Opinie o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Zbyszek

W ogłoszeniu o pracę nie piszą jaką to jest firma dlaczego? wstydzą się własnej firmy , po drugie za dobre wyniki wysokie premie, najpierw niech zapłacą to co się należy, a nie kroją ludzi na godzinach nocnych i na nadgodzinach .Premie zobaczycie jak świnka niebo , a poza tym każda szanująca się firma podaje swoją nazwę i wszystko w tym temacie.

KASA NA CZAS
@Zbyszek

Bo wtedy nie odpowiadają za treść ogłoszenia (premie, dodatki, miłą atmosfera). Naiwny przyjdzie, podyma na szefa, a pracę w firmie skończy jako (usunięte przez administratora)

ANONIMUS

Tak sobie czytam te wszystkie opinie i sie zastanawiam co ludzie bierzecie ze piszecie tak ładnie na temat Ryszarda Ryszard byl dobry jak zaczynał biznes. Dzis jest wielkim KŁAMCA

Radca Prawny
@ANONIMUS

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

KASA NA CZAS
@ANONIMUS

A który artykuł prawa mówi o tym, że pewna agencja ochrony daje w ogłoszeniu informacje o premiach i zwrotach kosztów za dojazdy i z tego się nie wywiązuje? Który artykuł prawa mówi o takich relacjach kierowniczki wobec pracowników, przez co z pewnego obiektu ludzie non-stop uciekają już po 2-3 miesiącach z powodu tej kierowniczki? Który artykuł mówi o tym, że pracownicy za nadgodziny dostają poniżej minimalnej stawki, do koperty i muszą w kadrach podpisywać, że kasa poszła na konto? Który artykuł mówi o tym, że pracownik ochrony musi chodzić w prywatnych rzeczach w pracy?

Pracownik ochrony

Polecam firmę. Miła atmosfera ,grafik dostosowany do pracownika , kasa na czas .

ANONIMUS
@Pracownik ochrony

co bierzesz ze tak cukrujesz Rysiowi ???

Adler jest najgorszą firmą ochroniarską w Gorzowie Wlkp., w której pracowałem. Wykorzystują niepełnosprawnych. Nie dość, że długa ilość godzin pracy to żałosna stawka na godzinę. Sprzęt, na którym pracowałem jest gorszy niż u mojej babci. Odradzam.

@Michał

Ten sprzęt nie jest od babci, tylko z wystawek przy śmietnikach.

Brałeś udział w rekrutacji do Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy ASYSTENT/KA BIURA
AUDIT HR Sp. z o.o.
Dawid

Pracuje w Adlerze od dawna . Kasa na czas i tyle co się należy. Jak ktoś ma pretensje to po co pracuje.

@Dawid

Adler - Kasa na czas. O reszcie nie mówimy.

Jacek .W.

Witam Zaniepokojony jestem dziwnymi opiniami na temat zwtotu dojazdów . Informuję ze od 7 miesiecy otrzymuję refundacje do kosztów dojazdu do pracy tak wiec sam dojazd do pracy około 19 km mam gratis .Proszę o nie pisanie KŁAMSTW firma refunduje koszta dojazdu do pracy . Pozdrawiam Jacek .W.

@Jacek .W.

Mieć dojazd "gratis" a mieć zwrot za dojazdy 300 złotych miesięcznie dodatku do wypłaty, to dwie różne sprawy. Nie każdy jeździ gratis rowerem na dużych kołach i stawia przy budzie.

RAMZES

Pracuję w firmie ADLER i jestem zadowolony. Zdecydowanie polecam agencję ochrony. Najlepsza Agencja Ochrony w województwie Lubuskim i Gorzowie .

Kamil
@RAMZES

Ćpałeś coś ?

@Kamil

Ja jakoś pracuję w tej firmie nie mam problemów z pieniędzmi są na czas wy piszecie że wam nie pasuje No to się (usunięte przez administratora) zwolnijcie nie pasuje wam administracja No to Zmieńcie firma (usunięte przez administratora) się w jakieś (usunięte przez administratora) przedszkole nie odpisujecie wszystkich dookoła za co grożą wam paragrafy bo opisujesz kogoś z imienia i nazwiska dorośli ludzie zachowujecie się jak debile najwidoczniej musisz pracować w tej firmie bo nie masz perspektyw innych na życie nie musisz opisywać co się dzieje w tej firmie nigdzie indziej ciebie nie chcą i się Dzwoniłeś do tej firmy bo nie Masz swojego prywatnego życia mini firma jak ci nie pasuje Nie zapomnij że to co tu napisałeś a teraz paragraf A jak to pisałeś z telefonu to i tak cię namierza jak to pisałeś z komputera to jesteś debilem Pozdrawiam

@RAMZES

Ramzes, a "Kasa na czas"?

