3mk Protection sp. z o.o.

Opinie o 3mk Protection sp. z o.o.

Memek

Witam, proszę powiedzieć jak to jest z Umowami w 3 Mk Kiedyś znajoma mówiła że co 3 msc dawaja umowy słabo trochę czy coś się zmieniło może ?

Tema Nowy wpis
@Memek

3msc okres próbny później na czas okreslony

Ona Nowy wpis
@Tema

Hej, ja też szukam info o umowach, bo szukają obecnie kogoś jako marketing project manager. I tam dają też umowę o prace, ale też kontrakt b2b. Czy wiecie na jaki okres podpisywany jest ten kontrakt b2b i czy jest tam coś na wzór okresu wypowiedzenia?

Wero

Firma ciągle poszukuje pracowników. Wystarczy spojrzeć na ich ogłoszenia. Gdyby było wszystko ok to na pewno tak by nie szukali.

Danuta
@Wero

Dlaczego tak uważasz? Pracujesz tam, że wiesz jak jest?

Wero
@Danuta

Tak pracuję w 3mk :-(

Kula
@Danuta

Nawet na olx widac ze ciągła rotacja. W koło ich ogłoszenia.

Alicja
@Kula

A może to kwestia rozwoju firmy i stąd te ciągłe poszukiwania pracowników? Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. Może ktoś udzielić mi informacji jakiej umowy na start można obecnie oczekiwać? Ktoś tu wspominał o zleceniu. Na jakich stanowiskach można mieć umowę o pracę?

Harris
@Wero

Zgadzam się, bo to prawda, jestem pracownikiem od kilku lat i cały czas jest rotacja na stanowiskach.

Alicja
@Harris

No ale dlaczego jest? Coś nie tak z warunkami? Albo atmosfera? Możesz napisać ile oferują? Jesteś zadowolony?

Axix
@Alicja

Ogólnie wszystko pięknie brzmi w ogłoszeniu, ale w rzeczywistości jest inaczej. Pracowałem kiedyś w 3mk, zarabiałem o wiele mniej niż w aktualnej pracy. Już nawet nie wspomnę o premii o której można zapomnieć będąc w 3mk.

Iza
@Axix

To w ogóle premii nie bylo czy po prostu dawali nielicznym? Na jakiej zasadzie je przyznawali jeśli coś było? I czy poza tym może chociaż benefity pozapłacowe wchodziły w grę?

Kacper
@Alicja

@Alicja Atmosfera jest ok. Ale niestety kasa nie jest. Inna sprawa że rotacja jest ponieważ ludzie nie potrafią się dogadać z szefem. 3MK jest dobra na chwilę, bo w dłuższej perspektywie o podwyżkach itp nie masz co marzyć.

Gosia
@Kacper

Eh rotacja. A to jakie są tu umowy? Jak są skonstruowane, że pracownicy mogą odejść, nie ma okresu wypowiedzenia? A jak jest to jak długi?

Kacper
@Gosia

Okresy wypowiedzenia zgodnie z kodeksem pracy. Nie można się do kwestii papierowej przyczepić. W 3mk wszystko jest jasne i zgodne z prawem.

Stachu
@Wero

Osobiście uważam że atmosfera pracy jak i podejście do pracownika jest fatalne. Ciągle szukają bo ludzie odchodzą po kilku tygodniach maks miesiącach. Zero możliwości rozwoju. Brak możliwości podwyżek nawet inflacyjnych. Pozytywne komentarze piszą za pieniądze pracownicy. Także pozdrawiam Jakuba i Anne. :????

@Stachu

Poważnie nie ma podwyżek inflacyjnych? To co teraz gdy niektórym w styczniu cos wzrośnie? Z rok temu pisali, że minimalna występuje, w oparciu o to pytam. Teraz tez na necie macie ofertę dla kierownika zaopatrzenia i właśnie tu się zastanawiałem ile można zarobić, lecz nie jest napisane. To wie ktoś ile?

Mery

Jeśli firma w ogłoszeniu nie podaję kwoty wynagrodzenia to oznacza, że jest to konkurs na najtańszego pracownika.Na rozmowie kwalifikacyjnej nie dowiesz się ile firma proponuje na danym stanowisku, dostaniesz tylko pytanie ile ty chciałbyś zarabiać.

Becia
@Mery

Oferta będzie jeszcze chyba ze 3 dni dostępna, czy na rozmowie ktoś był i podał swoja kwotę? ciekawią mnie reakcje, teraz i tak nie mam jak aplikować ale czy często kogoś szukają? Na jakich działach jeszcze kierowników zatrudniają?

Stachu

Szefostwo w tym roku zmieniło pracownikom na konfekcji do najniższej krajowej. Inflacyjna to coś innego niż minimalna krajowa, która i tak musisz dostać. Premia do 2 tys która obiecują na rozmowach do bajki ... firma kreuję się na przyjazdna z nowoczesnym podejściem a ludzie uciekają i ciągle rekrutację. Można to sprzedać jako rozwój firmy ale kto pracuje ten wie jaka jest atmosfera...

@Stachu

A to można w ogóle liczyć na jakąś premię? Nie chodzi mi tutaj o to, aby wynosiła 2000 złotych, tylko chociaż kilkaset. Jeśli takowa jest, to za co można ją otrzymać?

Stachu Nowy wpis

Jak masz mocne CV to wal wysoką podstawę jak przekonasz do siebie panią z HR i właściciela to i 15tys netto dostaniesz. musisz mocno negocjować po później problem z kasą jest...

Asia

Czy ktos moze cos powiedziec o pracy na konfekcji ? Nie wiem czy skladac cv bo poszukują

Napisz, proszę co masz na myśli, w jakim obszarze te zmiany? Akurat w ofercie dla specjalisty ds. badań i rozwoju dużo jest wymienionych obowiązków i mogliby to rozłożyć spokojnie na dwa etaty. Ale plusem jest to, że zapewniają atrakcyjne warunki finansowe, o ile tak rzeczywiście jest.

Byly
@Asia

Nie polecam, stres, stres i jeszcze raz stres. Praca pod presją czasu, akord jak za słabo będziesz wychodzić to biorą cię na rozmowe albo cię wyrzuca....

@Byly

Zwalniają za brak wyników, na magazynie też bo akurat tam chciałem aplikować. Jest oferta z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych. Tu chyba robota nie jest na akord, co czy też tak poganiają jak piszesz?

Asia

Witam na czym polega praca na konfekcji i czy polecacie?

Były

Nie polecam, w szczególności na konfekcji. Presja, akord, ciągły stres, wymysły, jakieś tabelki kolory. Ciągle podnoszenie progów nie informując o tym pracownika... Jeśli się na ma znajomości u brygadzistów dostaje się najgorsza i najmniej punktowaną pracę. Praca bardzo niszczy psychicznie. Mam nadzieję że w końcu ktoś się weźmie za konfekcję i poprawi komfort tych biednych dziewczyn, które muszą pracować jak roboty aby wypracować premię, premię która jest jak na te czasy bardzo niska..... Ciągła rotacja kierowników i każdy który przyjedzie wprowadza coś nowego... NIE POLECAM !!!!

O.N.A

Ja tam lubię tą firmę i fajnie widzieć, że uczymy się wszyscy razem jak sprawić aby było lepiej wszystkim ;]

DB,,
@O.N.A

Hej.Możesz mi podpowiedzieć jak złożyć CV do firmy ,jestem zainteresowana !

@O.N.A

Oooo, a o co chodzi z tą nauką? Bo ja to rozumiem, że firma oferuje jakieś szkolenia, gdzie pracownicy podnoszą kompetencje, mam rację? Sprawdzić, aby lepiej było wszystkim, co to znaczy? O lepszą kasę? Lepszą atmosferę? Lepsze relacje czy lepsze wykonywanie obowiązków? Możecie o tym opowiedzieć?

