Imperial Transport Sp. z o.o.

Opinie o Imperial Transport Sp. z o.o.

Chciałbym zauważyć że portal zaczął kasować opinie które są całkowicie prawdziwe tylko trochę dosadnie opisane ..jednakże całkowicie zgodne z tym co się we firmie dzieje..czyżby długie rączki sięgały aż tutaj..taka jest prawda o firmie ..o części kierowców..za grosz szacunku do siebie i innych ..powodzenia tym nielicznym

!!!

To chyba już jej koniec !

Edzio listonosz
@!!!

Dlaczego. Przeciez p. Jacek zawsze wszystko dobrze ogarnial...

Kierowca

W czasie epidemii firm naraża swoich pracownikow! Wysyła ich dokrajów wysokiego ryzyka, busy którymi podróżuja nie są odkażane. |Zmiana kierowców następuja za granica po innych kierowcach. Tylko sprawe zglosic do sanepidu!!!!

@Kierowca

Każdy bus jest dezynfekowany po zjeździe, kierowcy otrzymują środki dezynfekcji rąk powierzchni, rękawiczki, maski. Pomimo tego, że rząd nie zapewnia dostępności środków do dezynfekcji a wręcz utrudnia ich zakup nakazując allegro i olx usuwanie ofert, to my wydajemy je swoim pracownikom. Badamy temperaturę ciała i informujemy pracowników w jaki sposób należy postępować, by chronić się przed obecnym zagrożeniem. Należy zauważyć, że cała Europa jest zainfekowana, więc o jakim wysyłaniu do krajów wysokiego ryzyka mowa? Przerzucanie odpowiedzialności na firmę za epidemie jest niesprawiedliwe i uważam, że autor postu pewnie działał pod wpływem emocji i zweryfikuje swoją wypowiedź. . Jesteś kłamcą i mam nadzieję, że selekcja naturalna akurat ciebie nie ominie.

Marek k
@dr_jacek

Serio??nie zycz drugiemu co tobie nie miłe. Karma wraca Panke Jacku siedz lepiej w domu bo tu dużo zyczysz zlego innym. Oby kiedys ta firma przejrzala kogo wynajęła i za co mu płaci. Bo ma Pan szefow nad sobą???

@dr_jacek

Panie J jak można się tak zachowywać i życzyć komuś "selekcji naturalnej" to jest poniżej krytyki. Człowiek wykształcony mieniący się doktorem straszne rzeczy Prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie

NIKT do selekcji naturalnej

samo sedno :)

PP

Minusy są jak w każdej firmie. Ale ogólnie firma ok. Polecam.

@PP

Serio???co ma byc ok jak wszystko staneło i proponuja 3/4 etatu. Znow szef szefów firme polozyl???

@PP

Parę lat wstecz firma była dla pracownika przyjazna i pomocna. W tej chwili umowy są zrywane z pracownikami za pośrednictwem dhl jako premia na święta i proponują zmiany na umowy które chyba w transporcie są zabronione. Jakies 3/4 i 9/10. Co sie z Wami ludzie stało?? Pozdrawiam starych kolegów i zyczę znalezienia w miarę normalnej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Imperial Transport Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kierowcę C+E Kraj wywrotka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Niewolnik

p dr. dostał po łapach, albo poszedł po rozum do głowy.

dr nie Jacek

Ojjjj Panie Doktorku.... Jeżeli chodzi o kłamstwa to na tym forum akurat Pan kłamiesz najwięcej..... Na wyjazdowych spotkaniach oprócz 90 procent zbędnych informacji (zawracając tylko czas, żeby nie przekroczyć granicy przed 12 godziną) tłumaczysz Pan o zaufaniu i szacunku jakim obdarzasz Pan pracowników, oraz o tym, że jeżeli ktoś go straci to nie ma przebacz.... Pan nie masz tego zaufnia i szacunku wsród 80 procent kierowców, o czym Pan wiesz tylko nie chcesz się Pan Panie Doktorze przyznać. To właśnie dlatego wolisz Pan sługusów zdających relacje na bieżąco lub takich co to mają za uszami i masz Pan na nich "haka". Normalnych i myślących masz Pan w poważaniu... Co nie? Nie powtarzał Pan przypadkiem na wyjazdach o tym jak to Pan się postarasz, żeby nikt więcej nie zarobił? Dając przy tym równocześnie po kilka stówek miesięcznie "swoim"?? Jest ich jeszcze sporo i świetnie się ukrywają udając kolegów.... Czy to nie prawda, że za kradzież pasów zwalniał Pan? Oczywiście popieram to, ale pytanie brzmi dlaczego nie wszystkich? Złapani na gorącym uczynku nadal jeżdżą.... To jest ta świetna polityka "z kierowcami a nie na nich"???? Można tak wymieniać i wymieniać.... A to, że Pan wchodzisz w polemikę z kierowcami na tym forum nie świadczy dobrze o tym Pańskim "doktoracie"

