Opinie o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w Pobiedziska

Arek

Brawo. Jechac ze szmotkami wszedzie.

Arek

Te smiecie wyksztalcenia nie maja. Byk za bykiem w pisowni. I te lumpy chca dzialalnosc prowadzic haha.

Dominika
@Arek

Co tu dużo gadać jak synek pryszczaty słowo klient powiela jako klijent hahahahaha -Boże widzisz i nie grzmisz!mama z tatą powinna mu sprawić słownik hahaha albo pomyśleć o korepetycjach z j.polskiego????analfabeta a struga wielkiego współwłaściciela firmy która w jakimś przydomowym garażu robi te buble.Nie polecam!

Hera

Banda wieśniaków!!!poziom kultury,słownictwa itp.poniżej zera !omijajcie szerokim łukiem na bydgoskiej giełdzie chemik stoją na placu z meblami dużym autem opisanym firma handtrans Pobiedziska ul.Boczna35.A po przeciwnej stronie stoi syn właściciela i tak nabijają ludzi w balon!żenada z Pobiedzisk.

Bartoszyk

Ludzie a widzieliscie na fejsie co o nich pisza. Masakra. Szkoda gadac. Pozdrawiam.

Hahaha
@Bartoszyk

Polecam przeczytać komentarz poniżej *rozwózki mebli w sobotę*sama prawda a na necie czyli fb tak ludzie piszą samą prawdę o nich!

Firma Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (OLEJE I SMARY). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Arek

Kuczyki zniszczylem was i dalej bede was niszczyl wszedzie cioty heh. Dobrze wam tak wy zlodzieje z torbami ich puscic by z psami w budzie spali. Szmaty obsrane. Ty prysztatky kundlu hahaha taki cwany w necie jestes i tylko tyle mozesz popisac se wy kuczyki w (usunięte przez administratora) Zlodzieje zlodzieje oszusci (usunięte przez administratora)

Zofia

(usunięte przez administratora) Z POBIEDZISK UL.BOCZNA37.TA ŻENADA ZAREJESTROWANA NA EMANUELA PELCZAR-KUCZYK ORAZ DRUGA ŻENADA TAKŻE OMIJAĆ FIREMKA ŻONECZKI EMANUELA "meblex"ZAREJESTROWANA UL.BOCZNA37 NA EWA KUCZYK -NIE POLECAM ODRADZAM UWAGA! UWAGA!NA FEJSIE REKLAMUJĄ SIĘ. JAKO MEBLE TAPICEROWANE POB to ich strona na fb.Zapraszam na profil syneczka wlasciciela firmy Mikołaj Kuczyk na którym i którego wystawia i oferuje te buble i graty!

Xd xd

Nie polecam odradzam zakup mebli w tej żenującej firmie!Odwalają fuche i partoczą robote za którą kasują jak za zboże!za wniesienie mebli klientowi kasują dodatkową kasę której nigdzie nie wykazują urząd skarbowy już poinformowany teraz rzecznik praw konsumenta i będzie krótka melodia z tymi burakami!

Wiktor czerniejewski to ta sama osoba co kondon Mikolaj Kuczyk

Koniu Zawisza bydgoszcz
@Arek

Dobra koleś daj już spokój i nie obrażaj bo inaczej ciebie wbije jak gwoździa w podłogę

Hela1408
@Arek

Kondon pryszczaty hahahaha kondon dobre hehehe tylko Mikołajek nie wie do czego służy kondon hahahahaha

Hela1408
@Arek

Hahaha kondon hahaha jeszcze żeby Mikołaj wiedział do czego jest kondon hahaha

@Koniu Zawisza bydgoszcz

Koniu ty kuczyku osrany. Masz adres wpadaj wez kilku bym mial co robic z wami. Madry w necie smiec w swiecie

Oszukany Klient

Niemozecie przezyc ze ludzie maja takie opinie o was i ich teraz krytykujecie obrazacie bo pisza prawde.no brawo brawo firmo kuczyk .

Mimoza xd

Nie polecam tych papudroków!krętacze i oszuści!przestrzegam przed tą firmą jak i drugą firmą zarejestrowana na żonę wlasciciela pod tym samym adresem w Pobiedziskach firma pod nazwą Meblex.Nie polecam!!!

Arek

Meble tapicerowane pob omijac jak zaraze na fejsie.

Arek

A i podajcie na fb Mikolaj kuczyk ze dodaje posty z tymi smieciami

Paula 1967

Oszuszci meble dostarczony to bubel .zero kontaktu.niby szef muwi ze oddzwoni i nic cisza.ludzie niedajmy sie oszusztom na fb sa jako meble pob .ostrzegajcie innych przed nimi to sa oszusci,piszcie komentarze ja zglaszam do urzedu.

Mala

Zlodzieje nie chca zwrocic pieniedzy za uszkodzony towar ktory mial przyjsc nowy a nie przyszedl wogole. Ani towaru ani pieniedzy firma zarejestrowana na jedna osobe a pracuje wiecej na czarno oszusci tak tego nie zostawie. Klamcy zlodzieje oszusci kretacze.

Klientka

Powiem tylko tak....KLAMCY I KRETACZE Jak można tak traktowac klientow!Żenada,robia z ludzi debili.Nie przywoza w umowionym terminie i nawet nie racza poinformować ze zamowiony towar bedzie tydzien później.Przez tel.bezczelnie klamia ze juz jada i na tym koniec ani widu ani slychu.Banda nieudacznikow!!

@Klientka

Klientko z ul. Bydgoskiej proszę nie kłamać za poduszki pani nie płaciła . A o terminie była pani poinformowana także z pani jest zwykła kłamczuch . Żal żal żal

@anonymous

A w ogóle mam nadzieje że wiesz homosiu, że za ujawnianie danych (np. adresu) się w Polsce odpowiada karnie?

Oszukany
@anonymous

Idiota - dane firmowe to nie dane osobowe - ale skąd taki ktoś jak Ty może to wiedzieć :P

Ada

Ludzie unikajcie ich z daleka , co za typy , Lepiej zapłacić więcej u innych i być zadowolony niż u tych pseudo tapicerów . Każdy z nich co innego mówi , a tak kłamią że sami się nie mogą połapać i jeden na drugiego winę zwala. Po prostu gówniarze , którzy nie szanują klientów . Jeden słowem masakra !!!

Patrycja

Stanowczo odradzam zakupu mebli z tej firmy . Przywożą mebel nie zgodny z zamówieniem i nie naprawiają swojego błędu . Kręcą, kłamią są niesłowni , jak się już zapłaci to klientów mają za nic . Banda nieudaczników .

Arek

Witam i ostrzegam ludzi przed ta dziadoska firma. Zlodzieje kretacze banda nieudacznikow. Synek oglasza meble na fejsie pod Mikolaj Kuczyk.

Leszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Iii
@Leszek

Tak

ww
@Leszek

Właściciel nie umie pisać i nie wystawia faktur, jak wierzysz że normalnie zapłaci to chyba jestes naiwny. No i facet ponoć jest gejem.

Hahaha
@ww

Hahaha hahaha hahahaha haahahahahahaha hahahahahaha hahahahahahaha dobre!własciciel homoniepewny hahahahahaha hahahahaha

z_pobiedzisk

emanuel to homoseksualista

Zostaw merytoryczną opinię o Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans - Pobiedziska

Pelczar Kuczyk Emanuel Hand Trans
3.2/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Boczna 37
    62-010 Pobiedziska