Opinie o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Lucek

Witam, Udzielił by ktoś informacji na jaką stawkę można liczyć na magazynie i jakie są warunki pracy bo widziałem ostatnio ogłoszenie na magazyn pozdrawiam .

Chikita

Witam Czy ktoś orientuje się ile zarabia nowo zatrudniony motorniczy? Jaka jest podstawa i co do tego jest dodatkowo? Czy jest jakaś tajemnica wysokość zarobków dla osób ubiegających się na to stanowisko? Mam nadzieję że ktoś odpowie. Pozdrawiam

@Chikita

Po sierpniowych podwyżkach stawka dla nowego wynosi 4800 zł, do tego jest 30% premii liczone od podstawowej stawki plus 500 zł premii za punktualność. Obie premie bez żadnego problemu się bierze. Wszystkie stawki oczywiście brutto.

motor z czwórki
@Gość

Taaa, bez problemu... Piśnij choć słówkiem że jesteś niezadowolony z czegoś w pracy- punkty i po premi. Postawisz torbę na pulpicie, zauważą cie, po premii, pojedź 1 km/h szybciej niż ograniczenie szybkości, a stoją teraz z radarem i mierzą z krzaków, to także po premi. Dostaniesz ponad 1000 złoytch mniej za wykroczenie na które pies nawet lizakiem by nie mahnał bo mu czasu byłoby szkoda pisać kwita za pięć dych. Jeżeli chcesz się przyjąc, droga wolna. W krótkim czasie staniesz sie sfrustrowanym gościem, agresywnym wobec wszystkiego dookoła ciebie i odkryjesz że stałeś sie (usunięte przez administratora) tej chorej firmy

er jeden
@Chikita

Zawsze znajdą się tacy, którzy narzekają. Prawda jest taka, że większość osób bierze wszystkie premie. Jest tak jak napisał kolega wyżej: 4800+1440+400+godziny nocne i weekendy. Potem podstawa rośnie. Z dodatkowych rzeczy: jak dobrze pracujesz, to bierzesz nagrody półroczne i roczne, a potem co 3 lata Wzorowy Motorniczy. To już nie wszyscy, ale czasami się uda.

@Gość

Nie rozśmieszaj mnie człowieku i nie opowiadaj ludziom bajek.

@Chikita

4800 brutto podstawy, plus 30 % premii liczone od podstawy plus 500zl premi za punktualność, wychodzi razem Ok 6800 brutto

Zorientowany
@motor z czwórki

wszystko co piszesz jest prawdopodobnie określonymi odgórnie zasadami, których należy przestrzegać. trudno żeby pracodawca płacić premię komuś kto ostentacyjnie olewa jego wymagania...

Vknnn

Podjęta przez Donalda Tuska próba sądowego zakazu wyświetlania dokumentalnego filmu o Marcina Tulickiego „Nasz człowiek w Warszawie”, ukazującego prawdę o ważnym fragmencie przeszłej działalności lidera Platformy Obywatelskiej w roli premiera, jest jego kompromitacją. Żenującą porażką jako polityka, walczącego o powrót na szczyty polityki krajowej. Zapowiedzią kończącej się nieuchronnie kariery politycznej.

Bhbbb

Tylko dlaczego Polacy mają ponosić koszta ochrony tego niemca, niech po płaci pajac sam nawołuje do przemocy (policzymy się na ulicy, wyprowadzimy gościa siłą, sam to dopilnuje) a chowie się za ochroną, tchórz POwski

Motorniczy

Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
POPIS Land

TO CO TERAZ DZIEJE SIĘ W SN TO WINA SKUNDLAŁEGO DUDY KTÓRY ZAWETOWAŁ NAJLEPSZE USTAWY REFOR SN (2017). DZIWNE ŻE NIKT O TYM NIE MÓWI GŁOŚNO O ZDRADZIECKIM DUDZIE I JA NA NIEGO GŁOSOWAŁEM NA ZDRAJCE I jeszcze tvn POdpisał zdrajca

Czy wie ktoś może jak wygląda praca ekspedytora ruchu? Na jakie zarobki może liczyć?

