Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Cześć jak wygląda praca w kontroli jakości i jakie zarobki. Dzięki

Człowiek
@Nowy

Ja też jestem zainteresowana. I jestem ciekawa jak w dziale kontroli jakości wygląda onboarding nowego pracownika? Czy ktoś wie, czy wgl proces wdrożenia jest płatny normalną pensję, czy może wcale nie płaca za szkolenia i wdrożenie?

Super polityka

Ludzie się sami zwalniają, Ti jeszcze zaczął zwalniać zakład. Świetlana przyszłość ????

Brak odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej mimo zapewnien Pani z Hr, że zawsze dają odpowiedź czy to pozytywną czy negatywną.

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku spawacza ? Jakie są zarobki i czy hala jest obładowana kamerami jak w innych zakładach ?

@Zainteresowany

Warunki spoko, praca lekka dobrze zorganizowana... ale musisz dobrze wybrać podwykonawce... (usunięte przez administratora)

Warto się przyjąć na stanowisko spawacza ? Ile zarobię na czysto bez nadgodzin na początku ?

asdf

Nikt nie odniósł się do tych kamer, ktoś kto pracował napisze? Też czekam na odp odnośnie zarobków. Ogólnie odnośnie tego wyboru podwykonawcy to zawsze ma się co do tego pełną dowolność? I jakie wyposażenie?

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Glebowy

Hejka. 1:Podpowiecie jak obecnie wygląda praca na dystrybucji? Są pracownicy pamiętający Lukę? ???? 2: Czy z pracy na wózku w Hagsie na tą chwilę da się wyżyć? Ewentualnie coś ze ślusarką/montażem?

były

Dzień dobry, kto jest obecnie team leader na stolarni?

Podwyżki

Jak tam wasza podwyżka? Montaż zadowolony? Magazyn? Lakiernie? Mechaniczny? A nie, przepraszam, równi i równiejsi. Stolarnia dostała, za świetna pracę, zero błędów produkcyjnych, pracowników zadowolonych i pomocnych, zawsze chętnych do nadgodzin. Super zakład pozdrawiam. Za niedługo panie z biedronki będą zarabiały więcej niż lakiernicy czy spawacze. To jest komedia powoli.

Niezadowolony
@Podwyżki

Finanse tutaj to już jest naprawdę żałosna sprawa. Może warto pomyśleć o strajku zakładowym. Coś zrobić, bo góra spija sobie z dziubkow myśli że wszystko jest ok biorąc swoje wypłaty, a zwykli pracownicy mają trudności związać koniec z końcem. To jest śmieszne.

Hehe???? były pracownik

Hehe???? słyszałem o podwyżkach wyłącznie dla stolarni to jest chore dział który robi najwięcej strat dla zakładu zarabia najwięcej. Potrafią tylko włączyć maszynę która pracuje za nich i chowaj się po kątach z telefonami w ręku ????. Ps. Zygmunt! Zacznij ich bardziej kontrolować to się przekonasz. Poza tym liderzy innych działów patrzą tylko w swoje cztery litery żeby dla nich było dobrze a nie potrafią walczyć by było dobrze dla ich pracowników. Jak widzicie, i tak było od początku. Ci na górze mają swoich pupilków ???? (usunięte przez administratora)

Hehe???? były pracownik

Zapomniałem dodać. Montaż robi największą robotę a zarabia naj mniej

Szybki wózkowy

HAGS szybciej traci pracowników niż zatrudnia. Co się dziwić skoro zaczęło się produktownie (usunięte przez administratora)a nie placów zabaw za czasów Szwecji przy kryteriach wyssanych z palca przez najmądrzejszego pana ZIBIEGO i spółki. Nasz magazyn tez sięga dna a roboty jak na lekarstwo ( ciekawe kiedy 3 zmiana …) Dobrze że chociaż premia frekwencyjna ratuje nam budżet domowy bo nie wiem co by było

Julia

Kochani, szukam opinii o możliwych zarobkach na stanowisku pracownik kompletacji :) W necie obiecują jedną zmianę i w sumie wymagań nie ma za dużych, stąd obawiam się czy płaca nie byłaby w okolicach minimalnej? I jak wygląda ten system premiowy na stanowisku? Dużo kobiet w ogóle pracuje u was?

Magmasters

Dzień dobry, na jakie zarobki brutto można liczyć na start jako spawacz?

