Opinie o HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HACO FAT SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HACO FAT SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocław

Barbara

(usunięte przez administratora)Zarządzanie poniżej krytyki, p. techniczny do wymiany. Poza faktem braku profesjonalizmu, brak mu szacunku do ludzi. Idiotyczne decyzje, brak podejścia i doceniania. Prezes (usunięte przez administratora)był ok, teraz jest tam dramat głównie ze względu na (usunięte przez administratora). Stanowczo odradzam.

DAREK

,,Jak Boga kocham...,,Nie polecam...Bylem,widzialem,przezylem...Zwolnilo sie tyle Fantastycznych ludzi badz zwolniono i nie przedluzono umowy ze az strach.W swojej karirze nie widzialem takiej czystki...Prezes jest normalnym facetem,tylko po za jego plecami (usunięte przez administratora)czyni ,,Cuda,,.Sam sie przekonalem.(usunięte przez administratora)

Anna S.
@DAREK

Tak, zgadzam się w 100 %

rumcajs

PRACA w FAT jest dla KAŻDEGO ABSOLWENTA szkoły ZAWODOWEJ ŚREDNIEJ I WYŻSZEJ bardzo dobrym startem w życie zawodowe . Kto przepracował w FAT 3-trzy lata zawsze z pocałowaniem w rękę DOSTANIE PRACĘ czy to we WROCŁAWIU czy w całej POLSCE .

(usunięte przez administratora) Prezes i dyrektor produkcji mają ludzi za robaków, chodzą po produkcji jak królowie, stają za plecami i przyglądają się pracy, ale żeby przywitać się z pracownikiem to już za duży wysiłek dla nich, czyste (usunięte przez administratora) i brak wychowania. Stan zakładu można porównać do ruiny (na zewnątrz wcale nie jest tak źle). Zima temperatura na zakładzie niewiele różni się od tej na dworze, bo prezes oszczędza na ogrzewaniu, latem jak w piekarniku. Brak stołówki ludzie jedzą na stanowiskach pracy,(usunięte przez administratora). Przy najmniejszym deszczu woda leje się na głowę, ciężko znaleźć miejsce gdzie nie pada.(usunięte przez administratora) W "łazience" o ile to miejsce można tak nazwać, tynk sypie się z sufitu i ze ścian, woda leje się z sufitu, z odpływów wylewaja się ścieki, jednym słowem MASAKRA. Podwyżek nie było od 5 lat, ciągle bieda w firmie, mimo że maszyny wyjeżdżają jedna po drugiej. Młodzi ludzie przychodzą na chwilę i zaraz uciekają jak widzą co tutaj się dzieje. 70% załogi to ludzie przed emerytura.

Jeszcze warto wspomnieć o tym, że trzeba pilnować wypłat, bo ciągle są problemy z płaceniem za nadgodziny i soboty. Co miesiąc brakuje stówki czy dwóch, bo zapomnieli zapłacić, jakby się człowiek nie upomniał to by tego nie wypłacili, żenada. Nie polecam!

Zgadzam się z tym

AB

No tu oczywiście jest problem kadr moim zdaniem czas na zmianę załogi.

AB

Z obserwacji stwierdzam, pracuje tu rok i to co tu widzę nigdy w żadnej innej firmie nie ma. Oczywiście jest nowy prezes i to, co niektórym nie podoba tępi picie alkoholu na zakładzie i leni którzy chowają się po kątach i nic nie robią. Tu NIKt nic nie widzi niczym się nie interesują tylko oko prezesa wszystko widzi.

Firma HACO FAT SP. Z O.O. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Frezer - Tokarz CNC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wiecie czy w FAT-HACO szukają chętnych na staż?

