Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki w Bukowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki w Bukowa

Marcin Grabka Nowy wpis

Dziwię się poprzednim negatywnym opiniom ponieważ ja zostałem zatrudniony w Ramzesie w listopadzie 2023 i pracuje tam nadal w woj. Zachodniopomorskim. Komplet umundurowania dostałem przed rozpoczęciem pracy a wypłata zawsze jest zawsze na czas. Dostajemy również z kolegami dodatki do dojazdów oraz zwrot za leki (czasami częściowy a nie 100%). Mogę polecić

~~ Nowy wpis

Firma poniżej krytyki, specjaliści od oszustw oraz okradania osób niepełnosprawnych- cwaniactwo i wyzysk . Stawki godz. poniżej minimalnej.

Wiesław Nowy wpis

Pracuję w firmie 11 lat. Firma nie dba o pracowników o wszystko muszę się upominać ostatnio nawet z najniższej mi obcinają. Nie polecam tej firmy

Adrian Nowy wpis

Ile w firmie aktualnie jest pracowników ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Maliniak

Generalnie nie jest źle masz zamiast pałki szczotkę lub mokrą ściere.To jest firma od ochrony i sprzątania to tak dla wyjaśnienia.Jednak stawki nawet obecne nie powalają.Za to co jest wymagane od pracowników no ciut więcej by mogli płacić.

MarianoItaliano

Firma nie dba o pracowników. Płacą ponizej najniższej krajowej. W lato można stać, w okresie zimowo jesiennym zapomnij o ogrzewaniu, plać że swojej kieszeni za ogrzewanie i stój za darmo.

Dlaczego chwalicie się, że macie wypłaty na czas? Przecież to jest zasrany obowiązek Pracodawcy przelać na czas wynagrodzenie za pracę.

Jacek

Dla mnie porażka, owszem wypłaty są jak najbardziej na czas, ale niestety Kwaliifikowani pracownicy, którzy są sprawni fizycznie z Kwalifikacjami schodzą na drugi plan. W pierwszej kolejności liczą się dziadki z grupami inwalidzkim (emerytowani Policjanci). Chcesz się rozwijać? Nie w Ramzesie. Pozdrawiam.

Bronisław

@Pracownik kielce, Twoja opinia na temat firmy jest pozytywna, możesz powiedzieć, jakie plusy, poza terminową wypłatą, dostrzegasz? Czy pracodawca zapewnia premie, benefity pozapłacowe? Takie informacje mogą się przydać potencjalnym kandydatom.

Pracownik kielce

Pracuje 9 lat w ochronie Ramzes i nigdy nie dostalem późno wyplaty chlopie nie gadaj glupot.Wyplata na czas jest.Mundur buty palki gaz co tylko chcesz

tymek

Wypłaty co miesiąc spóźnione warunki jakby mieli za nic ludzi

Pracuje w firmie Ramzes 10lat i nie narzekam :-) wyplaty na czas

Janek

Ja pracuję już u nich 4 lata w Szczecinie. Zastrzeżeń większych nie mam. Kasa jest na czas. Ogólnie polecam

Rysiek Ujście/Piła

Owszem, pracowałem ostatnio w tej Agencji Ochrony Ramzes z Kielc i wielka szkoda że już w moim regionie praca ta się skończyła i jak dla mnie to z ręką na sercu daję im 10+

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki - Bukowa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki?

Przedsiębiorstwo Usługowe Ramzes Paweł Malicki