Przestrzegam przed D.Bawinski ten (usunięte przez administratora)b(usunięte przez administratora) sprzedaję pracowników do biura bądźcie czujni i rozważni w jego otoczeniu Marzena też jest nie lepsza ach te klany rodzinne

Rs
@Marta

Pracowałem z nim w innej firmie i nic się nie zmieniło dalej jest gnidą która nic nie umie poza sprzedawanie ludzi

Zuzanna
@Rs

Istnieje jakakolwiek szansa na wyjaśnienie waszej rozbieżności w zdaniach? jeszcze niedawno ktoś pisał że przyjemnie się robi i nawet wskazywali miejsca gdzie cv składać. jak tutaj aplikowałeś i jak rekrutacja wtedy przebiegała?

Na Laser podobno przyjęcia są, 5000zl wyjdę??? Bo jak nie to nie ma co z Łóżka wstawać

Ktoś

Witam Zacznijmy od kilku podstaw.. W Fabryce Hags mamy następujące działy.. 1) Lakiernia proszkowa 2) Lakiernia mokra 3) Mechaniczny 4) Spawalnia 5) Stolarnia 6) Montaż 7) Wózkowi (logistyka chodź trudno to to to to to to tot nazwać) dzieleni na dwie grupy.. A) Obsługa produkcji B) Dystrybucja Każdy dział ma inne stawki zależne od wieku czynników Na każdym dziele są osoby przyjęte pod Hags-em.. osoby przez pośredników i osoby na działalności własnej (mniej więcej) Uwaga Dla Osób które nie umieją znaleźć ogłoszeń z Hag-sa Nie aplikujcie!! Więcej inżynierów nam już nie trzeba w fabryce... Jeżeli chodzi o tak zwaną "Atmosferę" Poza Działem Lakiernia Proszkowa da się przeżyć.. Jak też wszędzię są osoby do rany przyłóż praz (usunięte przez administratora)

Maja

Cześć, jak aplikowaliście do firmy? Chodzi mi o stanowisko na produkcji. Na stronie nic nie widzę, w internecie też zero ogłoszeń. Trzeba pytać bezpośrednio w zakładzie? Ogólnie jak tam pracuje się na tej produkcji, firma jakoś dba o pracowników w trakcie inflacji?

Jest nieźle
@Maja

Pracuje się przyjemnie, nie jets to jakiś (usunięte przez administratora). Co do inflacji No to nie pomogli i nie dali nic.

Gucio
@Maja

Pracuj.pl i olx z tego co mi wiadomo. Dodatkowo pewnie można zostawić CV na bramie.

Na jakie zarobki może liczyć operator wózka widłowego?

Były Mokra

Hahaha Jak to wszystko czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakał, firma z perspektywami tak było mówione ale z tego co widzę to zrobił się tam taki sam ustrój jak w każdej firmie produkcyjnej. W odpowiednim momencie zakończyłem karierę w Hags i na dobre mi to wyszło. P.s Przemku to nie była praca moich marzeń i zarobki też nie były takie, a ty siedzisz teraz i potraktujesz każdemu Pozdrawiam

Emilia
@Były Mokra

Co masz na myśli przez to że zrobił się "ustrój jak w każdej firmie produkcyjnej"? Jakies niefajne zachowania się działy? Czy o co chodzi?

@Emilia

A skąd może wiedzieć jak nawet tu nie pracuje?

Zuzanna

A to pracownicy ze sobą prywatnie nie utrzymują raczej kontaktów ani nic? Ty obecne jesteś to chyba wiesz co i jak? Odpiszesz? I jak u was kwestia nowego roku wygląda, są jakieś większe zmiany do wprowadzenia?

NieSugerujSieOpiniami

HAGS to nie tylko produkcja i nie każdy dział jest taki jak piszą. Dorośli ludzi a przyjść powiedzieć nie potrafią wprost tylko ubliżają. Spawalnia, Dystrybucja, Magazyn, Stolarnia, Mechaniczny CNC itp, Atmosfera OK, nikt Ci na ręce nie patrzy a jeżeli jesteś bystry to zarobki zawsze do dogadania. Montaż, L. Mokra oraz L. Proszkowa no nie polecam bo sami widzicie co za patologię ludzie prezentują.

Bawiński mam pytanie czy ty wiesz co to jest godność ja się zastanawiam jesteś (usunięte przez administratora) jak ty możesz spojrzeć tym pracownikom w oczy ty (usunięte przez administratora) Marzena jak ci nie wstyd mieć takiego gaha .Mam propozycję może (usunięte przez administratora) by się w biurze odnalazła tam ma możliwość nawet dyrektora sprzedać

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec