Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Klient

Nie polecam odradzam BANDA KRĘTACZY I OSZUSTÓW ICH MOTTO FIRMOWE to -Zarobić na biednym kliencie dając temu klientowi jeden wielki bubel który mają odwage nazwać meblami .Tej firmie KRZAK mówie stanowcze Nie!

;;;;;;;;;;;

Czytając te wszystkie opinie dochodze do wniosku że tyle negatywnych opinii nie może być przypadkiem. Opinie tu zamieszczone nie są od dziś tylko od conajmniej przeszło dwóch dobrych lat więc wnioskuje że raczej ten pracodawca i właściciel firmy tej zasłużył sobie swoim postępowaniem na takie a nie inne opinie. ILE LUDZI TYLE OPINI.A MAJĄC SWÓJ BIZNES I FIRME I ZALEŻY NA UTRZYMANIU SIĘ W BRANŻY I NA RYNKU DBA SIĘ O DOBRE IMIĘ FIRMY POPRZEZ BYCIE WOBEC KLIENTA UCZCIWYM I POSTĘPOWAĆ WOBEC KLIENTA GODNIE TAK ABY TEN KLIENT CHCIAŁ DO NAS WRACAĆ.

Mariusz

Również nie polecam. Zamówione meble odbiegają od rzeczywistości. Poziom kultury dostawców mebli poniżej godności pozostawia wiele do życzenia. Nigdy więcej interesów z tą firmą.

Jh
@Mariusz

To poproszę o zdj zakupionych mebli tak i proszę nie kłamać

@Jh

A dlaczego o zdjęcia prosicie. ?a nie na przykład dowód zakupu co? Paragon? Faktura? He już wiem dla czego bo wy paragonów ani rachunków nie wystawiacie ooooooo hahaha Ot to cały morał tej pięknej bajeczki najpierw zacznijcie wystawiać papiery klientom wtedy pogadamy ........

Yfh
@Mariusz

Tak tylko ciekawy ze każdy klijent ma dowód wiesz masz problem wez przestań pisać bo to nie jest śmieszne a gowork ustala adres ip

@Yfh

Jasne każdy klient? Fajnie że ustala ciesze się.

Nikola

Od trzech tygodni czekam na zamowioną na giełdzie bydgoskiej kanape dwuosobową .Z właścicielem zero kontaktu dzwonimy z mężem oboje telefon właściciela milczy albo nie odbiera .Zamówienie składane bodajże u pracownika -starszy gościu poziom kultury i słownictwa niedostateczny. WOGÓLE ta cała firma jest jakaś podejrzana i dziwna? Zachowanie właściciela jest nieodpowiedzialne w niedziele pofatyguje się do właściciela tej zenujäcej firmy osobiście podziękować za współprace zarzädam zwrot zaliczki i zamówie kanape u konkurencji! !!Stanowczo odradzam zakup czegokolwiek od tego pożal się Boże kłamliwego,nie słownego "właściciela firmy ".

Firma Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (OLEJE I SMARY). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
####

Wspomniana tu. Pani Magdalena Brylew niech przypomni sobie jak próbowała w firmie Emanuela zlecić fikcyjne zamówienie mebli w ramach zemsty na swoim byłym partnerze i jego obecnej partnerce chwaliła się swoim wybrykiem z uśmiechem na pysku na lewo i prawo a teraz znalazła sobie tu na goworku opcje pisania negatywnych komentarzy?tylko nie wiem po co? JA OSOBIŚCIE ZNAM WYMIENIONĄ OWĄ PANIĄ I WIEM ŻE OWA PANI MEBLI U EMANUELA NIE ZAMAWIAŁA NIGDY! !!!!!OWSZEM PRÓBOWAŁA U NIEGO PODSZYWAJAC SIĘ POD INNĄ OSOBĘ ZLECIĆ ZAMÓWIENIE MEBLI I TRANSPORT TYCH MEBLI POD WSKAZANY PRZEZ NIĄ ADRES A TERAZ WIEDZĄC ŻE TO ZAMÓWIENIE NIE DOSZŁO DO SKUTKU NIE UDAŁ SIĘ JEJ WYSKOK PRÓBUJE SIĘ MSCIE TU PSUJĄC OPINIE I REPUTACJE NIE WINNYM LUDZIOM PRAWDA JEST TAKA ŻE OWA PANI WOGÓLE EMANUELA NA OCZY NIGDY NIE WIDZIAŁA ONA TYLKO Z TEGO CO MI WIADOMO Z ZASTRZEZONEGO NUMERU WYDZWANIA DO EMANUELA I JEGO SYNA BAWIĄC SIĘ W GŁUPIE GŁUCHE TELEFONY ALBO JĘCZEC IM DO SŁUCHAWKI JAK PANI LEKKICH OBYCZAJÓW GDZIE ONI JĄ POZNAJĄ PO GŁOSIE GDYŻ TYLKO TAKĄ MIELI Z OWĄ PANIĄ STYCZNOŚĆ CZYLI ROZMOWA TEL. BO OWA PANI WYGRAŻA SIĘ IM WIĘC GŁOS JEST DO ROZPOZNANIA I ONA JEST WŁAŚNIE PO GŁOSIE ROZPOZNAWANA NA KONIEC POWIEM JEDNO GORZEJ BĘDZIE JEŚLI NA GOWORK POWSTANIE STRONA POŚWIĘCONA FIRMIE PANI B.......I TAK LUDZIE ZACZNĄ PISAĆ OPINIE O JEJ FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ ALBO O TYM CZYM TA PANI SIĘ W PRZESZŁOŚCI ZAJMOWAŁA P.S.POWIEM CI KRÓTKO I NA TEMAT I MAM (usunięte przez administratora) NA TO JAKIE BĘDĘ MIAŁA TEGO KONSEKWENCJE :SZANOWNA PANI Brylew jeżeli aż tak bardzo panią swędzi Piździsko że niewinnemu właścicielowi tej firmy robisz pod górkę tymi komentarzami to uwierz mi KARMA WRACA Z ZDWOJONĄ MOCĄ I KTOŚ CI TO PIŹDZISKO WRESZCIE PODRAPIE! !!!!!!ALE WTEDY NIE LEĆ DO SĄDU PO ALIMENTY I NIE RÓB TESTÓW DNA PAMIĘTAJ KARMA WRÓCI DO CIEBIE JUŻ NIEBAWEM ZAPEWNIAM CIĘ.

