Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Z których liderów mrożenia i spedycji Wam się najlepiej współpracuje, co sobie cenicie, a co byście zmienili?

Tak spedycja ogólnie liderzy w porządku. Na D jest Bartek i Monika, Monika strasznie ma krzykliwy glos jak dla mnie, Bartek chyba bardziej ogarnia temat,przynajmniej ja nigdy nie mialem z nim problemu, mozna na niego liczyc. Huber tez konkretny i dobrze się z nim współpracuje.

Noga motyla

Moi mili,odnoszę wrażenie że pracownicy tego zakładu to same wieśniaki i discopolowcy i lansiary ze słomą w gumowcach

@Noga motyla

Sama taka jesteś.

Szkielet
@Noga motyla

Pracowałam w tej firmie, z tym że w innym oddziale. To co piszą tu ludzie jest prawda. Brygadzistka ważniejsza od dyrektora, kumoterstwo na każdym kroku.

Magdalena
@Szkielet

coś na temat tego kumoterstwa możesz więcej napisać ? na czym ono polega ? kto z kim itd ?

Kolega z Dąbrowy

Witajcie Koleżanki/Koledzy jak tam u was się pracuje ? W Dąbrowie to jedna wielka masakra żeby robić w hałasie w zimnym i takie pieniądze dostawać to śmiech na sali ... Ludzi coraz mniej i robisz za dwóch ha ha

@Kolega z Dąbrowy

U nas to samo wszak to jedna firma belgijska więc nie może być inaczej No podwyzki będą przed sezonem pewnie 1zł brutto to nawet u sąsiadów mają więcej przyjdzie czas będzie rada

Słoneczko

Na pewno więcej niż złotówki nie dadzą podwyżki. Kto musi to będzie pracował. Ludzie w wieku przedemerytalny bo nikt ich nie zatrudni. Niestety takie mamy realia . Nic dobrego nie czeka młodych ludzi w tej firmie. Wypłaty nie różnią się wiele niż te z przed kilku lat,szacunku dla pracowników za grosz nie mają. Awans jakikolwiek to tylko w biurach nie na produkcji. Taki jest ten super zakład.

@Słoneczko

Mało tego ludzie, którzy pracują już kilka lat, posiadają doświadczenie i jakąś wiedzę mają niewiele więcej albo tyle samo co Ci, którzy są świeżo zatrudnieni. To jest dopiero śmieszne.

@:)

Nowi mają większą stawkę bo za 18 zł brutto .nikt kto ma na utrzymaniu rodzinę nie będzie pracował. A i tak z tych nowych 6 i 8 osób po miesiącu zostaje jedna albo dwie. U sąsiadów dostają 20 zł na start. W marketach na kasie ludzie mają dużo wiecej i praca w ciepłe i lżejsza.

Ludzik
@Słoneczko

Ale czerwone berety raczej nie narzekają? Ani się nie zwalniają? Czyli? Mają malowiele kasę za nic nie robienie ,i zero pojęcia o maszynach i robocie ,takich ta firma potrzebuje trza brać przykład. Z władzy. I niech dyrekcja nie narzeka . Niech popatrzy jaki daje przykład wybierając takich ludzi .Chyba się wybrali dla kasy, zero myślenia.

Pra ........nik
@Ludzik

Zgłoś się jest podobno zapotrzebowanie na liderów

@Kolega z Dąbrowy

Tu dokładnie tak samo się pracuje.

Ona

Firma okleja się POMAGAMY UKRAINIE szkoda że nie napiszą POMAGAMY PRACOWNIKOM aby mogli godnie żyć w tych czasach Może zacznijmy być wspaniałymi i o wielkim sercu na WŁASNYM PODWÓRKU Jeśli My nie mamy to z czego mamy dać sobie odjąć zaraz podwyżki zobaczymy ich wielkie serce

Zgadzam się w 100%

@Ona

Prawda na wszystko mają a swoich nie szanują

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Noga

Odnoszę wrażenie ze w tym zakładzie to pracują same wiesniaki i diskopolowcy lansiary ze słomą w gumowcach

Pracownica

Premiowanie tez pozostawia wiele do życzenia, Pani Asiu możnaby pomyśleć o jakiś zmianach. Pamiętam jeszcze niedawno parking pękał w szwach, teraz przejeżdżając któryś raz z kolei pustki.

