Imperial Transport Sp. z o.o.

Opinie o Imperial Transport Sp. z o.o.

Miko Miko

Ja pracuje w tej firmie , uważam ze jest wszystko w porządku . Pracownicy w biurze są uprzejmie mili a praca jest poukładana . Polecam ta firmę wszystkim kierowca . Dziękuję. ????

Czym Imperial Transport Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Byly kierowca

Robia biznes z kierowca a nie na kierowcy????

Komentarze poniżej sugerują ,że jest konflikt między pracownikami a szefostwem.. czy coś się zmieniło? dajcie znać!

Dawny niewolik

Co tu Panie Jacku się porobiło?? Matko jednyna.!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Imperial Transport Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kierowcę C+E Kraj wywrotka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Walerian

Rafał Gnia....odezwij się do mnie.Pozdrawiam chłopaków na trasie, P Jacka i ekipę z biura.(Maryjo Bosko ,co tu się stanęło)

Panie Jacku i jak się Pan czuje ,karma wraca?? Coz i tak za pozno, uczciwych ludzi nie potrafił pan docenić to ma pan co ma. Ze święcą takiej ekipy szukać. Podwyżek nie dajecie to są efekty. Wstyd. Teraz tam zle sie dzieje. Nie polecam.

dr Jacek Drożdż

W poście pojawiły się nieprawdziwe informacje, firma nie zatrudnia na pół etatu i nie stosuje subiektywnych metod zarządzania pracownikami jak wskazuje użytkownik "Były kierowca"

Odp
@dr Jacek Drożdż

Z tego co mi wiadomo zatrudnialiście na pół etatu w sys 2/2 ale zmieniliście na cały etat kiedy przegraliście w sądzie bo pracownik was o to pozwał. Info od kolegi który pracował na pół etatu zmieniał się z kimś z rodziny co dwa tyg. Nadal pracuje juz na cał etat.

@Odp

Cytuję "Z tego, co jest mi wiadomo ..", dodam, że nic nie jest Panu wiadomo i radzę podawać prawdziwe informacje a nie domysły lub zasłyszane informacje, bo to jest pomówienie. Takie dywagacje nic nie dają. Dodam, że nigdy nie przegraliśmy żadnej sprawy w sądzie i nigdy nie zatrudnialiśmy na pół etatu - i raczej, to ja jestem wiarygodny występując z imienia i nazwiska a nie jakiś "mądrala" pod pseudonimem. Jeżeli chce Pan zaistnieć i występować pod pseudonimem, to może w jakimś nocnym niemieckim filmie akcji ale tam też trzeba mieć czym się pochwalić a widać, że z tym kiepsko u Pana.

Odp
@dr Jacek Drożdż

To normalne ze bedzie Pan bronił firmy i swoich interesow, a pana drużyna jest niezastapiona-wiadomo. Kolega pracował na poł etatu i wczoraj potwierdził. Pan twierdzi ze jest inaczej wie c może kolega nie wie co mówi. Trzymamy sie Pana wersji. Nie będę ujawniał swoich danych bo nie mam takiej potrzeby a jak Pan tak bardzo chce poznać ludzi na forum prosze bardzo probować gdzie indziej. Dobrze że Pan ma czym w nocy wojować.

@Odp

Kolego co ty piszesz? Jakie pol etetu ???? przeciez pan Jacek ma zawsze racje (usunięte przez administratora)

Były

Polecam. Firma poukładana. Jak dla normalnego kierowcy jak najbardziej ok, płacą średnio, ale za to trasy-linki ok. Wkurzające zjazdy, ale po czesci powodowane przez samych kierowcow, którzy mają w glebokim poważaniu kolegów, ale i przez nieogarniętej biuro. Polecam.

Serio?
@Były

Firma poukładana a co to znaczy prosze o rozwinięcie?? Normalnego kierowcy,podobno normalni juz tu nie pracują. Zjazdy z winy kierowcy a to ciekawe. Płaca najniższa to się zgadza. Byłem na rozmowie na adr. Według mnie w Poznaniu jest wiele lepszych firmy. Od kolegi wiem ze sie zmieniło w momencie przeniesienia firmy do Krzyżownik.

@Serio?

Panie "Serio?", a dlaczego Pan obraża ludzi nie znając ich? Powiada Pan "Byłem na rozmowie ..", rekrutacji nie prowadzimy od sierpnia, bo mamy komplet dobrych, normalnych kierowców. Niech poda Pan swoje imię i nazwisko, to sprawdzimy, czy Pan jest "normalny" - zgodzi się Pan na takie ryzyko?

www

Masakra z tymi pseudo kierownikami zmiany na nowej hali w Antoninku. Pan Marcin brak szkolenia jak zwracać się do ludzi. Żle traktowanie tego Pana. Daleko od niego.

ffff
@www

to nie ta firma

Aa

Żal. Traktowanie przez kierowników zmianowych ociera się o mobbing. Kto ich zrobił ???

Olo

Nie polecam ze wzgledu na pana J. Lepiej zatrudnić sie w niemieckim Imperialu. Podobno na Dingolu buduja hale moze tam. W pl przyjeli (usunięte przez administratora) w wakacje,I. wymyslala jakies dziwne akcje i ludzie sie pozwalniali. Normalni kierowcy juz tam nie jezdza za taka kase nie ma sensu dojezdzac. Na miejscu tyle placa a nocki robic trzeba. No i najwazniejsza sprawa uchodzcy. Nie polecam,sam odszedlem ze wzgledu na coraz goprsza atmosfere i zarobki. Jak ktos pisal nizej (usunięte przez administratora) trans zaczyna sie robic.

Niki

Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje? Jakieś informacje o zarobkach?

@Niki

Daj sobie spokoj z ta firma. Odeszlem z tego cyrku po poltora roku pracy i nie polecam. Jak chcesz jechac w 6 osob w busie i wszyscy do zmiany w roznych mienscach to wal tam smialo... Jak chcesz sluchac monologu pseudo kierownika o tym samym przez godzine przed wyjazdem to wal smialo... Dobrze to tan juz bylo a z tego co gadalem z chlopakimi ktorzy tam jeszcze pracuja to robota schodzi na psy

Czy w firmie Imperial Transport Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jarecki

Nie ma żadnych szkoleń przed każdym wyjazdem pan wielki dyrektor prowadzi tylko monolog dotyczący pracy na danych linkach i co robic w razie wpadki z imigrantami a że pakuja ich na firmie nikt nie wpomina. Jezeli nie popiszesz listy uczestnictwa w monologu zabieraja premie. Z tego spotkania ostatnio wynika róbcie na mnie a jezeli macie cos do powiedzenia to zachiwajcie dla siebie tu ja mam tylko racje. Nikomu nie da dojsc do slowa. Moze cos sie zmienilo ale jak sie odezwiesz -150 zabiera z premii. Żenada.Jeżeli to co opowiada na tym spotkaniu chcecie nazwać szkoleniem to szkoda .......

ss

Nie rozumiem tych wszystkich narzekających, jeśli się wam tak nie podoba to potrzeba tylko odrobiny odwagi do zmiany pracy nikt na siłę nie trzyma, ofert pracy jest dużo. Są oczywiście plusy i minusy jak w każdej firmie, moim zdaniem nie jest tam tak najgorzej, swoje trzeba robić chyba że co niektórzy liczą na to że będą codziennie jeździć od autohofu do autohofu i robić po 200km. Zapomieliście dodać w swoich opiniach że nikt wam nie narzuca jazdy ponad tacho i parkować gdzieś na dzikusach. Trasy są stałe chociaż ostatnio jest też trochę dzików ale to nic strasznego. Jeśli nie boicie się pracy to nie ma co narzekać, dojazdy busami z Krzyżownik, jeśli nie ma Jacka i nie ma pogadanki o tym samym co zawsze to można wyjechać około 10 i być w samochodzie w granicach 19 - 20 Pozdrawim wszystkich kierowców z Imperiala oraz innych firm.

Seba
@ss

Poważnie jesteś o 20 w aucie, chyba masz u Jacka chody. Nie ma opcji aby byc na 20,jutro sam albo Iwony ja o 21.30 musiałem jeszcze rozładowac ale naszczęście bus był na 22???? zobaczysz. A co do pracy stała linia była kiedyś. Teraz to co maja to dają, no chyba ze Northampton za Duvenbeck. Plus towarzysze na boku bo innej opcjii nie ma. Z 15 zawsze wejdzie. Komu pasuje tak jezdzic ,zabijac sie wracajac po 20-30 godz bez snu. Róbcie na Jacka TESLE i inne gadzety jak w PL przystało. Kiedyś mu nie wyszło ale my tylko wiemy. Już nie ma komu o tym mówić. Pozdrawiam kolegow z MAN na W. Skorp sami nie mozecie moze ktos wam w koncu pomoze. Wizytówka z was niezla, dobrze ze reki nie polamaliscie, ledwo wchodząc do MAN.

Olo
@ss

Tylko nas już tam nie ma, mnie od ponad pół roku. Więc jesteśmy zwolnieni a wy????skoro tak dobrze to po co siedziecie , nkwypał na granicy,pijaństwo +wypadek,zakaz GB żenada ta Pana ekipa Panie PIOTRZE !!!!wybrana przez dr Jacka. Dr od ptaków odpowiadając na poprzednie pytanie. (usunięte przez administratora) wypłynie lada mom. Kolega już 4 dni pózniej odebrał delegacje. Oby tak dalej.

@Seba

Nie mam chodów u Jacka, opisałem tylko jak to wygląda z mojego punktu widzenia i podtrzymuję to. (usunięte przez administratora) baletnicy przeszkadz nawet rąbek spódnicy, najlepiej byłoby nic nie robić stać po 3-4 dni na Elsloo, Regenie czy Worcie to wtedy błyłoby git. Przypominają się lata wstecz kiedy tak było.

@Olo

Ile ładu i sensu w tej wypowiedzi aż ciężko cokolwien odpowiedzieć.

zainteresowana

na jakie warunki mogą u nich liczyć kierwocy?

Iwona
@zainteresowana

(usunięte przez administratora)Wystarczy popatrzec na duvenbeck(usunięte przez administratora) Wyniesli sie na pole jaja jakies normalnie zeby ich tam nikt bie dorwal.(usunięte przez administratora)

Xxl
@zainteresowana

Z daleka omijac dziad transa!!!!!!!

Robson
@zainteresowana

Ich pan teraz podono to DE przez duze DE. Ukraina pojdzie do DE nikt im nie zostanie. MANY na rok a potem wszyscy do domu jak mowi moja żonka.

Dorota
@Xxl

Nie da się ukryć, że nie masz najlepszego zdania na temat Imperial Transport jako pracodawcy, co oczywiście szanuję. Jednak byłoby dobrze, jakbyś wskazał tu powody swojej niechęci wobec niego. Czy chodzi może o zarobki, czy może o sposób traktowania pracowników?

Xxl
@Dorota

I jedno o drugie. Zalecam kontrole ktora wszystko wyjasni. Dodatkowo prace onne poza jazda. Plus powrot na baze. Niektorzy maja po 500 km poerotu do domu.

Karol

Ludzie na 6 rano ostatnio jechalem do Swarzędza a wynechalismy na zmiane jak zawsze. Pani I. sie troche w glowie ostatnio pomieszalo. Gania jak glupia ale ludzi nie maja bo jak przyjda to w ten sam dzien wracaja do domu !hahah!urlop 5 dni po zjezdzie plus 4 dni i musisz podpisac bo wczasow pod grusza nie wyplaca....jak chcecie probujcie.6 i spedytorzy odchodzic wlasnie zaczeli.

Obserwator
@Karol

No to ciekawie z tym urlopem ale trzeba bylo sie dowiedziec zanim cokolwiek podpisales co to sa wczasy pod grusza i na jakiej zasadzie przyznawane. Jak zaklad ma regulamin ZFŚS powyzej 50 pracownikow kazdy dosteje,przed czy po urlopie. A straszyc sobie moga male dzieci- swoje!slychac co nieco o was na parkingu i ciekawie nie jest przpinki co chwile zjazdy niewiadono skad i rovoty najwiecej. Teraz ich podobno niemcy z czasu pracy kierowcy rozliczaja i tyraja za 6 .hahaha zwalniaj sie czlowieku niemiec za takie pieniadze to kierownica nie ruszy a was beda ganiac. No chyba ze kasa jak i niemca. Nie dac sie !!!

Michail
@Karol

Na 6 rano o co zrobiles iwonie sie poprzestawualo a Ty rozumu nie masz,jak moj koleha ale do cAsu.

