Opinie o U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński w Rawicz

Klient

Po zmianie personelu w sklepie w Lesznie już tak chętnie nie robimy zakupów. Nowy personel jest nie kompetentny, wolę jechać do Rawicza choć tam asortyment nie jest tak duży za to obsługa lepsza pozdrawiam. Marta M.

Praca w magazynie zaczyna wyglądać jak w Amazonie. Próby szantażu i zastraszenia żeby zostać na nadgodzinach. Sama praca nie jest zła - zbieranie zamówień według list, ale liczą się tylko cyferki ile zamówień pakujesz. Wyplata - indywidualnie ustalona, chociaż często im więcej nadgodzin tym mniejsza. Praca dla młodych osób które nie mają rodzin i zobowiązań ponieważ dowiadywanie się w danym dniu że trzeba zostać dłużej (mimo rozpisanego wcześniej grafiku) jest trochę niepoważne. No ale jeśli pracodawca wychodzi z założenia że nie będzie zatrzymywał jeśli nie podoba się system pracy, to czego się spodziewać.

Wlkp Les

Po dłuższej pracy w firmie U Kubusia mam mieszane uczucia 'kierownik' nie ma szacunku do pracowników, brak możliwości awansu, ogromny stres ciągłe obserwowanie, wysługiwanie się innymi kłamstwa odgadywanie jak się komuś w d#p# nie wchodzi nie ma się życia. Wypowiedzenie z dnia na dzień Plusy wynagrodzenie na czas, mili klienci stałe godziny pracy,

Karola
@Wlkp Les

A na jakim to sklepie chce złożyć Cv

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński?

Jsjs

Na żadne ????

xyz

Na żadne.

Doradca Klienta

Rozmowa z Panią koordynator w godzinie dowolnej od do

Czy znam podstawowy asortyment sklepu ,czy kojarzę markę firmy, doświadczenie zawodowe, jakie mam podejście do nauki asortymentu, ile chciałabym zarabiać, jaki etat mnie interesuje , czy jestem dyspozycyjna do pracy w weekendy.

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury

@jsjs nie ma żadnych pozytywów ?

Na tak !!!

Zadowolona co prawda pracowałam krótko bo dostałam duzo bliżej ofertę pracy ale jakbym miała wrócić to wrocilabym chętnie spowrotem szefostwo mile pani kierownik również.Placa dobra. Pracować trzeba jak wszędzie.

Nie

Zdecydowanie Nie polecam a zwłaszcza jeżeli mowa tu o Wrocławiu kierownik bardzo zapatrzona w swoje ego. Patrzy tylko żeby podjebac kogokolwiek do szefostwa a sama nie widzi swoich Wad. Jest strasznie falszywa i dwulicowa. Mówi jedno robi drugie. Powinismy pracować pod jedna marka a Pani kierownik zachowuje się tak jakby zjadła wszystkie rozumy. Powodzenia w rekrutacji innych pracowników. Massakra.

@ukwj
@Nie

Nie zgodzę się z tym co jest tutaj napisane. Kierownik sklepu posiada bardzo dużą wiedzę i super podejście do klientów oraz pracowników, w sklepie panuje rodzinna atmosfera zgodnie z idea firmy. (usunięte przez administratora) (w sklepie sa kamery każdy kto ma oczy może sobie zobaczyć co kto robi a czego nie do tego nie potrzeba żadnego donosu). Pracuje w branży od ponad 5 lat wcześniej pracowałam w handlu i wiadomo że w każdym miejscu jest inaczej, natomiast wiele rzeczy można się nauczyć jeśli komuś coś nie pasuje to po co robić coś na siłę Rozmowy rekrutacyjne to akurat nie przeprowadza kierownik więc nie wiem o co bijesz pianę. Powodzenia nikt nie musi nam życzyć na siłę bo i tak jest (usunięte przez administratora) Ja za to ze swojej strony mogę Ci życzyć poszukiwania pracy w której można (usunięte przez administratora) w stołek bo widocznie masz ból... Albo się też nie nadajesz do takiej pracy, bo wiesz pewne rzeczy się poprostu czuje :)

