Opinie o New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K w Warszawa

Firma pracująca w totalnym chaosie. Brak znalezienia zamkniętego pomieszczenia do pracy, bo już ktoś tam jest. ... Na jedej sali spedytorzy, obsługa klienta, handlowcy. Kilkadziesiąt osob przeszkadzających sobie chałasm pracy. Za cienką ścianką spedycja międzynarodowa (żywiołowa i bardzo głośna.) Poza tym brak ISO i co za tym idzie brak jakichkolwiek reguł. A nawet jeśli nie ISO, to inne powinny być..... I nie ma pracy zdalnej, bo wtedy się nic nie robi, taki ma ogląd dyrekcja. Tylko pojedyncze osoby, które pracują kilkaset kilometrów od warszawy, mogą zdalnie. A ludzi mili i wyluzowani, ale czy do pracy?

Pracownik Nwic
@Michał

Hey. Od tego okresu dużo się zmieniło. Biuro przeszło remont, są salki konferencyjne, jest większa powierzchnia biura. Inaczej podzielone biuro, nikt sobie nie przeszkadza. Mamy wprowadzone ISO i dużo innych udogodnień.

Cześć Pracuje w NWIC jakiś czas. Polecam tą firmę, jeśli chce się uzyskać dobre wyniki to jest miejsce dla ciebie. Duża pomoc od Team Liderów oraz Kierownictwa firmy, w każdym problemie pomagają różne stanowiska pracy oraz gałęzie transportu od lotniczego, morskiego, drogówki w Eu oraz Stanach a teraz również intermodal polecam

Czy aplikował ktoś już w tym roku na spedycję? Na międzynarodówkę właśnie poszukują do kilku miast, finanse jakkolwiek w zależności od nich się różnią? Ktoś ma wiedzę o zarobkach? :)

Pracownik Nwic Nowy wpis
@Michał

Rekrut Nowy wpis

Firma odzywała się do mnie 3 razy, czy nie chcę z nimi współpracować mówiąc jakie mam super doświadczenie i że właśnie kogoś takiego szukają, po podaniu moich oczekiwań finansowych narracja się zmieniła i moje doświadczenie zaczęło być podważane i zaproponowano mi warunki poniżej mojej obecnej pensji. Nie wiem jak wygląda tam praca, ale rekrutacja - tragedia.

@Rekrut

Witaj, czy chodzi może o prace przy spedycji? Właśnie obserwuje ogłoszenia od jakiegoś czasu, zastanawiałem się nad podjęciem się próby ale dopiero od kolejnego sezonu. Czy jesteś w stanie przy tym zdradzić szczegóły odnośnie stawki? Jaka jest mało możliwa na początku?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K jako Księgowa. Ktoś z Was będzie aplikował?

Kandydatka

Jak kształtują się zarobki specjalisty ds. reklamacji? Oczekiwana jest praca od 14 i na warunkach USA, więc jak mniemam chodzi o pracę w dni, które w Polsce są wolne, bo przecież w Stanach nie ma federalnie żadnych dni wolnych od pracy. Dajcie znać.

Maja

Widzę, że spedytorzy mają możliwość aktualnie wykonywać swoją pracę zdalnie. Spoko opcja. ;) Pracuje tak ktoś aktualnie i dałby znać jak to wygląda jeśli chodzi o organizację i warunki?

Abc
@Maja

Nikt nie pracuje zdalnie. To jest źle postrzegane

Maja
@Abc

Tak? A można dopytać dlaczego? w firmie stawia się głównie na pracę zespołową? komunikatorów chyba jakiś ewentualnie używają, prawda?

Czyli b1 angielski wystarczy?

pratujetam
@Marek

Nie :)

@Marek

Panie Marku, jesteśmy firmą wywodzącą się z USA. Obsługujemy często klientów anglojęzycznych wiec znajomość języka angielskiego na poziomie b1 w niektórych działach może być niewystarczająca

Mateusz
@pratujetam

Jakie są plusy i minusy pracy w New Wave? Warto tu aplikować?

Bronisław

Mój poziom znajomości języka angielskiego to B1. Przeczytałem, że taka znajomość tego języka na niektórych działach może być niewystarczająca. A na jakich działach wystarcza ona w zupełności? Czy po prostu trzeba mieć bardzo dobry angielski i tyle

Mateusz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy? Jakich pytań można się spodziewać?

Magdalena

Hej, jestem zainteresowana aplikowaniem do tej firmy jako spedytor. Muszę bywać w biurze, czy firma daje też możliwość pracować zdalnie?

@Magdalena

Stanowiska operacyjne w naszej firmie pracują z biura. To pozwala na dużo lepsza reakcję na potrzeby klienta i współpracę z całym działem operacyjnym i back office Doświadczeni spedytorzy - także stażem w naszej firmie - mają możliwość pracy zdalnej

Czy rozmowa rekrutacyjna w New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K odbywa się również w języku angielskim?

HR Manager

Jeśli wymogiem na stanowisku jest biegła znajomość języka angielskiego rozmowa może być prowadzona w języku angielskim

Czy w New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K pracuje się na open space?

HR

W naszej firmie pracujemy na Open Space podzielonego na działy. Ułatwia to bardzo współpracę poszczególnych działów, wzajemną komunikację, wsparcie i łatwość wdrażania nowych pracowników

@Cezary, obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska spedytor-rynek europejski, dyrektor operacyjny, młodszy spedytor-rynek amerykański, spedytor morski, specjalista do spraw reklamacji transportowych z językiem angielskim. Zapewniają wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie, pracę w zgranym i przyjaznym zespole, możliwość dalszego rozwoju i awansu, wsparcie działu handlowego, szkolenia, pakiet socjalny. Pytasz o wymagania. Należy mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dobrą znajomość języka angielskiego. Poza tym wymagana jest bardzo dobra obsługa komputera i należy mieć takie cechy jak komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu. Jeśli spełniasz oczekiwania pracodawcy spróbuj umówić się na rozmowę rekrutacyjną i napisz jak przebiegła. Pomożesz w ten sposób innym osobom odwiedzającym to forum w znalezieniu pracy.

M4c1n
@Anna

Czy osoba ze znajomością języka angielskiego na poziomie B1 ( pracująca nad jego poprawą, aby zdobyć kolejne certyfikaty) ma szansę na zatrudnienie w takiej firmie? Czy lepiej sobie odpuścić? Czy na stanowisko młodszego spedytora również wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku?

helo
@M4c1n

wszystko zależy jaki dział. jesli jest to dział spedycji na rynek USA - B1 nie wystarczy, jesli miedzynarodowa spedycja - B1 + doświdczenie jest ok

Aleksandra
@helo

Właśnie ja także miałam dopytywać o dokładnie te same kwestie, więc miałam ogromne szczęście, że natknęłam się na Twój wpis. Napomknąłeś coś odnośnie doświadczenia. To jakie, oczywiście mniej więcej, trzeba mieć doświadczenia, by spokojnie dostać pracę w New Wave International Cargo?

Olgierd

Firma ma dobre opinie w internecie i zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników nie korzysta z tego forum?

Karol
@Olgierd

Masz rację. W tym roku niewiele osób wypowiedziało się o New Wave International Cargo. Opinie o firmie znasz tylko z internetu, czy jesteś pracownikiem i mógłbyś dodać coś istotnego na temat warunków zatrudnienia? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

spedit
@Olgierd

Zwykle na tego typu portalach wypowiadają się pracownicy którzy są niezadowoleni. wiec brak opinii pracowników świadczy o tym ze firma jest ok. Ja jestem pracownikiem spedycji w dziale europejskim i mogę potwierdzić, że w firmie pracują bardzo fajni w większosci młodzi ludzie, przyjazne szefostwo, bardzo dobra atmosfera. Super zarobki i premie bez nadgodzin oczywiście jeśli komuś się chce pracować ;-). Dla spedytorów dodatkowa premia od pozyskanych klientów. Polecam w 100%.

Wiktoria
@spedit

Czyli jesteś zadowolony z pracy w New Wave? To super, a jeśli możesz to powiedz, jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie. Jaka jest szansa na awans?

usa team
@Wiktoria

Powiem tak. Firma jest naprawdę super. Młodzi zgrani ludzie, fajna atmosfera, wyrozumiale szefostwo. wszyscy managaerowie w firme i team leaderzy awansowali ze nizszych struktur wiec to chyba odpowiedz jak wyglada awans. Jak ktos dobrze pracuje dostaje wieksza kasę a z czasem awans stanowiskowy

ola
@Olgierd

tak jak ktos napisał poniżej... nie ma niezadowlonych osob ktore zwykle tu piszą stad brak opinii. Ja tdodam cegiełkę od siebie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do firmy, szefostwa. Wszystko ok. Fajne firma z możliwościami awansu, na pewno nie korpo. Można sie dogadać w wielu kwestiach. Firma sie caly czas rozwija. Wciaz przychodza nowi, kolejni ludzie. Sa fajne benefity, kawa z ekspresu, herbata, owoce dla pracowników - super sprawa!!!

spedit
@Wiktoria

jestem bardzo o. bardzo fajna atmosfera, fajny socjal i benefity, pensja zawsze na czas i do tego spoko premie. a jeśli chodzi o awans, jak sie ma ambicje i do tego zna sie jezyk angielski to w tej firmie mozliwosci sa ogromne.

Cezary

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jakie mają wymagania?

HR Manager
@Cezary

Cezary, wszystko zależy na jakie stanowiska. Ponieważ jesteśmy firmą wywodzącą się z USA większe szanse rozwoju w naszej firmie mają osoby znające język angielski. Aktualnie prowadzimy co najmniej 5 rekrutacji po kila osób na stanowiska: spedytorów, handlowców, IT, pracowników Data Entry. Zapraszamy do rekrutacji

hr
@Cezary

Panie Czarku, serdecznie zapraszamy do rekrutacji zwłaszcza osoby z doświadczeniem. Nasz firma cały czas się rozrasta. Poszukujemy pracowników działu spedycji drogowej i morskiej, billingu, reklamacji transportowych, wykwalfikowanych pracowników działu sprzedazy z doswiadczeniem w TSL oraz agencjii celnych

Misia

@hr manager a angielski na b2 wystarczy?

hr
@Misia

wszystko jest uzależnione od tego, na jakie stanowisko jest rekrutacja. Sa działy w których poziom B2 jest wystarczający. w działach stricte amerykanskich poziom angielskiego to minimum C1. Praca polega bowiem na codziennej rozmowie i kontakcie z osobami anglojęzycznymi

Wiktor

Tak rzadko piszecie na forum, czy jest jakiś powód?

Maks
@Wiktor

W New Wave zespół jest bardzo otwarty i pomocny, nie ma czegoś takiego jak łap słuchawkę i dzwoń. Współpracownicy jak i kierownictwo jest chętne do pomocy, atmosfera jest spoko, młody zespół. W dywizji amerykańskiej pracuje się od 14 do 23 po 23 jest zespół afterhours który przejmuje tematy. Mają swoje własne auta i dużo terminali. Do każdej nowej osoby zaczynającej pracę jest przypisany trener/opiekun. Polecam.

Aloe

Cześć! 1) Jak wygląda sprawa zarobków? Podstawa - ile netto? Jakaś prowizja (procent) od wyniku - jeśli tak to ile mniej więcej? Jak to wygląda - może ktoś opisać? 2) Jak wygląda współpraca z kierownikami, szefem trudna czy w porządku? Jak współpraca z innymi pracownikami - dobra atmosfera czy raczej trudna współpraca? Duża rotacja? 3) W ogłoszeniu które jest na stronie firmy widnieje informacja że praca w godzinach 14:00-23:00 - czy jest to przestrzegana norma czy wymagają/wymuszają więcej niż te 9 godzin? 4) Umowa o pracę czy zlecenie? 5) Czy rzeczywiście mają swoje auta w USA i je prowadzą (można na stronie NWIC znaleźć informację że mają 450 aut w USA), czy raczej są pośrednikiem typu kup ładunek - sprzedaj dalej i nara? Jak to w tej firmie wygląda? 6) Mają konkretne wprowadzenie do tej pracy (można się czegoś pożytecznego nauczyć), czy raczej łap słuchawkę i kombinuj?? Z góry dzięki za odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K - Warszawa

• Jak się pracuje w New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K?

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K
  • Al. Niepodległości 18