Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

Stara część

Założy ktoś w końcu ta zdemontowana klime na stołówce z starej strony? Upał i nawet w czasie przerwy nie można się ostudzić i wszystko w (usunięte przez administratora) maja

Pracownik wieloletni
@Stara część

Wystarczy zamówić zimne jedzenie klime sobie w domu zamontuj jakmci nie szkoda siana

Wera

A ja tak z innej beczki. Wiadomo coś o kasie na wakacje? Poprzednie lata już dawno składaliśmy wnioski a tu połowa czerwca i ani widu ani słychu

Wakacje
@Wera

Tak przedział 950, 900, 850, 800

Ryk

Pierdy nie pierdy o socjal niech sobie wierzą bo to musi być ale 80% komtarzy to jest kabaret a ta jak napisałeś góra NAIWNA zgadzam się, czyta to i wyciąga wnioski hhhha do przedszkola

Ala

Pogadaj z kierownikiem B10, bo tam jak ktoś nie chce przyjść na 6 nockę, albo ranek to nie może wziąść normalnego urlopu tylko ma wypisać urlop na żądanie, (usunięte przez administratora)

Q
@Ala

Przyjdź na magazyn wyrobów,tu są dopiero jajca.My na grafiku a Ukraińcy za pieniążki stawki wysze odnas ale pracować to już nie tylko praca leka bez stresu.Czy to jest jeszcze Polska bo nie wiem o co tu chodzi,a jak nie wiadomo o co to o kasę,tyko kto z tego ma tą kasę?

x

Logistyka na powietrzu. Jakie zdanie o pracownikach? Która zmiana? Które linie zadowolone? Czekam na opinie.

x
@x

Czy wszystko na czas? Czy wszystko dobrze przygotowane? Jaki kontakt z X osobą.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Er

Firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej palet i innych rzeczy.

Słoń

Są dlaczego Eco chodzi po odzież skoro wszystkiego nie dostajemy. Byłem w czwartek i dostałem trzy koszulki bo więcej nie było. (usunięte przez administratora)

Operator

Tak, przyjmują. Z polecenia możesz zgarnąć 2000 tys zł i ja też. Zapraszam. Odpisz daj namiary

Operator

Da się ale z polecenia większe szanse masz,ze sie dostaniesz i zarobisz po pół roku pracy 2tysiaki . Ale ok, nie chcesz to spoko. Pozdrawiam

Ooooo

O właśnie. Nie tylko on bo brygadzistki z tej samej zmiany też tak robią. C30 oczywiście. Godz 18sta i pstryk, już jej nie ma

Operator Gusbi

Logistyki ogarnijcie więcej krzeseł w nowym biurze na myjce bo się wszyscy nie mieszczą

G9

Co jest z wami logistycy nie dajecie rady wydać mieszków na czas. Jak mamy mieć normę z takimi cieniasami jak wy wykręcić. Czemu nie ma całej obsady dzis na nocce

@G9

wydanie mieszków na czas? czy to była sugestia co do jakichś komplikacji odnośnie kasy? i faktycznie nie było tej wspomnianej obsady? co w takiej sytuacji, jak reszta zespołu ma sobie z praca poradzić? była co do tego jakaś reakcja z góry?

Oszukuj się dalej

Podjedź zapytaj dostaniesz odpowiedź czy brak odwagi podejść ? I spójrz najpierw na siebie później pisz farmazony bo nikt nie pracuje do końca zmiany ! Ah ta zazdrość jest zabawna

B

Czy łączarkowa z k13 zacznie pracować na nockach czy cały tydzień będzie tak udawać że pracuje??

Pomocni

Już zaspokajam Twoja ciekawość. Będzie udawać. Dziękuję, że mogłem pomóc

Abdul
@B

Czyli nic się na tej zmianie nie zmieniło ????

C
@B

A może podejdziesz i zadasz to pytanie osobiście? Swoją drogą chyba też tak do końca nie jesteś zajęta pracą skoro masz czas przesiadywać tutaj.