Zwłaszcza Pani Mar. ta

@Pracownik ????

Dokładnie.Dobra jest. Żadnemu nie odpuści. Tylko współczuć mężowi i dzieciakom. Damesa.

@Ktos

Muszę dodać że wyżej wymieniona Mar..na nockach przypaliła zupę i ludzie nie mieli co jeść bo zamiast pilnować lata za chłopami może w końcu zrobi ktoś z tym porządek bo kiedy ona jest na zmianie to tylko brud i syf brak papieru w toaletach i doprosić się nie można a jak już to minę ma jak by z musu coś robiła dziwię się że koleżanki jeszcze nie zbuntowały się że ona ugania się za chłopami a one za nią odwalają robotę

Szalona ruda xxx

Jak były panie które zostały usunięte w tamtym roku to nie wyglądały jakby szły na rewie mody tylko jak najzwyklejsi robole. Z całej tamtej załogi tylko dwie charowały jak wół a po innych paniach nie było widać że sprzątały taki wielki,, moloch"

Janek

Nie przypalila tylko kierowniczka jak sobie nalewala to stlukla talerz do zupy juz sobie nie dopowiadajcie niestworzonych histori tylko sie za robote weźcie bo wiekszosc ludzi to tylko plitami sie zajmuje i większość to sama sobie wymysla a co do sprzataczek to ciekawe która z was chciała by sie z nimi zamienić

Pracownik pak
@Janek

Chłopie ale o czym ty mówisz jak któraś dziewczyna z kimś rozmawia albo pozartuje to dla większości tych przekupek z zakładu to tak jak by mu dała(usunięte przez administratora) na środku hali. Tu zamiast się za robote wziąść to większość woli (usunięte przez administratora) innym odrabiać

Zobaczcie na innych dzialach jak ludzie przesiadują i nie robicie dramatu.

Głos rozsądku

A może przedstawiciele pracowników coś wreszcie zadziałają?

@Janek

Na mojej zmianie przypaliła tak że śmierdziało na całym korytarzu a po drugie to osobiście byłam świadkiem kiedy jedna panią ja (usunięte przez administratora).na szatni bo po nocach wypisywała do jej męża na mesengera

PracownikProd
@Pracownik pak

Jeśli uważasz, że wypisywanie dwuznacznych wiadomości do żonatych facetów bądź zajętych,jest w porządku to pozostaje współczuć Twojej kobiecie. Sam byłem światkiem jak jeden z chlopakow po żarcikach wspomnianej sprzątaczki, skomentował "jakbym mial w domu taka kobitę to bym ją chyba napi....."żarty, żartami, ale owej Pani wcale nie przeszkadza że ktoś ma żonę, rodzinę wręcz przeciwnie

Zainteresowana
@PracownikProd

O kurcze, właśnie rozpadł się wieloletni związek mojej kuzynki, ktorej mąż tam pracuje,kilkukrotnie przyłapała go na messengerze, że wypisywala fo niego jakas AngelaAngela, profil oczywiście fikcyjny. A może to właśnie ta laska. Może cos komuś się obiło o uszy, bo patrzac po komentarza ktoś w końcu musi dać jej nauczkę nim zniszczy komuś związek. Bo na reflejcje u osoby, która wręcz się tym szczyci bie ma co liczyć.

@Zainteresowana

Profil Angela Angela to profil tej słynnej sprzątaczki Marty S. wiem to bo wielokrotnie pisała do mnie ale ja nieuleglem jej niby wdziękom

@Ktos

Nie wiem kto i za co mnie tak nie lubi i wypisuje te bzdury na mój temat ale miarka się przebrała i jeśli te wpisy nie znikną pójdę zgłosić to na policję. Nie mam rządnego drugiego profilu a tym bardziej nie wyrywam cudzych mężów więc już nie wymyślajcie historii na mój temat.

Gość 2
@Gość

Jesteś tego pewna bo ja akurat mam kilka screenów wiadomości i screeny smsy z twoim nr.telefonu do mojego męża więc nierób z siebie świętej i również z profilu Angela Angela i uważaj bo wszystko można sprawdzić po numerze IP telefonu nawet jeśli usunęłaś tamto kąto policja je odzyska a więc niestrasz tu nikogo policja bo jedynie sobie możesz zaszkodzić może czas przemyśleć swoje zachowanie w końcu i nie przynosić wstydu rodzinie a przede wszystkim dzieciom

Pracownia
@Gość 2

Lepiej bym tego nie ujęła, i również miałam przyjemność czytać kilka twoich wiadomości, zero skrupolow z twojej strony.

Pani
@Pracownia

Nawet jeśli tak jest to czy to jest portal do opisywania takich rzeczy? Nikt nie zdaje sobie sprawy jaka przykrość może robić tym drugiemu człowiekowi. Jest jak jest. Można prać brudy między sobą a nie tutaj gdzie czytają to inni ludzie-tego wymagałaby dorosłość ale widocznie nie wszyscy tutaj umieją się zachować jak poważni ludzie. Naprawdę nie miło się to czyta. Człowiek człowiekowi wilkiem, straszne.

@Pani

Zgadzam się! W internecie ludzie nabierają odwagi i nie mają skrupułów przed tym żeby na kogoś wylać wiadro pomyj. To forum czyta cała Polska... pewne sprawy załatwia się osobiście.

@Agata

Masz w 100℅ rację, to nie kącik złamanych serc. To jest strona firmy i piszemy o sprawach firmy , jak się pracuję itp

Żona
@Pani

Też jestem daleka od wywlekania brudow wiecie,ale wystarczy poczytac komentarze,gdyby komuś zależało na opini juz dawno usiadłby z dup..a Z dwojga złego może w końcu wyciagnie ktoś wnioski i następnym razem się zastanowi.Zapewne kazdy ma odmienne zdanie gdy go to nie dotyczy.

@Żona

Co nadal jest odległe od funkcji, która ma spełniać ta strona :) opinie o pracy a nie odmiennie czy takie same zdanie na temat jakiejś osoby. Nie każdy chce to czytać. Nie jest to ani przyjemne ani pożyteczne.

Żona
@...

Właśnie, opinie dotyczą zarowno zakladu, warunków w nim, a takze ludzi, a myślę że co niektórzy przełożeni mają wrecz specyficzne podejscie żeby nie powiedzieć niegrzeczne. I jakos nie dziwię sie kobiecie która na wlasnej skórze tego doświadczyła.Zreszta skoro opisywane byly sytuację ktore mialy miejsce wsrid innych pracownikow np. Na palarni skoro czujesz się tak zniesmaczony czytając to, trzeba było reagować na żywo. Ale najlepiej udawaC że się nic nie widzi, slyszy.

@Pracownik ????

Dokładnie tak! Dzięki za poparcie. Ja też, jako potencjalny kandydat do pracy przychodzę poczytać o pracy... tymczasem czytam różne prywatne historie albo plotki.

@Agata

Zakład pracy to podobno drugi dom więc wszystko co się w nim dzieje dotyczy wszystkich domowników te dobre rzeczy i te złe w każdym dużym zakładzie jest jakoś (usunięte przez administratora) i trzeba z tym żyć albo niech wkońcu każdy siebie pilnuje i robi za co mu płacą i nie będzie dziadostwa

Ona

A teraz hit dają podwyzki tym najniżej zarabiającym a nam funkcyjnym nic bo dopiero myślą ale o czym, okradną nas na jakieś 5 wypłat brawo

@Ona

Sami do tego dążą, chcą poróżnić i z kłócić ludzi. On Funkcyjnych wymagają nie wiadomo czego, odpowiedzialność wielka!!! zaraz się zrównają z pracownikami produkcji stawką.

@Pracownik ????

Z tymi podwyżkami to jakaś farsa. Ktoś kto pracuje rok ma taką stawkę jak ten co pracuje prawie 10 lat. A co do funkcyjnych to nie wszyscy mają nawet umowy o pracę z konkretną funkcją tylko pracownik produkcji. I gdzie tu logika u naszych przełożonych. Ludzie biorą bezpłatne urlopy żeby gdzieś dorobić.

@Słoneczko

To jest porażka wszystkich wrzucają do jednego wora. Zero szacunku dla tych ludzi co robią parę dobrych lat. Weźcie jeszcze tych ludzi pod uwagę co nie chodzą na chorobowe też mają mieć taką samą stawkę!!!!! Oczywiście są za to premier co miesiąc ale ile tej premi 100zl

Nawet nie

Bbb
@Pracownik ????

Taki szacunek że pracownicy funkcyjni jebiom wory na produkcji. Robisz 10 lat a jesteś zdegradowany do 0. Taki tu jest awans.

@Pracownik ????

Wory i kartony non stop, bo ci którzy ,,nie dadzą rady" poustawiani są na taśmach. Godzina na taśmie a druga godzina krecenia się po hali. Brawo! Teraz ludzie się zbuntują i zobaczymy jak im produkcja pójdzie.

Funkcyjny
@Aa1

Prawda jest taka że teraz dostali podwyżkę nie wyrównanie przed sezonem drugą z nami a my na jednej zostaniemy a jaka odpowiedzialność w (usunięte przez administratora) nas mają zero szacunku tylko jak kogoś zabraknie bo chory czy chce wolne to problem bo nie ma kto zastąpić trzeba chory do pracy przychodzić bo inaczej zabieramy komuś jego wolny dzień bo musi przyjść za nas My jesteśmy robolami beż prawa do urlopu

@Bbb

Firma belgijska tylko wypłaty takie polskie żal.pl Taki szacunek

Za mało żeby żyć za dużo żeby zdechnąć 18 zł brutto

Llll

Za 18 brutto to lepiej zdechnoc

@Llll

Będzie lżej

Panie dyrektorze ,może czas zadbać o parking dla samochodów, lodowisko niesamowite, jak ktoś sobie krzywdę zrobi to będzie problem.

Nikogo nie obchodzi gdzie zaparkujesz i jakie są warunki na nim możesz i w krzakach

A jakie macie zdanie na temat ostatnich talonów? Jak dla mnie porażka jak na taką dużą firmę, i to jaka pracę wykonują pracownicy.

Pracownik ????

Zajebistą wykonują pracę co godzinę na papierosa albo co pół godziny. Reklamacja popycha reklamację, Widać zresztą po premiach jaka jest wydajności. Jedynie szkoda tych ludzi co kują zbrylony towar

@Pracownik ????

Chyba ty wychodzisz tak często na papierosa. U nas nawet raz na dwie godziny nie można się wyrwać bo roboty mnóstwo a ludzi mało. Wydajność juz teraz nie zależy tylko od pracowników ale też od maszyn. Ludzie sprawdzali nadruk, woreczki czy nie dziurawe. Teraz maszyna tego nie zrobi. Dlatego reklamacje są. Więc nie oceniaj pracowników jedną miarą.

@Pracownik ????

Widocznie sam tak chodzisz skoro tak sie orjentujesz

J-23
@Słoneczko

Trzeba ustawić tak pak. Żeby nadruk byl odpowiedni. W odpowiednim miejscu. I towar nie robił dziur w woreczkach. Żadna filozofia dla operatora który coś ogarnia.

@J-23

Widzę że ty ogarnięty. Albo liderką albo jakiś jej przydu.... To pisal

Pk1
@J-23

Brawo! W końcu ktoś przyznał, że te reklamcje to głównie wina panów operatorów, którzy przyzwyczaili się do tego że wszystko kobity za nich robiły. Teraz właśnie wyszło szydło z worka. Niezgrzane woreczki, brak nadruku to norma...a panowie mają tak wysokie stawki za co? Za wymianę folii na pakowaczce...?

@Pk1

To prawda. Siedzą w biurze albo na stołówce kawkę popijają a maszyna pakuje sama. Potem reklamacji od liku i zabrana premia wszystkim z pakowania. Efekty pracy panów operatorów widać po ostatniej wypłacie. Kpina z ludzi ,którzy stoją na wywrotnicach i kują zmrożony towar. Czemu wszyscy mamy płacić za błędy operatora. Od tego jest żeby sprawdzał jak pakuje. Mają ponad 20 zł na godzinę to nie tylko za wymianę folii. My mamy koło 17 zł . Ludzie się zwalniają ale za najniższą krajową to nikt w chlodni pracować nie chce. Nie w takich warunkach. Żarty sobie z ludzi robią.

Pelikan
@Słoneczko

To skoro to taka (usunięte przez administratora) robota jako operator to czemu nikt się nie pcha na to stanowisko ?? Przecież było powiedziane że jak ktoś chce być operatorem to może się zgłosić i spróbować bez względu na płeć już jedna dziewczyna przecież próbowała na 6 o ile dobrze pamiętam

@Pelikan

Ale ludzie tacy są, jak patrzą z boku to im się wydaje że to wszystko łatwe, że nic nie robią. Mówią tak o wszystkich, niestety którzy mają stanowiska. Po prostu zazdroszczą

@Pracownik ????

Prawda. A zresztą Ktoś kiedyś powiedział: "Jak się komu nie podoba drzwi otwarte., nikt nikogo na siłę nie trzyma"

Pelikan
@Pracownik ????

No dokładnie nie jeden próbował i po kilku dnia stwierdził że woli robić za niższą stawkę niż się męczyć jeden dzień jest tak że nie ma co robić a drugi taki że nawet na przerwę się nie pójdzie

@Pracownik ????

Skoro praca operatora polega tylko na staniu i zmienianiu folii oraz chodzeniu na papieroska lub kawkę to zapraszam chętnych. Z chęcią poduczymy kogos. Operatorem może zostać każdy ale jakoś nie widać chętnych więc przestańcie pierd... ze jest tak idealnie na tym stanowisku. A skoro tak to zapraszamy do nauki. A reklamacje przychodzą nie tylko na zgrzewy i nadruki ale i na wiele innych czynników więc każdy niech pilnuje siebie. I przychodzą na dane zmiany i dane linie więc nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka

@Ktos

Operatorzy to (usunięte przez administratora) liderek jak. Robicie jak folia się zerwie albo jak zmiana foli albo towaru a tak chowacie się żeby was kamery nie łapały. Były wozkowy z tego (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@Ktos

No pewnie, że tak. Niech w końcu poniosą odpowiedzialność za swoje nieróbstwo!

Janek
@Aa1

80%reklamacji jest na ciała obce w towarze to może niech panie które stają na taśmie też poniasa odpowiedzialność za to że nie sortują towaru

Szkoda mówić
@Janek

To ustaw sobię dobrze sorter, a nie zganiaj na kobiety, stojące na taśmie...

@Szkoda mówić

Dokładnie jak stojąc przy taśmie 8 godzin bez żadnej zmiany kobiety mają dobrze wybierać do łazienki nie mogą iść bo nie ma kto zamienić stoją zmarznięte aż niekiedy sine to one myślą o przebieraniu czy raczej żeby jak najszybciej minęło 8 godz.i mogły pujsc do domu

Xsx
@Xxx

To jak przychodzą tylko żeby 8 godzin odwalic a nie do pracy to nikt ich tu nie trzyma drzwi zawsze są otwarte jak im praca nie pasuje

@Xsx

(usunięte przez administratora)Stałeś kiedy 8 godzin przy taśmie z 20 to minutową przerwą? Radzę sprónowac i wtedy się wymądrzać. Gwarantuje że to sama przyjemność. Skostniałe z zimna ręce, bolący kręgosłup i zimno od czubka głowy po same stopy. Więc nie mądrzyj się bo każdy chce pracować ale pracodawca powinien zapewnić godne warunki pracy. Zamiana co godzinę przy taśmie to dobre rozwiązanie i z tego co wiem na każdej zmianie tak kobiety robią . Chociaż nie każdej liderce to się podoba.

Mikołaj

Na ile dali te talony? Bo zwykle to kilkaset zł. Trzeba je wydać w konkretnym sklepie, czy gdzie się chce?

Mikołaj
@Pracownik ????

Przerwy na papierosa? To chyba odliczają te przerwy od roboty, czy można tak biegać bez konsekwencji? Nikt tego nie pilnuje?

@Mikołaj

Do czerwca. A można wymienić prawie wszędzie...warto spojrzeć na stronie internetowej

Cxsc
@Mikołaj

Według prawa pracy przez 8h możesz wyjść na 15min u nas jest 20. A przerwy na papierosa powinny być odliczane ale u nas w zakładzie przymykają na to oko tylko jak ktoś co 30min chciał by chodzić to przesada troche

pracownik1
@Mikołaj

Masz pół roku na wydanie i tak kilka setek.

młody
@Mikołaj

Niby powinni odliczać ale bądźmy ludźmi. Nikt aż tak nikogo nie sprawdza.

