Opinie o MALOW Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MALOW Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MALOW Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MALOW Sp. z o.o. w Suwałki

I zaczęli zwalniać. Pierwsza tura po wypowiedzenia poszła a druga tura pójdzie w maju. i praca cztery dni w tygodniu za 80% wynagrodzenia !!!

gość
@Gość

Ilu się pozbyli?

Witam czy przyjmuja kobiet do pracy na 3 zmiany. Jakie są zarobki pozdrawiam

Cleo

Jak wyglada praca kobiet w firmie? Jakie sa mniej wiecej zarobki? Warto składać cv?

Weronika

Wiesz czy przyjmują kobiety na produkcję, albo chociaż na owijarkę szaf. Nie ukrywam, że zastanawiam się, czy warto dojeżdżać z Sejn do pracy u nich.

Nn

Czy do malowa przyjmują na produkcję?

produkcyjny
@Nn

Nie ma chyba jakiś dużych naborów ale czasami jest trochę miejsc bo po kilka osób w miesiącu widzę nowych ...

Czy po rozmowie w MALOW Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Olga

Czy zawsze tak jest, że nowy pracownik nie ma jednego stanowiska pracy tylko jest przerzucany z działu na dział?

Karol
@Olga

Nie, nie zawsze tak jest.

Jak jest z pakietem medycznym w MALOW Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

ciekawy pracownik

dlaczego pytania na tym forum zadają pracownicy Go Work udając kandydatów ? Żaden kandydat o to nie pyta a pracownik wie jak jest.

Jaro

Do dobrej opinii to tej firmie tyle brakuje co do księżyca, szkoda słów.

Kamil

Firma w pełni zasłużyła sobie na bardzo dobra opinię pracodawcy!!!POLECAM

Gordon Strachan

Pracuje w Malowie 4 lata i powiem, ze poczatki byly trudne. Nie moglem znalezc swojego miejsca. Ciagle gdzies mnie rzucali. Jednak w koncu doczekalem sie stalego stanowiska, dobrej godzinowej stawki i nie mam prawa narzekac na moja prace. A byly momenty gdy chcialem zostawic to w cholere ale zacisnalem zeby i zostalem. Doceniam to co mam bo drugiej takiej pracy nie znajde. A zarobki? Bardzo dobre.

Weronika

@zainteresowany, myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV! Przecież nic nie tracisz. Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - znajdziesz je tutaj: http://malow.com.pl/o-nas/kariera/ Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w MALOW w Suwałkach? Chętnie dowiem się w jakiej atmosferze przebiega i jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do pracy w tej firmie.

zainteresowany

Pytanie. Czy są tam jakiekolwiek rekrutacje na szeroko pojęte stanowiska "biurowe" bo nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia. Jest sens wysyłać w ciemno cv?

Weronika

@tomekgreentea, co Twoim zdaniem powinno zmienić się w firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Roman, długo już pracujesz w MALOW? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Jan Paweł II

Firma malow? powiem tak.. jak nie stawiasz wódki dla majstra i organizatorów to masz najmniejsze pieniadze na rynku poniewasz dostajesz najgorsza robote z której nie da rady wyobić normy.. co za tym idzie nie masz premii.. i masz czysta podstawe z najnizszej krajowej

tomekgreentea
@Jan Paweł II

Pracowalem w tej firmie w 2004.Normy nie byly wysokie, ale znalezli sie tacy, co wykazywali sie ponad i teaz widac skutki.Pracowalem na lakierni, przy piecach.Na poczatku we dwojke, po kliku 3 miesiach juz sam za te same pieniadze, mimo ze, umowa zostala przedluzona bez podwyzki.Po 8 miesiach nastepna umowa nie zostala przedluzona.Redukcja.Byl tam taki pewien Pan starszy Dyrektor, ktory zwykl powiadac, ze na twoje miejsce posiada piecdziesieciu.Ciekawe jak mowil, gdy ludzie masowo zaczeli emigrowac z Polski przez takich biznesmenow.Po komentarzach widze, ze ic nie zmienilo sie w tej firmie, a posiada certyfikat ISO 9001.Polityka wynagradzan bez zmian, czyli wyzysk.

Roman
@Jan Paweł II

Kurcze, ludzie, gdzie te pijaństwo ? Ja jakoś nie mogę spotkać, chociaż robię na różnych zmianach. Napiszcie konktretnie gdzie, bo bym się podłączył. Faktycznie, płacą uczciwie i za geny możesz wyciągnąć drugą pensję, także wychodzi całkiem nieźle

Seeba17o

Nigdzie nie jest idealnie, zawsze cos bedzie nie pasowac, ale ogolnie jest ok. Premie jak wyrobisz norme, nagroda kwartalna za nie chodzenie na zwolnienia. Kasa jest ok, chociaz zawsze mogłoby byc wiecej. Mlodzi szybko sie wykruszaja, od razu chca zarabiac niewiadomo ile ????

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w MALOW Spółka z o.o.? Podzielcie się swoją opinią!

Lena

A może administrator tak długo nie reaguje i nie usunął postu Moniki , gdzie jest podane imię i nazwisko szeregowego pracownika? Czy to trzeba zgłaszać do prokuratury ?

Lena

Administratorze, zareaguj i usuń nazwisko pracownika z wpisu Moniki ! Jak długo trzeba jeszcze czekać?

Weronika

@monika, Twoje oskarżenia są bardzo poważne, zamieszczasz je na forum publicznym. Jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to czy masz jakieś dowody na poparcie swojej wypowiedzi? Twój komentarz nie dotyczy bezpośrednio pracodawcy, więc nie powinien znaleźć się w tym miejscu. Ponad to, zdradzanie danych osobowych osób trzecich jest zabronione na naszym forum. @Anita, a czy Ty pracujesz w MALOW? Co możesz powiedzieć konkretnego na temat tego pracodawcy? Jak ogólnie pracuje się w MALOW? Widzę, że firma ma wiele wolnych miejsc pracy - wszystkie dostępne oferty znajdziecie tutaj: http://malow.com.pl/o-nas/kariera/

Nicki
@Weronika

Skoro jest zabronione podawanie imienia i nazwiska osób trzecich, to dlaczego nie zostało ono usunięte ?????

Anita

MALOW ma opinię dobrego pracodawcy. Nie dziwię się, że od dawna nie piszecie chociaż szkoda.

Josef

a zararabiam całkiem nieźle ! pewnie, że nie za darmo i narobic się trzeba. Ale można się spoko dogadać ze wszystkim i ludzie są fajni.

jaro

Pracuje w Malowie od roku. Wczesniej próbowałem w kilku suwalskich firmach i tam to była komunuta. Po roku w Malowie mam juz niezłą stawkę i ciągle dorabiam ekstra kasę.

jura

Komunistyczna firma z komunistycznym podejściem do ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o MALOW Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w MALOW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MALOW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MALOW Sp. z o.o.