@dr nie Jacek

Za 3 pasy do zwolnienia a 16 nagroda

@ja

Bo 16 pasów to jest dobry hak na pracownika który staje się gumowym uchem a Pan J lubi mieć różne uszy w różnych miejscach

@Nikt

Racja i to koordynator !!!!

Nikt

Witam Panie doktorze mieni się Pan osoba kulturalna a firme stawia pan za wzór do naśladowania. Wszystko super tylko dokonujac zwolnień grupowych w kwietniu - tak tak firma zwalnia pracowników niektórych przed samymi świętami. Pan Jacek i firma Imperial zwalnia ludzi za pośrednictwem kurierów dpd nie porozumiewając się z pracownikami wcześniej i nie szukając innych rozwiązań tymczasowych (np urlop bezpłatny). Szanowana firma imperial traktuje człowieka jak śmiecia w dobie kryzysu pan Jacek i spółka zwalnia ludzi bez żadnych sentymentów i nie posiada cywilnej odwagi żeby porozmawiać że zwalnianymi śmieciami znaczy się pracownikami tylko używa do tego pączek i kurierów dpd Pozdrawiam Tyle do powiedzenia na temat kultury Pana Jacka i spółki

Stary
@Nikt

Z tego pana to taki doktor jak z gargamela przystojniak

@Nikt

Imperial to nie ma żadnych sentymentów jedynym sentymentem jest kasa robiona na kierowcy o przepraszam ale taka właśnie jest prawdziwa dewiza firmy zarabiamy na kierowcy a nie z kierowcą

jacekplacek

Oj panie dr_jacku w tak trudnych chwilach pan o naturalnej selekcji oby pana to nie spotkało tak do swoich pracowników nieładnie a pan w domciu sobie siedzi w ciepłych skarpetkach i drineczka sączy.

@jacekplacek

Jackuplackiu Na przyszłość przeczytaj o co chodzi i później oceniaj innych mądralo. - prywatnie jak ktoś KŁAMIE to lepiej by nim się zajęła selekcja naturalna niż ja, wtedy przynajmniej ma szanse. Albo ktoś pisze prawdę a jak ma kłamać, to ja nie jestem nauczycielem by poprawiać jego naturę, wtedy będę się bronił dowolnymi środkami. Rozwiązaniem jest najlepiej NIE KŁAMAĆ.

@dr_jacek

Panie Jacku jak tak można pisać o selekcji naturalnej wobec kogo kolwiek to jest porostu prostackie i bardzo nie leganckie a już napewno nie wypada doktorowi nie ważne że jest doktorem od ptaków

Zainteresowani

Proszę o opinie firmy w obecnym czasie. Potrezbuja kierowcow. Chcialbym dostac sie tam dopracy.jak placa i gdzie jezdza,jak z dojazdem do auta.

@Zainteresowani

Bylo dobrze ale robi sie juz (usunięte przez administratora) wszystko stoi

Bognor

Imperial to jedna z najlepszych firm transportowych. W biurze mila atmosfera, pracują tam ludzie na poziomie i bardzo kompetentni w tym co robia. Spedycja daje fajna robote a kierowcy to kwiat transportu. Zle opinie pisza byli kierowcy ktorym podziekowano za ich kiepska prace. Polecam kazdemu. Pozdrawiam pana doktora Jacka bo dzieki niemu mam tu prace. Niech pan sie trzyma i nie daje tym pseudo kierowcom

Bognor

Nie jestem z biura. To fantastyczna firma. To cudownie ze moge tu pracowac. Nie dlugo pana Dr Jacka po rekach bede calowal i dziękował

Kierowca

Ludzie serio aż tak się sami ponizacie żeby kierownikowi w (usunięte przez administratora) wejść żeby tylko pojechać w trasę i podajcie się za innych ...I opinie takie piszecie ...szanujcie chociaż siebie..skoro innych nie szanujecie..

Kierowca

Nie wiem w czym problem przecież niema firmy idealnej, a jak jest to prawie idealna i nigdzie ogłoszenia nikt nie znajdzie bo tam kierowcy pracują do emerytury a jak już odchodzi to wkręca swojego. Rozmawiałem z chłopakami na parkingu w Maastricht i nie narzekali. Po rozmowie z nimi byłbym w stanie zacząć prace dla tej firmy o ile kasa by mi odpowiadała bo z tego co wiem robota ciekawa.

Drwal
@Kierowca

Zwolnili ludzi przed swietmi a wiec chyba nie potrzebuja.Auta stoja chyba juz po firmie.

Walerian

Może trochę optymizmu!!!!Panowie kierowcy, Wszystkie Osoby pracujące w biurze,Panie Jacku spokojnych Świąt Wielkanocnych,Rafał G trzymaj fason ????

dr_jacek

Witam proszę usunąć moje ostatnie zdanie o selekcji naturalnej

Marek k
@dr_jacek

Kto prosi o kasowanie portal pana czy odwrotnie hahaha .....klamstwa nic wiecej z pana strony!i naprawde zenujace jest udzielanie sie na forum szczególnie pisząc takie zdania i proszac pozniej o kasowanie. Firma zatrudnia na 3/4 etatu jezdzi sie wtedy 2;2. Problemem sa powroty i wyjazdy bo nikt nie sprawdza czy ktos jest chory czy nie,kilku juz jest w kwarantannie,nie prawda???jak juz sie pan udziela prosze zeby pan pisal prawde. Znizyl sie pan do poziomu ludzi ktorych pan zatrudnia,pijakow i bez......z reszta sam pan wie kogo uratowal zeby jezdzil i robil co pan każe. Moze niektorzy tu sa z malymi tak jak pan twierdzi ale pan to chyba wszystkich przebije. Nie pozdrawiam.

@Marek k

Jak dobrze pamiętam, to najpierw obrażałeś firmę i mnie a później błagałeś bym przedłużył tobie umowę panie Marku i byłeś mocno zdziwiony dlaczego nie chcę przedłużyć umowy - może teraz napiszesz prawdę jak było? Co do oceny mojej osoby, to faktycznie nie masz do tego wystarczających kompetencji i oszczędź wszystkim swoich wypocin. . I nie wyzywaj kierowców od pijaków i innych, bo nie jesteś anonimowy.

jacekplacek

Sprawdz pan inne opinie o firmach. Pracodawca nie wdaje się w takie głupie dyskusje jak pan i nie ma (usunięte przez administratora) komentarzy . Nie masz szacunku dla ludzi ,miej odrobinę dla siebie .

@jacekplacek

Panie "jackuplacku" WYSTARCZY, ZE NIE BĘDZIESZ KŁAMAŁ TO JA NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ ! Skoro twierdzisz cytuję, że inni pracodawcy nie wdają się w głupie dyskusje, to sam się przyznajesz, że rozpocząłeś (usunięte przez administratora) dyskusję TY SAM. Najlepiej jak takie mądre rady zachowasz dla siebie, bo widać, że z własną głupotą tylko ty jesteś sobie wstanie poradzić. Nie wypisuj mi o jakimś szacunku, bo skoro bierzesz się za kłamstwa, to o jakim szacunku mówisz i kogo chcesz umoralniać ? Twoje rady nikomu nie służą a jak nie masz się gdzie wygadać, to zadzwoń na automatyczną spowiedź do ojca beznadziejnych przypadków z Torunia, choć pewnie i automat nie będzie chciał ciebie słuchać.

dr_jacek

Polecam zrobić doktorat i wtedy się mądrzyć a do tego czasu, radzą powtórzyć alfabet bo widać, że nie dotarło o co chodzi w tym poście i kto jest KŁAMCĄ. Ciężkie czasy nie mają nic wspólnego z tym czy ktoś jest kłamcą czy też nie. Jeżeli chcesz zabawić się w ocenianie, to zacznij od siebie i podziel się na forum uwagami, wtedy może doktor z innej specjalizacji np. psychiatrii da ci cenne wskazówki.