D

Przyjdź powiedz jej to w oczy. Strach ci nie pozwoli. Za to ma lepsze i ciekawsze życie niż ty żałosny anonimku

Mon
@B

Ja też jej nie trawię. Aby łazi i gada albo żre. Zwiększyć jej normę to nie będzie miała czasu na pierdoły.

Opis

O firmie mam dobre zdanie jako solidny pracodawca. Poziom trzyma. Mam jednak żal do ludzi z którymi pracuje. Najgorsza zmiana , ludzie tu jeden drugiego w łyżce wody najchętniej by utopił. Mowa jest tu o zmianie która obecnie jest na popo , eco . Operatorzy jak i pakowaczki to jakiś smutny żart. Na innych zmianach żartuja , śmieją się wspólnie pakowaczki z operatorami. A tu same głupio mądre osoby. Nie musze pisać jaka to strona. Każdy wie co to przeczyta.

Pracownik m+h

A ja jestem zadowolony z tej firmy. Polecam każdemu. Lecz denerwuje mnie negatywne podejście ludzi do wykonywanej pracy. Olewka taka. Więc pomyśl człowieku jeden z drugim, masz wypłatę za to, że robisz filtry. Filtry maja być dobrej jakości i już.Co by było jakbyś dostał pieniądze za swoją pracę za które nie mógłbyś kupić dobrej jakości chleb np. ? Wcisneli by ci chleb gorszej jakości, tak jak ty robisz filtry

Mann
@Pracownik m+h

Słusznie. A ja dodam od siebie, że ludzie mają zbyt dużo wolnego czasu, wtedy tworzą się plotki na innych, oskarżenia bez uzasadnione. Żeby tylko coś się działo. Podnieś normy na maszynach, zaraz ludzie odnajdą szacunek dla drugiego pracownika. Mowa tu jest o normach na t,z, budkach. Po 100 filtrów więcej i sprawa załatwiona. Wtedy zaczną się żałować jeden drugiego. Że wszyscy mają zle .

Filtronek
@Opis

Nie nagrasz tego bo to manipulacje, tu nagadać na ciebie , najgorszą robotę dać Itd

K12

Dyrektorek z jednej strony coś wymaga a z drugiej chroni ściemniaczy

Ooo
@K12

A jakieś konkrety ? Czy tylko bzdury wyssane z palca

Bo praca jest naprawdę fajna ale wszystko psują ludzie atmosferę odbierają chęci do pracy najpierw ktoś z tobą rozmawia a za chwilę za plecami gada już z kimś innym o tobie że też później ludzie umieją spojrzeć w lustro

Wer

To wszystko zależy od brygadzisty. Np mój brygadzista nie ma nic przeciwko jeśli tylko nie przeszkadza to w pracy. Możemy używać nawet podczas produkcji byle była zrobiona robota. Gorzej jak zobaczy że ktoś zamiast robić stoi z telefonem w rękach to wtedy potrafi opieprzyć ale ogólnie nie ma z tym problemów.

Danuta

największym problemem obecnie są sprawy związane z atmosferą w miejscu pracy? a sama jej specyfika i organizacja? tu w miarę praca poukładana? zastanawia mnie to stanowisko brygadzisty, czego trzeba, żeby na spokojnie sobie awansować?

Montaz

100% racji a monterka obok z maszyny to by mogła robić za monitoring tak jej ten łeb się kręci i ta wredność i zawiść co od niej bije jest przerażająca już nie wspomnę o tym jaka jest fałszywa a tylko chodzi i się sztucznie uśmiecha i od każdego chce wszystko wyciągać wredne babsko