:-)

Przecież ta Pani zamawiala u Was meble podając się za osobę która nie istnieje i teraz ma żal ze jej chory plan nie wypalił. Zastanawiam się tylko jak bardzo trzeba być pustym żeby aż tak źle znosić porażki. :-)

OSZUKANY

przede wszystkim nie dawac im kasy do reki dopóki wszystko nie bedzie uregulowane tzn. zgodność z zamówieniem termin realizacji, jakość wykonania,paragon faktura od razu do ręki i żeby z pieczątką firmy bylo,albo kase na przelew dawać, i nie odbierać towaru dopóki wszystko nie bedzie zgodne z zamówieniem,oni się z ludzi śmieją !!!!!!!! synek cwaniakuje a tatuś wszystko łagodzi a i tak człowieka w (usunięte przez administratora) mają !! NIC U NICH NIE KUPOWAĆ !!!BĘDĄ TYLKO PROBLEMY!!! OSTRZEGAM !!!!

Hgfx
@OSZUKANY

Już nie wymyślaj Magdaleno Brylew zajmij się swoją firma myciem okien bo nic u nas nie kupowalas a się tu udzielasz

Gdf
@OSZUKANY

Szanowna pani jeżeli były brane od nas jakieś meble prosimy o zdjęcia i o dowody zakupu na emaila kuczykow@o2.pl pozdrawiam

klient12

(usunięte przez administratora) ta niby firma nie polecam

Xd

Również nie polecam.