BOBO

JA TAM POLECAM FIRMĘ .KASA NA CZAS , KIERAS JEST W PORZADKU , TROCHĘ WIECEJ ROBOTY W GRUDNIU ALE JEST OK , JAK TO W OCHRONIE .

@BOBO

Cieciom wystarczy "Kasa na czas" i już wszystko się podoba.

Kasa na czas

Najlepsza agencja ochrony "Kasa na czas" poszukuje ciągle pracowników na obiekty. Jak mało która w Gorzowie i województwie. Dlaczego? Bo tak cenią ich ludzie (czyt. uciekają).

Wiem jak jest

5zł na godzinę proponują kwalifikowanemu pracownikowi ochrony zal.Złodzieje

@Wiem jak jest

5 zł na godzinę pracownikowi kwalifikowane No nie wierzę To czemu nie zarabiam 12 może nie to czytałaś Bo mi się wydaje że chyba masz kwalifikacje tylko na gaz

@Wiem jak jest

Na gaz i jazda samemu w Patrolu interwencyjnym nocą. Ale najważniejsze dla cieciów to - "Kasa na czas".

Rysiek

Pracuje w Adlerze już 1 , 5,roku . Wszystko na czas i tyle co się należy. Jak ktoś ma pretensje to po co pracuje , niech idzie do innej firmy typyu HE MEAN albo BATMAN .

@Rysiek

Batmany i Hemany jeżdżą w tej firmie Mercedesami.

Vin Diesel

Oszukany dlaczego piszesz NIE PRAWDĘ !!! Sytuacja wyglądała odwrotnie niż została przez Ciebie opisane.FIRMA ADLER JEST NAJLEPSZĄ AGENCJĄ OCHRONY W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM.Komentaż szukanego to KŁAMSTWO ????

Omen

Chłopie żeby dostać pełne wynagrodzenie za L4 musisz przepracować pełny miesiąc żeby była pierwsza składka odprowadzana do ZUSu ty poczytaj Zanim napiszesz to co piszesz Może masz umiarkowaną grupę ale nie wiem bo chyba masz przerzuty na głowę proste prawo pracy żeby przepracować pełny miesiąc i odprowadzić pełne składki zdrowotne emerytalne musisz zapier nic aż te 31 dni żeby cokolwiek dostać po pierwszym dniu się rozchorowałem to ty jesteś symulant m to odrazu masz komisję w ZUSie że jesteś zdolny do pracy jak ty im powiesz że ty pracowałeś fizycznie minutę że masz grupę A mogłeś odmówić to jesteś dla nich zdolny do pracy więc się lepiej Nie pogrążaj symulacje ciuchy może dostałeś używane bo może stwierdzili że się nie nadajesz do pracy i zniszczysz nowe o tym nie pomyślałeś

Bunia
@Omen

Nieprawda. Jesli ktos ma 10 lat pracy 3-0 dni okresu wyczekiwania sie nie czeka na wynagrodzenie za czas choroby. Doucz sie ..

bronek

"OSZUKANY" PRZESTAŃ KŁAMAĆ , BYŁEŚ PIJANY PRZED PODJĘCIEM PRACY TO CIĘ WYRZUCILI BO TAKICH JAK TY NIE MOZNA TOLEROWAĆ W CZASIE PRACY.

Tymiankowy Joe

Bo tam szkoli się na własny koszt. Czasem jest to 3 dni, a czasem 5. Ale slogan firmy brzmi: "Kasa na czas".

Renata - POF

Potwierdzam słowa poprzedników , firma ok , kasa na czas , można dogadać grafik .

@Renata - POF

Główny slogan firmy, głośny na cały kraj - "Kasa na czas". Z dopiskiem, malutką czcionką na dole: "Czasem w kopercie i poniżej stawki minimalnej". Z oświadczeniem pracownika, że poszło na konto.

P-O-S-T-A-L

W Adlerze pracuję juz jakiś czas i nigdy nie było żadnej obsuwy. Jak ktoś opluwa firmę dla której pracował i otrzymywał wypłatę to znaczy że cos przeskrobał i wyleciał z hukiem a teraz wielki kozak pisze głupoty bo NIGDZIE nie może znaleźć tak dobrej pracy jak miał w Adlerze .

