Opinie o Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce w Warszawa

bbjknjknjnj Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: odejść ze stanowiska

Aleksandra Nowy wpis

@Pedro, zgadzam się z Twoim zdaniem lecz mimo to uważam, że każda firma może się polepszać jeśli rządzi nią wykwalifikowana i zaangażowana w swoje zadania kadra. Piszesz, że idealnych firm nie ma lecz może napiszesz parę słów o tym, jaką firmą jest Global Services? Będziesz w stanie wymienić parę plusów jakie dostrzegasz w tej firmie? @defgggggg, proszę, o to kontakt do Global Services -->> https://www.cartv.eu/pl/kontakt/

juck

potwierdzam, pracowałem tam kilka dni, kupa (usunięte przez administratora) nie przeszkolili mnie z obsługi systemu i mieli pretensję, czemu nie pracuję... Na koniec szef powiedział, że mogę się spakować i wyjść.... ta firma to jakieś nieporozumienie, banda idiotów, która pomiata ludźmi, wyżyłuje za marne grosze, nie składajcie tam cv, odradzam,!!!!!!!!!!!!!!!!!!

defgggggg Nowy wpis
@juck

Można jakiś kontakt?

Pedro Nowy wpis

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś chce pracować to nie narzeka!!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aleksandra

Jaka atmosfera panuje w Global Services Tv? Ktoś się orientuje? @do Aleksandra:, a czy wypowiesz się na temat możliwości rozwoju w firmie? Może dla pracowników organizowane są/były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Taki kurs to także rodzaj benefitu pozapłacowego. @do Szukająca, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Według Ciebie możliwość awansu w firmie to nie jest pozytywny aspekt pracy? Chyba, że chciałaś nam powiedzieć coś innego?

do Aleksandra
@Aleksandra

szkoleń nie ma, żadnych dodatkowych świadczeń też, o "karierze" zapomnij, już ją zrobiła p. dyrektor i nikt inny nie ma prawa, dziwie sie, ze tam w ogole ktos pracuje

Szukajaca

Witam, proszę o opinie na temat aktualnej sytuacji w firmie. Jak się pracuje i czy rzeczywiście wcześniejsze opinie są zgodne z realem. Jaki jest Zarząd?

do Szukająca
@Szukajaca

Zarząd?:))))))) o kim mówisz? o jednej osobie??:) proszę Cie, normalnie takie rzeczy, jakie tu się dzieją, gdzie indziej nie miałyby miejsca. Ale życie pokazuje, że z asystentki ds. sprzedaży też można zostać dyrektorem w zaledwie 2 lata... śmiech......

Aleksandra

@anonymous, czy mógłbyś/mogłabyś wypowiedzieć się na temat kwestii wynagrodzenia w Global Services Tv?? Czy w firmie dostępne są benefity pozapłacowe? Pamiętaj także o tym, że wypowiadasz się na forum publicznym. Unikaj zatem określeń, które są powszechnie uważane za obraźliwie i staraj się zamieszczać jak najwięcej merytorycznych opinii, które będą pomocne dla użytkowników tego forum a w szczególności dla osób, które chcą aplikować do firmy Global Services Tv.

do Aleksandra:
@Aleksandra

Benefity??? no chyba żartujesz....;) Przecież w tej firmie ( chyba w jedynej jakiej znam sprzedażowej) nie ma systemu premiowego. Mało tego, szanowna pani dyrektor na zapytanie o wprowadzenie takiego systemu zrobiła oczy i zapytała co to jest!!!!!! po co Ci premia, skoro masz podstawę? - odpowiedź tej pani. Porażka...... resztę dopowiedz sobie sama........

Do "szukajaca" - aktualna sytuacja w firmie? Bez zmian a nawet jeszcze gorzej. Do "Lolek" - nie wiem, kiedy pracowales, bo od samego początku nikt z mężczyzn nie pracował tu "dłużej", chyba, że jest to wpis szanownej pani dyrektor....., która łagodzi nastroje. Jestem na bieżąco bo tu pracuje, dajcie sobie spokój z tą pseudo firmą. "Zarządza" nią osoba, ktora nie ma bladego pojecia o managemencie, pomijam jej poziom intelektualny poziomu kartofla... raczej nie bedzie sie mialo autorytetu, jezeli nic sie soba nie reprezentuje

Aleksandra

@Szukajaca, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana w Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce? Znalazłaś już atrakcyjną w Twojej opinii ofertę pracy w tej firmie, na którą zdecydowałaś się aplikować? Zachęcam Cię do zamieszczenia kilku słów na ten temat.