Maniek

Jest wiele naruszeń ze strony dyspozytorów, ale na szczęcie nigdy błędne decyzje dyspozytorów nie skutkowały rozstrojem nerwowym czy też finansową stratą. Jeżeli się tak stanie prawdopodobnie zgłosze sprawę do inspekcji pracy. Pamiętajcie, że nawet anonimowe zgłoszenie zostawia pewna konsekwencję i nie jest obojętne dla firmy. Natomiast zgłoszenie nieprawidłowości do Urzędu Skarbowego skutkuje sprawdzeniem stanu faktycznego. (zawsze) Nawet anonimowe. Wiem bo mam koleżankę w US. Pracodawca już nie jest taki mocny jak kiedyś. To dobra sytuacja bo poprawia się jakosć i warunki pracy ale tylko w takich firmach w których kierowcy reagują a nie chowają głowę w piasek. O Imperialu słyszałem ostatnio wiele złych opinii na parkingach. Miałem tam pracować ale dziekuję, nie skorzystam:) . (usunięte przez administratora) Wytrwałości i powodzenia życzę kierowcom którzy jeszcze się łudzą że będzie inaczej i sytauacja się polepszy. Trzymajcie sie

Jacek
@Maniek

Dzieki kolego za odpowiedz chociaz tutaj bo na etransporcie kazde zapytanie kasuja ale niedlugo nienadaza kasowac i tak wszyscy o nich uslysza....dziady.niemcy sami jezdzic beda i zobaczymy wasze 600 km dziennie. A podobno prowadza ksiegi kto ile jechal uwazajcie bo za 5 km mniej wam z premii 5 zl zabiora.hahahaha z daleka omijac !

Michail
@Maniek

Zgłosisz do zus ale co skoro tam nie pracujesz bo niby miales się zatrudnic... Hehe. Ja z polecenia mialem isc bo nigdzie zle sie nie wypowiadali o tej firmie ale moje polecenie sie zwolniło (usunięte przez administratora)Na parkingu w Bayern zawsze stali potrafiacy sie wyslowic chlopaki, teraz zenada. Szkoa gadac kasa zadna, polecenia sie skonczyly bo nie ma czego(usunięte przez administratora)Podobno nie dojechal z jakims ekspresem z kumplem nie wyrobili sie w 21 godz.hahaha i tacho o 4 godz przegieli. Ale najlepsze to podobno kazania jakiegos dr (usunięte przez administratora) Mowi 10000razy to samo zeby nie miec wyrzutów ze nie powiedzial....uwaga....odpocznij zdrzemnij sie jak jestes zmeczony_kiedys_obecnie_ zrob pare przysiadow i jedziesz dalej. Moj kolego nie wrocil z chorobowego bo kase w podwojnej mial ok.7000 za 2/1 adr.teraz adr 800 za kółko plus 2700 podstawy i 65 standardowo juz w tym roku diety. Praca rowniez Poznan tym razem z mojego dla niego. Nam sie udalo (usunięte przez administratora)

Darek

(usunięte przez administratora) atmosfera między pracownikami fatalna. jeżeli ktoś się chce przyjąć niech to przemyśli. zwolniłem sie miesiąc temu ponieważ nie spełnia juz wymagań jako normalna firma transportowa.

halo
@Darek

Co to są wymagania "jako normalna firma transportowa"?

Janusz byly prac
@halo

Ano taka ktora placi 2000 brutto podstawy +dodatki a nie 1600 brutto +premie ktora za byle co zabieraja. Jak to mowi Iwonka nie wykorzystanie czasu pracy do konca i -300. Na szczescie zlozylem skarge i jest sprawa wygrana. Wszyscy dostana do pol roku wstecz wyrownanie podstawy. Brawo dobra zmiana!!!

Dr. Derek

Zmarnowano olbrzymi potencjał firmy,(usunięte przez administratora)Zostały wrobione w ,,czarną robote,,. Za tym wszystkim stoja najdłużej pracujący dyspozytorzy, którzy niczym nie ryzykowali.

Mariano

Smieszna firma. IMPERIAL KRZYŻOWNIKI (DAWNIEJ ZE SWARZĘDZA) to obecnie podrzędna firma przypominająca bardziej firme z Rumunii niż szanowane miejsce zatrunienia kierowców. (usunięte przez administratora) Zabraknie kierowców w tej firmie a próby skłócenia kierowców i zrobienia z każdego konfidenta niestety nie wyjdzie niektórym na dobre. Żartują sobie z Imperiala na parkingach.... Żenada. Ostatni pomysł dyspozytorów to że kierowca ma przekroczyć w tygoniu granicę 6000 tysięcy km. bo inaczej nie będzie efektywny:). Bez komentarza...Reorganizacja i bardziej ludzkie podejcie do pracownika może zmienić wizerunek tego (usunięte przez administratora)a to nie wiem czy nie jest za pózno. Kto powatpiewa w moje słowa niech porozmawia z kierwcą z Imperiala na parkingu. Wszystko w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Transport Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Imperial Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Transport Sp. z o.o.