Opinie o HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HACO FAT SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HACO FAT SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocław

Radosław

Jednym z aspektów, które podziwiam w produktach HACO FAT, jest ich innowacyjność. Firma ta stale wprowadza nowe rozwiązania technologiczne, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Ich obrabiarki są wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak precyzyjne sterowanie numeryczne i automatyzacja procesów, co przekłada się na efektywność i oszczędność czasu podczas pracy.

Zapytanie

Czy firma oferuje dotacje do okularów?

Wiktor

Moje zdanie na temat produktów firmy HACO FAT jest bardzo pozytywne. Firma ta jest renomowanym producentem obrabiarek, które cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Ich produkty są znane na rynku i cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jedną z największych zalet produktów HACO FAT jest ich precyzja. Obrabiarki tej firmy są doskonale zaprojektowane i wykonane z najlepszych materiałów, co przekłada się na precyzyjne i dokładne obrabianie różnego rodzaju materiałów. Dzięki temu, firmy korzystające z tych maszyn mogą osiągnąć doskonałe rezultaty w swoich procesach produkcyjnych. Kolejnym atutem produktów HACO FAT jest ich niezawodność. Obrabiarki tej firmy są solidnie zbudowane i wytrzymałe, co sprawia, że są w stanie pracować w ciężkich warunkach przez długi czas bez awarii. To jest szczególnie istotne dla firm, które polegają na sprawnym działaniu maszyn w swoim procesie produkcyjnym. Dodatkowo, HACO FAT oferuje szeroki wybór obrabiarek, które mogą sprostać różnym potrzebom i wymaganiom klientów. Firma ma w swojej ofercie frezarki, tokarki, wiertarki i wiele innych maszyn, które są dostosowane do różnych rodzajów obróbki i materiałów. To daje klientom możliwość znalezienia idealnego rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa. Podsumowując, produkty firmy HACO FAT są godne polecenia. Zapewniają one wysoką jakość, precyzję i niezawodność, co przekłada się na efektywność i osiąganie doskonałych wyników w procesach obróbki. Jeśli szukasz solidnych i profesjonalnych obrabiarek, warto rozważyć produkty tej renomowanej firmy.

Konrad Nowak

Moje zdanie na temat produktów firmy HACO FAT jest pozytywne. Firma ta jest renomowanym producentem obrabiarek, które są znane z wysokiej jakości i niezawodności. Ich maszyny są doskonale zaprojektowane i wykonane z solidnych materiałów, co sprawia, że są trwałe i efektywne w użytkowaniu.

Firma HACO FAT SP. Z O.O. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Frezer - Tokarz CNC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Grzegorz

HACO FAT SP. Z O.O. to firma, której usługi są niezwykle imponujące. Zlokalizowana we Wrocławiu, firma ta zdobyła sobie reputację jako lider w branży. Ich zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług jest niesamowite. Wrocław jest idealnym miejscem dla HACO FAT SP. Z O.O., ponieważ miasto to jest dynamiczne i pełne potencjału. Firma korzysta z lokalnej ekspertyzy i zasobów, aby zapewnić klientom innowacyjne rozwiązania. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i skrupulatności w każdym projekcie, który podejmują. HACO FAT SP. Z O.O. ma świetną reputację wśród swoich klientów, co świadczy o ich niezawodności i zaufaniu, jakim cieszą się na rynku. Jeśli szukasz solidnego partnera biznesowego, nie mogę polecić innej firmy niż HACO FAT SP. Z O.O. Ich zaangażowanie w satysfakcję klienta oraz innowacyjne podejście do biznesu sprawiają, że są doskonałym wyborem.

Gosia

póki co wszysykojest w porzadku przemili ludzie i atmosfera

pyt

Jaką opieki medycznej firma oferuje?

Jakub

Firma dba o satysfakcję klientów poprzez oferowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo, HACO FAT SP. Z O.O. wykazuje odpowiedzialność społeczną i troszczy się o ochronę środowiska. Ich zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju jest widoczne poprzez stosowanie przyjaznych dla środowiska technologii i dbałość o minimalizację negatywnego wpływu na otoczenie. Jestem przekonany, że HACO FAT SP. Z O.O. to firma, z którą warto współpracować. Ich profesjonalizm, jakość produktów i usług oraz troska o klienta stanowią solidne podstawy ich sukcesu. Życzę im dalszego rozwoju i powodzenia we wszystkich ich przedsięwzięciach.

Mati

`kontakt z pracownikami super, polecam

Dawid

Firma HACO FAT SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu jest jednym z czołowych producentów maszyn do obróbki blachy w Polsce. Od lat cieszy się uznaniem klientów z całego świata dzięki wysokiej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. W ofercie firmy HACO FAT znajdują się różnego rodzaju giętarki, prasy krawędziowe, wycinarki laserowe oraz wiele innych maszyn, które są wykorzystywane w wielu branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym, meblarskim czy budowlanym. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania pracowników firmy HACO FAT, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów. To zdecydowanie jedna z najlepszych firm w swojej branży, z którą warto współpracować.

kandydat

w jakim wydziale jest najlepiej?

Agnieszka K

Polecam, mimo zmian pracuje się dobrze, stała ekipa

@Agnieszka K

Ekipa super, polecam zwłaszcza Pana Jacka! :)

aga

@Pracodawca pracowałam w firmie przez 3 lata, musiałam zmienić niestety ze względu na przeprowadzkę, ludzie którzy tam pracowali i pracują super

Krzysztof

Byłam na rozmowie o pracę, wszystko jak nalezy

Firma HACO FAT SP. Z O.O. w Wrocławiu jest jednym z wiodących producentów obrabiarek na świecie. Ich produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu firma cieszy się uznaniem klientów z różnych branż, w tym motoryzacyjnej, lotniczej czy przemysłowej. Dodatkowo, HACO FAT SP. Z O.O. oferuje także kompleksową obsługę serwisową oraz szkolenia dla swoich klientów, co przekłada się na długotrwałe relacje biznesowe. Jest to z pewnością firma, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu do produkcji przemysłowej.

nik

Byłam na rozmowie o pracę, bardzo miła Pani, wszysztko ok, obawiam sie trochę patrząc na opinie natomiast wrażenie pierwsze zupełnie inne ! Polecam - póki co na rozmowę iść - akurat mam blisko wiec mam nadzieje , że tak pozostanie

Aśka

Firma jak najbardziej ok

Mateusz Krych

Polecam wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o HACO FAT SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w HACO FAT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HACO FAT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HACO FAT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 30 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HACO FAT SP. Z O.O.
3.8/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Grabiszyńska 281
    53-234 Wrocław