Opinie o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Sycylia

Czyli w tej firmie zatrudniają inwalidów? To niby jak oni mają być skuteczni w ochronie mienia i klientów? Właśnie szukam firmy ochroniarskiej . Ochroniarz zawsze kojarzył mi się z rosłym facetem, a tu na interwencję przyjedzie inwalida? Strach się bać...

---------------
@Sycylia

A kto na Pefronie zarobi,Diabeł !!!

walczak
@Sycylia

Od inwalidy gorszy jest idiota i (usunięte przez administratora) wykorzystujący niepełnosprawnych.

@Sycylia

Stanowiska pracy są indywidualne dostosowane do pracownika .Proszę o nie pisanie nieprawdy Pozdrawiamy konkurencję .

@#HejtToNieOpinia

Indywidualnie, czyli dla ciebie.

@Sycylia

Prawda takich szukają emerytów co to za ochrona

@---------------

Zarobi zarobi na sklepie tylko trzeba umieć a uwierz umieją są tacy

Sycylia
@Sycylia

To cała prawda oni nie wiedzą nic o ludziach co robią i kogo zatrudniają dziadków z sinymi nosami

@ambrozy

Na którego z ochrony na Fredry jesteście pewni

Felix
@@ambrozy

Prywatne sprawy proszę załatwiać między sobą. Każdy chce pracować.

@Felix

Niech pracują tylko czy ty wiesz jak niektórzy pracują po których byś się nie spodziewał tylko zauważ jak ładnie grają przed szefostwem i ludźmi ciebie by sprzedał

Feliks
@@ambrozy

Proszę Pani. To że prywatnie pani życie się nie ułożyło , proszę o powstrzymanie się od takich opinii

@ambrozy

Ja nie wskazuje palcem co gdzie kiedy nic i nikt nie ma pojęcia co się dzieje

@ambrozy

Ja mam życie ułożone a inni niech sobie też układają tylko zaraz widać po człowieku na co go stać i sobie zasłużył widocznie ktoś tu się nie zna na ludziach trzeba szeroko otworzyć oczy pozdrswiam

@@ambrozy

Byłem nie raz w tym sklepie i wiem jacy ludzie tam pracują ale to ich sprawa nie pracują i niech grają jacy fajni na zawołanie

Feliks

I proszę dać szansę innym

@Feliks

Nie ma pan zielonego pojęcia ale to Pana strata ja byłem i wiem

@Felix

Jest jeden niepewny proszę dać wiarę

@Feliks

Przeciwnie moje życie jest spokojne mam dobrą pracę i nic więcej mi nie trzeba

@ambrozy

Zapewne to samo wiesz co i ja dobrze się bawi

@Feliks

Życie stabilne tylko szkoda waszego wysiłku spojrzyj i zauważ co się dzieje kiedy jegomość idzie zapalić i jak odchodzi na bok z rewiru pozdrawiam

@Felix

Ja jedynie ostrzegam przed takimi ludźmi proszę więcej przyłożyć uwagi a da pan mi wiarę

@Felix

Bo wy tego co się dzieje nie chcecie sprawdzić pozdrawiam

Pracownik obecny

Atmosfera, pracownicy szefostwo tylko marzyć o takim miejscu pracy. Bardzo wyrozumiali i pomocni ludzie ze świecą szukać drugich takich pracodawców. Bardzo ładnie potraktowało szefostwo mojego kolegę z monitoringu.

Remo
@Pracownik obecny

Nic dziwnego że obecny żeby po (usunięte przez administratora) nie dostać

Roman 11
@Pracownik obecny

Polecam firmę ADLER .Pracownik z 4 letnim stażem.

Brawo

Brawo za odwagę dla ciebie wkońcu ktoś powiedział prawdę

xxx
@Pracownik obecny

jesli szefostwo tak wspaniale traktuje ludzi to napisz ile i jak koledzy placili za dotykanie drukarki

@xxx

Szefostwo nie zna się na ludziach musisz dobrze cukrowac jak robi to jeden z ochrony na Fredry na każde zawołanie jest ale oni nie mają zielonego pojęcia co wyprawia dobrze umie tylko grać i nie wiedzą co to za jeden

@Pracownik obecny

Może szefostwo dobre tylko nie poznają się na ludziach którzy ich łoją

Mancia
@Roman 11

Zauważ jeżeli pracujesz na Staszica w intermarsze co robi jeden z ochroniarzy a może i wiesz jak umie zagrywac ma ku temu powód zamydlił oczy szefostwu a robi zupełnie co innego ma układy z zewnatrz

Wypłata za kwiecień już na moim koncie. Wyplata zawsze przed dziesiątym. Dojazdówka i zwrot za lekarstwa też zgodna z informacją z firmy.

Brałeś udział w rekrutacji do Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy ASYSTENT/KA BIURA
AUDIT HR Sp. z o.o.
Nikolas

Może i pracodawca dobry jedno tylko że pozwala i nie zauważa co się dzieje wierzy tym co nie trzeba a oni wykorzystują wszystko daną sytuację proszę trochę uwagi poświęcić

opinia

na rozmowie kwalifikacyjnej panowie z solidu podpytują jaka jest opinia na temat firmy na rynku gorzowskim -czyżby nie czytali tego forum?

@opinia

Odpowiesz prawdę, że zła, to pracy nie ma. Mistrzowie krętactwa.

Gabriela

A poza tym, że pytają o te opinie to jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Jak generalnie przygotować się żeby dostać pracę w Adler?

@opinia

Forum dotyczy firmy ADLER a nie Solid . Opinie o firmie Solid to inne forum.

@Gabriela

Musisz dobrze grac

Zgadzam się

@@ambrozy

Tam kto umie dobrze grać to ma plecy a co robi poza plecami to szefostwo tego nie widzi chyba unika

Czym Adler Agencja Ochrony Ryszard Szarejko zachęcają? Jakie mają dodatki?

1.dodatki do dojazdów do pracy 2.zwrot za lekarstwa 3.premie uznaniowe

@#HejtToNieOpinia

Hahahaha !! PS: Pracowałem tam. Wszystkie te punkty to kłamstwo.

@Pracoholik

Wiem coś na ten temat zgadzam sie

Jakie wartości są cenione w Adler Agencja Ochrony Ryszard Szarejko?

Igons

Musisz być na każde zawołanie umieć dobrze zagrywac a reszta się nie liczy taka jest prawda i masz co chcesz

PAWEŁ

Pracuje w Adlerze od dawna . Kasa na czas i tyle co się należy. Jak ktoś ma pretensje to po co pracuje ?

Tymiankowy Joe
@PAWEŁ

Coś poza "kasą na czas"? Bo to, to jest wszędzie. A zwłaszcza, gdzie Państwo finansuje pracę niepełnosprawnych. Napisz, co poza tym dostałeś od firmy Adler (turnus rehabilitacyjny, premię, bon na święta, życzenia od kierownika świąteczne, odpowiedni fotel itp.).

@Tymiankowy Joe

Zgadzam się ludzie emeryci i nie tylko ochrona powinna być postaw na a nie filce

@Igons

Zapewne tak ochrona pozal się Boże aż odechciewa się wejścia na sklep gracze

Nikolas

Szefostwo nie stara się aby prześwietlić ochrone oni chcą jak ochrona na zawołanie to dobrze dobry pracus a każdy alkoholik to dobry gracz wystarczy wejść na sklep Fredry i uciekać do obcych ochroniarz stoi przy głowie a przed swoimi ucieka szefostwo nie umie oddzielić dobrego od zła nie mają nawet zielonego pojęcia co się dzieje ale śle ukłony i tylko pogratulować tak znakomitego ochroniarza

@Nikolas

Szczera prawda ludzie wszystko widzą kogo tam mają aż strach a że umie grać bo musi

@ambrozy

To nie kłamstwo to szczera prawda

@ambrozy

Kiedyś podeszlam do jednego z ochrony przypadkowo dowiedziałam się co robi jeden z ochrony to dostałam odpowiedź a co mnie to obchodzi Masakra co alkoholik potrafi a wszyscy myślą że jak jest na zawołanie to fajny tylko jaki jego wygląd co to za ochrona kogo on tam chroni Stary sficcowany jegomość Masakra aż strach tam coś kupować

@masakra

Panie Ryszardzie postawcie na motoringu osobę której ufacie bardzo chętnej do pracy wcześniej powiedzieć że będzie tydzień czy iles na motoringu zaobserwuje co się będzie działo owinął was wkolo jednej ręki powodzenia

@masakra

Dam szefostwu pewną radę niech postawi zaufanego im ochroniarza na motoringu tylko wcześniej nich go uprzedzi jakieś trzy dni do tyłu i niech zaobserwuje co będzie się działo proszę mnie posłuchać tego który tam ładnie gra i bardzo chętny do pracy

Igor

Niepokojące są te opinie, zastanawiam się czy warto składać cv?

proste
@Igor

nie składaj.

@proste

Znowu odpowiedź konkurencji .Pozdrawiamy .

@#HejtToNieOpinia

Konkurencja to podobno Ty. Tak się przedstawiasz.

@proste

Złóż spróbuj jak będziesz umiał grać to będzie dobrze wejdź w układy jak to robi jeden ochroniarz a oni mu ufają

Monia

Zatrudniają złodziei ludzi chorych po zawalach ochroniarzy w intermarsze szefostwo nie zwraca uwagi jak idą na papierosa i co wtedy dzieje się na sklepie na staszica

Remus

Nie narzekam.kasa na czas,nawet wcześniej.I to jest prawda,pracować i nie narzekać,a jak nie pasuje to zmienić pracę.

Łukasz
@Remus

Fajnie, że pracodawca na czas wypłaca pensje swoim pracownikom. Mógłbyś dodać, jakiej wysokości są to pensje? Chcę dowiedzieć się mniej więcej, jak wygląda poziom wynagrodzeń.

Czy w firmie pracuje dużo osób z Ukrainy ?

Jakobs
@Monika

Nie ma Tak Ukraińców

Morda

Odkąd włączył się Solid to wstrzymali kase za dojazdy ,wypłata dzielona na 2 raty ,na 10 i 20 a Ci co nie mają niepełnosprawności to im nawet butów się nie należy. Co z tego że podwyżka jak z drugiej strony ukrucili. A do tego zmienili cały personel tragedia !

@Morda

Pracowałem tam (ADLER) kilka miesięcy. Swoje buty, swoje spodnie, swoja koszulka i czapka. A i tak się (im) nie podobało. Zero na dojazdy, zero na lekarstwa, zero premii.

#HejtToNieOpinia

Witamy konkurencję i prosimy o zaprzestanie pisania nie prawdy o firmie ADLER . Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy. Pozdrawiamy

Hahahaha !!

Zostaw merytoryczną opinię o Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.?

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Franciszka Walczaka 41B
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia Adler Sp. z o.o.