Wiedza
@Nie

Po stylu tej wypowiedzi niestety widać z kim mamy do czynienia. No tak, wiedza Kierownika przytłacza tych, którzy myślą, że przyszli do pracy myśląc, że można przesiedzieć 8 godzin, a wiedza jest absolutnie nieprzyswajalna. Faktycznie, Kierownik sklepu we Wrocławiu to osoba o olbrzymiej wiedzy i niektórych może to przytłoczyć. A gramy do jednej bramki jako cała firma.

Były prac.
@Nie

Również nie polecam tam pracy, zgadzam się z opinią. Brawo za odwagę!

Były prac.
@@ukwj

Współczuję tym którzy mają taką atmosferę w rodzinie.

Zaciekawiona
@Były prac.

Odwagą byłoby zamieścić komentarz pod własnym imieniem i nazwiskiem ;) A jeszcze większą napisać komentarz obiektywny o pracodawcy (temu służy ten portal), zamiast publikować personalne wycieczki. Jeśli ktoś negatywnie ocenia osoby/pracę na takim portalu, to czytającym zawsze powinna zapalić się czerwona lampka jak długo zamieszczający komentarz był pracownikiem firmy, czy nadawał się do pracy, czy angażował w pracę w 100% czy wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że każdy pracownik, który został zwolniony lub popadł w konflikt z kimś w pracy będzie pisał opinie pełne jadu i żalu. Jeśli ktoś chce mieć obiektywne opinie o danym pracodawcy, to lepiej zrobi jak popyta wśród ludzi, którzy aktualnie pracują w danym miejscu.

uyz
@Nie

Nie znam Cię, ale brawo za odwagę.

Klientka Rawicz

Bardzo polecam sklep w Rawiczu, duży asortyment i wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pani Kasia w czasie pandemii od podstaw zrobiła z nami wyprawkę i pomogła w wyborze wózka dla naszego maleństwa. Bardzo pozytywna i miła osoba, doradzi w każdej kwestii. Aż chce się w takim sklepie robić zakupy

Xxu

Praca wporządku, jeśli ktoś interesuje się asortymentem dla dzieci jak najbardziej się odnajdzie. Radzę uważać na niektóre zakąpleksione ,dwulicowe dziewczyny ,które chcą zrobić tam karierę :D donosząc wszystko co usłyszą na boku kierownictwu -mowa o Wrocławiu. Wypowiedzenie umowy z dnia na dzień bez podania powodu.

Ukwi
@Xxu

Z tego co się orientuję, to przy umowie na czas określony pracodawca nie jest zobowiązany do podawania przyczyn zwolnienia pracownika. Inaczej jest, gdy umowa została zawarta na czas nieokreślony.

QWE
@Ukwi

To prawda, jednak pracodawca zwalniając 3 pracowników w ciągu jednego półrocza nie ma prawa cieszyć się dobrą opinią :) Każdy kto (usunięte przez administratora)pracowników, spróbowałby w jakikolwiek sposób porozmawiać, albo przynajmniej poinformować o błędach jakie zostały wykonane przez danego pracownika. Rozmów brak, a w danym momencie żadna osoba pracująca na tym sklepie nie powinna się czuć pewnie i stabilnie, nawet jeśli wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

@ukwj
@QWE

Każdy kto szanuje swoją pracę i pracodawcę oraz wywiązuje się ze swoich obowiązków nie ma się czego obawiać, zwolnienie nawet 3 pracowników nie świadczy źle o pracodawcy, sa firmy które zwalniają duża większą liczbę osób widocznie nigdy wcześniej nie pracowałeś/aś. Jak komuś nie odpowiada praca lub atmosfera to przecież nic na siłę, pracy jest dużo wystarczy że się chodź trochę "chce" :)

qwe
@@ukwj

Jak dla mnie błędne myślenie. Osobiście uważam iż wywiązywałam się ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafiłam, mimo to zostałam zwolniona. Zapewne gdyby ktokolwiek przyszedł ze mną porozmawiać i uświadomił co robię w ich oczach źle, albo co powinnam poprawić, pewnie by się tak stało. Rozmowa to podstawa, a tutaj rozmowy brakowało.

Jak długo trwa proces awansu w U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński?

Awans? Tam nie ma takiego słowa

To prawda ze otwierają się nowe hurtownie?

Hera

Witam. W powiecie szaleje korona wirus. Ludzie na to mogą umrzeć. A w tym czasie Firma otwiera kolejne hurtownie i każe kobietom, młodym matkom chodzić do pracy. Tak to przecież zwyczajna praca i nic się nie może zdarzyć? U Kubusia nikt nie zachoruje. ? Dziewczyny pracują dzień po dniu, a potem wracają do swoich domów, do swoich dzieci. Pytanie? po co rząd ustanowił wszelkie przepisy stanu wyjątkowego i kwarantanny? Dla mamony Firma naraża życie i zdrowie setek ludzi . Tak setek bo chodzi nie tylko o pracowników, ale także ich rodziny. Gratulujemy!!! Firma na medal.

Koch44
@Hera

Wydaje mi się, że do pracy nie można zmusić. Nie chcesz pracować to nie pracuj. Weź opiekę na dziecko, urlop - jest kilka rozwiązań żeby do pracy nie iść.. A wiesz może co się dzieje w tej chwili w supermarketach? Przyjmują więcej pracowników do pracy. Wydłużają godziny pracy - jakie to nieodpowiedzialne. Stacje benzynowe otwarte? Małe i większe sklepiki?O nie! Przecież tam też można się zarazić.. Twoim tokiem myślenia większość firm jest ‚na medal’, a w Twoim poście wyczuwam ogromy żal d**y.

IM

Piszę w tym miejscu, ponieważ wykorzystałam wszystkie możliwe sposoby aby odzyskać pieniądze z uznanej reklamacji w dniu 09.01.2020r. Pomimo wielokrotnych kontaktów mailowych i telefonicznych i zapewnień o zwrocie pieniędzy, faktycznie ich nie otrzymałam. Ostatnia odpowiedź w mailu z 3.02.2020r., w którym pracownik sklepu po raz kolejny przeprasza za zaistniałą sytuacje i zapewnia, że pieniądze w tym dniu trafią do mnie. Dziś jest 6.02.2020 a zwrotu nie ma. Z podobnym taktowaniem klienta nie spotkała się jeszcze.

Nie polecam pracy w tej firmie. Niestety, ale pracownik jest na ostatnim miejscu. Niby rodzinna firma, a atmosfera na taką nie wygląda. Dużo straszenia rozmowami z pracownikami, przejmowanie się każda opinią jaką ktokolwiek napisze w google. Tak naprawdę nie zauważają dobrych stron pracowników tylko skupiają się na tych złych. Jeśli nie chcecie wylecieć z dnia na dzień bez podania powodu, po prostu nie korzystajcie z oferty :)

Ona

Ogólnie praca całkiem fajna. Dużo nauki dziewczyny niektóre fajniejsze drugie mniej. Ale co jest najmniej fajne to to że niektore z 'koleżanek' kabluja kierownikowi co popadnie. Nie ładnie. Uważam że jeśli pracujemy w grupie sporej grupie to powinnyśmy jakoś razem fajnie funkcjonować bez jakiś dziwnych akcji. Nie musimy się kochać ale się tolerujmy

Sic
@Ona

Można wiedzieć w którym sklepie jest tak "niefajnie" ? Lubin? Bo chcę złożyć podanie i nie wiem czy warto

Ona
@Sic

Tak chodzi o ekipę z Lubina :)

Iza

Jak sie pracuje w firmie? Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ruskitaa
@Iza