przykładny pracownik

Musze napisac to co od dawna obserwuje. Mianowicie... panowie operatorzy maszyn z klimów (B20) czesto opuszczaja stanowiska pracy, chodza gdzie sie da i kiedy sie tylko da na kawke, nie kawkę, papieroska, do kibelka, na ławeczkę, bo wychodza z założenia, że wszystko im maszyny zrobią i sami nie musza nic robić. A nawet jesli stoi taki jeden z drugim przy swoim stanowisku, to czesto widze ze ręce maja założone. Czekają na nie wiem na co??? Czesto widze, ze panie na obrubce sobie ręce zdzierają i są zarobione po uszy, to wtedy może najlepsza pora, żeby operator przyszedł i panią pomógł tam w robocie (tak jak to robią na EKO!!!). Operator powinien ustawić maszyne i przyjść robić razem z paniami (albo na obróbce, ablo na pakownii, albo skosach!), bo nie moze być tak, że 13.30, a oni w łapę miotłe i gotowi do wyjścia, a inni nawet nie myśla jeszcze pracy skończyć, bo w przeciwieństwie do nich PRACUJA, A NIE SIE OPIEPRZAJA!!!

Pilsowacz
@przykładny pracownik

Jak jest tak super pięknie to zapraszamy operatorzy potrzebni ????

@Pilsowacz

To jest wasza praca a NIE MOJA!!!! Dostajecie za to wypłate więc powinniście tez sumienniej pracować i więcej powinno się od was wymagać, bo wypłata też jest WIĘKSZA!

@Pilsowacz

Już którys rok tutaj pracuje i zawsze spiewka jest ta sama: "jak jesteś taka mondra to sama bądź operatorem". To jest wasza praca, mili panowie i to wasze obowiązki są. My się nie tłumaczymy, że tego nie, tamtego nie, inne też nie... Przychodzisz do pracy to musisz sie spodziewac, ze za darmo nikt niczego nie daje, nie wiem moze młodzi ludzie tak myśla, że wszystko im się należy, ale troche pokory. Czy my wymagamy tak wiele???

@przykładny pracownik

Panowie skoro panie z obróbki i pakowni maja tyle czasu że zaglądają do was co robicie a rzekomo nic nie robicie to proponuje wam przyspieszyć linie wtedy czasu nie będą miały

przykłądnypracownik
@Logistyk

NIE! Panie na obrubce i na pakowni nie mają czasu na zaglądanie operatorom w kieszenie... Panie chcą tylko trochę pomocy w pracy, bo ta pomoc leży(usunięte przez administratora)!!!

@przykłądnypracownik

Za pilsowaczy też roboty nikt nie odwala. Pozdrawiam

@Logistyk

Za nas też nikt nie odwala roboty a musimy sie spieszyc i nadazac za maszynami. Nawet jak panowie gonią tyły i puszczają filtry szybciej to panie na pakowni i obrubce muszą nadażyc, bo inaczej bedzie źle. O to mi tylko chodzi!!!

Obserwujący
@przykładny pracownik

Niech każdy pracownik zajmie się swoimi zadaniami i rzetelnie je wykonuje. Po co pisanie jeden na drugiego.

Nie taki przykładny
@przykładny pracownik

Musze napisac to co od dawna obserwuje. Mianowicie... panie z klimów (B20) czesto opuszczaja stanowiska pracy, chodzą gdzie sie da i kiedy sie tylko da na kawkę, nie kawkę, papieroska, do kibelka, na ławeczkę, bo wychodza z założenia, ze im wolno! Odp biura na prośbę tych pań Które na obrubce sobie ręce zdzierają i są zarobione po uszy, z końcem miesiąca kończą prace bo fakty są takie ze tej pracy jest nie wiele i mimo iż próbowali jakoś przetrwać ten okres niestety umowy nie zostaną przedłużone w ilości 14 osób o tyle pań za dużo!! bo nie moze być tak, że 13.30, a one w łapę miotłe i gotowe do wyjścia, a inni nawet nie myśla jeszcze pracy skończyć, bo w przeciwieństwie do nich PRACUJA, A NIE SIE OPIEPRZA Oj trafiła kosa na kamień i bądźcie ostrożne co umieszczacie na portalu jednak ktoś czyta z biura.

Zanim...
@przykładny pracownik

...zaczniesz hejt droga koleżanko, zapoznaj się z filmem u góry:) pozdrowka;)

przykłądny pracownik
@Zanim...

(usunięte przez administratora), ja probuję coś poprawic, proszę, ale tak jest od lat i nikt nic nie robi.

