Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Nie ważne

570523444 телеграмма Украина Декерта 21 позвоните мне

Magazynier nie śpij weź się za robotę!!

Sylwia

A kto niby śpi ? Może trzeba było go obudzić?

&A

Na pakowni niby miało nie być brygadzistek ale widać że nic się nie zmieniło co niektóre żądza się jeszcze bardziej niż wtedy kiedy były oficjalnie brygadzistkami jedyne co się zmieniło to kolor ich czepków

Przyszła dzis na mrożenie jedna z atestujacych na zlecenie... pokręcila się,zjadła paprykarz, pogadała przez telefon na szatni, wypiła dwie kawki z kierowniczka i bedzie zaplacone...WSTYD!!!!!

M.

Nie prawda, ubrałajeszcze 10 worków na kontenery i zrobiła ze dwadzieścia kartonów do wiśni! Bez niej byśmy nie dali rady hahahaha

X

Każdy byłby chętny przyjść zarobić dodatkową kasę,jeśliby miał takie plecy.Można ściemniać i będzie zapłacone. (usunięte przez administratora)

Xxx

Całkiem już się niektórym w główkach po przewracało jak nie ma pracy dla atestujacej to chyba normalne że idzie na produkcję a co jedna z drugą uważają się za derektora czy kogo wszędzie kamery to góra nie widzi że przyszła na zlecenie i nic nie robi tylko na stołówce przesiedzi

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
eryks

A dowiem się ile zarabia wózkowy (na miesiąc, bez nadgodzin) oczywiście netto, tzn ile wpływa na konto jakby ktoś nie zrozumiał.

@eryks

Nie mówi się kto ile zarabia a zwłaszcza na forum. To są pół ufne informację. Wiesz gdzie jest zakład? To przyjdź i się dowiedź.

@eryks

Od 3500zł wzwyż

Gosc
@Gość

Chyba jakiś żart ,3500to chyba ci z najstarszym starzem.

Zzz

Wstawcie łóżko na podasze dla tego grubasa niedźwiedzia bo się biedok nie wysypia

O
@Zzz

Myślę że nie ma co się śmiac. Niedźwiedź jak się zbudzi to was ZJE????

Myszka polna
@O

Żeby tylko kupy pod siebie nie zrobił, kiedyś pasożyt i jego załatwi

My
@Myszka polna

Chyba to pisał ktoś złośliwy, bo jest z nami na zmianie i jest spoko Gość, ma wiedzę i umiejętności, umie i wie co robić

Pomocnik

Jest juz wstawione

Hahaha
@Pomocnik

To się na nim połóż albo sobie kogoś przyprowadzisz,

@Zzz

O tam czepiacie się chłopaka, może kobita mu nie daje w domu ????

Atest

Czy praca atestującej jest mniej ważna niż praca wózkowego, że dzieli nas kilka złotych różnicy co widać po ostatnich podwyżkach

@Atest

Jak widać jest, skoro wozkowi przychodzą w wolny dzień i mają płacone 100% a my musimy wolny dzień poświęcić jak kogoś nie ma za normalną stawkę....perfidnie dzielą ludzi na lepszych i gorszych

@Gość

Myślę, że jeżeli atestująca nie przyjdzie do pracy czy wózkowy to sytuacja jest podobnej wagi i tu problem i tam problem więc uszanujcie nas jesteśmy równie ważne i potrzebne a niedocenione

@Atest

Nikt nas nie uszanuje, szacunek do pracownika w tej firmie nie istnieje...

Prawda

On@
@Atest

Żalisz się czy chwalisz albo się godzisz albo odchodzisz

@Atest

Do Atest nic nie stoi na przeszkodzę, żebyś została wózkowym.Chetnie się dowiem jaki masz staż pracy i doświadczenie? Oczywiście adekwatne do kasy jaka chciałabyś zarabiać.

Atest

Moje doświadczenie i staż to moja sprawa moim zdaniem stawka nie jest adekwatna do ilości obowiązków jakie mam mnie inni nie obchodzą mogą pracować charytatywnie

@Atest

No właśnie czyli doświadczenie takie jak i twoje argumenty,To nie wypowiadaj się na temat stawki wózkowych, noi i zawsze możesz zająć ich miejsce. Kobiety w tej firmie juz nie raz pokazały co potrafia na wózku.

Atest

Chciałam iść na kurs wózkowego ale nie było zgody bo już miałam funkcyjne stanowisko i nie było zgody góry

Xy
@Atest

To się zwolnij, zrób kurs i zatrudnij się jako wozkowy i problem z głowy. Wy nie macie innych problemów, masakra . Bo na wózku to miód jest jak jest sezon to jest (usunięte przez administratora) a jak się skończy sezon to na wory albo kucie.

Izabela
@Gość

A dokładnie jaka jest różnica w zarobkach? Podasz kwoty?

Maria
@Izabela

Sraka przyjdź i sobie zobacz jaki wózkowy. A nie robisz Jakies podchody ile, ile, ile Dwa GILEOd czerwca do grudnia WOZKOWY. A potem wory, kartony i jedziesz na łomie pół roku. Ale jesteś wózkowy jak wszyszczy w tej firmie

Hej

Hej mam pytanie ile zarabia na godz wozkowy?

P
@Hej

Wózkowy z 10 letnim doświadczeniem 23,24.Wozkowy bez doświadczenia 27 na Dzień Dobry

@P

Trzeba się zwolnić i na nowo przyjąć. Nie szanują starych pracowników wogóle, myślą że Ukraina im pociągnie całą robotę a młodzież tylko patrzy kiedy koniec pracy będzie.

Hej
@P

Serio tak jest ?

Pracownica

Co niektóre osoby też przesadzają z tym niby chorobowym, niektórzy ani razu nie skorzystali a niektórzy ciągną po kilka tyg. Albo trafiasz na zgrany zespół, albo na ludzi gdzie uśmiecha ci się w oczy, a tylko się odwrócisz to opierdzieli od stup po głowę.

Jak zwykle co roku ten sam problem ,chcesz jechać na kajaki ,poszukaj sobie zastępstwo , to na (usunięte przez administratora) te kajaki skoro dyrektor akceptuje termin to niech zorganizuje wolne dla wszystkich.

Pracownik ????

Masz rację w 100% Do dla kogo są te kajaki?

...
@Pracownik ????

Napewno nie dla mrożenia

@Pracownik ????

Ja jestem ciekaw czy te wpisy to ktoś z góry czyta ,jak tak to niech pan dyrektor to też przeczyta (elita robi tylko pod siebie te kajaki )

Po raz kolejny dyrekcja pokazuje klasę jak co roku zresztą kajaki impreza integracyjna zakładowa a zastępstwa trzeba szukać bo sobota pracująca (usunięte przez administratora) jak zawsze brawo wy

Pracownik ????

Pakowania wolne mam tylko my takie czarne owce w tym zakładzie ( mrożenie) i pracujemy

Izabela

Ale to co? Nie możesz sobie po prostu wziąć wolnego i musisz za każdym razem szukać zastępstwa?

@Izabela

Skoro zaznaczasz ze tam pracujesz, to chyb powinnaś wiedzieć. Bardziej często to wręcz norma. Bo są tak male obsady,ze albo znajdziesz kogoś albo zapomnij o wolnym. W tamtym roku jak dobrze pamiętam było mało atestowych,czy liderów, tak właśnie wyglądały ich dni wolne.A w okresie wakacyjnym chodzili po kilkanaście dni, bez dnia wolnego bo były urlopy.

Pracownica

Patrzac na niektóre imprezy integracyjne w poprzednich latach, to nawet mnie to nie dziwi ze organizują je dla ludzi z biur,bo co niektórych strach gdzie zabrać. Bo albo procenty do odcięcia, albo skaczą sobie do gardeł jak małe dzieci którym ktoś zabrał zabawkę z piaskownicy.

Bratek
@Izabela

Raczej od zorganizowania zastępstwa są przełożeni

@Bratek

A przełożono mają to gdzieś ,chcesz się bawić lata sobie sam .

Pracownik1

Ja pierdziele jakie wielkie podwyżki były, pewnie trzeba wziąć ochronę żeby odebrać wyplate, jeden 2zl jeden 50gr majątek.

Nickodem
@Pracownik1

Czyli tylko dwie osoby dostały podwyżkę? A reszta ?

@Nickodem

Wielkie stanowiskowe po 20 z groszami brutto za h to pomocnik na budowie ma wiecej platne taki kokosy zarabiają

@Ona

Jak ma wiecej to idz na budowe nikt cie tu na siłę nie trzyma. Drzwi sa dla Ciebie otwarte.

@Pracownik1

Dramat kierownik K.CH jest zwykłym kłamcą i jego żona na stanowisku spedytora międzynarodowego układy i klika zwalniają ludzi po miesiącu czasu twierdząc ze się nie nadają nie polecam pracy w tej firmie.

Out

Wiadomo kto to pisał nikt z produkcji.Kolejny lizak firmy.Produkcja pracuje na wszystkich z biur a jest ich tam trochę nie maja takiej pensji jak ciężko pracująca produkcja i nie maja „podwyżek „ po groszach jak produkcja porażka.Produkcja dostaje resztki ze stołu a „elita”spija piankę za kilka tysięcy miesięcznie

@Pracownik1

Teraz to dopiero się popisali nie podwyżki a obniżki zarobków dali.

Sloneczko
@Ona

To prawda z tymi podwyżkami. Niby były a wyplata beż zmian. Jakoś dziwnie liczą te podwyżki. I znowu 3 zmiany zrobili. W środku sezonu to dziwne. Liderzy muszą iść na urlopy latem a zwykły pracownik kiedy zakladowi pasuje.

Dobre ????????????????

Ona

Ile wynosi stawka na godzinę netto na produkcji?

2 litry benzyny jak masz stanowisko we to może 2.5L

Zkl
@Tomek

To prawda

Sylwia
@Tomek

Niezły przelicznik haha :D A macie jakieś premie za wyniki?

Jakie macie wrażenia po kajakach?

,xxxx

Czy ktoś wie jak z wolnym na pakowni ?,mrożenie już dostało urlopy do podpisania na czwartek i piątek a u nas cisza

Antoni
@,xxxx

I co, ruszyło się coś w tej kwestii? Dostaliście papiery do podpisu?

Si

Jak wygląda praca jako młodszy kontroler jakości? Warto?

Nie warto!

Xyz
@Si

Najbardziej znienawidzony dział z całego zakładu.Najniższe podwyżki-poniżające, niekiedy niższe niż na produkcji.

@Si

Ludzie z tego działu traktowane są jak zło konieczne

@Si

Nie warto! Nawet nie próbuj. Psychika Ci tylko siądzie ???? to co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej nijak ma się do rzeczywistości.

Ll
@Si

Najlepsze stanowisko w tym zakładzie. Nic nie dźwigasz. Praca lajtowa. Zrobisz jakimś tam ocenę i tyle.

Haha
@Ll

Mówi ten, który nie ma o tym zielonego pojęcia, zapraszamy w takim razie skoro taki lajcik, ogłoszenie tyle czasu a jakoś chętnych brak. :)

Gosc
@Ll

Tak. Tak pracuje Edyt. Jaw. z Mrożenia. Jakąś tam ocenę zrob, byle by coś było i nie widząc surowca i gitara a później od(usunięte przez administratora) reklamacji.

@Ll

Od razu widać, że nie masz pojęcia o tym stanowisku. To gdzie tak fajnie na pakowaniu czy mrożeniu-? Bo jest ogromna różnica.Co roku przychodzą nowe osoby i tak samo szybko odchodzą-ciekawe czemu?Za nudno jest?za mało pracy? A może jest jakiś inny powód?dziwna sprawa!

@Ll

Skoro praca taka fajna i lajtowa to dlaczego 5 osób z kontroli jakości chciało isc pracować do Romana?? Jakby to było najlepsze stanowisko na zakładzie to nikt by nie uciekał...

@Si

Z tego co wiem to są pomocnice dziewczyny z Kontroli Jakości przez sezon a później na produkcji pracują jako osoba fizyczna

Aleksandra

Czemu? Źle płacą czy co? Mi się taka praca na jakości zawsze dobrze kojarzyła

@Aleksandra

Tak , dostają najniższą krajową w dodatku nie mogą wziąść urlopu kiedy chcą bo nie ma ludzi na zastępstwa a w sezonie nikt nikogo nie chce zamieniać . Dział kontroli jakości jest najgorzej traktowanym działem bardzo dużo pracy a i tak każdy powie że siedzisz przy komputerze i nic nie robisz

@Gość

@Gość. Ale czesto to mlode osoby, zaraz po szkole czesto, sredniej nie mające żadnego doświadczenia, więc nie spodziewajmy się od razu gwiazdki z nieba, w kazdej pracy trzeba troche popracować na awans.

Tylko że czasami przychodzą dziewczyny po szkole średniej i bardzo szybko załapią i widać , że się do czegoś nadają a niektóre pracują już po kilka miesięcy i żadnego z nich pożytku

Elżbieta
@Gość

ale skąd to się bierze takie traktowanie? w firmie są jakieś działania aby te opinie negatywna zmienić o tym dziale i unormować pracę tutaj np. przez właściwy system urlopów?

ZANIEPOKOJONY

O ile jeszcze liderzy mają pojęcie, to co nie które laborantki śmierć w oczach gdy jest jakies zamieszanie. Przyjmujecsie coraz czesciej ludzi zaraz po szkole, bez żadnego doświadczenia i zaangażowania. Zamiast obsadzić ludźmi którzy robią tam od lat i maja o tym pojęcie.

@ZANIEPOKOJONY

Jedna laborantka co byla na zmianie D to ogarniała ale już jej nie ma

Tak tak
@pracownik

Ogarniała ale chłopaków jak chodzi o mrożenie, a jej Lider dawał sobie radę sam.

Yyyy
@Tak tak

Pewnie robotę też za nią robil? Ja życzę każdemu takiej laborantki na zmianie jest wszędzie i interesuje się tym co powinna a do tego jest sympatyczna pewnie to kogoś boli że jest ogólnie lubiana. Nie ma żadnej która tak interesuje się tym co dzieje się na hali i jaki idzie surowiec wszystko na czas i z pełnym zaangażowaniem nie to co na reszcie zmian wiem co mówię bo było mi dane z nią pracować

Yhy
@Tak tak

Chodziło o zmianę D z pakowania

Zaniepokojony
@ZANIEPOKOJONY

Staż nie ma znaczenia,a SZKODA wystarczy tzw.PIONEK najlepiej uległy, który się na wszystko godzi, nieważne jak pracuje czy to się pokrywa z rzeczywistością KOSZMAR. Ludzie z doświadczeniem w tej firmie to PRZEŻYTEK!!!!!!!!

Mariusz

Czy było spotkanie odnośnie nowego systemu premiowania?

Raczej Mało Bystry

Inteligencją nie zabłysnąłeś człowieku

Pk1
@Mariusz

Owszem było...jest nowa opcja premiowania, (usunięte przez administratora) dostaną więcej niż osoby które napieprzają wory bo lider nie ma sposobności zobaczyć tego siedziac w biurze.

@Pk1

Premie dostaną ulubieńcy liderów

@Mariusz

W czwartek i piątek pracujemy?

Gość 2

W czwartek ranna zmiana i popołudniowa a w piątek wolne

@Xxx

Tak było jużyć wcześniej premie dostawali ciągle ci sami ludzie i nie za dobrą prace

Podobno integracje planuja na Michalufce.

Pracownik ????

Integracja powinna być przed sezonem, dopóki covida niema bo nie wiadomo ci wymyśla na jesień. Ci o Ty myślicie

No to panie dyrektorze żeś się popisał,znowu premia uznaniowa i zapewne będą otrzymywać ja tylko (usunięte przez administratora) liderow.

Kumoterstwo. Pozdrawiam

Ktos

Liderki powinni pozamieniać na zmianach tak jak kiedyś było

Słoneczko
@Ktos

Czas najwyższy na zmianę liderek i brygadzistek. Faktycznie kumoterstwo się panoszy ostro na zmianach.

Xxxxx

Można jaśnie o kogo Ci chodzi

@Słoneczko

Przecież brygadzistek niema zdjęły czerwone berety od tej pory jak na mnożenie miały przyjść

@Xxxxx

I co z tego że zdjęły jak mają więcej władzy niż wcześniej i nikt im nie może nic powiedzieć i nie tyle że zdjęły co zamieniły na fioletowe

Abc

Albo dać i awans

Lipniak
@Abc

Jak blondyna

Li
@Lipniak

Najlepsza z wszystkich liderów.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.