Wladek

Dlaczego przyjmuja w srodzie slaskiej a nie w swarzedzu jak wczesniej. Bo to dziad trans i w wielkopolsce zabraklo juz januszow. Tam gdzie szefa nie ma a jest tylko grupa figurantow najmadrzejszych na swiecie po podstawowce tam nigdy dobrze nie bedzie. Bo kazdy z biora powinien wsiasc za stery na minimum miesiac. Lac pod kola jesc z miski to moze by sie szacunku dla ludzi nauczyli bo gdyby nie koerowcy to zadnego by tam w biorze nie bylo

@Wladek

Widać, że autor postu "Waldek", to urodzony nauczyciel, jasnowidz, niezastąpiony pracownik a na dodatek bardzo skromny i wykształcony człowiek, szkoda tylko, że tego nie wykorzystywał w życiu.

@dr Jacek Drożdż

No takich ludzi Pan przyjmuje Panie J.,łatwo ich obrazac na forum a tym bardziej nimi sterowac. Tu wlasnie Pan pokazuje jak traktuje ludzi.Żenada. Nie polecam firmy ze wzgledu na atmosfere jaka wprowadzil Pan najmadrzejszy-wszystko wiedzący J. Jak o sobie mowi na spotkaniach on i tylko on ma racje.....takie mniemanie małe o sobie....

@Wladek

Drogi profesorze od miski i koła, Firma posiada wiele lokalizacji, w których prowadzi swoją wyspecjalizowaną działalność. We Wrocławiu prowadzona jest rekrutacja na cysterny a w Poznaniu nie potrzebujemy kierowców bo mamy komplet - czy teraz jest to jasne?

Paweł Wcisłek

Firma bardzo ok.Ja sam podpadłem i firma była w porządku. Bardzo polecam tą firmę innym kierowcom. Warto

Czesław
@Paweł Wcisłek

Co najbardziej podobało Ci się podczas pracy w tej firmie?

dr Jacek Drożdż

Dzień dobry, skoro tak bardzo szukacie ze mną kontaktu, a unikaliście podczas pracy w firmie, to jestem. Zaznaczę tylko, że Internet nie jest anonimowy i ci którzy mnie znają wiedzą, że jak przekroczą granicę i zamiast wyrażać opinię zaczną bawić się w hejt i naruszać dobra osobiste moje i dobre imię firmy, zostaną znalezieni i pociągnięci do odpowiedzialności, ale pewnie tym już się nie pochwalicie. Z tego co widać najprościej jest obrażać ludzi i firmę, ale już trudniej ujawnić się i udowodnić swoją wartość jako człowieka, pracownika, kolegi, zawodowego kierowcy. Większość osób, która udziela się na tym forum najprawdopodobniej nie spełniała wymagań firmy i została przeze mnie zwolniona i to niejednokrotnie dyscyplinarnie. Skoro wszyscy są tacy odważni będąc anonimowi, to poproszę udowodnić swoją opinię i ujawnić się. Dopiero wtedy ja podam faktyczne przyczyny rozstania się z daną osobą i moje zastrzeżenia do tej osoby. Wtedy wszyscy przekonają się jak wyjątkowi byliście i jesteście. Ostatecznie będzie to również forma dialogu z wymianą argumentów, a nie monologu mającego na celu propagowanie hejtu jak w tym przypadku. Sprawdźmy, kto z autorów postów jest prawdziwym mężczyzną i się ujawni, czy też będzie jak tchórz narzekał i użalał się nad sobą w kącie ukrywając się za anonimowym NICK-iem. Moderator tego forum gowork pozwalając innym na hejt i wydawanie nieprawdziwych anonimowych opinii narusza prawo, poprzez uniemożliwienie prawidłowej obrony osobie pokrzywdzonej - zalecam weryfikowanie i rejestrowanie osób wydających opinię i zapoznawanie ich z odpowiedzialnością karną. Zaniechanie przez właściciela serwisu gowork wykonywania obowiązków ograniczania rozprzestrzeniania się nieprawdziwych informacji jest naruszeniem art. 26 Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i art. 23 i 24 kodeksu cywilnego. Dzisiaj odbieram działanie serwisu gowork jako ukierunkowany hejt, a nie portal opiniotwórczy. Mając na uwadze zapisy na ich forach, promowane przez gowork hasło "hejt to nie opinia" nie mam odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dodam, że przedstawiciel gowork proponował nam odpłatnie usuwanie/moderowanie opinii, więc na czym miałby polegać opiniotwórczy charakter serwisu gowork? To jest zwykły sposób na biznes, a nie misja społeczna. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się z właścicielem portalu gowork na drodze sądowej. Osobiście zaznaczam, że jestem zadowolony z zatrudnionych pracowników, a jeżeli mamy problemy, to są one tak jak w każdej innej firmie i trzeba je rozwiązywać będąc zatrudnionym w firmie, a nie bić pianę, gdy się już nie pracuje lub praca zbliża się ku końcowi. Dr Jacek Drożdż.

