Opinie o Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o.?

Anonim anonimowy Nowy wpis

Atmosfera jest w porządku, jedynie pensja mogłaby być sensowniejsza.

Antonio mozhna weley informacji o roboce na danej firmie i o ukraincach jak im tam idze?

GEO-MATIC Nowy wpis
@8898

Trzeba rację przyznać dużo Ukrainy na czarno zatrudnia o przepisach BHP nawet pewnie nie słyszeli bo szachy Windowe były odkryte przez cały czas gdy tam pracowaliśmy na ostatnim piętrze rusztowania połączone ze zgnilymi deskami walczące się śmieci pod nogami i raz by mój pracownik przyplacil by życiem lecąc z drugiego piętra na minus jeden, niech inwestor lepiej uważa bo coś czuję że zamkną Panu budowę przez tego nieodpowiedzialne człowieka.

Nas też chcieli oszukać. Szukają byle pretekstu żeby nie zapłacić pieniędzy. ODRADZAM!!!

GEO-MATIC Nowy wpis
@Marek

Witam widzę że mamy wspólny problem i będziemy mogli sobie pomóc na wzajem. Czekam na odpowiedź pozdrawiam

GEO-MATIC

Witam szukam podwykonawców którzy współpracowali z Prezesem i zostali (usunięte przez administratora) i nie dostali pieniędzy bądź dostali mniej niż połowę. Mam dobrego Adwokata i będziemy mogli razem zdziałać więcej a nawet zaszkodzić bądź przeszkodzić w działaniach tej spółki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zofia

@8898 Z forum kasowane są wyłącznie opinie łamiące postanowienia regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin). Celem forum jest wymiana opinii o pracodawcach, również tych negatywnych, dlatego każdy merytoryczny komentarz jest dla nas bardzo cenny. Wcześniej na forum wypowiadali się głównie klienci. Takie opinie również są wartościowe, ale opinie pracowników byłyby przydatne wielu użytkownikom forum. Czy ktoś z przeglądających wątek wypowie się na temat pracy w Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o.?

GEO-MATIC
@Zofia

Witam wszystkich jestem podwykonawcą który współpracował z tą firmą na przebiegu nie całych trzech miesięcy wstecz na budowie przy ulicy al.krakowskiej 137 gdzie powstaje hotel trzy gwiazdkowy i taki pech że głównym wykonawcą jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który nie wypłaca podwykonawcą pieniędzy za zrobiona robotę tłumacząc się że inwestor nie przekazał pieniędzy i nie może nam wypłacić wynagrodzenia Prawda jest tak że prezes oczywiście już dostał wcześniej pieniądze za zrobienie naszych prac od inwestora i wywiuz je do Poznania gdzie bawi się wielkiego developera i biznesmena tylko szkoda że kosztem podwykonawców z Warszawy, myśli że jest taki cwany i ujdzie mu to na sucho sprawa trafiła do PIPU został również wystawiony ostateczny nakaz zapłaty bo przypomnę że jest już ponad miesiąc faktura po terminie do którego też się nie zastosował i dalej wygląda to tak na posiedzeniu nie jawnym zapadnie wyrok skazujący zwrot pieniędzy plus odsetki i koszta oczywiście,potem sprawe przejmuje komornika i dobiera mu się do tyłka . Tak więc teraz słuchał panie prezes i tak odzyskam to co moje z nawiązką a ty stracisz dobre imię. Ps Tak jak wspomnialem juz wczesniej dopisze waszą spółkę do BIG oraz KRD.

GEO MATIC

Ulka

Podpowiedzcie mi czy firma rekrutuje i jak przebiega sama rekrutacja czy trudno ją przejść?

Staszek

Taki spokój na forum to z pewnością wynik dobrej pracy i braku w firmie maruderów!!

Robert Prawdziwy

Pracuję w tej firmie od 2 lat, i nie mogę narzekać na świetną atmosferę w pracy.

Zofia

@Robert, jeśli posiadasz najnowsze wieści związane z nowymi rekrutacjami w firmie Twoja Brygada - JL Engineering to zachęcam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym wątku. Kwestie nowych rekrutacji na pewno będą tu bardzo pomocne dla osób, które to są zainteresowane zatrudnieniem w tej firmie.

Robert

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur?

kk
@Robert

Czyżbyś był pracownikiem tej firmy? Poczekaj trochę to i ty się przejedziesz na tej niby firmie

Zofia

Pracowałeś w firmie Twoja Brygada - JL Engineering, a może byłeś pracownikiem tej firmy w przeszłości? Podziel się z nami swoją opinią w temacie tego pracodawcy! Wątek benefitów i warunków pracy będzie tu bardzo interesujący, kwestia związana z godzinami pracy także nas zainteresuję. Proszę Was o rzetelne oraz kulturalne opinie!

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacj?

Robert

Mam bardzo dobre zdanie na temat Jl Engineering. Firma cechuje sie wielkim doswiadczeniem, chociaz dziala od niedawna. Firma pomogla wybudowac mi dom jednorodzinny. Polecam

UWAGA:Opinija Antonio byla usunienta - byla bardzo negatywna, niewem chy pzes administratora?

Gal Anonim

Współpracujemy z firmą JL engineering od jej samego początku. Bardzo rzetelna i płaci na czas.

Samui

Pracuję już ponad rok w frimie JL Engineering. Nie miałem dotąd żadnych przykrości, miła i przyjemna atmosfera pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Wolska 84 lok. 86
    01-141 Warszawa

Twoja Brygada - JL Engineering Sp. z o.o.