PwC Polska

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o PwC Polska

karo

Niskie zarobki Mnostwo nadgodzin Stres Presja przelozonych Traktowanie pracownika jak popychadlo i kozla ofiarnego Plusy: dobra lokalizacja biur

natalie

Praca w (usunięte przez administratora)na pewno przynosi efekty. Po takim dobrym wpisie w CV jest się częściej zapraszanym na rozmowy kwalifikacyjne i ma się większą szansę na znalezienie pracy. Płaca nie jest zła, a po okresie próbnym proponują umowę o pracę na czas nieokreślony. Jest możliwość pokazania swojej wiedzy i umiejętności. Firma organizuje szkolenia wewnętrzne z umiejętności obsługi programów dedykowanych a także z obszarów takich jak ryzyko czy rachunkowość zarządcza, tak aby pracownicy wiedzieli jak poruszać się w dosyć skomplikowanym gąszczu spraw korporacyjnych. Dla potencjalnych kandydatów mam dwie wiadomości - żeby się tam dostać, trzeba myśleć i mieć wiedzę. Nie znasz podstawowych działań z zakresu matematyki? Boisz się, że trzeba będzie trochę pokombinować? Nie próbuj nawet aplikować, bo to nie jest praca dla ciebie. Potem będziesz tylko skwierczał, że to była strata czasu. Prawda jest taka, że nic nie daje lepszego doświadczenia niż duże korpo i nie trzeba się przecież z nim wiązać na stałe ;)

Mumin

20 zł/h praktyki warszawa

XXxx

Bleeeeeeeeee oblechaaaaaaaaaaa

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PwC Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
PwC Polska