Byly kierowca
@dr Jacek Drożdż

Oj panie szanowny Doktorze J. Pracowalem poltora roku u was. Nie powiem ze bylo zle. Robota w miare. Zla nie byla. Ale wystarczylo ze bylem na chorobowym to juz bylo nie tak. Monika przedluzala za kare zjazdy/wyjazdy. Chcialem wolne.... To szkoda gadac... Kali swoje robil to bylo dobrze. Kali mial swoje zdanie to juz za różowo nie bylo. Najlepsze trasy dla wybranych. Bo ten manem jezdzil nie bedzie tylko scania. Ten na steyera nie tylko rollca robil... Ten z adrami nie pojedzie.... Czy to normalne? Póki kierowca robi co biuro każe to wszystko jest ok. A jak maszz swoje zdanie to jestes nie wygodny... Pracuje teraz 2na2 na ×caly× etat na izotermie a nie jak u was na pol etatu. Imperial dobre czasy ma juz dawno za soba...

Piotrek Waldek
@dr Jacek Drożdż

Witam Panie Dr. Pracowałem w firmie półtorej roku zwolniony zostałem za porozumieniem stron powołuje się Pan bardzo na dialog z kierowcami a nie potrafi Pan spojrzeć prosto w oczy słucha Pan tylko ludzi Wygodnych którzy donoszą Panu sytuacje z parkingów często zmyślone przed moim zwolnieniem prosiłem o rozmowę dla mnie zachował się Pan jak przynajmniej 5 latek kazał Pan zadzwonić podwładnemu aby przekazał mi wiadomość o zwolnieniu nawet nie było Pana stać na tai krok tym bardziej ze jak Pan i większość osób w widmie uważa Pana za człowieka bardzo wykształconego niech Pan nie opowiada głupot typu ze każdy ma szanse bo wierzy Pan tylko w ludzi wygodnych sobie zdegustowany Jestem Panem Pana opowieściom i cała firma Imperial opowiada Pan ze dał mi wszystko każdy kolejny lub poprzedni pracodawca dał to damo bo musiał ja za miskę ryżu pracował nie będę dobrze wie Pan o co chodzi od firmy w której pracuje teraz moglibyście się wiele nauczyć jak traktować ludzi mógłbym pisać dużo ale szkoda mi czasu kiedyś firma była dla mnie numerem jeden dziś jest dla mnie zerem Pozdrawiam

@Byly kierowca

Drogi "Były kierowca", zapraszam do ujawnienia się, to tak jak obiecałem obiektywnie opowiem o Panu/Pani. Praca to nie przysługa dla pracodawcy a umowne zobowiązanie i nie muszę się z tego tłumaczyć. Traktuję pracowników z szacunkiem i tak jak należy i niejednokrotnie nie muszę a pomagam i nie Pan/Pani będą mnie oceniali. Jak na razie, to tak jak Pan/Pani nie uważali w pracy tak i podają nieprawdziwe informacje teraz na forum - u nas nigdy nie było i nie ma zatrudnienia na "pół etatu".