Rolf

Pracowalem kilka lat w tej firmie i szczerze odradzam. Rodzinka ,sztuczne stanowiska,kolesiostwo a kolesie konfidenci na poziomie kierownika a nawet zarzadu jak trzeba. Nie polecam ZRP R4 najgorsza zajezdnia. Ludzie (usunięte przez administratora)

nowy

witam. pytanie z innej beczki. czy badania wstępne ( okresowe) pracownicy robią tylko w ATTIS , czy można zrobić w innej przychodni. pozdrawiam.

Ghbbb

Przed kilkoma miesiącami w rozmowie z niemieckim dziennikarzem Melnyk został m.in. zapytany o masakry polskiej ludności, którymi dowodził Bandera. Ambasador powiedział, że we wskazanym okresie dochodziło zarówno do masakr Polaków, jak i Ukraińców. „To była wojna” – stwierdził polityk. A tera co macie, zabawę w chowanego? i drzecie ryja na cały świat jak ruskie strzelają w cywilów, a jak pięknie to nazywacie LUDOBÓJSTWEM. A na Wołyniu wymordowaliście 200 000 moich rodaków w bestialski sposób. Więc nie drzyj ryja, że ruskie takie złe, bo wy banderowcy jesteście jeszcze gorsi. (usunięte przez administratora)

Kamil

Witam, Chciałem zapytać o pracę na stanowiskach biurowych w TW. Jaką pensje oferują aktualnie na start na stanowisko Inspektora. Czy są jakieś premie, bądź inne części składowe wynagrodzenia. Jak oceniacie atmosferę i warunki pracy? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

BORYS
@Kamil

Inspektor Nadzoru- widełki coś koło 7-11,5 k brutto + premiera 30% co kwartał. Szczerze odradzam, skrzyżowanie najgorszych praktyk korporacyjnych z mentalnością PRL, bezsensowne tworzenie tabel i przepisywanie z jednej do drugiej, grupowe rozwiązywania problemów które się wcześnie stworzło itp. Minimalne zajęcia dla inżyniera. Pisanie nikomu nie potrzebnych procedur itp. Nepotyzm, zagrywki ,,korytarzowe"...szkoda czasu.

Malutka

Podają ile płacą,potrzebują ludzi ale lini nie przybywa,a non stop na emeryturę nikt nie odchodzi!! Na logikę pomyśleć wystarczy jaki tu burdelik jest !! Motorniczy teraz jest dla firmy nikim dla pasażerów też!!

Vbbbb

11. 11. 2022 warszawka rondo Dmowskiego godzina 14:00

Wiecie, czy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oczywiście, że są laptopy i telefony, jak inaczej pracownicy biurowi mieliby pracować na zdalnej???

...

INFLACJA WEDLUG GUS 15% ....ciekawe jak będzie z zarobkami ,od razu mówię nie chce zarabiać więcej....CHCE PODWYZKE O TYLE PUNKTOW O ILE WZROSLA INFLACJA.PONOC TAK TO W MZA wygląda.Tramwaje kiedyś jedna z porządniejszych firm w Wawa ,zarobki na przyzwoitych poziomach ale chyba to już czas przeszły,Zobaczymy,czy ludzie będą przychodzić nowi ,czy już zostaną tylko ci do emerytury....No nic zobaczymy co nam Dyrekcja w ramach inflacji zaproponuje.Milej pracy

.....
@...

Jak już to inflacja w/g GUS ...16,1%.....więc podwyżka nawet nie pokryła inflacji.Oczywiscie nie wspomnę o podwyżce pensji....A wręcz odwrotnie...Więc trochę prawdy.

Daniel
@.....

Na dziś 17,2%.....pokryła ci podwyżka cel inflacyjny.Odpowiedz sobie sam.Milego weekendu.

ONR

TYLKO (usunięte przez administratora) NARODOWO RADYKALNY

Elektromonter

Jak wygląda praca montera trakcji? Większość komentarzy tyczy się głównie motorniczych, reszta stanowisk, że tak ujmę "polowych" też taka porąbana?

4000 brutto plus premie i dodatki

@a

Czyli około 3.500 netto? A z czasem rośnie czy już to zależne od wyników itd.?

Pensja i premia wychodzi ok 4000 zł na rękę

@Gość

Często można robić nadgodziny?

@Kierownik pociągu

Dużo zależy od zajezdni czy brakuje ludzi czy nie

1024**

4400 - 4800 do ręki zależy od miesiąca

@1024**

Oj, przy stawce 4000 brutto, żeby tyle zarobić to już 2 razy w miesiącu trzeba z wolnego przyjść .

Biały

4000zl Brutto przez 2 lata

@Biały

To ile jako nowy można zarobić bez przychodzenia z wolnego

4000-4200 zależy od miesiąca i ile wpadnie dodatku za godziny nocne i niedziele

Pyrpec
@Biały

4000 plus ile premii (regulaminów czy uznaniowa)?? Bo wiadomo że dochodzą nocne jeszcze godziny.

@a

To kwota netto czy brutto?

@Rafał

Te 4000 lub 4200 netto czy brutto?

@a

A na której zajezdni jest największe zapotrzebowanie na przychodzenie z wolnego?

Mokotów i Wola

@Gość

A czym to jest spowodowane? A żoliborz

@Rafał

Tam, gdzie aktualnie brakuje ludzi, tam jest większa szansa na nadgodziny. Żoliborz i Praga mając tej chwili dosyć ludzi więcej nadgodziny jest trudniej. Ale sytuacja jest dynamiczna, za kilka miesięcy może się to odwrócić .

Kursant
@Gość

I właśnie tu jest myk, jeżeli chodzi o kurs na motorniczego, pomimo tego że kursant chce po kursie np pracować na zajezdni wola lub żoliborz to i tak kadry jeżeli jest zapotrzebowanie na Mokotów umiejscowia tego kursanta na Mokotowie a o przeniesienie można się starać po roku i to podanie do rozpatrzenia. Tak więc zastanów się przyszły kursancie

Kierownik pociągu

A jak wygląda grafik motorniczego?

@Kierownik pociągu

Dwa tygodnie pierwszej zmiany (możesz zaczynać między 3:30 a 7 rano a kończysz w zależności ile danego dnia masz godzin, czasem o 9 a czasem o 17) , wolny weekend i dwa tygodnie drugiej zmiany ( możesz średnio między 12 a 15 i znów różnie kończysz , czasem koło 19 a innym razem 1:30). Nominał miesięczny godzin to średnio 168, to zależy od ilości dni wolnych w danym miesiącu. Minimalna ilość godzin dziennej pracy to 4 a mąż to 10. Co drugi weekend pracujący a wolne dni masz oddawane w trakcie tygodnia. Pracuje się w święta, różnie może Ci wypaść , np wigilia druga zmiana.

@Gość

Wiem że to zależne od normy godzin ale ile mniej więcej dni jest pracujących w miesiącu?

@Kierownik pociągu

Dni pracujących jest tyle, ile w danym miesiącu pokazuje kalendarz. Odpadają soboty, niedziele i święta a reszta dni w danym miesiącu to liczba dni pracujących. Tak jak pisałem wcześniej, jeśli pracujesz w weekend lub inne święto to za te dni masz oddane dni wolne w innym terminie ale w tym samym miesiącu.

@Gość

Ok rozumiem dziękuję za info

@Gość

Gościu a czy mógł byś mi napisać mi przychodząc jako nowy motorniczy, realnie przy nominale ile średnio się zarabia netto

@Rafal

Przecież ta informacja już jest na forum, wystarczy poczytać . W zależności od miesiąca ok 3000-3300 zł na rękę plus ok 1000 zł premii, też na rękę. Wypłata 2 razy w miesiącu , pensja 10 dnia miesiąca i premia 25 dnia miesiąca.

@Gość

Dziękuję. Wiem że gdzieś to było, ale wydajesz się bardziej wiarygodny od innych na tym ala forum. Jeszcze raz dziękuję

Pingwin
@Gość

Już 4 lata nie pracuję w TW, a tam caly czas ta sama stawka? Dobrze, że doszedłem.

