Opinie o Timex S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Timex S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Timex S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timex S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Timex S.A. w mieście Nowy Konik? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Olcia Nowy wpis

Partner rozważa aplikację na kierownika serwisu blacharsko – lakierniczego. Zastanawiamy się tylko nad tym ile mógłby zarobić, ponieważ nie zostało to bo ofercie podane wprost. co może być powodem tych poszukiwań? Komentarze tu są dość dawne a wolimy być na bieżąco

Miki Nowy wpis

No cóż, pracodawca średni, dorobił się swojego i teraz się bawi w Pana Boga. Jeżeli ktoś jest po jego stronie to jest ok, może nawet na proszone kolacje/drineczki do prezesa się załapie, ale jak przejdziesz na drugą stronę mocy to jesteś traktowany jak ostatnie g**. Bardzo dużo plotkowania, roztrząsania i intryg. Rozliczenia i dobrego imienia trzeba dochodzić przez sąd. Dział handlowy bardzo chwiejny, dla zasady raz do roku rzucają papiery i patrzą ile jeszcze mogą ugrać. Koleżeństwo również w tej firmie kończy się z zakończeniem „kariery”. Polecam wszystkim dla porównania, zeby sie przekonac ze w waszych firmach nie jest jeszcze tak zle.

Xd Nowy wpis

Nie Polecam pracodawca (usunięte przez administratora) na każdym kroku a cały szef uważa się za Boga i ta śmieszna dyrekcja mu przytakują śmiechu warte no i oczywiście mam problem z wypłata wynagrodzenia

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timex S.A. kandydat na stanowisko Lakiernik samochodowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Halina

Witam, widzę na jednej ze stron z ofertami pracy, że firma Timex S.A. poszukuje Mechaników-Elektromechaników. Pracodawca oferuje atrakcyjny system wynagrodzeń - czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat warunków finansowych? Dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy C+E - czy osoby nieposiadające tej kategorii mają szansę na otrzymanie tego stanowiska?

Igor

Dalej szef krzyczy na pracowników?

Czy zdarzają się nadgodziny w Timex S.A.?

Janusz

Oczywiście

apollo

Firma w sumie ok. Największe zastrzeżenia to kadra średniego szczebla (czyt. kierownik lub pseudo dyrektor). Częste wulgaryzmy i krzyk na podwładnych, prowadzących część z nich (zwłaszcza płci żeńskiej) do płaczu a u facetów ściskanie zębów i pięści. Niestety to kierownictwo chyba nie do ruszenia, więc pozostaje ewakuacja. Reasumując firma ok, ale nie polecam współpracy z kierownictwem w dz. obsługi i/lub handlowym. No chyba że chcecie każdego ranka mieć nudności spowodowane stresem i lubicie jak się ktoś nad Wami wyżywa. Częste oszustwa w raportach nt. pracy podwładnych, wyimaginowane błędy itd...Pensje poniżej średniej, z benefitów to podstawowy LuxMed i dofinansowanie lunch'a i komunikacji miejskiej (oczywiście co miesiąc pensja minus koszty uzyskania tych "benefitów). Ogólnie porażka !!! Szkoda zdrowia na pracę z kierownictwem, które od sekretarzyny stało się "wielkim i wszechwiedzącym", chamskim, kłamliwym i wulgarnym kierowniczyną z "pcimia".....

Eurydyka
@apollo

zgadzam sie w 100%. Pisza na stronie www ze ludzie sa najwazniejsi, ale traktuja pracownikow jak zlo konieczne i popychadla- nie szanuja nikogo kto nie jest tak jak oni pozbawiony kregoslupa moralnego.

adi
@Eurydyka

ciekawe czy wreszcie wywalili Ajwi i Majkela....dz. handl...mam nadzieję...

Julita
@adi

Majkela tak, a Ajwi to kto?

NORA
@apollo

A jak miał na ime ten kierownik?

Eurydyka
@NORA

Ktory? W ktorym dziale? Majkel odleciał

Wacław

Idealnie nigdzie nie jest i każdy pracuje po to żeby poprawiać!!

Konrad

Pewni jesteście , że nie wszystko w firmie jest tak jak być powinno? Interesuje mnie praca więc pytam.

Fachura
@Konrad

Pracowałem swojego czasu jako mechanik . Atmosfera generalnie nie była zła . Kasa jak wszędzie ale na czas . Plusem godziny pracy a minusem faktycznie kierownictwo . Z tego co wiem to firma w końcu się uporała z nieodpowiednimi kadrami i temat zakończony . Jak widzę Firma się rozrasta więc chyba źle nie jest . W większości te same twarze i raczej już młodzi Był kłopot z kompetencjami pracowników BOK jak pracowałem ale teraz od dłuższego czasu są ci sami . Mam klientów prywatnie co korzystają jak muszą z usług i słyszałem że drogo . Ja uważam że nigdzie nie jest super dlatego założyłem swoją działalność a negatywy zazwyczaj wypisują Ci którzy się nie sprawdzili albo dostali kopa . Rynek wszystko sam weryfikuje .

były pracownik, panie prezesie

Pseudo dyrektor robi wałki np. na głupim złomie to takie dno najniższego szczebla , na wyższych szczeblach , to wszyscy pracownicy potwierdzą, (usunięte przez administratora) pracowników na wypłacie itp, byłem doradcą to wiem jak mnie i nie tylko mnie (usunięte przez administratora) Za każdego nowego pracownika daje polecającemu i uwaga 2tys 3tys 1,5 zalezy czy polecający pracownika jest z biura czy servisu. Dostaje pule kasy na całosc a dzieli na 3, Dno i wodorosty.

Honorata

@Julita, rozumiem, że jesteś pracownikiem w firmie TIMEX? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Może powiesz jaka atmosfera panuje w firmie? Zachęcam Cię do wyrażenia opinii.

Niunia

Syf i tyle....

Stefan
@Niunia

FAktycznie syf....

Zostaw merytoryczną opinię o Timex S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Timex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Timex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Timex S.A.
  • Bonifraterska 17