Opinie o Poz-bruk Sp. z o.o. w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poz-bruk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poz-bruk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poz-bruk Sp. z o.o. w Rokietnica

Pracus

Porażka jest to że zatrudniają kolejnych kierowników z zew. Nie mających pojęcia o pracy i polityce w zakładzie.nie ogarniaja. Powstaje chaos organizacyjny. Umowy tymczasowe. Ogólnie praca jak każda inna. Pracować trzeba.

Weronika

@księgowa, i jak, złożyłaś swoją aplikację? Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Podziel się swoimi wrażeniami.

księgowa

Czy ktoś ma informacje dlaczego Poz Bruk w Sobocie szuka nowej GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ skoro dotychczasowa była profesjonalistką a jeszcze na emeryturę zbyt młoda? Zastanawiam się czy składać CV ale nie mam informacji czy warto. I chyba chodzi o księgowość wielu firm. Proszę pomóżcie w podjęciu decyzji.

ulaka

to słabo, sądziłem, że oni nie mają problemu z informowaniem kandydatów o wynikach rekrutacji

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poz-bruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
KandydatNaPrezesa

A skąd masz takie wieści, że prezes chce oddać stery w firmie bo z tego co ja wiem to na emeryture się jeszcze nie wybiera.

psycholog/ doradca zawodowy

Myslę że to nie jest kwestia zarobków. Branża Przedstawicieli Handlowych jest specyficzną branżą (i to nie tylko w budowlance), gdzie rotacja na polskim rynku pracy jest na poziomie około 20% "co do zasady", czyli wysoka niestety. Są to z reguły ludzie dynamiczni, o ekstrawertycznym usposobieniu, poszukujący ciągle nowych wyzwań i cechuje ich wysoka chęć podejmowania ryzyka (bo to ich "kręci"). Także szukają/często będą szukać nowych obszarów, aby się sprawdzić. Nie lubią stagnacji. W związku z czym nie wiążą się z pracodawcą dłużej niż 2-3 lata. To prawdziwa zmora w dzisiejszych czasach dla pracodawców. Mowa oczywiście o szeregowych stanowiskach, a nie o menedżerach pracujących w działach handlowych.

wąsaty bzik

a tak nawiasem mówiąc . jak ktoś nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobem ludzkim , to niech nie zabiera się do kierowania tak dużej firmy. ludzie to fundament wszystkiego. tu trzeba mnieć łeb jak TN który rozkręcił ten interes a nie mleko pod nosem . :-))) pozdro

wąsaty bzik

do fghn szczecin to ciężki teren. pootwierali się tam w okolicy inni producenci którzy wykurzą pozbruk . przedsiębiorstwo niczego sobie. młody właściciel położy tę firmę w bardzo szybkim czasie. to kwestia czasu. :-)))) pozdro

fghn, teraz jest zapotrzebowanie na specjalistę ds sprzedaży. Biuro Szczecin.

zdziwiony

Owszem wiedziałem ale też miałem od razu zaznaczone, że taka pensja jest podczas okresu próbnego i później zostanie podniesiona. To "później" jeszcze nie nastąpiło. Napiszę inaczej. Wynagrodzenie otrzymujesz jak za jedną osobę (lub za pół), a robisz za TRZY! Przy czym słyszysz, że i tak nic nie robisz, że się nudzisz, dlaczego się nie wyrabiasz? Jedno drugiemu zaprzecza...firma pełna paradoksów..(usunięte przez administratora)

zdziwiony

Wypłata na czas? Pod warunkiem, że masz konto w tym samym banku lub 10-ty nie wypada w sobotę/święto. Pensja nie adekwatna do wykonywanych obowiązków. (usunięte przez administratora)

pyjotyry

Adamie, rzeczywiście, dobrze się domyślasz, nie chciałbym się, jak to określiłeś, dzielić się informacjami :) Konkretów wolę nie podawać, ale chodziło mi przede wszystkim o jasny przekaz – według mnie warunki tam teraz panujące nie są złe pod kątem finansowym, atmosfera pracy też jest dla mnie zawsze istotna (masz racje, to są te rzeczy, które ciężko wybadać podczas rozmowy, bo każdy zapewnia, że u niego jest najlepiej, a potem czas to zweryfikować jako pracownik). Kolejne plusy to wypłata, która jest zawsze na czas, wszystko jest na papierze, na legalu. Możesz zapracować na premię, jest to realne :). No i do domu wracam o normalnej porze, max o 18, więc mam regularny tryb życia, jak na branżę transportową to jest to rzadkość...

pyjotyry

Czy ja wiem, czy kaszanka, każdy ma swoje oczekiwania akurat moje zostały zrealizowane, a już trzeci rok pracy w Poz Bruku mi minie za 4 miesiące i zmieniać nie planuję, na kasę też nie narzekam. Niestety jeśli komuś bardzo nie pasują warunki panujące na rynku to chyba pora zacząć samemu dyktować warunki, bo innej drogi nie widzę. Wiadomo, ze nie ma pracodawców idealnych… i jak to mówią "wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma"...

kierowca

Proszę o podanie lokalizacji, ja pracuje w Poznaniu jestem zadowolony z wynagrodzenia, naprawy zgodnie z potrzebami

wojtek

Umowa o prace ale tymczasowa przez agencje pracy mala kasa za prace jako kierowca premia za kursy ale tylko jak sa jak niema szkoda gadac dno pozdrawiam!!!

kierowca

Stanowisko kierowca mało płatne plus kurs hds obowiazkowo.Problemy z naprawy samochodow jak i hds najlepiej zwalic na kierowce niech sobie radzi zero pomocy ze strony kierowniczej Pozytywy to kasa na czas nic poza tym

leon

w poz-bruku jak w hogwarcie sami czarodzieje

AHMED

Poz Bruk to (usunięte przez administratora) . Nie szanuje się tam ludzi. Praca tam nie ma przyszłości. Nie pracujcie dla nich.

Witam. czy ktoś kiedyś pracował lub pracuje w firmie pozbruk. Proszę o opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Poz-bruk Sp. z o.o. - Rokietnica

• Jak się pracuje w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poz-bruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poz-bruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poz-bruk Sp. z o.o.