Totus

2800 podstawa netto + 1000 premia netto po spełnieniu określonych warunków. Oczywiście delikatny plus minus nie wiem jak umowa na początek teraz było kiedyś chyba 4000 brutto podstawy

104xxx

Wynagrodzenie ok. 4700 na ręke z premią

Rafal

4300 brutto + premia 28% podstawy ( o ile zasłużysz)

@Kierownik pociągu

Stawka 4500 brutto i od tego 28 procent premii czyli jakies 1700 brutto plus dochodza niedziele i nocne i co miesiac 5000 netto z premia oczywiscie bez chodzenia z wolnego. Stawki sa różne. Jedni maja 4300 inni 4500 ale sa tacy co maja podstawowa 4700 czy 4900 ( zalezy od stazu oraz od braku wpadek i dostawania tytulu motorniczego roku. Tytul motorniczego roku 2 x w ciagu 3 lat i 200 brutto stawka rośnie do wynagrodzenia zasadniczego a jak stawka rosnie zasadniczego to i z automatu premia rosnie.

adam
@Motorowy

Z tą stawka 5000 bez chodzenia z wolnego to trochę przesadziłeś. 4300-4600 to się zgodzę

@adam

To dziwne bo ja jeżdżąc na srodki bez godzin nocnych ze stawka 4500 dostaje 4741 zl co miesiac. ( 3500 podstawy plus 1241 premii) jakbym mial liczone nocne a jak patrzylem na pasku to za nocne 130 zl ,wychodziloby okolo 4900 to przesadzilem o 100 zl.

@adam

Pamietaj ze jak masz stawke 4500 to jest to stawka bez nd i swiat. Jak doliczysz niedziele to faktycznie nie masz 4500 a 4800 albo troche powyzej 4800.

Motorniczy +5lat

Na dzień dobry dostaniesz 4100zl plus premia około 28% oczywiście premia jeśli nic nie przeskrobiesz i uzyskasz punktualność na poziomie 95% opóźnień i 0.1% przyspieszeń. Po ponad 5 latach przy stawce 4500zl brutto na konto wpływa mi 3200zl i jak wpadnie premia to 1100zl. Moim zdaniem są to liche pieniądze jak za taką odpowiedzialność.

4000 zł brutto, po dwóch latach podwyżka na 4300 zł. Plus 28% premii liczone od podstawy, plus 500 zł premii za punktualność. Premie bez problemu się bierze. Na rękę licząc z dodatkami za prace w niedziele, święta, godziny nocne wychodzi Ok 4200 zł na rękę.

Anglia

Nawróce się na chrześcijaństwo i znów zacznę chodzić do kościoła, sam Bóg uchronił mnie do powrotu do tych polskich łagrów gdzie nadal pracuje się za nędzne pieniądze i nie szanuję pracowników. Skoro wy się dzielicie to ja się podzielę doświadczeniami z pracy. Pracuje w hoteleu brytyjskim wylewam z kuchni do koryta resztki dla świń lub zbieram po nich te male śmieszne korytka i odkładam na zmywak. Za tak prymitywna pracę mam 6tysiecy złotych. Oczywiście gdybym nie był leniwy to mógłbym wyrobić zawód i zarabiać około 12 tysięcy złotych. Ale niechce mi się.

Baggio
@Anglia

To gratuluję super pracy, nie tylko kasa się liczy ale też jakaś tam satysfakcja z wykonywanej pracy. Powodzenia w wykonywaniu tego co robisz przez kolejne 10-20 lat.

Tramwajarka
@Rafal

Od stycznia podwyżka podstawy +300 zł brutto. Na pierwszą umowę teraz wychodzi 4300 brutto podstawa plus premie i dodatki za noce, niedziele i święta.

Absolwent
@104xxx

Ale jakim kosztem hahaha. Na zwolnieniu lekarskim to od zatrudnienia nie byłeś. Gil pod nosem a Ty do roboty!

Zorientowany

motorniczy po kursie dostanie 4800 zł brutto, do tego może dostać premię motywacyjną ok. 1700 zł brutto i za punktualną jazdę od 100 do 300 zł brutto.

@Zorientowany

4800 brutto podstawa 1440 brutto premia motywacyjna 300 lub 500 brutto premia za punktualność plus dodatek za święta i godziny nocne

Bimba
@Kandydat

Jakie warunki oferują TW na własnej działalności tzn. stawka, grafik, dodatki itp?

Bimba

@Bimba

TW na szczęście nie zatrudniają motorowych na swojej działalności. I niech tak zostanie. Można się o różne rzeczy przyczepić do TW, ale forma zatrudniania pracowników jaką jest umowa o pracę, gdzie wszystkie składowe wynagrodzenia są na papierze, jest uczciwa i korzystna dla pracowników.

