Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Interesant

Witam czy da się u was pracować, bo jak na razie z waszych wypowiedzi wychodzi że to dom publiczny jest. Napiszcie w skrócie co kto robi, jaka atmosfera.

pracowity pracownik
@Interesant

Witam , atmosfera w firmie jest super :), zarobki wysokie ,nawet BARDZO wysokie na wszystkich stanowiskach, szaczunek wzajemny czysto miło i przyjemnie. Pakiet socjalny doskonały. Kierownictwo słucha pracowników i ich szanuje. Liderzy bardzo pomocni i pracowici. Zapraszamy przyjdź sam się przekonasz

Barbara
@pracowity pracownik

uuu to jak tu jest tak kolorowo, to może się pochwalisz ile można mniej więcej tutaj wyciągnąć? :p skoro bardzo wysokie stawki czekają pracowników :) ile dla początkujacego pracownika?

Interesant

Witam powiedźcie czy da się uwas pracować po jak czytam to tylko piszecie kto komu Kolbe liże .

Załoga OWW

Witam jakie jest realne wynagrodzenie operatora wózka widłowego na umowie o pracę. Z góry dziękuję za informacje.

Klik

Są przyjęcia? Szukam pracy ale znajomy mówił że raczej nie ma teraz odpowiedniego momentu na hags bo mniej roboty... prawda to?

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Inflacja

Czy słyszał ktoś o jakichś dodatkach, podwyżka czy czymkolwiek? Ceny w stosunku do wypłat robią się zastraszające, zakład mógłby zwrócić na to uwagę, gdy przylecieli poklepać nas po ramionach za super wyniki to się cieszyli, mogliby teraz też się w jakiś sposób odwdzięczyć.

PRACOWNIK
@Inflacja

Oczywiscie że się odwidzięczą, jestem pewiem ze jak zawsze kirownictwo dostanie premie za wyniki.

On

Baswiński dalej podpi erdala jeb ana parówa

Tytus

I jak tam "kierownik" na lakierni proszkowej? Dlaczego nie jest team lederem ??? Podobno jest tam najlepszy ???? Karola wykończył myślałem że ma pewne stanowisko avtu miesiące mijają a on dalej pracuje fizycznie ???

@Tytus

Czemu Cię to tak interesuje? Musicie się tu "wykańczać" żeby jakies stanowisko dostać? A może jednak trzeba sobie jeszcze zapracować na awans?

konkubent
@Tytus

jakie trzeba miec smutne życie zeby zostać wyrzucony i pisać jak tam sytuacja w firmie haha dużo lepiej Karol, dużo lepiej. Król dalej u Ciebie na kolanach?

Puck

I jak tam lakiernia proszkowa działa po zmianach ??? Lepiej ???

a jakie zmiany zaszły?

Wierze

Wierzę że Bawinska zostanie tym liderem 8 weźmie się za was. Jesteście lenie, pyskaczeb i najgorszy dział zqkladu Pokazał by wam jak wygląda praca.

Pick
@Wierze

Życzę aby została . Zobaczymy hak sobie poradzi :)

aa

jak oceniacie prace na stanowisku operatora gientarki

Nieznany

Chciałem s spytać jakie są warunki na dziale spawania? Czy przyłbicę i ubrania trzeba mieć swoje? I chodzi mi o ogólne warunki pracy na spawaniu...

@Nieznany

W mojej ocenie warunki są całkiem niezłe w zimę hala jest ogrzewana w lato chłodzona wentylatorami. Pod HAGS-em dostajesz na stan przyłbice z speedglas i szafkę na hali do przechowywania przyłbicy. Ubrania dostajesz firmowe z HAGS-a z tego, co mi wiadomo dwa komplety (ubrania są prane cyklicznie przez firmę zewnętrzną). Rzeczy typu rękawice masz dostępne w automacie i jak zużyjesz dostajesz nowe. Ogólnie pracujesz w boksie spawalniczym gdzie dostajesz zlecania lub sam je pobierasz z buforu. Większość stanowisk ma nowe spawarki i na każdym stanowisku masz szafę narzędziową z podręcznymi narzędziami. Często na spawalni zdążają się nadgodziny, dzięki którym można sobie dorobić. Większość spawaczy pracuje już kilka lat, co może świadczyć dobrze o warunkach pracy.

Emilia

Fajnie to wszystko wygląda, a dużo tych nadgodzin miesięcznie można robić?

Widzę że ciekawe się tam robi. Jestem ciekawy tylko kiedy ten (usunięte przez administratora) zamkną.

Poszkodowany

Dziekujemy leserom z lakierni proszkowej za całkowity zakaz używania telefonów.

Leser z proszkowej
@Poszkodowany

Akurat lakiernia proszkowa od początku pracuje na jedną zmianę i się spokojnie wyrabia, nie to co inne działy na 2 albo 3 zmiany i ciągle tyły. Pilnujcie swojej doopy. Milego weekendu.

Student
@Poszkodowany

Kto ma szkołę, ten ma lżej ;) Trzeba było się uczyć ???? Płacą Ci za wykonaną pracę, a nie siedzenie na telefonie. ✌️

Jesteś niepełnosprawny?
@Leser z proszkowej

A co ma wyrabianie się do tego że się opyrdalacie? Gościa wa zwolnili jeszcze z jedno by się przydało i na taką ilość pracy wystarczy. Jest was tam za dużo. Kółka tematyczne na telefonach jak w gimnazjum. Gdzie indziej ktoś coś odpisał a wy jak w kafejce internetowej nie bądź żałosny.

Pomocny mistrz
@Jesteś niepełnosprawny?

Dlatego u mnie jest jednoosobowa firma co kierownicy polecają bhahahah wszystko się zrobi jak się porobi ;)

Www
@Jesteś niepełnosprawny?

Niepełnosprawny to cię zrobił!!!

Edward
@Student

To co? Ludzie siedzą w robocie na telefonach? Nie jest to zabronione? Bo w większości firm telefony trzeba zostawiać w szafkach. Tu nikt się o to nie piekli?

Barbara
@Leser z proszkowej

Od której do której ta zmiana na lakierni?

łuki
@Edward

Niepozwalają ale i tak każdy wyciąga.

Adrian
@łuki

No i co, nikt nie zwraca uwagi? Jakieś kary, cokolwiek?

Ktoś

Paweł K kazuje im to robić nie pomoże

Nieobecny

Bronek oddaj mleko i weź się za robotę. xD

Obserwator

Do pracowników lakiernie proszkowej nie znudziło Wam się jeszcze ,że Król Kleczy tylko pod biurkiem lidera, albo siedzi na telefonie?

Zuzanna
@Obserwator

Ale po co Ty wypisujesz takie rzeczy? :/ Lubisz tak innych obrażać?

?
@Zuzanna

Bo może ma dość pracowania za tego lenia? Liczy że ktoś z nim coś w końcu zrobi?

Pędl parówa

Zrobilem

Miska
@Pędl parówa

Jak jestes taki cwany i wygadany to podbij a nie necie kozaczysz taki ustawiony?ciekawe komu w kadrach (usunięte przez administratora) liżesz?hmmm?liczyłeś na awans?ta drogą daleko nie zajdziesz,no chyba ze taki lubia zmień nick bo zbyt dużo sugeruje innym o tobie

Hah
@Obserwator

Nawalone do gniazdka, a teraz siedźcie w tym smrodzie.

Lakiernia porszkowa

Mam propozycję do lidera lakiernii proszkowej przekaż swojemu przyjacielowi Jakubowi aby się zabrał do pracy lub przebieraj się sam i (usunięte przez administratora) za kumpla Więc myślę. abyś się przebieraj i (usunięte przez administratora) bo Jakub lubi. się (usunięte przez administratora)

Aga daj już sobie spokój bo robisz się nudna.

Zuzanna
@..

O co chodziło?

Jakie są warunki zatrudnienia w HAGS Polska?

Edyta

Pewnie o kwalifikacje pyta, co trzeba umieć na produkcję. Tak obstawiam :)

Zimno

Oszczędności oszczędnościami. Ale na hali jest po prostu zimno. Siedzicie sobie w ciepłych biurach i wymyślacie pomysły nie patrząc jaki ma to wpływ na ludzi. To jest już przesada. Przyjdźcie i popracujcie na takiej hali dłuższy czas. To już się powinno gdzieś zgłosić.

Adrian
@Zimno

Ile macie stopni zimą? Mierzył ktoś?

@Adrian

A 15-17. To ciepło? Chyba że pytasz w biurze No to nie wiem tam chyba mają fajnie.

Leszek
@..

A możecie pracować w swoim ubraniu czy macie z góry narzucony strój przez pracodawcę w jakim macie pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec