Opinie o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eco-San Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eco-San Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-San Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Eco-San Sp. z o.o.?

Marcin Nowy wpis

Godziny w biurach nikogo nie ma żeby telefon odebrać czy mejla idź do innej firmy bo ta już żeby ludzi nałapać zmienia nazwę oooohho powodzenia

Czy nowo zatrudnione osoby w Eco-San Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak od razu po przyjeździe na lokalizację jest podpisywana umowa o pracę.

Patryk
@Odpowiedz

Potwierdzam, jak jest się już na miejscu, to wtedy przyjeżdża Piotr i daje do podpisania umowę i na drugi dzień idzie się do roboty. Tak to wygląda.

Ryszard
@Patryk

Kwaterę też załatwia firma? Warunki są ok i nie jest bardzo drogo? Chce pierwszy raz pojechać dlatego takie informacje są dla mnie ważne.

@Ryszard

Za późno tutaj wszedłem żeby ci odpisać, no to pierw obiecują ci 1500 euro na rękę przy 160 h i mieszkanie za darmo , jak przyjeżdżasz okazuje się że mieszkanie koszt 250 euro plus ubezpieczenie to też z 100 euro jakoś tak. My wszyscy co mieszkaliśmy razem za 182 h dostałem 820 z gościem co byłem w pokoju a inny za tyle samo godzin dostał 600 euro. Oczywiście ten ostatni brał jeden zaliczkę no ale to 700 euro to i tak kiepsko. I nie że coś wymyślam tylko wszyscy co tam mieszkali ze mną zrezygnowali tak samo po miesiącu bo to śmiech na sali. Dziwi mnie tylko że ludzie tam pracują po pół roku ,rok a jak się pytałem to też mówili że dostają po 800 euro. To kwestie finansowe ale rok temu tak było teraz nie wiem.mieszkanie jak za tyle kasy to porażka. W gorszym nie byłem jeszcze, w bungalu w Holandii było lepiej hehe. A jeśli chodzi o pracę no jest ciężko trochę i duże tempo jest. I to by było na tyle. Nie polecam.

Karol Nowy wpis

Tak.

Czy w Eco-San Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Log

To (usunięte przez administratora) nie istnieje. Narobili (usunięte przez administratora) i uciekli z Niemiec

Kamila
@Log

Jeśli faktycznie już nie istnieją to czemu w krs są aktywni jaki firma? stare info czy należy spodziewać się jakiegoś powrotu?

Piotrek

Oczywiście, że tak są nagrody, tylko w zależności od lokalizacji i kraju, a są i w Niemczech i w Holandii, ale tam gdzie jestem, to mamy za frekwencje bonusy.

Piotrek Nowy wpis
@Log

To raczej nijaki pan Łukasz G. były koordynator narobił "kupkę" i chciał zwiać, tak krąży legenda, że chciał kręcić lody za plecami i otworzył firmę, ale niestety nic nie wypaliło i bzdury ze złości wypisuje. Chłopaki opowiadają, że jak on był, to nie chcieli pracować, a teraz wrócili i pracują chętnie, to chyba faktycznie było coś nie tak z chłopaczkiem.

Seba

Tą firmą już nie istnieje. Zero kontaktu Biuro zamknięte. Uzyskanie jakichkolwiek dokumentów nie możliwe

Piotrek
@Seba

Ja byłem w biurze i to w tym roku i jakoś istnieje. Szyldy na drzwiach są, a z tego co mi mówili, to nawet poszerzyli biuro o kolejne pokoje. Tak więc istnieje.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eco-San Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Piotr Aszloch

Nikt nie pisze prawdy czemu na miejscu umowa dodajcie polska umowa, agencyjna ,dzwonicie w Polsce rekruter tz ma kasę za przyjechanie ,kto to jest Piotr śmieszny mały błąd ryż to Pułapka ,przyjeżdża ktoś bez kasy wiadomo umowę podpisze by zarobić na powrót ,kolego jeżeli cenisz siebie swój czas omijaj ta agencję Paulina Magda ktoś coś odbierze tel da ogłoszenie może warszawa po przyjeździe zobaczysz jaka bana pijaków itp zadzi masz rodzinę jesteś rozsądny omijaj ta agencję zazwyczaj umowa szybko jest podpisywana przeczytaj ile zarobisz ile za mieszkanie i jakie są kary co za co za Mies,kanie opłakany stan jeżeli masz mieszane uczucia lub chcesz faktycznie dać się przekonać jedz pojedź nie słuchaj mnie ale daj znać jak jest faktycznie może tel odbierze Justyna miły głosik daj łapkę jak zarobisz te 1500euro na czysto to od siebie dam ci jeszcze 500euro pozdrawiam praca nie spełniającą godzin może na 5lub 3rano do roboty będziesz jeździł powodzenia

Gucci

Bez pracy nie ma kołaczy. Ja nie narzekam na firmę i na pracę. Ciężką pracą można dojść do celu i osiągnąć sukces, ja osiągam sukces jak widzę każdego 10 dnia miesiąca wypłatę i wiem, że opłaca się pracować. Także polecam pracę.

Henryk

Polecam pracę w tej agencji. Po nowy roku można fajne pieniądze wyciągnąć minimum 1500 euro na rękę przy około 140 godzinach pracy. Zajefajnie. fakt praca bywa czasami ciężka, ale bez przesady da się wszystko odrobić. Goście na hotelu są różni, ale ja nie przyjechałem do towarzystwa tylko do roboty, a robota ok.

FUKASZ ŁUKASZ

Ogolnie to na wstepie pozdrawiam Tarika i Haribo dwoch przydupasow szefuncia co pisza dobre opinie, a teraz przejdzmy do rzeczy. Praca wyglada jak wyglada pracujesz na gigantycznej hali od czasu do czasu zdarzaja sie luzniejsze dni ale generalnie masz okolo 250-300 kofrow na nocke gdy jestes na rozladunku bez przerwy musisz (usunięte przez administratora) paczkami na tasme (wiadomka na te 8 h masz jedna przerwe 20min a druga 10)musi leciec jedna za druga bo inaczej przyjdzie Ci (usunięte przez administratora)i zacznie sie drzec schenlla schnella raus!! Paczki wiekszoc ciezke , meble karma opony waga ponad 30-40kg , za noc we dwoch robisz kolo 20-25kontenerow z czego 2-3 maksymalnie sa z lekkimi paczkami. Lecimy na zaladunek , tak jak wyzej masz lekkie i ciezkie paczki wiekszosc ciezkich wyglada to tak ze musisz wszystko ukladac bo inaczej sie (usunięte przez administratora) i beda darli ryja , czasem sie drą nawet jak dobrze zrobisz , genialne polaczki wpadli na pomysl zeby sie przypodobac szwabą to bede (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) i czesto jestes wrzucany sam na dwie linki no bo przeciez polak potrafi , po takiej nocce bedziesz zajechany i to ostro , generalnie po tygodniu da sie przyzwyczaic ze caly czas Cie bola plecy i rece, miesiac wytrzymasz jak masz twardą (usunięte przez administratora) Sprawa hotelu, warunki no spoczko klasyczny pokoik 2 osobowy ze stoliczkiem , szafą , krzeselkiem , łazienke kazdy ma w pokoju , pokoje czyste zadbane , kuchnia jest wspólna wiadomo (usunięte przez administratora) jak cholera w kuchni bo wiekszosc cebulaków po sobie sprzatac nie umie i zostawia (usunięte przez administratora) , byly ewenementy ktore potrafily (usunięte przez administratora) pod siebie albo pijanemu szczać do zlewu w ktorym byly garki (pzdr Mihau). Transport do pracy no tutaj juz cienko bo wiecznie rezerwa prosisz sie zeby zatankowal, auta to jakas porazka , w zimie letnie opony , brak spryskiwaczy , nawet skrobaczki nie bylo , stan tych samochodow to naprawde na zlom , strach bylo jezdzic , na autach sie nie znam wiec duzo sie nie wypowiem ale jadac 140 przez autostrade nie dasz rady z ziomkiem obok pogadac bo tal wszystko trzeszczy i sie trzepie , Lukasz wiem ze to czytasz zrob chociaz te samochody chlopaka bo kiedys do GLS nie dojada . Klimat na hotelu no byl jaki byl , przychodzil weekend no to kazdy nadziabany jak dzialo , zachowanie niektorych osob to ponizej krytyki, co chwile jedzenie znikalo, ogolnie atmosfera ciezka , albo idziesz sie porzadnie opić wspolnie z wszystkimi, a jak sie zamknieez w pokoju to Ci beda wchodzic co 20min i Cie budzic , wiec droga weekendowa jest jedna , chcesz jechac do sklepu to musisz zrzute po 1€ robic bo jakos zarobic musza . Jest jeszcze willa podobno nagroda jak tam pojdziesz ogolnie nie bylem tam , ale starczy to ze sam tam same leszcze, podobno po robocie nie usniesz bo wszyscy sie drą i lataja nadziabani (Pzdr Łysy hehe dobrze gałgana robisz)tyle o willi . Tera zarobki , no to tak jak se nie opuscisz ani jednego dnia w miesiacu , i nie wezmiesz zadnej zaliczki no to za te 140h dostaniesz jakies 1000-1100 maksymalnie!!! Nie ma opcji na nadgodziny to pisze odrazu , a w ogloszeniach pisze co innego , wtedy jak dostaniesz ten przelew zadzwon se do jakiegos ziomka co robi za granica i zapytaj ile on dostal hajsiku XD zaliczki to tak , co srode wysyla , raz sa na czwartek , raz na poniedzialek czasem sie musisz prosic o swoje. A co do genialnego szefa , no to jest dopiero ewenement jak sie cos potrzebuje od niego albo jest cos do wyjasnienia , idziesz pukasz do drzwi slychac ze jest w pokoju ale Ci nie otworzy, zejdziesz 15min pozniej juz go nie ma , taki typowy Goguś z Warszawki jak to ziomek na niego mowil (Pzdr dla tego ziomka) cwaniaczek z niego straszny ale jak ktos sie mu postawi to juz mieknie i szuka załagodzenia , byla akcja ze chlopaczka zaliczka nie doszła na czas , to byla eliksirem wyslana jak sie jeden spruł do niego. Byla akcja ze pobili jednego chlopaczka we 3 , dwoch go trzymalo a jeden bił , wlasnie nasz Szefunciu , gruba akcja chlopak do szpitala trafil na kilku stronach internetowych o tym tez cos bylo, jak Szefciu byl na hotelu ze swoimi przydupaskami czesto latali porobieni haha szef dsje dobry przykład , kwestie poruszylem kazdą juz chyba. Jak ktos sie chce na mine (usunięte przez administratora) to zapraszam Serdecznie do EcoSanu, a jak chcecie pracowac normalnie pod GLS to chlopaczki ktorzy pracowali przez I D E A L A nie narzekali na nic , wiekszy hajs , mozliwosc nadgodzin , Pozdrawiam!

Mateusz
@FUKASZ ŁUKASZ

Potwierdzam, według mnie lepsza opcją jest IDEAL

Alwaro
@FUKASZ ŁUKASZ

Nie wiem kim jesteś, ale nie pisz głupot. Nie oceniam tego, co piszesz o pracy, to jest subiektywne. Dla mnie jest ok, pracuje już 4 miechy i nie narzekam, pierwszy tydzień faktycznie był ciężki, później już z górki. Tak jak piszesz, warunki są naprawę spoko, problemem są syfiarze, ale to nie jest wada agencji. Pracuję za granicą przez parę dobrych lat i jest tak wszędzie, nikt nie dba o mieszkanie, a później tylko narzekają. Ludzie, nauczcie się współżycia z obcymi osobami, nie będzie tu mamuśki, która będzie ogarniać po tobie (usunięte przez administratora) Z zarobkami prawie trafiłeś, ale da się zarobić więcej. W październiku zarobiłem 1186 euro, w listopadzie 1279 euro, w grudniu 1036, ale też mniej pracowaliśmy. No i oprócz wynagrodzenia dostałem premię za 23 grudnia. Niby można zarobić więcej, ale chcą języka, uprawnień lub jest to praca na produkcji na śmierdzącej hali. 1200 za przerzucanie paczek nie jest źle, w Polsce tyle nie zarobię. Z zaliczkami nie miałem problemu, w środy robią przelewy, w czwartek mam na koncie. Byłem przy tej akcji, o której piszesz. Gość, który dopiero co przyjechał i nawet nie był w pracy zaczął się do wszystkich pruć, zaczęła się awantura, chłopaki wydzwonili szefa. Przyjechał, spakował gościa i wyrzucił go z hotelu. Później poszła legenda, że go pobili, na początku 1 osoba, później mówiono o 3, za chwilę się okaże, że 7. Przecież była policja i zgarnęli tamtego gościa, bo zachowywał się jak pijany kretyn. Z idealem w ogóle mnie rozwaliłeś. Pracujemy z nimi na tej samej zmianie i zarabiamy tyle samo, ale mieszkają w chlewie. Poznaliśmy dwóch ziomków, pojechaliśmy do nich napić się piwka i byliśmy w szoku. Tak gównianych warunków nigdy nie widziałem. Rozumiem, że już nie pracujesz, to weź się zatrudnij tam i porównaj. Wiem też, że kilka osób przeszło do ecosanu z hrnavigatora i ideala. Gadałem w kolesiami w drodze do pracy i mówią, że jest lepiej. Sorry, ale wolę zaufać tym którzy przeżyli to na własnej skórze.