Pracownik B20
@przykładny pracownik

Jeden operator czteroboku to pomaga na pakowni czasem nawet przez całą zmianę, ale to tylko na jednej brygadzie

nick

Ciekawe który???

@Pracownik B20

Tak, wiem jak ta pomoc wyglada. Większosć czasu to gadanie z operatorem a praca to zaczyna sie, jak go brygadzistka z pakownii tam pogoni.

Vox
@nick

Na pewno, któryś z brygady B.

@przykładny pracownik

Kobiety młode jak i starsze, są za pewne siebie w tej firmie, myślą że mogą wszystko, ponoszą się, a 5-10 min przed końcem pracy już gotowe do wyjścia na schodach przy bramce. Więc uważajcie co piszecie!

Roman Hak
@przykładny pracownik

Każdy ma swoja robote i nie misi Tobie pomagac.

Bobo

Brygada A

@Hhh

Niby kto z brygady A.?

@Operator

Chłopami przystojniaki z co niektórych można by chyba pracować 8h bez przerwy i pracy byłaby przyjemniejsza

@Ona

Ona do rzeczy imionami lub inicjalami poprosimy

Vbnm
@Operator

Pod żadnym pozorem nie wolno pisać imion oraz nazwisk. RODO

Nrucbdjs

Którzy tacy ? ????

BleblemojastaaaaaraXD
@Ona

"z co niektórych można by chyba pracować 8h bez przerwy i pracy byłaby przyjemniejsza" Jeeeeezuuuu, napisz to raz jeszcze, ale po polsku, dobrze?

przykładnypracownik

Przecież te czerwone lampki wlączamy jak widzimy, ze coś sie psuję i dajemy wam o tym znać! Jak sie na to obrazacie to cos z wami nie tak, bo my chcemy wam pomagac! Chyba nie wiem... nie radzisz sobie z emocjami i masz o to do nas pretensje???

przykłądnypracownik

Po za tym, to wy jestescie uczeni obsługi maszyn.

nikt
@przykładny pracownik

po pierwsze jak nie umiesz ustawic maszyny to latasz :) po drygie na b20 jest płynne przejscie zmian maszyna se nie zatrzymuje ( (usunięte przez administratora)) jak tak fajnie to chodz przykladny pracowniku naucze cię jechać na plisowarce , łezka w oku ci się zakreci jak ci powiem co i jak się ustawia na maszynie, skoro tak fajnie to dlaczego co cię nie ma albo lubisz chapać za mniejsze pieniadze albo mózg nie przyswaja ci większej ilości informacji

NLG
@nikt

Nikt: nie mam pojęcia kim jesteś, ale to było piękne z twojej strony. Wiadomo, to serwis do opisania pracodawcy choć bardzo bym się ucieszył gdyby najaw wyszło kto tak na prawdę stoi za wpisem Przykładnego pracownika:)

heh
@BleblemojastaaaaaraXD

Serio, ludzie tu tak piszą, że czasami oczy bolą od patrzenia ;/

hejt
@NLG

ja też, dletego odznaczyłem flagę

@przykładny pracownik

Jak macie za mało pracy na obróbce (B20)to możemy was rozdzielić na różne działy koleżanki. Aczkolwiek działów jest duuuużo i znajdzie się dla was miejsce oraz skończy się wasze panoszenie wielkie damy z Polszy, bo w tym jesteście dobre ;-)

FilozofującaCałka
@990

Przeglądając zarówno lwią część watków poruszonych na tej stronie, jak i skupiając się na tym w szczególności, osobiście dochodzę do wniosku, że faceci mają tylko i wyłącznie ból (usunięte przez administratora) o kobiety. Nie żeby skrytykować nieudolnie prowadzony program 5S, poronione w zamyśle zastępowanie butelek kubeczkami (ok, rozumiem, że powinno się ograniczać zużycie plastiku, ale na hali produkcyjnej butelka zawsze będzie praktyczniejsza, ponadto w warunkach upału, woda stojąca w dystrybutorze się psuje, tak że sam fakt chodzenia po nią, jest mniejszym problemem), najważniejsze, żeby dowalić przeciwnej płci. Panowie nie potrafią pogodzić się z tym, że FILTRON jest firmą sfeminizowaną :) W regionie jest dużo firm, które nadal pozostają zmaskulinizowane. Może więc najwyższa pora złożyć w kadrach odpowiedni papierek i zmienić pracę na taką, w której można liczyć na wyłącznie męskie towarzystwo? Proponuję branżę budowlaną albo podobną wykończeniówkę - zero kobiet, nikt nie gada o tym, co faceci uważają za pierdoły, same ważne, męskie tematy, aż się łezka w oku kręci. A tak, w takim FILTRONIE - przyjdzie do pracy kobieta i jeszcze ośmieli się skrytykować jakiegoś pana. Mężczyznę! Oj, panowie, panowie... Nie nadążacie za nowoczesnością.

Maciek
@przykładny pracownik

Niektórzy ludzie to są mocno zryci. Powinno być tak - przychodzisz pracować a nie głównie gadać z kolegami albo koleżankami (oczywiście jak każdy człowiek rozmawiasz, ale skupiasz się na swojej pracy), robisz swoje i cześć, do widzenia, jedziesz do domu, do siebie, do swojego życia, żyjesz swoimi sprawami, mija czas, kładziesz się spać i zaczynasz kolejny dzień roboczy. Tak funkcjonuje każdy człowiek. A jak jest na tej stronie? Skupiasz się na CZYJEJŚ pracy, zamiast na SWOJEJ, zamiast zająć się sobą po godzinach to bezproduktywnie wylewasz tutaj morze żalu, interesujesz się CZYIMŚ życiem prywatnym (widać po wielu wpisach na temat urojonych romansów). Zrobiliście z tej strony niesmaczny żart.

Hhhh
@przykładny pracownik

Każdy niech patrzy na siebie :-)

operator
@przykładny pracownik

wy z niczego sie nie tłumaczycie...jak już trzeba to operator...hhahaha wygodnie

@przykładny pracownik

Co już do kibla nie można wyjść, mamy wstrzymywać mocz i kupę czy w pampersach chodzić , a po za tym to chyba dobrze że zamiatamy a nie jak ty w (usunięte przez administratora) żyjesz

Gostynianka
@przykładny pracownik

Co cię to tak interesuje. jesteś jakimś brygadzistą i masz żal.

Starszy pracownik
@przykładny pracownik

Obserwuje od pewnego czasu że firmie tworzą się różnego rodzaju grupy popierające się nawzajem, jakieś kolesiostwo mało robią dużo gadają i przeważnie obrabiają (usunięte przez administratora)tym co pracują, Wynik tego jest taki, że osoby dobrze pracujące są mobbowane i oczerniane robi się z nich idiotów itp. kretynów najmniejsze potknięcie w pracy jest wytykane i rozpowszechniana informacja na cały filtron.

chinczyk
@Starszy pracownik

To prawda. Odczułem to na własnej skórze

dsad
@przykładny pracownik

Przypominam że to operator na kazdej lini w mh ma odpowiedzialnosc za produkcje jesli ustawi i pojdzie sobie do was bo wy lenie i nie wyrabiacie a maszyna sie przestawi to cala odpowiedzialnosc i koszta zwiazane z dojebka bierze on na klate nie wy :D takze cichutko i za robote sie zabrac operator ma ustawic i puscic i pilnowac a to ze sobie idzie to jego sprawa :D

XXX
@dsad

No niestety kobiety w tej pracy myślą, że operatorzy będą je wyręczać. Operator ma ustawić maszynę i pilnować procesu plisowania, jeżeli jest stabilny to nie ma problemu żeby iść do WC czy po kawę. Jeżeli zaś jest niestabilny to musi siedzieć mieć łeb wetknięty w maszynę i filowac czy się nic nie pierniczy. Ale mądre baby (plotkary), które o tym pojęcia nie mają zawsze będą psioczyć. Jeżeli wam źle, zmieńcie dział idźcie na D10 gdzie latem jest 40+stopni (prawdziwa Ibiza, szkoda że z temperatury tylko) albo idźcie sobie na panele, niech wam pierdykną 20 płyt Kaizera podkręcą obroty, żeby była wyróba. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, co nie? Na kilku działach wykosilo sporą ilość ludzi wirus czy kwarantanna może drogie panie tam pójdziecie.

