Opinie o Generali Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Generali Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Generali Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generali Polska w Warszawa

wilhelm

Nie ma szans na praktyki w Generali w trakcie roku, są tylko organizowane podczas wakacji, bo takie informacje znalazłem na stronie interentowej. chciałbym żeby mi ktoś to potiwerdził, teraz będę miał martwy okres an uczelni to chciałym to ogarnąć i zaliczyć sobie praktyki w tej firmie, wiecie coś o tym?

Kozak

Witam. Nowy Oddzial w Lbn. Umowa o prace na 2 lata. Przy dobrych wiatrach z premia dostanie sie 1700 na reke. Musisz wykonac wszystkie swoje obowiazki, dopiero mozesz wyjsc z pracy. Nadgodziny nieplatne. Ogolnie atmosfera zalezy od przelozonego. Ja trafilem na wredna gowniare ze wsi i nie zycze tego nikomu by tam pracowal. Nie wiem jak tak tepa osoba zostala wyznaczona na to stanowisko. Bez niej zycie bylo by piekniejsze.

hiero
@Kozak

Poldek to nieźle trafiłeś... a ja właśnie ubiegam się u nich o pracę i czekam na jakiś kontakt... Mam nadzieję że ja nie będę miał takich doświadczeń. @ Kozak - mówisz że z pracy można wyjść jak skończysz swoje obowiązki. A jak ktoś wcześniej się wyrobi? Nikt nie robi wyrzutów, że wychodzisz wcześniej od innych?

uprzejmy

(usunięte przez administratora) Maciej - mogę potwierdzić to umową zlecenie - po kilku miesiącach dostajesz podwyżkę na poziomie 80 zł na rękę. Macieju, nie chodzi o stanowisko likwidatora czy rzeczoznawcy, tylko zespół zajmujący się sprawami organizacyjnymi oraz rejestrujący nowe szkody. Odrobienie tych godzin następuje po 16 lub przed 8.

ajkd

Trzeba przyjść wcześniej lub zostać po 16. Przykład: potrzebujesz pilnie wolne czyli 8h nie ma Cię w pracy to od razu menadżerka wymusza na Tobie odrobienie tych 8 godzin w innych dniach... i siedź w takiej atmosferze po 8h czasem i dłużej bez jakiegokolwiek zadowolenia..

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Generali Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
uprzejmy

Witam! OSTRZEGAM przed pracą w firmie Generali na ul. Opolskiej w Katowicach. (usunięte przez administratora) Moje argumenty: - umowa zlecenie(usunięte przez administratora)- czas pracy 8-16, obowiązkowe odrabianie nieobecności, chore zasady podwójnego czasu za spóźnione minuty, - nieciekawa atmosfera - każdy każdego obgaduje - przymusowe robienie niepłatnych nadgodzin - można niby je później wybrać, ale zawsze z wielkimi pretensjami. - 140 h pracy w miesiącu za 1000 zł na rękę na umowie zlecenie - a obowiązki, forma pracy i zasady pracy całkowicie odbiegają od umowy. (usunięte przez administratora) UPRZEJMY.

Nikol

Przeciez to zadna Aneta ;) dowiedzieli sie o złych opiniach i musieli wymyślić pochlebny komentarz ;)

Aneta

Witam, pracuję w firmie Generali od ponad dwóch lat, zaczynałam jako "świeżynka" w branży, ale dodatkowe wsparcie finansowe oraz pomoc i opieka Menadżera spowodowały, że nauczyłam się nowego zawodu. Zarobki są bardzo dobre-wiadomo coś za coś, za "leżenie" nikt nie płaci, żadna praca wg mnie nie daje, nie daje takich możliwości zarobkowych przy elastycznym czasie pracy. Dla mnie matki dwójki dzieci rewelacyjnym rozwiązaniem jest nienormowany czas pracy, to ja ustalam dni i godziny spotkań z klientami. Praca ta daje mi również możliwość rozwijania się a także, być może w przyszłości awans. Polecam warto spróbować i realizować swoje marzenia.

@Aneta

Witam.Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym,ale nie chcę wracać do wykonywanego wcześniej zawodu.Myślę bardzo poważnie o ubezpieczeniach.Proszę o odpowiedź,jak wyglądają początki w tej branży.

Praca w tej firmie to nieporozumienie.[usunięte przez moderatora] młodych ludzi - umowa zlecenie trwająca kilka lat, chyba, że wie się do których drzwi zapukać aby donos był doceniony. Pan W. tylko takich ludzi docenia. [usunięte przez moderatora] Zła atmosfera. Menagerowie - istna porażka, ludzie niesamowicie fałszywi - do pracowników jedno, do dyrektorów drugie, nie mający za grosz kultury. Przekleństwa w pracy - norma. Szczerze odradzam, firma - dno. Zarobki śmieszne, likwidatorzy nawzajem kopią pod sobą dołki. Na ścianach tabele z wynikami. Dyrektor W. zachowanie - przerost formy nad treścią.

xxx

odradzam, pracowałem 1,5roku. brak szkoleń, możliwości rozwoju, [usunięte przez moderatora], słabe zarobki, niekompetentni przełożeni, konieczność pracy w niepłatnych nadgodzinach, prezes O. nazywa pracowników po numerku, piękne odwołanie do historii [usunięte przez moderatora]. Jeśli pracować to tylko jako przechowalnię w poszukiwaniu lepszego zajęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Generali Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Generali Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Generali Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generali Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Generali Polska