:) Wymagają prawa jazdy, czy polega praca głównie na transporcie? Bo nie napisali nic o obowiązkach. Przybliży ktoś jak to wygląda?

Aneta

Żona ,córki i syn zmarłego Śp. Tadeusza Ługowskiego składają serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom firmy pogrzebowej Exitus za życzliwą i profesjonalną obsługę pogrzebu.

Emilia

witam, czy wiadomo coś na temat przyjęć osób bez żadnego doświadczenia? wstępnie orientuję się po Sielcach, tu z opinii wynika, że zakład raczej ok działa skoro klienci się dobrze wyrażają. a sama w sobie praca jak obecnie wygląda?

Dorota

Polecam w pełni profesjonalny zakład pogrzebowy. Byli pomocni na każdym etapie organizacji pogrzebu za co bardzo dziękuje.

Dawid
@Dorota

Cenowo było w porządku też w porównaniu do konkurencji?

Andrij
@Dawid

Cena nie gra roli.

Dorota

Polecam z całego serca. Cała rodzina zachwycona jakością wykonanych usług. Pełen profesjonalizm,

Urszula

Hmm wasze opinie są raczej pozytywne, ale ktoś wspomniał że właściciel jest arogancki :( Co sądzą pracownicy? Faktycznie tak jest, czy po prostu ktoś tak odczuł tylko?

Aneta
@Urszula

Jakiś czas temu pisałam pozytywną opinie o firmie Exitus. Miałam przy tej okazji osobiście poznać właścicielka, który był bardzo pomocny przy załatwianiu formalności szczególnie przy ustalaniu terminów pogrzebu.

@Aneta

To dobrze, że klient może czuć się właściwie zaopiekowany przez firmę, jednak niekiedy może się zdarzyć, że stosunek właściciela może być odmienny wobec klientów a pracowników, co zostało tu zasugerowane. Również ciekawa jestem jaka jest prawda?

Mariusz

Bardzo dziękuje właścicielowi i pracownikom firmy Exitus za organizacje pogrzebu. Polecam !!!

Sylwia

Zakład godny polecenia. Po wyjściu z biura musiałam tylko załatwić sprawy w zarządzie cmentarzy. Wszystkim zajął się Exitus. Kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.

Urszula
@Sylwia

A w innych zakładach jest inaczej, więcej załatwiania? Zalezy mi żeby wszystko poszlo sprawnie

Bardzo dziękuje właścicielowi i pracownikom Firmy Exitus, którzy byli tak bardzo pomocni w organizacji pogrzebu mojego brata. Pełen profesjonalizm. Dziękuje i życzę wszystkiego co najlepsze.

Łucja
@Marcin

Czy można liczyć na pomoc jeśli chodzi o podejmowanie różnych decyzji? Jest nastawienie na to żeby sprzedać jak najdroższą ofertę wykorzystując te trudne chwile czy można się spodziewać faktycznej pomocy bez zdzierania portfela rodziny pogrążonej w rozpaczy?

Magda

Niestety pomimo zapewnień, obsługa na średnim poziomie. Właściciel bardzo arogancki. Gdyby nie to, że już zaczęliśmy przygotowania to zrezygnowałabym z ich usług. Nekrolog z literówką (dopiero po upomnieniu nastąpiła zmiana), zdjęcie Zmarłej dotarło pod koniec mszy, zwyczajnie o nim zapomnieli. Problem z zasiłkiem pogrzebowym, tłumaczenie, że teraz nie da się upoważnić firmy pogrzebowej do jego odebrania bo podobno RODO im utrudnia procedurę. Mieli "udzielić fachowej pomocy i sprawnie zorganizować pogrzeb", ale tak nie było. Przy drugim spotkaniu odnośnie ceremonii, Właściciel na mnie nakrzyczał, coś nieprawdopodobnego, coś czego totalnie nie spodziewałam się w tamtym momencie. Nie polecam!, pomimo że kontakt telefoniczny i pierwsze spotkanie w domu pogrzebowym były obiecujące.

Agnieszka
@Magda

Witam Wybraliśmy z rodziną firmę na podstawie opinii i mamy na tą chwile całkiem inne wrażenie niż pani i oby tak było do końca ponieważ jesteśmy jeszcze przed pogrzebem, ale co do ZUS to faktycznie mają racje iż RODO utrudniło firmom załatwienie formalności. Dzisiaj składając dokumenty w ZUS właśnie to usłyszeliśmy od pani przyjmującej dokumenty. Na tą chwile wszystko super ze strony firmy EXITUS.

Agnieszka
@Agnieszka

Jesteśmy po uroczystościach i bardzo wdzięczni firmie Exitus za wszystko co dla nas zrobili. Poziom usług naprawdę na najwyższym poziomie.

Jolanta
@Agnieszka

Może Pani zdradzić mniej więcej czy wychodzi to korzystnie finansowo w porównaniu do konkurencji? Może ma Pani rozeznanie.

Sylwek

Najwyższy poziom !!! Dziękuje za wszystko

Emilia

Zastanawia mnie praca w takim miejscu, pewnie nie należy do łatwych pod względem psychicznym. Czy pracodawca zapewnia jakieś szkolenia albo chociaż sesje z psychologiem? Może to śmieszne, ale na pewno potrzebne.

Artur

Firma Exitus spełniła wszystkie nasze oczekiwania ???? Dziękujemy

Stanisław Pióro

Exitus to firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pracownicy na każdym etapie pomocni i życzliwi. Jeśli ktoś ma potrzebę to polecam z całego serca.

????????????Najwyższy poziom usług pogrzebowych. Dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki - Siedlce

• Jak się pracuje w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki?

Zobacz opinie na temat firmy Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki?

Exitus Zakład Pogrzebowy Andrzej Bielecki
4.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Księcia Józefa Poniatowskiego 3
    08-110 Siedlce