@XXX

A kobiety nie muszą niczego pilnować??? Przypominam, że PANIE na obróbce też doglądają procesu i trzymają ręce na pulsie cały czas do tego same wykonując manualne prace 8 godzin nonstop!

Eliza
@Starszy pracownik

Zgadzam się w 100% Poniżanie i pomiatanie a przede wszystkim nowymi osobami przez niektóre osoby jest nie na miejscu .

Js

Masz racje bo tak jest

@Js

Poniżają nawet pracowników co pracują kilka lat zamiast normalnie powiedzieć to się dra a brygadzistka na pakowni tego nie widzi ( znaczy się niechce widzieć)

D10
@Pracownik B20

U mnie nawet Pan kierownik rząda nieoficjalnie abyśmy pomagali , ale ja to z charakteru, serca robię,bo mam w (usunięte przez administratora) kierownicze stanowiska, biura, które tylko na fajeczke wychodzą i patrzą kogo podpieprzyc z produkcji.... Taka wzajemna życzliwość nierobów

Qwe
@przykładny pracownik

Nie wiem co cię to obchodzi, twoja stara tam robi.

Władek
@przykładny pracownik

No tak niektórzy przychodzą do pracy odpocząć i poznęcać się nad młodszymi pracownikami.

@Władek

Nowi pracownicy to aby płaczą że mało zarabiają A nikt na początku kokosow nie zarabiał. Trzeba się wykazać później mozesz płakać

Normalny
@przykładny pracownik

Ale jak nie idzie, to pomożesz operatorowi? . Zastąpisz go ,? (usunięte przez administratora).?: Myślisz, że operatorzy tylko śpią.... zapraszamy na np4. Inny dział, ale myślenie pozostaje

Klaudia

Od przesuwania szafy to mamy ludzi kolego

Klaudia
@Normalny

Zastąpisz? Oni wychodzą na papieroska i zostawiają maszynę, a filtry z błędami lecą na pakownie

Były operator
@przykładny pracownik

Robiłem w tej firmie i ja właśnie doszedłem bo tak jak mówisz operatorzy sobie idą na kawę itp ja sam byłem operatorem i gdyż chciałem pomóc na pakowni paniom mój głupi brygadzista Pan. Ł.P zwrócił mi uwagę że mam pilnować maszyny A kobiety były (usunięte przez administratora) filtrami mało tego wszędzie się wpierdala (usunięte przez administratora) wiedział o maszynie bo musi się doksztalcac na szkoleniach planu kontroli niezna bo maszyne przyspiesza co nie powinno być jego obowiazkiem

@przykładny pracownik

Chyba masz za dużo czasu wolnego w pracy, ze obserwujesz innych :)

Karol
@przykładny pracownik

Co cię to interesuje zajmij się swoją robotą a nie stosujesz mobbing

Haha
@przykładny pracownik

Zapraszam do obsługi maszyny polegniesz na samym początku ????????

Klocek
@przykładny pracownik

Ogarnij się człowieku a nie patrzysz na innych zajmij się sobą a nie aby ten robi to a ten robi tamto ... Brak słów jak w przedszkolu .

Jarek
@przykładny pracownik

co powiesz o Ukraińcach, robią połowę co polak, a przerwy jakieś dłuższe i mają się za Książęta a tak naprawdę matoły.

@Jarek

Ale to się nie liczy, ważne są są dyspozycyjni na 12 godzin i za mniejszą stawkę a najlepsze jest, że robią niektórzy za Polaków na tych stanowiskach, których teraz przesuwają po całym dziale, bo nie mają co z nimi zrobić śmiechu warte polityka kadrowa niektórych kierowników to jest kabaret

Świńtron
@Jarek

Umówmy się - Filtron to nie jest normalna firma. Pracuję tu już drugi rok i powoli dostaję na łeb. Najgorsi są starzy pracownicy, a szczególnie kobiety.