@Cxsc

No chyba jakiś czerwony beret to pisał...

J-23
@Ktos

Jak kogoś nauczysz i dobrze wytłumaczysz to się chętni znajdą na Twoje miejsce. Chyba że sam dobrze nie ogarniasz?

Lepiej niż w tamtym roku. Inne zakłady nie dają wcale, choćby nasi sąsiedzi tyle lat tam pracowałem i nic nie dostałem.

Czego płaczesz, przecież jeszcze dostales(las) kase na konto.Talony i kasa to mało

Słoneczko

Ludziom to nigdy nie dogodzisz. Dostali talony i kasę I mało. Nie dostali by nic też źle. Ogarnijcie się. Nie wszystko jest kolorowo w zakładzie ale na te święta nie ma co narzekać. Jeszcze o normalnych podwyżkach plac żeby pomyśleli to ludzie będą pracować a nie szukać innej pracy.

@Słoneczko

Normalka, taka mentalność polaków :D Ja bym się cieszyła z takich prezentów :)

@Słoneczko

A zauważyłaś ze pytanie dotyczyło talonu (zapewne do empiku) i ze zostało zamieszczone kiedy jeszcze nie było przyznanych bonów czy premii?

Hhvv

Co to za roszady na mrożeniu. Nie dosyć że nie potrafiom zapewnić cioglosci pracy. To jeszcze mieszajom ludźmi. Nie długo w tym zakładzie zostanom tylko te zardzewiałe maszyny

@Hhvv

A Ty co pierwszy rok robisz, ja pamiętam kończył się sezon i robili 3 zmiany. To o co Ci kaman? a Twoją zmianę rozwalili. Niestety tak bywa za rok inną rozwalą. I wtedy jest sprawiedliwie.

@Hhvv

Roszady to pikuś. Lepsze jest to, że wstajesz o 4.30 żeby przyjechać na 6. przychodzisz do pracy i jesteś odsyłany do domu bo pracy dla wszystkich za mało. Tylko Ukraińcy nietykalni. Później wszyscy zdziwieni że tyle ludzi na L4. Na zmianie A, dwie laborantki w biurze siedzą....stara tylko mądruje A młoda dwie lewe ręce do wszystkiego.

@Gość

Co w rodzinie to nie zginie

Pomoc

Witam wszystkich. Jak wiecie naszemu koledze z firmy spalił spaliło się mieszkanie z całym dorbkiem życia. Potrzebują dosłownie wszystkiego. Nie bądźmy obojętni na tę tragedię, tym bardziej że przed Nami święta. Na Fb w artykule ,,Tygodnika Lipnowskiego " jest link do zbiórki, wiem też że w firmie Pani Grochocka robiła zbiórkę. Pozdrawiam.

Ppppp

Dziewczyny z laboratorium czepiają się?

Gosć

Ale czego się czepiają??

Yhy
@Gosć

Czy są wymagające czy da się dogadac

@Yhy

Dogadać odnośnie czego? Chodzi o stronę pakowania, mrożenia, rampy czy co?

Bbbbb

Jedna facetów się czepia

@Bbbbb

Jo, ta najmłodsza na mnożeniu

Ccc
@Ppppp

W jakim sensie się czepia ?

Bbbbb
@Ccc

Spodoba Ci się

Ccc
@Bbbbb

A to co podrywa każdego ? Ja wolny także mi nie przeszkadza :)

Bbbb

To nie ta, jest tam jeszcze młodsza

Olka :)

Ojej, jak miło, że ktoś interesuje się mną i moim życiem. Chętnie porozmawiam na ten temat osobiście, nie trzeba było mnie opisywać :) ale jak tak bardzo was to uszczęśliwia to dla mnie nie ma problemu,napiszcie tutaj więcej o moim życiu, dowiem się chętnie czegoś jeszcze :) cieszę się,że ktoś ma tak mało ciekawe życie i biedny nie ma co robić tylko pisać opinie na goworku :d tak,mam narzeczonego i nie wiem co ktoś miał na myśli pisząc, że podrywam każdego bo wcale nie mam tego na celu, ale dobrze,dobrze, tłumaczyć się też nie mam zamiaru. Wiecie lepiej:) pozdrawiam cieplutko :) miłego popołudnia ;) PS więcej empatii ;)

Czy wiadomo coś na temat imprezy integracyjnej ?

Żadnej imprezy nie będzie bo zasłaniają się Covidem. Jest to im na rękę.

...

Czyli jak zwykle.. jest jeszcze okazja to nie, powiedzą że (usunięte przez administratora) Bale, wesela, imprezy- wszystko się odbywa.. a tutaj? Byle nie zrobić.

Lkm

Kiedy

Gosc
@Lkm

Podobno 26.11 ale to jeszcze nic pewnego

Pk1
@Gosc

Jak można się bawić z ludźmi którzy się wciąż do czegoś (usunięte przez administratora), wymagają rzeczy o których nie mają pojęcia w praktyce może w teorii tylko. A po imprezie armagedon wymagań. Nie, dziękuję

Niech się nie ośmieszają, ale pracują wszyscy razem zaszczepieni i nie zaszczyceni i (usunięte przez administratora) jest dobrze.

Niki
@Gosc

Podobno firma tylko częściowo będzie sponsorowac impreze i każdy będzie musiał dopłacić z własnej kieszeni więc pewnie będzie i tak mało chętnych.

@Niki

Firma nie ma kasy? No tak inwestycje w maszyny kosztują. Reklamację na liście się nie mieszczą bo coś ma posmak metaliczny albo jakas inna głupota . Premie malutkie i socjalne na święta od kilku lat beż zmian. Chcecie imprezę to dopłaćcie ha ha. I wolny dzień będzie można wcisnąć za nadgodziny.

@Słoneczko

Więc gdzie są pieniądze pobierane co miesiąc z wypłaty? Przecież imprezy dwa lata nie było, a socjalne na święta beż zmian?

@Aa1

Nie pobierają żadnych pieniędzy z wypłaty, to jest inna pula.

@Słoneczko

Najlepsza jest połamana fasola, gdzie wiadomo że przy sypaniu zmarznięta się połamie. Te reklamcje to jedna wielka bujda.

Pracownik ????

Imprezy nie było, Czyli na święta powinny dać więcej, bo podwyżki to już dawno nie było.

Xyx

Powinni. I Talon tylko dwa razy większy

@Pracownik ????

Wigilii też pewnie nie będzie. A pieniądza są nasze

JestCorazGorzej

Gdzie są dystrybutory wody? Nawet tego żałujecie?

@JestCorazGorzej

Bieda beż tego dystrybutora wody. Nawet gorącej herbaty nie można się napić. Może do serwisu zabrali?

Eh
@Słoneczko

Serwis zabiera, podstawia drugi.

A czy wiadomo coś o 11 .11 czy pracujemy ?

Słoneczko

Pewnie pracujemy. Dla nas to nie święto.

Pr....nik
@Słoneczko

Dla nas nie swieto, ale w biurach nie będą siedziec pomimo ,że to jest czwartek ,robol zawsze będzie robił.

No i widac jacy Patryjoci z naszych biur .Nawet sąsiedzi dzis nie racja, a tu jak by im się mrożonki rozmroziły przez jeden dzień.

Pra,

Śmiech na sali, 3% premii. Niech bida patrzy jak rządzi bogatszy.

Dąbrówka
@Pra,

A u nas 10%

@Dąbrówka

A jak u was z 11 Pracujecie ?

@Xxx

Tak, mamy 100%

@Pra,

Za Żyta było lepiej a teraz żal.pl belgijska firma a płace głodowe

Pracownik ????

100 razy lepiej, jak powiedział tak było.

@Pracownik ????

Lepiej lepiej święta wolne pakownia 3 zmiany i pensje 3 lata temu te same co dziś

Pracownica
@Ktos

Ale jak obiecał tak było jego słowa były miały wartość złego słowa na Niego nie powiem to był Gość a teraz mniej niż zero

,xxxx

Każą 8 godzin stać przy taśmach może niech któraś z Liderek ustanie i zobaczy wtedy jak to dobrze my ledwo dajemy radę marzną ręce, nogi, bolą plecy od ciągłego stania i nawet do toalety nie można wyjść bo nikt nie przyjdzie i się nie zainteresuje porażka !!!

@,xxxx

Ludzie zaczynają odchodzić bo nie dają rady z zimna nawet na mrożeniu się wymieniają a pakownia 8 godz. przy taśmach

@,xxxx

Dokładnie niedługo trzeba będzie pampersa zakładać...

@,xxxx

Liderka A to cyborg bez serca a nie kobieta...

Pra ........nik
@,xxxx

Przy taśmach za zimno,na kompletacji za ciężko....

????
@Pra ........nik

A operatorzy w telefonach całą zmianę. Protokół wypełnia raz na godzinę i (usunięte przez administratora) jajca. Kobity niech kluja pf, a oni na kawce na stołówce.

XYX

Orientuje się ktoś czy bedzie planowana jakas impreza integracyjna? Potańczyłby czlowiek ale pewnie nici z tego..

@XYX

Może coś zorganizują. Nie mamy wielu okazji żeby gdzieś wyjść i potańczyć. Jak znam życie znowu będą zwolennicy i przeciwnicy imprezy integracyjnej. Juz chyba po pandemii skoro normalnie wszystko działa. Wesela są organizowane to myślę że nasza impreza tez by się mogła odbyć.

@Słoneczko

Pewnie że tak w końcu jakaś odskocznia by była a nie tylko praca dom dom praca

@XYX

W czym problem?? Włącz muzę i tańcuj hahahaha

Przydalo by sie

Lmlmm

Wiadomo czy będzie jakaś impreza?:)

,xxxx

Pani sprzątaczka M znów wróciła do pracy i się panoszy ta dziewucha to nie ma za grosz wstydu

Xxxx2
@,xxxx

A może by tak każdy zajął się swoją pracą a nie czymś wstydem?

@Xxxx2

Może żeby interesiwala sie tym do czego tam jedt to by wstydu nie było.A juz napewno gdyby brała się za kawalerów nikt by nie komentował.Nie chciałbym byc na miejsvu gyvh żon do których facetow tak sie łasi i prowokuje. Wiec zastanów się vo piszesz bo jedna z drugą się nie zastanowi że rozbije komuś rodzinę. Może wkoncu dostanie nauczkę i dwa razy się zastanowi nim do zajętego napisze

ZaniepokojonaZona
@,xxxx

A może ktoś ktoś chociaż miej więcej napisze, ktorzy to panowie są w jej centrum zainteresowania.

@ZaniepokojonaZona

Wszyscy żadnemu nie przepuści

Ktoś
@Ktos

Teraz najbardziej rozchytywany jest Pan O. i Pan P.

@Ktoś

Jak zwykle (usunięte przez administratora)... na zmianie i ani ręczników ani papieru w łazience przez 8godz.i wszędzie (usunięte przez administratora) i bród ale za to non stop na palarni

Ktory amant?

Zniesmaczona

Jedni o jebaniue drudzy swoje żale wylewają a może ktoś się w końcu za wózkowych i operatorów weźmie bo spora część to wiecznie albo pijana albo (usunięte przez administratora)chodzi na pakowni

@Zniesmaczona

Czemu robimy kompletacje w komorze. Jest strasznie zimno. Pozostałe komory pootwierane . Ludzie się pochorują i znowu będzie źle bo za dużo zwolnień chorobowych. Pomyślcie trochę o pracownikach . Panowie z logistyki mają odpowiednie ubranie A nasi wózkowi marzną razem z nami. Ile można na siebie ubrań założyć żeby nie zamarznąć? A palety muszą schodzić.

@Słoneczko

No i logistyka ma przerwę co dwie godziny a my pracując na komorach jedna na 8 godz.

Ktoś 2

Tylko ze logistyka pracuje w temp od - 10°C do - 25°c. A tam jest max - 4°c

@Ktoś 2

Tylko że logistyka w komorach 8 godz nie siedzi, wjeżdżają i wyjeżdżają z towarem.

Maryna

Dokładnie jak robić kompmetacje skoro zakładasz na siebie wszystkie ubrania jakie się ma w szafce do tego stopnia że ciężko się ruszyć. Poza tym ręce marzną, drętwieją...ciężko cokolwiek zrobić. A wymagania duże, oj duże

@Ktoś 2

Ostatnio było -9

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.