Opinie o VSL Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VSL Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w VSL Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VSL Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Aleksandra Nowy wpis

No hej, ciekawa jestem po jakim czasie odpowiadają na wiadomości i ogólnie kiedy pojawia się feedback po samej rozmowie. byłam na kilku ostatnio i do teraz czekam. Może tu chociaż na starcie jak moje cv nie będzie dopasowane do dadzą znać?

Ostatnio była praca dla inżyniera budowy. Jest szansa że pojawi się jeszcze rekrutacja na takie stanowisko? Skończyłem studia w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie i byłbym zainteresowany zatrudnieniem. Zwykle jest kilka budów na które trzeba się przemieszczać? Dają auto służbowe dla ułatwienia?

Adam Nowy wpis

Proponuje wyslac cv bezposrednio na mailto:biuro@vsl.com.pl

Kierownik

Podobno szukają kierownika technicznego, czy to dobra firma?

@Kierownik

A co rozumiesz poprzez stwierdzenie "dobra firma", bo pewnie od tego odpowiedź zależy. Czego konkretnie byś się spodziewał?

@Karolina

Jak wygladaja warunki pracy , wynagrodzenie, obowiazki ,godziny pracy, dodatki, premie ? Jaka jest atmosfera w firmie, rozwija się czy raczej tonie ?

Ktoś coś wie ?

@Kierownik

Ja niestety nie ale powiedz mi gdzie to całe ogłoszenie znalazłeś, bo ja niczego nie widzę? Gdzie się ogłaszają?

Kierownik Nowy wpis

W necie

Czy to prawda że firma Vsl Polska jest bezkonkurencyjnym liderem w branży?

Honorata
@Zainteresowany

a od kogo to słyszałeś? :D klienci tak chwalą firmę, czy pracownicy?

@Honorata

W taki sposób firma się przedstawia stąd to pytanie , a czy jest inaczej ?

@Honorata

Na jakie zarobki można tam liczyć? Czy firma podchodzi uczciwie do pracowników?

@Zainteresowany

Nie wiem dlaczego ale bardzo martwi mnie brak odpowiedzi na to pytanie.. Ludzie uznali, że trzeba to przemilczeć? Ogólnie to dowiedziałeś się czegoś więcej z innych źródeł?

Niestety nic dobrego

@Zainteresowany

:( Mimo to zdradzisz choć trochę?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie VSL Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nowy

Zarobki niskie jak na Warszawę atmosfera jak w szpitalu trzeba się upominac o swoje. Jakość wykonywanych prac jest bardzo niska nadajaca się do programu usterka szczerze nie polecam.

nowy

Zostaw merytoryczną opinię o VSL Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VSL Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VSL Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

VSL Polska Sp. z o.o.
  • Chłodna 48 lok. 199