To zależy jak interesujesz się asortymentem dla dzieci i będziesz szybko przyswajać wiedzę. Również jak lubisz pracę fizyczną. To możesz złożyć cv, jeżeli będą potrzebować. Jeśli masz masę obowiązków w domu lub nie lubisz dzieci i wszystko z tym związane. To nie polecam. Również masę nauki w domu. Cały sklep trzeba znać. Rozumiem wszystko, ale za nie taka płacę .W Lubinie załoga jest do bani. Starsze stażem pracownice wykorzystują, więc stwierdzam fakt, że trzeba się szanować. I przygotuj się, że będzie dźwiganie towar klienta. Może być bardzo ciężki. Również mycie WC. Taka firma, a nie zatrudni sprzątaczki. Zarobki zależą od stażu pracy i od premii. Nie ma kokosów. Niestety twierdzam fakt, że do obowiązków, które wykonujesz "kilka etatów" płaca jest słaba.

reja

Praca bardzo fajna, do wynagrodzenia jak i samych właścicieli nie ma co się doczepić. Jeżeli chodzi o załogę to już stanowczo masakra. Starsi starzowo pracownicy powinni być pomocni dla młodych pracowników , a w zamian traktują Cię jak śmiecia wyniesie przynieś pozamiataja. A lalunie boki zbijają blondyna w długich włosach zastanawiam się za co ona ma wogole płacone chyba za łażenie w konta w kont i siedzenie przy komputerze i sciemnianie jaka to ona zmęczona ja się pytam czym??? Druga najbardziej wredna to pani na kasie wyzysk i nic więcej do tej firmy nie wnosi dziwię się że wogole takie pracownice sa wogole skoro za pracę się nie biorą wogole a od nowych wyzyskuja najbardziej. Swoją drogą to dziwię się że ktoś wogole chce tam pracować, wyzysk i jeszcze raz wyzysk pracownika , traktują Cię jak śmiecia. Drogie panny same zacznijcie pracować i dopiero potem zacznijcie wymagać od innych. Nie dziwię się że nikt nie chce u Was pracować. Lubin

Bp

Szczerym szacukiem nie polecam tej firmy jak przyjdziecie to same /sami sie przekonacie. Za duzo wymagan a male wynagrodzenie.. lepiej pracowac gdzies indziej np w galerii handlowej.

BULKA

W szczególności jedna blondyna z długimi włosami, która ze wszystkich stałych pracownic pracuje najkrócej, a mądrzy się jakby pracowała co najmniej 10 lat...bardzo niesympatyczna,czepia się o wszystko i obserwuje co robisz.

Były pracownik z Lubina

Hej :-) Firma rzetelna i uczciwa. Firma sama nie jest wcale tak zła, ale najbardziej zależy z kim się pracuje.Nie polecam ekipy z Lubina nie pomocne dziewczyny dla nowego pracownika, nie miłe, wykorzystujące. Wiadomo, że nowy pracownik jest zielony a tu raz powiedzą i dziękuję. Rób sobie co chcesz. Zgadzam się z opiniami wyżej. Napewno pisały dziewczyny z Lubina. Najważniejsza jest atmosfera a tu jest kiepska. Też spotkałam się tutaj, iż musiałam nosić towar klienta to jakieś żarty. Nauki jest bardzo dużo. Każda firma ma swoje procedury. Ale pracy nie powinno się przynosić do domu. W pracy powinnam się uczyć. Nie można rozmawiać z koleżankami, nawet przez minute dziwną mają mentalność. Szczerze nawet tak nie ma w galerii handlowej. Plus, że dają umowy o pracę, bo w dzisiejszych czasach to różnie bywa. Umowa o pracę to nie wszystko według mnie najważniejsza jest atmosfera. Bo dzięki atmosferze przychodzić do pracy z chęcią a nie pod przymusem.

Zostaw merytoryczną opinię o U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński - Rawicz

• Jak się pracuje w U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński?

Zobacz opinie na temat firmy U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński?

Kandydaci do pracy w U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

U Kubusia S.C. Iwona Reślińska Rufin Reśliński
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Przyjmy Przyjemskiego 10
    63-900 Rawicz