Xxxxxxxxxxxx

Powiem tak -Firma należy do Emanuela to prawda on jest właścicielem firmy ale tak jak i tu tak i na stronie firmy Meble na fb udziela się nie wiem po jaką cholere syn Emanuela -Mikołaj znam tak jak i właściciela tak i syna.Syn nie wygodne komentarze tu przekreca pisząc jak najwięcej opini pozytywnych na fb posty nie wygodne usuwa bo są mu nie na rączke znam tą firme bardzo dobrze i chcąc być ŚWINIĄ mogłabym powiedzieć wiele na temat ich pracy podejścia do klienta i WOGÓLE ale nie będę taka wy (mam na myśli właściciela i synka wiecie o czym mówię )mogłabym powiedzieć wiele ale nie na tym rzecz polega ale jeśli dajecie jakieś obietnice że coś zrobicie że ktoś coś u was zamawia wy obiecujecie że klient to dostanie od was na czas a tak nie jest to sorry nie jest to smaczne i fajne potem dziwicie się że jest o was takie zdanie? Ja już wam to powiedziałam wy z takimi opiniami jakie macie a macie negatywnych więcej niż pozytywnych bo taka prawda powinniście klientom wchodzić w tyłek bez mydła a wy poprostu klientów macie za nic i nie ładnie jest z waszej strony obiecywac sciemniac do telefonu banialuki bo gdybyście trafili na kogoś innego to by wam wytworzył taką gównoburze że byście zwijali interes w ciągu minuty! !!!!!!!I jeszcze jedno drogi Emanuelu niech twój syn nie straszy że meble które są od was zakupione że jeśli coś się z nimi stanie że mi reklamacji nie zatwierdzicie ho ho nie tędy droga meble każde są na gwarancji dwa lata i łaski nie robicie bo gdy będziecie stwarzać problemy to na to jest i będzie rada a jeśli sam mówisz z swoją żoną że syn ma g..........do gadania w tej firmie to niech nie zabiera głosu i nie kozaczy tu i na necie bo chce mie (usunięte przez administratora) wyżej niż sra ale mu to nie wychodzi nie mam nic do ukrycia zaluje że było mi dane wejść w współpracę z wami i przestrzegam że jeśli twój syn nie zaprzestanie wydzwaniac i pisać do moich znajomych i podkładac się pod kogoś innego to poprostu my zglosimy ten fakt gdzie trzeba bo tak być nie może że z kolegami robi sobie głupie jaja ile to twoje dziecko ma lat? Dziecko w zachowaniu a do firmy wkłada swoje dwa grosze jakby conajmniej był współwłaścicielem nie wiem czy mama go nie nauczyła że NIE WOLNO PCHAĆ SIĘ MIĘDZY WÓDKĘ A ZAKĄSKE BO TO NIE SMAKUJE! !!!!NIE CHCE ZNAĆ WAS A JEŚLI Z MEBLAMI BĘDZIE SIĘ COŚ DZIAŁO TO JEST COŚ TAKIEGO JAK GWARANCJA I RĘKOJMIA I ŁASKI NIE ROBICIE MI W NICZYM! !!!!!!!!!!!!NIECH NIE STRASZY BO NIE ON TU DECYDUJE ON TO TU TYLKO MOŻE DALEJ PODSZYWAĆ SIĘ TU POD TYCH NIBY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW TO MU TU WYCHODZI NAJLEPIEJ -CHOCIAŻ NIE BO LUDZIE TU SĄ DOMYSLNI I WIEDZĄ CO JEST GRANE I JEŚLI SYNEK TWÓJ EMIL NIE PRZYSIĄDZIE NA TYŁKU I TWOJA ŻONA Z OBELGAMI W KIERUNKU MOJEJ OSOBY I MOJEGO DZIECKA JA TO ZGŁOSZE TRZEBA NIE MIEĆ KLASY I KULTURY ŻEBY UBLIZAC i to dziecku małemu co niestety miało miejsce nie raz.SKOŃCZYŁAM Z WAMI W MOICH OCZACH STRACILISCIE ZAUFANIE JEŚLI SIĘ KOMUŚ OBIECUJE COKOLWIEK TRZEBA SIĘ WYWIĄZAĆ Z DANEJ OBIETNICY KLIENTOWI W TYM PRZYPADKU A NIE JA DZWONIE PYTAM TAK? SŁYSZĘ JA ZARAZ ODDZWONIE CI ZARAZ CI WYCENIE ZARAZ TO ALBO TAK BĘDZIESZ MIAŁA ZADZWONIĘ ZA PÓŁ GODZINY /NAPISZE SMS -A TU ZONK CISZA Z WASZEJ STRONY! !!!!!CZY TO TAKA WASZA STRATEGIA W POSTĘPOWANIU Z KLIENTEM? BARDZO NIE ŁADNIE POSTEPUJECIE I TAKICH KLIENTÓW JAK JA JEST TU WIELU NIE WPŁYWA TO POZYTYWNIE NA WASZ WIZERUNEK FIRMY.

Waldi

NIE POLECAM STANOWCZO ODRADZAM! !!!!!TO CO NAZYWAJĄ SWOIMI MEBLAMI TO TO WOGÓLE OBOK MEBLI NIGDY NIE STAŁO! !!!!!OBSŁUGA KLIENTA W SKALI OD 1/10 TO 0!!!!!!!!!!!!!!!POZIOM KULTURY DO KLIENTA -Żenada! !!!!!!!!!!Jeśli nie chcecie państwo zbędnych nerwów i straconego czasu lepiej nie wchodzić w żadne interesy z tą niby firmą. ODRADZAM / ODRADZAM / ODRADZAM /NIE POLECAM /NIE POLECAM /NIE POLECAM /

Magda

Japier......ludzie dajcie już spokój z tymi opiniami! !!!!!ŻENADA JAKAŚ. JEŚLI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ TO I TAK KUPI MEBLE OD WŁAŚCICIELA TEJ FIRMY BEZ CZYTANIA TYCH WSZYSTKICH OPINI.JA NIE MAM ZŁEGO ZDANIA AKURAT ANI DOŚWIADCZENIA Z tą firmą i mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Życzliwy

Ahj Udziały do opini nie mają nic wspólnego ale chodzi o to żeby ludzie wiedzieli że te pozytywne tu *opinie *to że to ty je tu piszesz Drogi Mikołajku chcąc bronić niby dobre imię firmy. Tyle na temat .