Zuza
@przykładny pracownik

Nie ważne czy dobrze pracujesz w pracy ale, czy w domu pracujesz, przychodzą do filtronu i opowiadają jak jak się narobili i nic nie robią w pracy,

@przykładny pracownik

Na klimach ważniejsze co robisz w domu i ile masz siana a nie co robisz i ile.

Julian
@przykładny pracownik

Tak zauważyłem ze niektórzy interesują się tylko tym co kto inny robi, a nie swoją pracą i wytykają, zwracają innym uwagę jak ktoś chwilę stanie, czy mniej ma do zrobienia. A gdy oni stoją nic nie robią tego nie zauważają.

Ja też, codziennie przychodze lekko piany i nikt tego nie widzi, chyba będę więcej pił bo lubię

Julka
@przykładny pracownik

Jako konkurencja w pracy, piszesz o nich bazgroły.

Szowinista
@FilozofującaCałka

Oj... odezwała się Kazimiera Sztuka. Wiesz kiedy kończy się feminizm? Kiedy trzeba przestawić szafę....

Iga
@przykładny pracownik

A ty jesteś babą co niby pracuje, wymyślasz tu bajeczki

@przykładny pracownik

są takie co brygadziście mówią ile to nie zrobiłam, jak dużo, a koleżanką mówią że mało zrobiła tamta więcej, i że tam ta włazi w (usunięte przez administratora) A najlepsze to takie co przed angażami zaczęły włazić w (usunięte przez administratora) a przez cały rok nie robiły, a teraz donoszą na koleżanki bo angaże i pieniądze

Alan
@przykładny pracownik

mi dają najgorszą robotę, robienie filtrów które trudno zrobić, i przy podwyżkach że nie pracuje

@przykładny pracownik

Dlaczego niektórzy pracownicy dostają do zrobienia najgorszą robotę a inni najlepszą czyli gdy norme można wyrobić w 4 godziny, najczęściej osoby ze znajomościami i rodziną w firmie.

Nic nie robi

Nie pozdrawiam brygadzistki M z paneli, która wiecznie łazi i ściemnia, na kawę wychodzi 10 razy dziennie ani nic nie pomaga na pakowni, zajmuje się tylko pierdołami co kto gdzie i z kim. Weź się za robotę

Ile zarabia brygadzista ? Na rękę ?

Pracownik2

A co cię to interesuje ? Ktoś ci się tu pyta ile ty zarabiasz ?! Nie interesuj się kimś tylko sobą

Dak

Bak
@Dak

Qwe

Na rękę nic nie zarabia , bo ma na konto przelewane

Xxx

Onyxy

Danuta

z jakich konkretnie przyczyn pojawiają się te rozbieżności? i czemu te wyższe kwoty są ostatecznie podważane? na podstawie czego tak konkretnie swoją podajesz?

Ohh
@Danuta

Danka Danka, przecież jaja sobie robią. A tak serio to 7800

Dako

Im więcej kapuje kierownikowi co się dzieje na dziale tym więcej zarabia. Najlepiej jak jest po zecie. Łatwo się takimi steruje.

Dako

Brygadzista musi skarżyc swojemu kierasowi, bo po to go wybrał. A jak nie chce tego robić to niebieskie porteczki wracają. Taka to sytuacja

.ona.

czy ktoś weźmie się za tego naszego LOG na AR? Gdzie on jest pół dnia? Prawda co mówią że cały czas w szatni przesiaduje? Sprawdzić monitoring może? Konsekwencje wyciągnąć ! Nie może być tak że jedni robią a drudzy leżą! Brygadzista co na to? Każdy tak zacznie robić to daleko zajdziemy !

@.ona.

Dobra już nie lotej byłem się przespać trochę przecież jak trochę przerwy każdy sobie zrobi odrazu firma nie upadnie a jak się nudzilas to mogłaś okna umyć w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1055.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 972, z czego 132 to opinie pozytywne, 176 to opinie negatywne, a 664 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń