3mk Protection sp. z o.o.

Opinie o 3mk Protection sp. z o.o.

@cvmaniak a tu jakie są warunki? Coś więcej możesz napisać ?

CvManiak

Nie polecam oferta pracy nie do przyjęcia najniższa krajowa lepsze warunki na kasie w Biedronce omijać szerokim łukiem

Marcel

Na premię trzeba po prostu zapracować a ponieważ nie każdemu się to udaje więc nie miejcie pretensji do firmy.

@Marcel

Obecnie warunki nie pozwalają na wykonanie progów premiowych ciągle czegoś brak i notoryczne czekanie na asortyment który dotrze bądź nie a ty siedzisz i czekasz tak ten truteń przez co nie da się wykonać norm. Magazynierzy i ludzie na maszynach się pozwalniali a nowi nie ogarniają przez co cierpi reszta załogi. Podstawa to najniższa krajowa i nikt nie myśli nawet o podwyżkach. Zarabiają tylko osoby na wyższych stanowiskach i ci którzy dostają robotę możliwą do wykonania po znajomości do tego atmosfera coraz gorsza 1 osoba zazdrości 2 wyniku

Błażej

Praca w 3mk to wielka przyjemność. Pracują tutaj niezwykle sympatyczni ludzie, którzy są otwarci i zawsze pomocni. Jest pełna możliwość rozwijania się i poszerzania swoich kwalifikacji oraz kompetencji, co również ma duże znaczenie. Nie można się nudzić, a stawiane zadania oraz projekty są bardzo ciekawe. Polecam ze szczerego serca, bo warto :)

XxX

Pracowałem na produkcji przez niecały rok, przyszedłem od razu po technikum. Na początku jako świeżak nie bardzo wiedziałem co i jak ale udało mi się wszystko ogarnąć. Atmosfera na plus, pracy sporo ale nie ma zarzynania się po godzinach.

exPracownik

Jak zapewne widzicie pozytywne komentarze pojawiają się w określonych datach czyli była akcja pod tytułem "napiszcie coś fajnego na gowork bo nie możemy znaleźć pracowników". Niestety ale jako były pracownik mogę powiedzieć, że to firma w której jest ciągły bałagan ze wszystkim i nie szanuje się człowieka jeżeli nie jest się przyjacielem szefa... W tej firmie trzeba mieć dobre znajomości i układy żeby dorobić się kasy i nie być gnębionym. Osoby, które się wypowiedziały poniżej czyli np. Michał i Beniamin to osoby, które są bardzo blisko z szefem i bardzo dużo zarabiają więc nie należy ich opinie brać sobie do serca. Niestety ale w tej firmie można się nabawić nerwicy, niskiej samooceny, depresji i nic więcej.

MarS

Atrakcyjna praca, w której panuje naprawdę bardzo miła i sympatyczna atmosfera, a sama firma przez ostatnie lata bardzo mocno się rozrosła i co najważniejsze, na tym nie poprzestaje. Chęć ciągłego rozwoju jest widoczna na co dzień - nowe działy, oprogramowanie, technologie itp. Potwierdzam, że informacja odnośnie możliwości awansu, jak i samej zmiany stanowiska/działu jest jak najbardziej prawdziwa. Możliwość zdobycia bądź poszerzenia doświadczenia i ogólnego rozwoju osobistego jest jak najbardziej na duży plus. Praca jest solidna, polecam.

Milena

Pracuję w 3mk od zaledwie kilku miesięcy, ale już mogę śmiało powiedzieć, że mi się podoba. Atmosfera- na duży plus! Sami mili i sympatyczni współpracownicy, gotowi pomóc, gdy czegoś nie wiesz lub nie potrafisz. Kolejnym pozytywnym akcentem jest praca 5 dni w tyg, weekendy wolne. Dla pracowników jest również opcja karty Multisport, co też jest bardzo fajne :)

Nowoczesna firma o dużym potencjale, możliwość pracy w dziale odpowiadającym Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom. Zdarza się tak, że przychodzisz na określone stanowisko, a po jakimś czasie sprawdzasz się w czymś innym-wówczas jest możliwość awansu lub przeniesienia do innego działu zgodnego z Twoimi predyspozycjami, co daję dużą możliwość realizacji. Zgrana i młoda ekipa, fajna atmosfera.

Xyz

Przyjmują obecnie ma produkcję?

@Xyz

Tak, zgłaszać należy się do sekretariatu do P. Karoliny.

Beniamin

W 3mk jestem już ponad 3 lata. W firmie można zdobyć bardzo dużo wiedzy i umiejętności. 3mk w okresie mojego zatrudnienia bardzo się rozrosła. Pracuje tu młoda ekipa, atmosfera również przemawia na plus. Organizowane są imprezy integracyjne, dodatkowo pracownicy mogą skorzystać z Pakietu Multisport. Weekendy są dniami wolnymi od pracy.

Ola

Bardzo ciekawa praca z możliwością awansu i dobrym wynagrodzeniem, pod warunkiem że przychodzisz do pracy nie tylko wypić kawę ;) Polecam

Pracuję w 3mk już 7 lat, zatrudniany byłem jako specjalista, dziś prowadzę fajny i nowoczesny dział. Jest u nas wiele osób, które też mają długi staż pracy w 3mk. Zawodowo: jest dużo ciekawych projektów i szerokie pole do rozwoju. Można zmieniać działy i stanowiska, bo panuje zasada, że nawet jeśli w czymś się nie odnajdujesz to warto sprawdzić czy nie sprawdzisz się w innym miejscu w firmie. Znam wiele osób, które u nas zmieniały stanowiska i awansowały. Personalnie: mamy przyjemną atmosferę pracy. Można się czuć swobodnie, nieraz jest dużo śmiechu i pracuje u nas wielu fajnych ludzi. Moim zdaniem atmosferze sprzyjają zresztą nowe, atrakcyjnie wyposażone pomieszczenia, nie wiem tylko czy inni też to widzą - mi jest łatwiej, bo pracuję już w trzeciej siedzibie 3mk i widzę jaką drogę przeszliśmy w tej kwestii. Obserwuję jak się zmieniamy jako firma i na ten moment ciężko mi sobie wyobrazić fajniejsze miejsce do pracy w Ostrowie. Zresztą, gdy pytam nowe osoby u nas, dlaczego chciały u nas pracować: często słyszę właśnie, że jesteśmy jedną z najatrakcyjniejszych firm w Ostrowie.

kwiatuszek

Zależy gdzie się trafi, zarobki raczej słabe jak na Ostrów (chyba, że interesują was okolice najniższej krajowej). (usunięte przez administratora) Generalnie praca raczej na około rok czasu. Kariery się tu nie zrobi. Jeżeli celujecie w dział logistyki, to lepiej znaleźć zatrudnienie od razu gdzie indziej. O ile chłopak się zna na rzeczy i jeszcze coś wymyśli sensownego do pracy nowej osobie, tak dziewczyna, cóż, liczenie taśmy klejącej lub folii to max na co ją stać. Jeśli nie polubią was pierwszego dnia, to sobie odpuście, to nie przyjdzie z czasem :)

eX
@kwiatuszek

delikatnie to napisałeś, o dziewczynie można napisać dużo więcej złego. Najgorsze jest to, że w całej firmie znają ten problem a nikt nic z nim nie robi

Paulina
@eX

A do jakich działów w firmie 3mk Screen Protectors można aplikować? Czy nie jest tak, że nauczyć się można zawsze czegoś, a wystarczą ku temu jedynie chęci do pracy? Czy rzeczywiście nie można podnieść swoich kwalifikacji pracując w tej firmie? Może wypowiedzą się na ten temat obecni pracownicy 3mk?

Trzymka
@eX

Dziewczyny nikt w całej firmie nie lubi... Ale ona uważa ze to 50 osób w firmie ma jakis problem a ona jest najlepsza... Strasznie niesympatyczna dziewczyna o niskich kompetencjach

Były

Godne warunki. Zgrana drużyna. Miła atmosfera. Jak najbardziej polecam.

Tamburyn
@Były

Witam, jakie są zarobki w tej firmie , czy są podwyżki, premie itd ?.

Amigo
@Tamburyn

Tak, zdarza się, że osoby wybijające się umiejętnościami na stanowiskach produkcyjno- konfekcyjnych (gdzie zarobki są trochę ponad krajową) przechodzą do innych działów gdzie mają dużo wyższe zarobki. Na każde stanowisko jest indywidualnie określana wypłata. Szef i cała ekipa to młodzi ludzie. Widać, że firma się szybko rozrasta. Ja byłem rekrutowany na produkcję a dzisiaj już siedzę za biurkiem. Panuje fajna atmosfera. Ja pracę w tej firmie mocno polecam.

to dlaczego były jest byłym ? ;-) dajcie proszę więcej informacji na temat tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o 3mk Protection sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 3mk Protection sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3mk Protection sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3mk Protection sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3mk Protection sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3mk Protection sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3mk Protection sp. z o.o.