Opinie o Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c. w Warszawa

Klientka

W kancelarii panuje totalny chaos. Pani Notariusz mimo otrzymania dokumentów na miesiąc przed dokonaniem czynności prawnych była zupełnie nieprzygotowana. Proste podpisanie umowy zajęło prawie 2 godziny. Negatywne opinie o pani z recepcji nie są przesadzone. To osoba nieuprzejma i antypatyczna.

Klientka Nowy wpis

Czy poza panią w sekretariacie, o której wspominają niektórzy klienci w opiniach na google, ktoś jeszcze jest zatrudniony przez kancelarię? Ewentualnie, czy planowane jest szukanie zmienniczki? Żona szuka ostatnio pracy, pracowała kilka lat temu na podobnym stanowisku, ale miała potem dłuższą przerwę ze względów rodzinnych. Wie ktoś, czy mogłaby tu aplikować?

Szkoda, że nie ma tu komentarzy pracowników, byłbym zainteresowany odbyciem stażu, ale chciałem się dowiedzieć czy ta kancelaria oferuje coś takiego? Konkretnie potrzebuję na studia, może ktoś z was był na takim stażu?

Nie polecam!:-( Naprawdę sytuacja,w której zostaliśmy perfidnie (usunięte przez administratora) powinna być nagłośnienia w TV,aby wszyscy zobaczyli jak Notariusz p.A.P. naprawdę wykonuje zawód zaufania publicznego! Dobro wraca w podwójną siłą,ale zło również.

Nagłośnić w telewizji!

James

No tak pewnie akt notarialny niezgodny z prawda, skąd ja to znam!

Lidia
@James

Naprawdę kancelaria wystawia akty notarialne niezgodne z prawdą? Jeżeli możesz to uzasadnij swoją opinię, bo jest to naprawdę ważne. Czy takie są Twoje osobiste doświadczenia?

@Klient

Dajcie temat do telewizji. Szybko się tym zajmą. Proponuje Panią Jaworowicz lub Uwagę!

Agata
@Marek

Ale po co to tak nagłaśniać? Co to da

Jola
@Marek

Panie Marku,”Państwo w państwie” !

Agata
@Jola

Sądzisz, że naprawdę by się tego tematu podjęli?

@Jola

Program „Uwaga” odcinek aktualny. „REPORTAŻE U NOTARIUSZA NIE ZNACZY BEZPIECZNIE” 04 MAJA 2005, 16:45 Czy notariusze gwarantują bezpieczne zawieranie umów? Okazuje się, że nie. Dokumenty oglądają powierzchownie, a czasem wcale. W kancelarii, w której byliśmy z ukryta kamerą, notariusz nawet nie zerknął na przyniesione dokumenty. Zrobiła to jedynie sekretarka.”

Klienci
@Klient

Jak szukacie Państwo naprawdę dobrych notariuszy to poza Warszawa. Obsługa na najwyższym poziomie i uczciwość!

Michal
@Klienci

Uczciwość to podstawa! Ale wiadomo jak dzisiaj jest!

@Michal

Słyszałem o tej kancelarii. Bardzo przykre. Ale warto szukać zaufanych,uczciwych miejsc.

Darek
@Klient

Uwaga bardzo dobry program. Moja koleżankę tak inna kancelaria z agentem nieruchomości załatwiła ze sprzedażą domu! Dramat ,gdzie ta sprawiedliwość. Ale wystarczy sprawę nagłośnić i szybko się zajmą odpowiednie osoby.

Anna Nowy wpis

dzień dobry, czy mogę zapytać o co chodziło w tej sprawie? Będę miała styczność z ta kancelarią.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pawel_waw

Bardzo polecam, korzystam można powiedzieć od lat. Super pomoc przy wszelakich umowach aktach.

Grażyna
@Pawel_waw

A skoro korzystasz od lat możesz powiedzieć czy często zmieniają się sekretarki i ile w ogóle ich tam pracuje? Szukam pracy jako sekretarka stąd moje zainteresowanie

Klient

Nie polecam . Zawiodłem się.

Elżbieta
@Klient

A wyjaśnisz czemu konkretnie? Domyślam się ze piszesz z perspektywy klienta, nie pracownika?

Rafal
@Klient

A słyszałem o tej Kancelarii. Zabrakło uczciwości. Przykre. Współczuje.

Elżbieta

Wiecie na jaką stawkę w kancelarii może liczyć sekretarka? :)

Nie można płacić karta. Minus.

iwi

W dniu dzisiejszym zadzwoniłam do nich, by przypomnieć o obiecanej wycenie. Pracownica sekretariatu byla tak nieuprzejma i nie pozwalała mi skończyc wypowiedzi. Kiedy powiedziałam im, że na stronie notariusze.waw.pl (ich adresy email opatrzone są domeną @notariusze.waw.pl ) mają podane niewłaściwe nr telefonów i może by skorygowali, obruszyła sie że to nie ich strona. Na pewno nie skorzystam z usług tej kancelarii gdyż zachowanie tej pracownicy było co najmniej nielicujące z powagą kancelarii. Nie są jedyną kancelarią w mieście i to jak traktuja potencjalnego klienta rzuca sie cieniem na ich opinię... Niech pomyślą o nowej sekretarce przede wszystkim...

Klientka
@iwi

Wszystko się zgadza. Potwierdzam. Nie polecam tego miejsca.

Janusz
@iwi

Ładnie to tak obsmarowywać innych na forum? Politykę personalną proszę zostawić innym.

Zofia

Widzę trochę narzekania na niemiłą obsługę. Warunki pracy takie że nie motywują zbytnio czy o co chodzi? Jak z atmosferą między pracownikami tutaj?

Wiktor

Ktoś był na praktykach w tej kancelarii? Jak było ?

Marysia

Jakie godziny otwarcia są tej kancelarii? Sobota także jest dniem pracującym?

Paula

Czy kancelaria szuka pracowników czy to raczej mała prywatna spółka?

Marzena

Polecam

admin

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie Niewińska Joanna Przybysiak Agnieszka S.C. Kancelaria Notarialna? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Notarialna Joanna Niewińska - Notariusz Agnieszka Przybysiak - Notariusz s.c.?

• Stanisława Wojciechowskiego 37 lok. 7/12
    02-495 Warszawa