@Piotrek Waldek

Witam Panie Waldku J. czy na pewno chce Pan by wszyscy usłyszeli o Panu PRAWDĘ na forum ??? Dodam tylko, że taki męski głos, to nie ma Pan od mutacji, którą Pan przechodził. Proszę dać mi pisemną zgodę na ujawnienie na forum innych informacji z podaniem Pana imienia i nazwiska, to chętnie poświęcę więcej czasu na opisanie całego Pana dorobku. Mimo tego, że był Pan opornym uczniem, postaram się Pan jeszcze czegoś nauczyć, skoro nikt Pana nie obraża, niech Pan nie obraża innych pisząc głupoty na forum. Pracował Pan dla firmy a nie dla mnie i to, że rozmawiał Pan z pracownikiem nie ma żadnego znaczenia. Podsumowując o tym z kim i kiedy rozmawiam decyduje ja a nie Pan.

Piotrek Waldek
@dr Jacek Drożdż

Hejt ? Hmm Proszę skończ Człowieku pisać takie zeczy póki ktoś ma do Ciebie szacunek Wiec zacznę od początku jak w poprzednim poście Zwalnia Pan za donosy w firmie i za ludzi wygodnych sobie. potrafiłem się ujawnić tylko nikt nie chciał ze mną rozmawiać potrafiliście to robić za zamkniętymi drzwiami właśnie tak razem z Panią od Planowania Moniczka która serdecznie pozdrawiam nie nadajecie się kompletnie do prowadzenia firmy ani Pan ani żaden podwładny ktoś Wam kiedyś to już powiedział i dziś już nie pracuje z tego co wiem dyscyplinarnie był zwolniony, potraficie zwolnić osobę która Wam nie pasuje może przytoczy Pan historie ze Swarzędza kiedy zamknął Pan kierowcy samochód na parkingu firmowym bo nie chciał pracować za michę ryżu i nie wyjechał w trasę dlaczego unikacie takich tematów Śmiech mnie ogarnia jak o Was pomyśle Jesteście (usunięte przez administratora) ps Moderator tej strony wykonuje swoją prace i robi to bardzo dobrze kiedyś były o Was opinie na etransport ale przyznał się kiedyś ktoś na odprawie ze macie tam kogoś swojego i wszystko co nie wygodne usuwacie mam nadzieje ze choć tej strony nie ruszycie bo z tego co czytam są tu same szczere opinie które w 99,9% potwierdzam

Byly
@dr Jacek Drożdż

Łatwo jest zastraszac i grozić. Tym, którzy są glosni na forum..Ale jak co czego dojdzie dlaczego nikt niepotrafi się zjednoczyć i np sporządzić pozew zbiorowy przeciwko firmie. ????

Dr. Polo
@dr Jacek Drożdż

Do (usunięte przez administratora)gratuluję Panu super strategii i efektów które widać bardzo głośno szczególnie na przeprawie na wyspę. Wymienił Pan na super kierowców skoro co wyjazd powtarza Pan tym ludziom to samo a i tak nic nie wiedzą, jak codziennie na budowie 10 łopat worek cementu a po tygodni codziennego powtarzanie pytania szefie to jak to było? I do tego czystość tych psedo ludzi i kultura bardzo zbliża się do tych z zielonych zestawów co się najpierw czuje, słyszy a później z przykrością widzi. I wisienka na torcie pasy, paliwo w torbach i ostatni hit mega przemyt. GRATULACJE

Pół etatu nie ma ale 3/4 etatu już tak

Byly kierowca
@Nikt

Kolego nie pisz takich rzeczy bo pan J. Poda cie do sadu ze oczerniasz firme Jak pan Jacek mowi ze zarudnia kierowców na caly etat to na pewno tak jest hehe

@Byly kierowca

Mogę odpowiedzieć jedno - kłamstwo. Każdy kto zachorował, nigdy z tego powodu nie miał problemów! Wręcz odwrotnie w każdym przypadku staram się pomóc, nawet osobiście. Mogę przytoczyć dziesiątki przykładów, kiedy pomagaliśmy chorym osobą, więc musiał być inny powód zakończenia współpracy a nie choroba.

@dr Jacek Drożdż

A ze za chorobe M. Zabiera premie to juz sie nie wspomni. I za niewykorzystanie czasu pracy bo zesrac sie w majtki trzeba. Slyszalem ze Iwonke ponioslo kiedys i za zatrzymanie na siku zabrala tez premie. Slyszalem bo bylem w biurze jak rozmawiala przez tel.

dr Jacek Drożdż

Kris, to jest zupełnie inny podmiot prawny - więc nie wypisuj opinii o firmie, w której nie pracowałeś!

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Transport Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Imperial Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Transport Sp. z o.o.