Hjbbbb

Grupa Polska Press uruchomiła w poniedziałek nowy portal pod nazwą i.PL

Niko

Cześć. Proszę o opinie nt. pracy na stanowisku mechanika. Dzięki

Jacek
@Niko

Skoro firma o tak długiej historii ma dwie gwiazdki ,to chyba o czymś świadczy.Skoro są cały czas ogłoszenia o pracę to o czymś to świadczy.Warto to dobrze przemyśleć.

Niko
@Jacek

@Jacek Ok, dziękuję za odpowiedź. Proszę również o opinie, niekoniecznie mądre, jakże logiczne rady. Pytam zupełnie poważnie

Aleksandra
@Jacek

Zawsze się kierujesz opiniami z internetu? A nie lepiej sprawdzić na własnej skórze jak będzie się pracować? Moze nie jest tak źle?

...
@Aleksandra

Oczywiście że nie zawsze ale zarys mam.A te opinie są od strony pracowników a co za tym idzie dość cenne.Czytam i wyciągam wnioski i mam porównanie z innymi firmami.A tu np. Co zauważyłem to praca cały rok 24h!!! 365!!! 3x zmiany,skoczek po zajezdniach i parę cennych rad.No i oczywiście pieniądze i na tą chwilę miałem wybór i podjąłem pracę gdzie indziej.Na razie ok,umowę mam na całość pieniążki 10 całość na konto,weekendy wolne,w nocy śpię, święta w domu,bez podróży i też na 6 rano do pracy.Pozdrawiam pracowników TW .

Danuta

co jest logiczna? opinia? ja też jestem zdania że lepiej samemu sprawdzić, opinie to nie wszystko

Pavel1

Sorki,pomyłka,oczywiście stan.ekspedytor ruchu.

pablo

kiedy masz rozmowę ? jakieś doświadczenie posiadasz ? Znajomość topografii jest przydatna

Pavel1
@pablo

Topografia dla mnie bez problemu, o jakim doświadczeniu mówisz,logistyka,planowanie,praca z komputerem?Rozmowa w czwartek.

Michal
@Pavel1

Ja mam w piątek napisz po co było o co się pytali jakie warunki

Przemek

Z tą odpowiedzią pokazująca koleżeństwo i pasujesz do TW . Tam taka zasada : innych zgnieść , ja na górze:) ( niektóre rodzaje gów.na faktycznie pływają i nie toną )

Robotnik

Kolego bardzo nie ładnie komuś ubliżać, jeżeli masz wiedzę to się poprostu podziel,proste.Natomiast w pracy należy zawsze pomagać kolegom ,szczególnie jeżeli zostali ledwo zatrudnieni....proszę sobie przypomnieć początki na własnym przykładzie.Nikt z nas nie był od razu ALBO czy Omega,UCZMY się empatii i koleżeństwa....Jak na mnie trafi to chodz bym musiał to i 15 razy wytłumaczę...zawsze.Pracuje jakiś czas i tak mnie majster nauczył i tak będę robił i robię....A docinki,przytyki ect.To nikomu w pracy nie są potrzebne ani mile.Wydaje mi się że i tak w życiu lekko nie mamy,więc DBAJMY żeby relacje międzyludzkie były raczej uprzejme i grzeczne .Pozdrawiam kolegów z TW....miłej pracy.

@Przemek

Czy premia jest ozusowana do składek emeryturalno-rentowychzeby mieć normalna emeryturę.A dopytam jak trafię na L4 ,to jak wygląda sprawa premii,czy całość zabierają.Prosze o info ,dziekuje z gory

Robotnik
@Przemek

Witam,a czego się spodziewałeś po ludziach co nie wiedzą co to empatia,zrozumienie,koleżeństwo....ect.Nauczeni chamstwa i starej zasady wpajanej im koledze gorzej tym mi lepiej,taka komuna wśród klasy robotniczej.Oczywiscie to świadczy wyłącznie o danej osobie ale mimo wszystko przykre.Oczywiscie nie można generalizować ale zdarzają się typy ...OD wulgaryzmów i chamstwa i tego nie brakuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
  • Siedmiogrodzka 20
    01-232 Warszawa

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.