Lolek

Pracowalem w Firmie sporo czasu, przez przypadek teraz wpadłem na ta stronę, nie wiem co za ludzie się tu wypowiadają ale ja takich akcji jak tu zostały opisane nie zaznałem. Druzyna mogła się zmienić ale nie sadze żeby Pan dyrektor stał się nagle podłym człowiekiem.

Bolek
@Lolek

nikt tu nie napisał, ze p.dyrektor był dobry i stał sie podłym człowiekiem. Raczej opisane są warunki pracy. A nowa drużyna? Ludzi piszą, że duza rotacja. Czy to wpis p dyrektora? ?

xxx

pracuję tu od nie dawna ale widzę, że to niezłe (usunięte przez administratora) szczerze- odradzam, na co innego się umawiają, co innego jest w rzeczywistości i sama atmosfera tragiczna żeby nie powiedzieć nie do wytrzymania........

Powypadkowy11

Po rozmowie rekrutacyjnej uważam, że nie ma tu żadnego potencjału. Skoro sama prowadząca spotkanie p. Dyrektor nie zachęca do współpracy to nie wiem jak ich PR działa. Opini za wiele poza gowork nie znalazłem. Nikt znajomy tu nie pracował wiec nie mam porównania. Dzwoniłem kiedyś do jakiegoś pracownika w celu podputania o ofertę jako klient i brzmiało to bardzo sensownie. Raczej fajny handlowo gościu który zaciekawił tematem i gdybym zapewne kupował auta łyknął bym haczyk. Lokalizacja fajna, biuro raczej nowe albo dobrze zadbane. Zamiar sekretarki jest Pan sekretarz, oddźwierny drzwi który proponuje coś do picia, przychodzi i znika, po czym pojawia się ona... (brak słów)

Dvbnkjm
@Powypadkowy11

Dokładnie, brak słów, mega głupia, pusta , nieinteligentna, próżna laska, która gardzi Tobą. Nie jaraj się fajnym biurem, krótko tam pracowałem i wiem co mowie

gjhgbb

Widzę, że nie jestem tu pierwszy...;) podpisuje się pod wcześniejszymi opiniami, rotacja co miesiąc/ dwa mówi sama za siebie, brak koncepcji na rozwój firmy, jesteś traktowany jak śmieć, z którym się nikt nie liczy, nie masz nic do powiedzenia, kasa - tragedia. Brak ludzi do pracy i za dużo roboty, wrogowi nie polecam tego bagna.

Starający się o pracę
@gjhgbb

Chciałbym zapytać o jakie konkretnie stanowiska chodziło? i czy kwota na podpisanej umowie nie zgadzała się z kwotą otrzymana pensji?

zdegustowany

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, czujniki ruchu zamontowane w fotelach, żeby wielka "szefowa" mogła wiedzieć, kiedy wstajesz z fotela i ile czasu Cię nie ma przy biurku. No a jak już spóźnisz się 2 minuty.... to jesteś proszony na rozmowę. Za brak posłuszeństwa można dostać wypowiedzenie. Trzeba tolerować chore humorki rozkapryszonej życiem wielkiej pani dyrektor. O urlopie zapomnij, bo po co Ci. O podwyżkę nie masz co iść, przecież kilka miesięcy temu zgodziłeś się na obecne warunki pracy, to co, nagle Ci się zmieniło??? Chora nerwowa atmosfera w pracy, odradzam każdemu, nie aplikujcie, bo dogodzić wyimaginowanym oczekiwaniom department manager nie jest łatwo...

Zostaw merytoryczną opinię o Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce?

Kandydaci do pracy w Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Services Tv A.S. S.A. Oddział W Polsce
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Karolkowa 30
    01-207 Warszawa