Kadr

wyślij zapytanie na kadry@fathaco.com

Piter

Co wiecie oatmosferze za poprzedniego prezesa chciało się pracować teraz co byś nie zrobił i tak będzie źle a na pewno za wolno bo Belg wiem lepiej

On

Ogólnie firma nie jest zła. Autonomiczne stanowiska pracy, atmosfera też całkiem. Co do wynagrodzeń, w zależności od kompetencji można tutaj przyzwoicie zarobić. (usunięte przez administratora)

Eugeniusz Chlebowski
@On

Nie wiem czemu pojechałeś z nazwiska - nie można tak - ale choć techniczny faktycznie często nie docenia i lekceważy ludzi już dłużej pracujących i znanych, to na starcie 100% pewna jest kilkutygodniowa obserwacja nowych, od której zależy dalsza kariera; awans na mistrza którejś z hal lub zesłanie w najciemniejszy zakątek, co też nie jest złe. A wkręcić się nie da, bo zna - niestety - nie tylko wszystkie alejki i zakamarki, ale i specyfikacje maszyn. Nawiasem mówiąc, poprzedni prezes miał tablicę z fotkami ludzi, jeśli chodzi o zarządzanie ;) Bardzo ok. gość.

Jeśli firma stabilna i potrafiąca uszanować pracowników to tylko dobrze wróży na przyszłość.

Grzegorz

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy trudno dostać tu pracę?

Ryszard

Funkcjonuje, rekrutuje. Nawet premie były ostatnio.

Bartosz
@Ryszard

Masz rację, ja też znalazłem jedna ofertę pracy na stanowisko konserwator budynku. Czy jeszcze inne oferty rekrutacyjne są dostępne? Mógłbyś napisać coś na ten temat? Premie, o których piszesz, są indywidualne, czy pracuje na nie cały zespół? Podziel się swoimi doświadczeniami, na pewno wielu użytkowników z tego skorzysta.

Henryk
@Bartosz

Jakie trzeba mieć doświadczenie na tego konserwatora budynku? Ile lat w branży?

Benek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

gość

bylem ucznie szkoły przyzakladowej tej firmy w latach 70-tych i pracowalem rok. Co pozostało mi w pamięci po latach - chamstwo , dziadostwo , brudne hale , itp. aha jedna rzecz wspominam mile a mianowicie pobyt w zakładowym ośrodku -1974r. w Mielnie. Odchodząć z tej firmy mój kierownik działu remontowego (usunięte przez administratora) wystawił mi okropną opinie o mnie ze słowna uwagą bym najlepiej zmienił zawód. Niestety zawodu nie zmieniłem . Dziś mam 60 lat i właśnie dzięki pracy w swoim zawodzie zobaczyłem pół Europy ale nie dzięki szkole przyzakładowej bo to było zwykłe (usunięte przez administratora)

Nina

Czy jest jakiś powód, że od tak dawna nikt nie pisał na forum? Czy są jakieś korzystne zmiany w firmie?

Zuzanna

@Adam mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Jak wygląda praca w Twoim dziale? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Zuzanna

Pracujesz w FAT-HACO? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakich warunków mogą obecnie oczekiwać pracownicy firmy.

@Zuzanna

Ja pracuję

O jakie stanowisko pytasz?

aleks

@lysy a można liczyć na jakąś rekrutację? Tyle, że raczej na wyższe stanowisko?

lysy

jedna zmiana rano

Veemon

To przegląd sztuki Survival zorganizowany w jednej z zabytkowych hal. A co do opinii... FAT to nie jest produkcja seryjna. Pracowałem tam dwa miechy i niemal przy każdym detalu trzeba myśleć, a mierzone są czasem w mikronach. Przynajmniej tam, gdzie byłem. Także nie napierdziela się z automatu tydzień w tydzień; to raczej świetna nauka i coraz to inne wyzwania, było ciekawie. Zarobki na starcie to średnia krajowa dla poszczególnych zawodów (wynagrodzenia_pl). Ale np. doświadczeni 10-, 20-letnią obróbką ludzie są w cenie dużo wyższej. Poza tym większego luzu, szczerze mówiąc, w żadnej firmie nie widziałem. Połowa maszyn potrafi pracować jednym narzędziem kilka godzin. Co wtedy robić, następuje czas pogawędek, doskonalenia zawodu i tego typu. Tylko to trzeba umieć.

bator majster

(usunięte przez administratora) można zarobić praca dla dziadków przed emeryturom

Zostaw merytoryczną opinię o HACO FAT SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HACO FAT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HACO FAT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HACO FAT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 30 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HACO FAT SP. Z O.O.
3.8/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Grabiszyńska 281
    53-234 Wrocław