Interesuje mnie oferta pracy jako pracownik konfekcji. Zaintrygowała mnie zmiana na temat dobrego wynagrodzenia i motywujących premi i. W wątku czytam natomiast, że piszecie o niskich zarobkach. Ile realnie miesięcznie można wyciągnąć z tego stanowiska?

Jenn

Cieszę się, że uwolniłam się z tej firmy. Człowiek mądrzejszy na przyszłość pod doborem pracy, pracodawcy jak i wynagrodzenia. M Firma się kreuje na nie wiadomo jak przyjazną, a jednak od wewnątrz trawi ludzi każdego po kolei.

Ewela
@Jenn

Trochę enigmatycznie napisałaś :D Można wiedzieć, co konkretnie Ci nie odpowiadało w tej pracy? Chodzi o ludzi, nie są życzliwi wobec siebie?

Justyna

Różnie pisaliście o pracy tutaj, podejrzewam że to zależy od stanowiska więc chyba najlepiej zapytam o konkretne bo jest akurat oferta, dla kierownika magazynu. Sporo benefitow tam firma wymienia, ale stawki niestety w konkretach nie, więc nie mogę nie zapytać ile mogłaby wynosić? Zwłaszcza że część z was narzekała na płace. Firma też pisze o szkoleniach a wy z kolei o braku rozwoju, może to zależy wlaśnie od stanowiska? No i jeszcze ten elastyczny czas pracy w magazynie mnie zastanawia... :) Z góry dzięki za pomoc!

Ona111

Po 4 latach pracy w firmie opuszczam ją, ze względu na brak rozwoju osobistego a co za tym idzie również lepszego wynagrodzenia. Znalazłam już nową pracę i na starcie z wyższym wynagrodzeniem niż w 3mk.

XYZ
@Ona111

Zgadzam się z Tobą. Też pracowałam w 3mk o wiele niższym wynagrodzeniem niż w obecnej pracy.

Nikosia

Pracuję jeszcze na konfekcji, ale szukam sobie innej pracy gdyż dostałam śmieciową umowę zlecenie. Slabe to jest a z szefem nie idzie pogadać normalnie. Porażka, odradzam :-(

XYZ
@Nikosia

Nie dziwię się, że szukasz innej. Słyszałam od koleżanki opinie, że lepiej uciekać z stamtąd póki można.

Janek
@Nikosia

Słuszna decyzja

Łukasz

Praca dobra na pierwsza prace lub przejściowo, słabo płacą, poniżej oczekiwań przez co są różne nastroje w działach, a komunikacja leży jeśli ktoś nie jest zadowolony to wiadomo ze się nie zaangażuje bardziej. Jeśli szanujesz swój czas to szukaj innego miejsca. Mimo wszystko lubię te produkty, ale nie jak wyglada firma od wewnątrz. Firmy same podnoszą płace a mamy juz pol romu za sobą i cisza, każdy wie jak jest obecnie finansowo, dodatkowo o podwyżce można pomarzyć, podobno nikt nie widział.

Tosia

Nie polecam, niskie zarobki i ogólnie bałagan w działach i coraz gorsza komunikacja pomiędzy działami.

Bogdan
@Tosia

Jak bardzo niskie? Najniższa krajowa czy jednak można zarobić więcej? Podasz widełki żebym wiedział na co się pisze jakbym chciał wysłać CV?

Www
@Bogdan

Zależy od stanowiska, ale ogólnie są stawki ustalone, niestety szef jest złotówa.

Ada

Tak jest.

Joanna
@Tosia

Firma nie zapewnia żadnych szkoleń właśnie z komunikacji, aby firma lepiej działała? Jest to zauważalny problem dla szefa?

Sabina
@Joanna

Dla szefa nie jest winny system tylko człowiek.

Iza
@Sabina

No a komunikacja to nie ludzie Twoim zdaniem?

1967

Chciałam wiedzieć czy potrzebujecie pracowników. Mam |stopień niepełnosprawności.

3 wpisy poniżej napisała jedna osoba, żenujący jest ten wasz PR. Tworzona sztucznie że niby wszystko jest takie super a wcale tak nie jest.

@Marcin

Niekoniecznie. Bo ludzie są akurat naprawdę spoko (poza małymi wyjątkami typowych karierowiczów). Młoda ekipa pasjonatów, którym się chce. Ja też za nimi tęsknię, uważam, że było to jedna z lepszych ekip z którymi przyszło mi pracować. Wynagrodzenie - jak na warunki ostrowsko-kaliskie bardzo spoko moim zdaniem. Oczywiście na różnych stanowiskach różnie to wygląda, ale w moim przypadku brak powodów do narzekań.

Kkk

Spoko płacą znaczy

Miki
@Ktosik

Jakie to są warunki płacowe Kalisko Ostrowskie że tu się taniej żyje czy tak płacą wszędzie to i tu tak ma być

@Miki

Warunki płacowe w regionie są raczej słabe. Raz, że mało, dwa, że na umowie minimum, a reszta pod stołem. Tutaj z mojej perspektywy było dużo więcej niż w konkurencyjnych firmach + wszystko na umowie. Mówię o sobie bo nie wiem jak jest w innych działach, wiem też że co sobie wynegocjojesz, to masz.

Uuu
@Ktosik

Nie ma żadnych negocjacji, na rozmowie o pracę masz powiedziane tyle i tyle. Jak nie pasuje to kto inny przyjdzie pracować za te minimalną pensję.

@Uuu

Nie każdy w 3mk pracuje za minimalną, bez przesady. Mówię ze swojej perspektywy, u mnie negocjacje były.

Kirens

Prace zaczynam od 2 maja ale czytając te wszystkie komentarze nowe i stare podsumuje Firma się ciągle rozwija więc ma prawo panować bałagan. Najważniejsze to nie przyjść tylko do pracy ale dążyć do tego by było lepiej, pracować każdy może no ale takie przyjść odpekac swoje 8 godzin i do domu to praca na siłę. Osoby które wystawili negatywną opinię musiały chyba jakaś traumę w firmie przejść Warunki ustalane zemną były na rozmowie kwalifikacyjnej na której przedstawiciele 3mk przystali oraz ja tym samym również. Wszystkie informacje są podane. Każda dokumentacja jest jasna.

@Kirens

A skąd możesz cokolwiek wiedzieć, skoro nie przepracowałeś/aś ani jednego dnia jeszcze?

Pppol
@891

Kirens wie chociaż jeszcze nie zaczął pracy dobre rozumiem po jakimś czasie można coś powiedzieć a on wie jasnowidz czy co

Banan

Dobry kontakt ze wszystkimi, wzajemny szacunek, spoko wynagrodzenie, ja się z tej firmy nigdzie nie wybieram !

Czikita

Cześć, chciałam tylko napisać że lubię swoją pracę w której się nie nudzę !

(poprzedni komentarz był dość długi ale widzę przepuściło tylko "Tęsknię" chyba za dużo wykrzykników hehe) Więc napiszę jeszcze raz : Tęsknię. Z dumą i łezką w oku patrzę na produkty 3mk w sklepach. Z podziwem patrzę na nowe produkty, na które tak czekałam. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Robicie kawał dobrej roboty. Tęsknię za codziennym pracowniczym życiem no i za naszymi mega integracjami. Super ludzie, od których bardzo dużo się nauczyłam. Gdyby nie wyprowadzka do innego miasta to bym się z firmy nie ruszyła. 3mkajcie się ;-)

Tęsknię!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o 3mk Protection sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 3mk Protection sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3mk Protection sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3mk Protection sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3mk Protection sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3mk Protection sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3mk Protection sp. z o.o.