Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Kłąj

Przeczytajcie sobie książkę byłego pracownika Valeanta- niejakiego Zygmuntowicza, który opisał wszystkie "numery" firm w Polsce! Szczęka opada! O pewnych ludziach z naszej firmy też tam jest!!! Podaję link do książki: http://stapis.com.pl/?product=pileczki-w-palcach-zonglerow-artur-zygmuntowicz

PM

Znowu zwalniają - kolejne redukcje po bałaganie z produktami. Swoi zostają bo mają plecy i kolesiostwo oraz nepotyzm. Ja też zostałem, ale ciężko patrzeć jak jedna osoba została zwolniona tylko dlatego że nie pije wódki z managerami, albo na rowerze nie jeździ - kpina z ludzi i brak szacunku

Zainteresowana

Rozliczenia premii na podstawie IMS? Czy raporty z hurtu?

Anja
@Zainteresowana

hmm, zastanawiasz się które wyniki warto kupować ;)

Anja

Polpharma to jedna wielka rodzina, kumoterstwo i nepotyzm na porządku dziennym, jak nie jeździsz z szefem na koncerty albo na rowerze to zapomnij. Chyba że lubisz popić i pod..czyć na cyklówkach, bo to norma. Krajowi maja plecy u swoich kolegów w biurze, a na regionalnych zatrudniają "po rodzinie" np. kolegę u którego się jest chrzestnym. Więc większość ogłoszeń o pracę to i tak tylko fikcja. A my repy mamy zasuwać i robić wynik. Dobrze że chociaż ponagrywać można. O mobbingu nie wspomnę nawet, praca tylko dla odpornych psychicznie.

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Olek

Nie dziwi mnie, że niektórzy tak źle opisują pracę przedstawicieli. Jak ktoś wykonuje coś co nie sprawia mu w najmniejszym stopniu przyjemności to efekt końcowy właśnie taki jest. Może zmieńcie pracę a to wyjdzie z korzyścią dla wszystkich? Tak myślę.

Konfident

Ja pracuję dla nich drugi rok Stanowisko w miarę wysokie W miarę tzn. namaszczony konfident Na konto około 8-10 tyś Ale i tak miejsca tu nie zagrzeję

Olga

Polpharma Biuro Handlowe jak szukałam w ofertach to właściwie nie mają nowych ofert. Sądzę, że dobrze się pracuje i mało osób odchodzi. Ja słyszałam o firmie sporo dobrego ale na forum niektórzy mocno narzekali na firmę. Zupełnie nie wiem co teraz myśleć?

PM

Pojawiła się oferta na Łódź czy ktoś może napisać jakie warunki są dla doświadczonego przedstawiciela ? Czym w Polpharmie się jeździ ? Czy warto aplikować ?

Olek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Olek

Nie wszyscy mogą wydawać polecenia bo się do tego nie nadają. Ale muszą być ludzie do ich wykonywania!

Ferdek

To popracuj moze jako przedstawiciel Trenować kazdy by chciał, a robic to nie ma komu.Tak jest chyba wszędzie.

Trener

Pracuje tu już długo i nie mam takiego wrażenia żeby firma chciała mnie wykorzystać i zwolnić. Przeciwnie dbają o ludzi, którzy pokazali jak potrafią pracować. Tak jest chyba wszędzie, tak powinno być.

najlepszy pracodawca

Zasadnicza sprawa, firmy takie jak polpharma dają bardzo niewielkie szanse na rozwój i awans pracownika. Wycisnął z Ciebie co najlepsze i wyrzucą, kwestia czasu.

Oleńka

Zawsze można krytykować jak coś nie wychodzi ale czy nie lepiej cieszyć sie i śmiać? Firma jest fajna i nawet jak coś szwankuje to trzeba poprawiać i tyle.

Natalia

Polpharma Biuro Handlowe jest liderem w produkcji leków. Firma zatrudnia ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Firma jest w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingach Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. A ja cieszę się, że tu pracuję.

Magister cyferka
@Natalia

Jako akwizytor?

chomik

Witam. Pojawiła się oferta na PM w okolicach bielska i żywca, czy warto spróbować jaki jest opiekun. Czy ktoś może mi odpisać

Dominika

Co nowego słychać w firmie? Tak mało wpisów jest na forum.

Boot

Umówiony bylem na rozmowę dotarłem na podaną godzinę ale nie było z kim rozmawiać bo osoby które się umowiły olały spotkanie. Nie polecam. Brak profesjonalizmu. 70% leków to chłam.

Olga

Świetna firma , można zarobić duże pieniądze o ile człowiek sie stara. Pracuję tu i mogę powiedzieć, że to firma doceniająca dobrych pracowników. Fajnie się pracuje szczególnie z niektórymi osobami. Chce się iść do pracy, mogę polecać pracę w Polpharmie.

Jony

Witam czy był ostatnimi daniami ktoś na rekrutację we Wrocławiu na drugim etapie? Z dyrektorem?

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.