@P-O-S-T-A-L

Podpisano - Prawdziwy cieć z 20-letnim doświadczeniem. Nic i nigdzie nie ma nic lepszego, niż praca za minimalną krajową w najlepszej i wyjątkowej firmie Adler Security Internacional.

pracownica z mężem

Jak bym wiedziała wcześniej że taka strona istnieje to bym wam wszystkim co sobie gębę wycierają tą firmą napisała . Złego słowa nie powiem na Adlera ale odwrotnie , dzięki temu że tu pracujemy z mężem parę lat mamy z czego żyć a i dzięki temu pozwolono nam adoptować dziecko . Jak remontowaliśmy mieszkanie to szef nam dużo pomógł również i finansowo. Ja nie wiem czemu ludzie są takie podłe jak piszą takie złe rzeczy.

@pracownica z mężem

Oj wiola ..

Wszystko w porządku. Zdecydowanie polecam firmę.

Daniel
@Tomek

Co ty piłeś człowieku ta firma jest najgorszym miejscem w Gorzowie 12h robisz za marne 1500zł i traktują cię jak śmiecia

Robert 1970-07-11
@Daniel

Pracuję i jestem zadowolony.Danielu przesadzasz. Zdecydowanie polecam agencję ochrony.

@Daniel

Ty Daniel skoro to jest najgorsza firma to na (usunięte przez administratora) nie pracowałeś to idź do innej firmy i zobacz jakie masz inne perspektywy a (usunięte przez administratora) o swoich niespełnionych marzeniach jak doszliście (usunięte przez administratora) nie nazwałeś i boli cię to (usunięte przez administratora) niespełnione marzenia czy może za niską grupę inwalidzką masz umiarkowanym ich nie nadaje się do niczego co się najlepiej grupa zasłaniać

++++

A ja polecam, z przyjemnością chodzę do pracy.

@++++

Na 6-tą rano za minimalną, czy dwa razy w tygodniu na 11-tą za 3 razy więcej?

Robson
@++++

JA TEŻ POLECAM

Omen

No to idź do innej fabryki czy będziesz (usunięte przez administratora) w sobotę i niedzielę od 5:00 rano do 14:00 za 1300 zł i będą mieli w (usunięte przez administratora) twoją grupę inwalidzką

Krzysztof

Firma dofinansowuje zwrot kosztów za dojazdy. Żadna firma ochrony tego nie robi tylko ADLER.Polecam firmę w 100%.????????????

@Krzysztof

Krzysztof, czyli cyborg Roman.

To jakaś kpina
@Krzysztof

Wytrzeźwiej człowieku albo przestań ćpać

Omen

Ty Andzrzej a skat Ty wiesz ??

W ogłoszeniu (usunięte przez administratora) podaje, że są premie i zwrot kosztów za dojazdy. Kompletna bzdura.

NIE PRAWDA !!!! Firma partycypuje w kosztach dojazdu.ŻADNA z agencji ochrony nie partycypuje w kosztach dojazdu tylko ADLER.Proszę NIE pisać KŁAMSTW !!!

Wystarczyło napisać prawdę i już pluskwy biurowe popisały stek kłamstw. Hahaha "premie". Minimalna na konto i wynocha. Premia i zwroty za dojazdy? W Adlerze liczą minimum co do grosza, a za nadgodziny płacą poza kontem i w kopercie. Nie kłam. Może płacą za dojazdy na tych czarnych Mercedesach, to jak.

Anty Roman

Co ty za głupoty piszesz ja pracuje w normalnej firmie i za dojazdy dają o wiele więcej niż w Adlerze, rozluźnij poślady bo firma w której robisz jest jedną z gorszych wazelino

Nie kłam

Ale czemu kłamiesz nawet nie wiesz jak jest w innych firmach więc nie pisz głupot

ochr.

Te głąby co im się nie podoba to niech pójdą do innych firm . W Adlerze wszystko na czas płacą i tyle co się należy . Nikt nie robi takich wałów jak w innych firmach. Ja nic złego nie powiem na firmę .

Wałek
@ochr.

Masz rację nikt nie robi takich dużych wałów jak w Adlerze

Zostaw merytoryczną opinię o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Franciszka Walczaka 41B
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.