Opinie o MALOW Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MALOW Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MALOW Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALOW Sp. z o.o. w Suwałki

zosiek

Firma, jak firma - jak piszą na górze płacą na czas i w porównaniu do Forte to płacą całkiem nieźle. Można sporo dorobić w gn ach. ciężko sie tylko poopier niczać, majstry gonią do roboty !

Pawlo

Jak na suwałki firma niezła. Do tego można nieźle dorobić w nadgodzianch za kóre uczciwie płacą, co się często przeciez nie zdarza !

Nie jest źle. Najważniejsze, że uczciwie płacą i jednak po okresie próbnym dają podwyzkę (w Forte mi obiecywali góry złota - tylko nawet po kilku miesiącach nie doczekałem sie żadnej podwyżki). Są też spore talony na święta i karty multi sport.

babi

nie szanuja pracownika traktuja jak mieso armatnie poprostu im na nim nie zalezy -nastepny prosze .wrzucaja pety kolegom do szafeczki maluja glupie rysunki bydlo nie da sie wyrobic normy nie ludz sie

Czy po rozmowie w MALOW Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
as

;)

as

Firma w miare

normalnie.myslacy

ja pracowałem w Malowie 9 lat temu i się zwolnionem bo myslalem ze do mnie swiat nalezy. zatrudnilem sie w innej firmie i po 9 latach wrocilem do malowa. bo teraz docenilem zarobki. premie. talony na swieta. "podwyzki" co jakiś czas. a tu: bądź magazynierem kierowca sprzedawca przedstawicielem a zarobki byly jak były. i 1900 było ciężko uzbierać z 4 sobotami. nie narzekaj na malow chyba że liczysz na państwową posadę. gdzie wszystko ci się należy a h...ja robisz

byly robol

malow nie potrzebuje nowych pracowników. Tam jest ciągły casting, nowy raczej nie ma szans sie utrzymać bo od starszych pracowników nie dostanie pomocy takiej aby się czegoś nauczyć bo wiadomo ze jest potencjalnym zagrożeniem. Ma tylko robić ile sie da najgorszą robotę a nie pytać się co i jak. Tak sie dobrała ekipa pracowników że na większości stanowisk jest ciągle ta sama grupa ludzi a nowi odchodzą po nastu w ciągu roku z danego stanowiska (zapewniam że to nie wina braku chęci do pracy). Jak ci zacznie wychodzić to tak ci dowalą że sie nie pozbierasz a możliwości mają spore bo normy są nie do wykonania. Oni mają bo albo ci zabiorą jakieś ilości albo zakombinują papierami tak ze im wyjdzie. A ty czym więcej będziesz się starał tym gorzej będziesz na tym wychodził. Zresztą przychodzi okres końca szkolenia; co zapewnia całej "ekipie" wykonanie normy twoim kosztem to zaczyna się koszmar - abyś sam się poddał. Przy okazji pozdrowienia dla tych co wyznaczają normy - to już nie jest gonienie króliczka to już jest patologia. Generalnie praca w/w firmie nie jest zła jak na suwalskie warunki, ciężka robota ale są pełni wypłacalni, są urlopy (problem z chorowaniem) na tle innych miejsc pracy w suwałkach jest nawet dobrze

hwdm

A ja powiem tak.pracuje w malov suwalki nie dlugo.ale szczerze powiem ze z takim poziomem frajerstwa to sie nigdy i nigdzie nie spotkalem,i... Na 100% sie nie spotkam.nie jest zle czy ciezko,tylko wiekszosc ludzi za premie to na kolanach poobciagaliby calemu zarzadowi.normy,normy,szybko,szybko.a tyko zapytaj kogos o cos(np. Nowy pracownik)to niczego sie nie dowiesz.masz robic i tyle.ha malo tego niektorzy to udaja ze cie nieslysza.a nie daj boze cos nie tak zrobisz?to wiekszosc pracownikow ci nie pomoze.jeszcze pokaze palcem zeby wszyscy widzieli.niestety takie sa fakty

Pracuję w firmie Malow już kilka lat i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Zdaję sobie sprawę jak wygląda sytuacja na rynku pracy i doceniam to, że mogę pracować i się rozwijać. Oczywiście nie raz jest harówka, pieniądze mogły by być lepsze ale tak jak wszędzie - nic za darmo.

abel

Pracowałem tam parę lat. Kiedyś może było tam w miarę fajnie a teraz to obóz pracy w 21 wieku. Ale wszędzie teraz taka tendencja, żeby biednemu jeszcze zabrać to co zarobi więc Malow się na tym tle nie wyróżnia. A wszystko przez chorobę zwaną MANIA PIENIĄDZA. Jaki głupi musi być człowiek, żeby tak kochać pieniądze. Przecież do grobu ich nie zabierzemy. Myślę, że ważne jest to jak nas będą ludzie wspominać. A takiego pana Owsiejewa to raczej nikt nie będzie miło wspominał. Typowy sknerus Mac Kwacz.

Martin23

powiem tak w firmie malow zarobisz 1300 zl nie polecam tej firmy placą grosze a duzo wymagają

Zostaw merytoryczną opinię o MALOW Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w MALOW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MALOW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MALOW Sp. z o.o.