Życzliwy

Wszystkie zamieszczane tu opinie *niby pozytywne opinie *pisze SYN WŁAŚCICIELA TEJ FIREMKI MIKOŁAJ np.ten cały Juzef przez *U*który tu wczoraj zaopiniowal to właśnie synek właściciela na zadane pytanie czemu państwo macie tyle negatywnych opini tu odpowiadają -że te wszystkie negatywne słowa na nich tu to słowa nie klientów tylko KONKURENCJA zekomo takie opinie im negatywne daje to bardzo dziwne nie prawda? Hmm gdyby zrobić konkurs na ilość zadowolonych klientów to słabo to widze oni zadowolonych klientów nie mieli nie mają i chyba mieć nie będą! !!!!!!Także Synku właściciela nie pogrążaj się bardziej udając kogoś kim nie byłeś nie jesteś i nigdy nie będziesz! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAMIAST TU PODSZYWAĆ SIĘ ZA *ZADOWOLONYCH KLIENTÓW *WEJS SIĘ NAPRAWDE DO SOLIDNEJ ROBOTY! !!!!!!!!!!!!!!!!!NIE MASZ ŻADNYCH UDZIAŁÓW ANI NIC DO GADANIA W FIRMIE OJCA WIĘC TU TEŻ NIE ZABIERAJ GŁOSU bo rybki -pipki i dzieci głosu nie mają! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahj
@Życzliwy

Masz swoj świat co maja udziały w firmie do opini masz swoj świat kobieto !!!

Kacper -Magda

Hej klient słuchaj jestem prawdziwą klientką podaje maila Kapi1308@o2.pl napisz tam a udowodnie ci zdjęciami że mam w mieszkaniu własnym meble zakupione legalnie od Emila. Nie każdy kto tu dodaje pozytywną opinię to Emil! Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodzil! ! ! ! !zapraszam na maila i nie pozdrawiam. Taki rynek że jeden klient będzie zadowolony drugi nie!

Klient

Jaki zadowolony klient tu pisze.bardzo slabe emanelku probujesz mydlic oczy ludziom.zacznij robic porzadnie meble.

Juzef
@Klient

Chłopie jeżeli każdy kto wystawi pozytywna opinie jest dla ciebie panem emanuelem to masz swoj świat ja kupiłem w niedziele kanapę i jestem zadowolony bardzo jeżeli będzie kolejna kanapa to tylko tam polecam

Magda

Ludzie dajcie już spokój z tymi opiniami! !!!!!To do niczego dobrego nie prowadzi ile można skakać sobie do gardeł i plul jadem. JA JESTEM KLIENTKĄ Z BYDGOSZCZY zadowoloną mam od Emila zakupiony nie jeden tapczan i na żaden nie narzekam zrobione dobrze solidnie i dostarczone na czas i żadne dwie lewe ręce mi tych mebli nie wykonywały ja jestem zadowolona mogę polecić z czystym sumieniem.

Miko

Witam stanowczo odradzam zakup w tej firmie. Firma ta nie ma żadnego kierownika ani żadnego menedżera tym bardziej jest tęgi (usunięte przez administratora) Obaj panowie z klientów nie robią sobie nic są nie uczciwi opryskliwi a także aroganccy zero kultury i poszanowania wobec klienta który płaci im grubą kase za zamówiony towar. Stanowczo odradzam przestrzegam. A do ciebie Mikołajku -naucz się pisać słowo klient bo wszędzie ale to wszędzie nawet na waszej stronie na necie -meble -powielasz ten błąd i piszesz klijent! !!!!!!Wstyd przez duże W..........DODAM ŻE STOJĄ CO NIEDZIELE NA GIEŁDZIE W BYDGOSZCZY OBOK STOISKA Z DYWANAMI EMANUEL PO JEDNEJ STRONIE A SYNUŚ NA PRZECIWKO TATUSIA P.S TAK TO JEST JAK TO MÓWIĄ -CWANIAK W NECIE PI......W ŚWIECIE pasuje tu idealnie Nie pozdrawiam

Zorro

Nie polecam stanowczo odradzam nie uczciwi nie robią sobie z klientów nic obaj tak jak i cały ten Emanuel jak i synek jego Mikołaj obaj opryskliwi arogancja im wychodzi uszami do roboty dwie lewe ręce ale ruchanie to u nich temat nr. 1.

loko

Witam.Mam pytanie czy ktos już tą niby firme zaskarzył lub podał do jakiegoś urzędu bo to co robią to jakaś kpina , czekam na odpowiedź?

Xxx
@loko

Wez się za robote chłopcze dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
3.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Boczna 37
    62-010 Pobiedziska