@Alwaro

Niestety nie zarabiamy tyle samo , bo maja delikatnie wiecej podstawy , faktycznie te 1200 za 140h plus do tego robia nadgodziny , w ECO SANIE w ogloszeniu masz napisane MOZLIWOSC NADGODZIN a jest to klamstwem , w IDEALU mozesz robic codziennie dwie godziny dluzej , ja sie przeniosłem do Ideala i nie zaluje , lepsza kasa , na warunki trafilem takie same jak w ecosanie , mamy na hali koordynatora ktory zawsze sluzy pomoca gdy cos jest nie tak , no i jednak bardziej mnie kreci 1600€ z IDEALA niz niecale 1200 z ECOSANU , duzy plus to tez busy w idealu , w ecosanie strach jezdzic tymi gratami

Alwaro
@FUKASZ ŁUKASZ

Wszyscy mają taką samą podstawę, rozmawialiśmy z chłopakami z innych agencji, wiem o czym mówię. Nie wierzę w te 1600. Kiedy się przeniosłeś? Chyba wiem kim jesteś xd

@Alwaro

Kim bym nie byl to i tak jest nie wazne , to dziwne bo zawsze bylo tam tej podstawy 1200 , plus policz sobie nadgodziny, codziennie ciupiesz po 2 i masz to platne mniej wiecej plus 25% , czyli liczmy ze zarabiasz 20-25€ dziennie na nadgodzinach , w skali miesiaca robi sie 20dni , 20X20=400€ i z tego wychodzi wlasnie te 1600 , wiem co mowie bo tu pracuje i widze co sie dzieje , IDEAL jest lepszy z tego wzgledu ze mozesz robic nadgodziny i zawsze cos wiecej wyciagniesz, lepsze samochody , Szef nie ma Cie w (usunięte przez administratora) , ta dyskusja nie ma sensu poniewaz jestes przydupaskiem Szefuncia i bedziesz ciagle pisal pozytywnie o EcoSanie albo ze ktos inny pisze klamstwa

Eco-San Sp. z o.o.

Pan pisze, że "sprawa jest na policji". Informujemy, że nie otrzymywaliśmy żadnego wezwania, nikt z nami się nie kontaktował w sprawie "pobicia" o którym Pan wypisuje. O czym Pan w ogóle pisze? O jakim solo jest mowa? Naoglądał się Pan za dużo filmów gangsterskich. My oferujemy PRACĘ za granicą. PRACĘ! A Pan wypisuje bzdury i już w kilku opiniach ubliża pracownikom. Zadaniem Pana Łukasza jest koordynacja pracowników z którą radzi sobie doskonale.

Eco-San Sp. z o.o.

Wszyscy już zrozumieli Pana stanowisko w tej sprawie. Pan przedstawił sytuację ze swojego punktu widzenia, my ze swojego. Czego więcej Pan oczekuje? Pan od dwóch miesięcy publikuje negatywne opinie o naszej firmie. Dotyczą one głównie Pana Łukasza, który Pana zwolnił . Zaskakujące, prawda? Czy Pana życie naprawdę jest tak nudne? Zostawił Pan komentarz w sobotę o godzinie 9-tej. Nie miał Pan nic ciekawszego do robienia, niż zostawienie negatywnej opinii na stronie byłego pracodawcy, z którym Pan już nie współpracuje od kilku miesięcy? Zalecamy wybrać się na spacer, spotkać się z rodziną i znajomymi. ;)

@Eco-San Sp. z o.o.

Zacznijmy od tego ze sam zakonczyłem współprace i przeniosłem sie do tej samej pracy ale na lepszych warunkach , a poza tym widac ze nie tylko ja wystawiam negatywne opinie , wiekszosc opini ktore tutaj widnieją są prawdziwe , tylko Ty jak zwykle im zaprzeczasz poniewaz chcesz ściągać do siebie Jeleni zeby pracowali na Ciebie

Gggg

Rzetelna opinia

Eco ćpalnia
@FUKASZ ŁUKASZ

Dokładnie jakaś porażka nafukani goście urwali kontakt z rzeczywistością ja to przyjechałem jednego dnia i drugiego zawinąlem się ,ta firma to porażka razem z pseudo szefami nie polecam Z dala od tej agencji (usunięte przez administratora) same.

@Eco ćpalnia

Rozumiemy że po jednym dniu Pan tak wnioskuję? Na naszych lokalizacjach jest ponad 70 osób. Mamy wielu pracowników którzy są z nami bardzo długo. Żaden z pracowników nie został złapany pod wpływem używek. Po prostu Panu nie pasowała praca. A wymyślanie takich fikcyjnych historii jest nie na miejscu. Może powinien Pan zmienić branżę..? Życzymy wszystkiego dobrego!

@FUKASZ ŁUKASZ

Dokładnie jest tak jak mówisz w pełni cię popieram byłem widziałem przeżyłem lipa po całości za mnie już 4osoby się z tad zawinęły zaliczki wielkie coś 50 euro i co za to kupisz większość tu cpa i chla totalne (usunięte przez administratora) koordynator TATA Krystian niedosyt że przyjeżdża na kontrole to sam nawalony jak szpadel i stara się wprowadzać sowieckie żady jeżdżą dwoma starymi rozwalonym i Galaxy melina w aucie że szkoda mówić dużo obiecuje a nic się z ogłoszeniem nie zgadza szczególnie co do zarobków pozdrawiam

Wiesiek
@Romeo

I do tego kradną kasę którą zrobiliśmy mówiąc że to kara porządkowa w wysokości 300 euro potem mają robić korektę ale już tych pieniędzy się nie widzi bo przywlaszczyli sobie banda złodziei

Wiesiek
@Eco-San Sp. z o.o.

Jesteście bandą złodziei co tu więcej pisać, ja z tym wszystkim idę do sądu pracy

Miczell
@FUKASZ ŁUKASZ

To o mnie mowa ja byłem w szpitalu bo nie chciałem z nimi pić ale już sprawa załatwiona ????????

@Miczell

Nie o Ciebie

Neo
@FUKASZ ŁUKASZ

Mam prośbę ma ktoś numer do biura Eco San wielkie dzieki

Grebenau

Mieszkający ludzie w Grebenau zapominają że nie są sami praktycznie co weekend urządzają libacje alkoholowe przy których nie da się wypocząć , praca ? Wdl mnie nie warta tych 1000euro u Niemca zatrudniając się zarobisz więcej i przynajmniej dostajesz ubrania robocze , nic nie jest tłumaczone tylko Niemcy rozkładają ręce i patrzą co zrobisz.

Kumpel
@Grebenau

Śmieszny jesteś. Niemiec nie da ci więcej, bo wszędzie jest taka sama stawka dla imigrantów bez języka i wykształcenia. A jeszcze Niemiec dowali 6 kl podatkową. Ja wolę Grebenau i wiem, że zawsze wszystko się zgadza i jest na czas.

Miky
@Kumpel

Smieszne pieniadze sa w Eco san firma niemiecka (usunięte przez administratora) log , zalando 1380 euro mieszkania super meldunek niemiecka umowa nic wiecej pracuje od kwietnia zwolnilem sie w kwietniu i nie zaluje caly czas potrzebuja zapraszam do (usunięte przez administratora) log

Z
@Miky

Widzę, że konkurencja dobrze pracuję, tylko strony pomyliła!!!! Spam spam spam.

Maciej

Najlepsza firma w której pracowałem. Wesołych świąt.

Szymon
@Maciej

Czy ta firma nadal jest ieje

@Szymon

Tak drogi kolego istnieje istnieje i firma z tego co wiem od Piotra, to działa i dobrze się ma.

Franek

Czy ta firma nadal jstnieje

Jerzyk

Chcę dodać coś od siebie żeby każdy wiedział, że jednak Eco San był w porządku naprawdę w porządku. Jest nawet takie przysłowie, że człowiek mądry po szkodzie i to się sprawdza. No, a dokładniej było tak, że niestety musieliśmy przejść pod inną agencje pracy i co tam się działo w tamtej agencji, to jakiś cyrki, szkoda słów. Powiem tak w skrócie, że było nas w Eco San na lokalizacji około 30 pracowników , gdzie większość pracowników pracowała od roku, albo więcej niż pół roku, tylko po niektórzy byli swieżakami i byli po około 3 miesiące i niestety (usunięte przez administratora) musieliśmy przejść pod inną firmę i po tym jak tam przeszliśmy z Eco San pod inną firmę, to z 30 pracowników zostało tylko 2, więc sobie sami panowie odpowiedzcie, że jednak w Eco San było dobrze, bo większość ludzi pracowało od dłuższego czasu, a jak tylko musieli przejść pod inną agencję, to po dwóch miesiącach pouciekali i z tego co słyszałem, to też pouciekali z innych lokalozacji do domu i tylko czekają na powrót Eco Sanu bo naprawdę było okej. Generalnie wielki szacun dla Eco San, że nie zostawiła nas na lodzie, to się ceni. Też polecam agencję pracy Eco-San!

Justyna
@Jerzyk

Czyli warto do nich iść? To co takiego fajnego tam w sumie było, stabilna praca w miarę?

Kazi.....
@Justyna

Tak warto iść. Ja pracowałem rok temu i było dobrze. Zawsze wynagrodzenie na czas, ubezpieczenie, zaliczki co tydzień i co najważniejsze zagwarantowane godziny pracy. U nas na lokalizacji wszyscy sumiennie chodziliśmy do pracy i zawsze dobre sumki wyciągaliśmy. Naprawdę firma jest godna polecenia. Mimo, że rok temu zakończyłem pracę, ponieważ już mam swoje lata, to i tak zawsze można zadzwonić i porozmawiać, albo jak potrzebujesz pomocy, to pomogą, super firma. Owszem czasem bywało ciężko, ale bez przesady jeśli jesteś facetem z krwi i kości, to dasz radę, bo praca tylko dla samców, a w weekend można odpocząć. A na mieszkaniu, też było dobrze. Pozdrawiam was chłopaki. Firma jest ok.

J.J.

Po obrobieniu roboty na gospodarce idę znowu na okres zimowy do pracy w Eco San, tylko tu chcę pracować kiedy mam wolne w polu.

Zygmunt
@J.J.

Raczej sobie nie popracujesz. Eco San został zlikwidowany. Już nie istnieje

@Zygmunt

Istnieje istnieje rozmawiałem z Piotrem, że od listopada, grudnia ruszają, więc na bank już mam załatwione miejsce, czekam tylko na telefon od niego.

@Zygmunt

Stary a gdzie słyszałeś, że już nie istnieje Eco San? Kto tobie taki farmazony sprzedał? Zadzwoń do Piotra i możesz dowiedzieć się że ruszają na jesień. Stary na logikę jakby nie było Eco San, to nie byłoby można pisać na govorku. Więc ja czekam na pracę i z czystym sumieniem mogę polecić robotę z nimi.

Zygmunt
@J.J.

Nie ma ich dobrali im się do (usunięte przez administratora) Za to co robili z ludźmi. Nie ma ich i nie będzie.

@Zygmunt

Jest firma, bo mam z nimi kontakt. Pracują wszyscy z biura, mało tego ja jeszcze pojechałem do biura do stolicy, bo chciałem sprawdzić wcześniejszą wypowiedź i wiesz co tam siedzi pani brunetka, która pracuje w biurze w eco san. Więc twoja wypowiedź jest wyssana z palca. Masz nierzetelne informacje. Więc mam dalej plan na przezimowanie u nich, bo robota była dobra.

Bella

Powiem tak w skrócie, że pracował mój mąż przez agencję pracy Eco- San i później musiał przejść pod inną (nie będę reklamować jaką) i po tym jak tamta agencja przejęła pracowników, to mój mąż docenił Eco- San. (Nie będę opisywała co tam się działo w tamtej agencji, ale na pewno nie było dobrze.) Stwierdził tylko mój mąż po tym wszystkim, że Eco-San jest naprawdę solidną firmą, dlatego też piszę to, żeby nie bać się pracy przez agencję Eco San. Jeśli jesteście pracowici tak jak mój mąż, to naprawdę z ręką na sercu polecam agencję pracy Eco-San, rekomenduje mój mąż, który na pewno wróci do Eco San jak tylko ruszy.

Witam. Czy pracuje/pracował ktoś na sortowni kurierskiej przez ta firmę? Może coś powiedzieć?

Minionek
@Nowy

Tak ja pracuje robota dla mnie sam raz zależnie od tego gdzie trafisz z kasą nie masz problemu co środę są wysyłanie zaliczki na konto 100 euro w czwartek ja już mam zakwaterowanie luzik 2 na pokoju łazienka w pokoju wspólna kuchnia jedynie szef nie toleruje cpunow i alkoholików Ale piwo po pracy na luzie

Haribo
@Nowy

Praca nie jest najlepsza, ale tragedii też nie ma. Głównie nocki, na początku było ciężko, ale po tygodniu się przyzwyczaiłem. Fajna atmosfera na hotelu i to dla mnie jest najważniejsze. Przed pracą gramy w Fifę, jeździmy razem na zakupy, w weekend zawsze jedziemy razem na kebsa.

Eco-San Sp. z o.o.

Czy jest Pan pewny? Bo nam się akurat wydaje, że te negatywne są od osób zwolnionych dyscyplinarnie. Informujemy o tym wszystkich pracowników i chętnie napiszemy tutaj. ZWALNIAMY DYSCYPLINARNIE pracowników, którzy: - nadużywają alkoholu - nie stawiają się w pracy bądź zjeżdżają do domu bez poinformowania o tym koordynatora - robią awantury Tacy pracownicy zostawiali, zostawiają i będą zostawiać negatywne komentarze, ale zapewniamy, że nie zmieni to naszego podejścia. Współpracujemy z osobami, które chcą normalnie pracować i żyć w normalnych warunkach. Pozostałych prosimy nie aplikować i nie marnować czasu ani swojego, ani naszego. Pana z kolei prosimy o zaprzestanie publikowania informacji i opinii niemających pokrycia w rzeczywistości. Nie spodobała się Panu praca u nas? Mamy nadzieję, że znajdzie Pan pracę, która bardziej Pana usatysfakcjonuje. Pozdrawiamy.

Prawda
@Eco-San Sp. z o.o.

To w takim razie Szefa i kolegow za walenie po nosie juz dawno powinno nie byc poooozdro

Marcin Murawski
@Eco-San Sp. z o.o.

Ty nie bądź taki cwany tylko wreszcie podaj numer do tej waszej siedziby. Wisicie mi sporo kasy a dzień wypłaty się zbliża.

Eroood
@Eco-San Sp. z o.o.

Fajnie tylko ze po zjeździe do Polski agencja wysyła wypowiedzenie po dwóch tygodniach żeby zabrać pieniądze za zakwaterowanie w ktorym nawet się nie przebywa czy to jest fair nie wydaje mi się moim zdaniem ta firma to (usunięte przez administratora)

@Eroood

Prosimy o nie wprowadzanie w błąd nowych kandydatów. Wypowiedzenia drogą pocztową są wysyłane w jednym przypadku, jeżeli pracownik "ucieknie" nie informując pracodawcy bądź osób zarządzających daną lokalizacją. Nie mamy wpływu ile czasu trwa dostarczenie zwolnienia. Zwolnienie wypisane jest od dnia ucieczki. Więc nie mamy pojęcia skąd Pan wziął dodatkowe dwa tygodnie.Prosimy też nie pisać o błędnych informacjach takich jak pobieranie kosztów zakwaterowania, jeżeli taka rzecz nie miała miejsca. Wszystko jest na pasku wynagrodzenia.

@Marcin Murawski

Panie Marcinie. Telefon widnieje na stronie internetowej i nie jest ciężko go zdobyć. Oczywiście co do Pana należności popełnił Pan błąd pisząc że "wisimy sporo kasy". Chcemy sprostować ten bezsensowny komentarz. Podpisując umowę każdy jest informowany że wypłaty są do 15-ego każdego miesiąca. Każdy wypłatę otrzymuje na czas i nigdy nie zdarzyło się że ktoś nie dostał wypłaty, albo dostał ją z opóźnieniem. Więc nie zalegamy z płatnościami. Oczywiście wypłatę za wykonaną pracę Pan otrzyma, Prosimy następnym razem przemyśleć komentarz. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Marcin Murawski 506 005 641
@Nowy

Polecam firmę. Bardzo rzetelni i słowni. Nie sklamią gdy się nie pomylą. Godni zaufania. Dwóch nieudaczników Piotr i Łukasz ale ryba psuje się od głowy. Polecam wejście w dyskurs z szefem który zapomniał na jakim świecie żyje. Sursum Corda! Neminem captivabimus nisi iure victum ! Amen.

Marcin Murawski 506 005 641
@Eco-San Sp. z o.o.

Tylko po kiego jechałem tyle kilometrów by wsunąć pismo z prośbą o zmianę konta pod drzwi biura firmy-krzak przy Świętokrzyskiej? Ostrzegam, że ja obswojebnie muszę się prosić. Czekam na wypłatę w piątek. Numer konta otrzymaliscie. Żegnam i z Panem Bogiem. P. S. Traktujcie tak dalej ludzi. To na pewno wam się zwróci. Nie wiem tylko, którym otworem. Wypłata ma być w piątek najpóźniej, wy chamy i (usunięte przez administratora) Przez was jestem na ulicy. Żebym jeszcze nie musiał was nazwać zlodziejami. I skrzynkę sobie kupcie na tej świętokrzyskiej bo zbyt dużo listów wam wystaje spod drzwi.

@Marcin Murawski 506 005 641

Panie Murawski....Nie możemy zrozumieć dalszych komentarzy i zastraszania osób związanych z firmą. Prosimy czytać i słuchać ze zrozumieniem. Wszystkie informacje odnośnie wypłaty Pan uzyskał. Firma zawsze wypłaca wynagrodzenie na czas, i tak też będzie w Pana przypadku.

Bro
@Marcin Murawski 506 005 641

naprawdę jest tak jak piszesz?

Daniel.
@Bro

Zdecydowanie zgadzam się z tym Panem. Po więcej informacji zapraszam na email. Danielokopnyj@wp.pl

@Nowy

Nie doradzam eko stanu przyjedziesz zobaczysz

@Bro

Dosłownie pojedź i sam zobacz

Zbychu
@Nowy

Ja pracowałem i było dobrze. Generalnie pracowałem i przez konkurencję, czyli ideal i przez sam eco san i mam porównanie, a mianowicie przez eco san jest dużo lepiej, tu w eco san szanują pracowników. Mało papierologi, dobre wyniki mieszkaniowe, wynagrodzenie na czas, zaliczki co tydzień.

@Nowy

Ja pracowałem w zeszłym roku przez okres zimowy i było dobrze mi odpowiadało. Zawsze chodziłem do pracy i zawsze kasa zgadzała się po wypłacie, mało tego po zakończeniu pracy po miesiącu dostałem ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Naprawdę firma godna polecenia. Chce znów wrócić na okres zimowy, żeby znowu sobie dorobić, bo wiadomo teraz z gospodarstwa ciężko wyżyć.

Rafcio

Już nie mogę doczekać się kiedy wrócę ponownie do Eco, tu gdzie teraz jestem to porażka. Mogę powiedzieć, że w ecosanie jest o wiele lepiej niż w tej firmie co teraz w tym momencie siedzę i robię.teraz dopiero widzę, że Eco jest w porządku firma, a Pan prezes ziomek Jarosław super gość. Pozdro.

Adrian
@Rafcio

Ile można zarobić w Eco-Sanie i czego ogólnie wymaga się tu od kandydatów? Możesz podać jakieś widełki finansowe obowiązujące w tej firmie? Jestem ciekaw czy stawki są tu konkurencyjne :D

Pejs
@Adrian

Nie wiem ile w innych lokalizacjach, ale ja jestem w Brunszwik i tu wyciągałem około 1400- 1500 oiro na rękę już po odliczeniu wszystko. Ja tyle wyciągam, ale chodziłem do pracy non stop, więc nie narzekam. Praca na nocki, darmowy dojazd do pracy, jak potrzebujesz zaliczki, to możesz wziąć no i oczywiście wynagrodzenie na czas a i weekendy wolne. Jeśli jesteś silny, bo jest wymagana sprawność fizyczna i nie masz poważnych uzależnień, to śmiało możesz pracować przez EcoSan.

Byly
@Rafcio

To firma kazał niesiemy back tu czekaci

@Rafcio

Też nie mogę doczekać się na Eco San. Człowiek otwiera oczy po fakcie. Potwierdzam w porządku firma. Wszystko na czas, wszystko zgadza się z umową. Eco San pamiętajcie że wracamy do Was.

W
@Adrian

Ja byłem w noien i powiem tak, że jak masz siłę i wiesz po co przyjechałeś, to możesz zarobić około 1200 euro na rękę. Od tej kwoty noc już Tobie nie odliczą. Tylko muszisz chodzić pełen miesiąc do pracy. Ja nigdy nie narzekałem.

Eco-San jest na prawdę w porządku.

Doceniłem Eco San po tym jak zostałem zatrudniony przez niemiecką firmę. Niemcy tak (usunięte przez administratora) że szkoda słów. Niemiec ma za nic Polaka, tną nas na kasę i są bardzo fałszywi. Nigdy więcej. Czekam na powrót do Eco San, bo to jest naprawdę w porządku firma.

Czy w Eco-San Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Rafcio

Możesz brać zaliczki co tydzień, a wypłatę masz 10go.

Michal

Ja też zostałem przeniesiony i mam kontakt tylko z dyrektorem eko bo agencja niemiecka się na nas wypiela. Nikt nie przyjeżdża nic nie wiadomo i kasy na paliwo brak a w robocie porażka. Jak tylko w eko-san będą przyjęcia wracam bo nigdzie nie było lepiej a w niejednej agencji pracowałem i tylko tam szanują ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-San Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eco-San Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-San Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-San Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 40 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco-San Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 64 ocen.