Opinie o Kama Job Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kama Job Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kama Job Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kama Job Sp. z o.o. w Wrocław

mrucuś Nowy wpis

pracowałem tam kilka lat temu ...do tej pory po sądach mnie ciągają o to , że były niepłacone składki na ZUS.......

Nati Nowy wpis

Nie polecam straszna agencja ! Dzwonisz odbiera jakiś typ jakby tam za kare siedział i nic powiedzieć nie potrafi. Niech się bierze za inna robotę stawka inna na umowie i inna kase dostajesz dramat !!!!!

Jaka jest kultura pracy w Kama Job Sp. z o.o.?

Czy pracownicy w Kama Job Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tak, do tego stopnia że jak nie wykonujesz pracy za nich to tracisz pracę. Ja w pierwszym dniu usłyszałam od osoby na tym samym stanowisku ze nie będę tu pracować potem jak ta kobieta odchodzila na emeryturę usyszalam ze jak zostanę będzie mi ciężko. Stare pracownice stale robiły koło mnie zamieszanie jak zglosilam do kierowniczki to wszystkie poszły na skargę. Kierowniczka stwierdziła że to hejt z ich strony a po tygodniu dała mi do podpisania wypowiedzenie które następnie zabrała. Nie wiem po co przyjmują ludzi skoro bez powodu zwolnią nowego pracownika a stary pracownik robi co chce. Nie upomną starego pracownika ale szybko zwolnią nowego. Nie spotkałam się z takim podejściem jak w tej firmie.

Jak się przyjmujesz do firmy slyszysz IMPEL a jak podpisujesz umowę to KAMA JOB albo APT TIME. Już na wstępie jest zamieszanie, dziwię się tylko że tak znana firma IMPEL. psuje sobie opinie , bo z tego co slyszalam kiedyś mieli dobrą a teraz zeszli na (usunięte przez administratora)

pracownik ???

Podobno pracuje w tej frmie a nic o tym nie wiem pewnie mam amnezję info pochodzie z ZUS

Byly Pracownik

Nie

Natalia
@Byly Pracownik

A z kim dogadać się nie mogłeś? :/ To powód odejścia?

Byly Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Z Panią która pracowała dłużej i chciała mi ustalać zasady pracy na inne niż uzgodniłam przed przyjściem do pracy z koordynatorem. To jej się nie udało.Pewnego dnia przyszłam do pracy z wypowiedzeniem.Tego samego dnia poprosiła mnie już grzecznie czy mogę przyjść w weekend bo tata jej zmarł.Ja na to to nieszczęścia chodzą parami bo ja od jutra nie pracuję.Mialam wszystkiego dość.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kama Job Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
anka311

Pracujé już rok na umowę zlecenie w Kama Job. Umowa przedłużana co pół roku, żadnych problemów z wypłatą, żadnych problemów ze stawką. Wszystko zależy od koordynatora nie firmy.

Jolanta
@anka311

Co wobec tego mogłabyś doradzić osobom, które są zainteresowane podjęciem się pracy w Kama job z Wrocławia? Jakie wskazówki posiadasz dla nowo przyjętych osób, aby odnalazły się w życiu firmy? Bo chyba wybór koordynatora nie należy do woli pracowników, prawda?

@anka311

To prawda wyplata na czas ale pracownicy nie powinni rządzić bo tak rządzą że tylko oni mają pracę.

Irena
@anka311

Witam, skoro tak dobra firma,to dlaczego nie na umowę o pracę tylko na zlecenie co pół roku.????

Pracownik były
@Irena

No właśnie???

Legita

Oszuści! Niejaki Mikołaj Zaręba który był pośrednikiem między mna a firma w moim imieniu kontaktowal sie z bankiem wbk w celu zalozenia konta. Po 2-3 dniach kurier z umowa dotarl do domu, sprawdzil dane z dowodu z danymi zawartymi w dowodzie...wszystko bylo ok wiec podpisalam. Po 3 dniach zaglebilam sie w umowe. Okazalo sie ze nr tel podany na umowie na ktory mialo przyjsc haslo do bankowosci internetowej nie nalezy do mnie! Dodatkowo byl zly adres e-mail (zamiast litery i widniala l- malo widoczny blad) ale na ten wlasnie e-mail zostala wyslana rowniez kopia umowy z bankiem! A wraz z nia wszystkie moje dane do logowania itp! W ten sam dzien zjawilam sie w banku. Okazalo sie ze ktos logowal sie na moje konto. Ktos przelal na moje konto 160zl i zrobil za to zakupy na agito.pl. od razu zmidnilam podany tam nr, haslo, e-mail i zablokowalam bankowosc internetowa.niby male bledy ale ktos mogl wziasc na mnie kredyt gdyz mial wszystkie moje dane! Sprawdzajcie dokladnie umowy! Nie dajcie sie nabrac tak jak ja!

@Legita

Piszesz jedno wielkie kłamstwo! Ja w tej firmie pracuję prawie rok i to zależy od koordynatorów w danym mieście,a nie od firmy! Mój koordynator jest rzetelny i uczciwy.Co miesiąc przedłuża mi umowę i nigdy nie pomylił się z moimi danymi i tak samo firma ,która przekazuje mi wynagrodzenie na konto,zaświadczenia na mój adres itp itd. Wypłata jest na czas a nawet czasami 1-2 dni wcześniej.Za dodatkowe jednorazowe zlecenia także do tej stałej pensji dołączają kasę i na przelew przekazują! Tak jest w Lublinie!

Ekstra
@Legita

Prawda, ja też padłam jego ofiarą i myślę, że wiele innych również.

Irena
@Legita

Witam, to skandal.! Dziękuję, podane są informacje, które się w głowie nie mieszczą! Każda Spółka Impela jest inna, zależy od przetargów, różne umowy.W ciągu roku kilka umów.Pozdrawiam.

Kacper

Czyli mówicie ze ta firma łamie prawo?

@Kacper

Pracownicy z kilkuletnim starzem mają jakieś uklady z kierownictwem. Jak to mozliwe ze ja dostałam wypowiedzenie bo zlozylam skargę na jedną z pracownic z którą sprzatalam i musialam wykonywać pracę za nią. Nie mam w umowie ,masz wykonywać pracę za tą sprzataczke jak ci każe, ani nikt wcześniej mnie o tym nie poinformował.

Byly

Miałam to samo,odeszłam z dnia na dzień a tej pani która po mnie jeździła w tym dniu zmarł ojciec i prosiła mnie o zastepstwo.Ja na to nieszczęścia chodzą parami ja od jutra nie pracuje????

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Kama Job Sp. z o.o.?

Styl jest jeden, stare pracownice szczują nowego, pomysłów nie brakuje , jeżeli dalej pracujesz idą na skargę do kierowniczki a ta Cię zwalnia. Nie wiem po co przyjmują nowych jak potem wyrzucają ich bez powodu. Zasada jest jedna Stary pracownik może wszystko, ubliżać, kłamać, nie pracować a i tak nowy do zwolnienia. Żadnych zasad .

Podpowiedzcie czy agencja potrzebuje dla siebie pracowników czy tylko dla swoich kontrahentów?

Grzesiek

Dobra firma ale trzeba jeszcze mieć chęci do pracy żeby być zadowolonym!!

Tomasz

Dają umowy zlecenia, gdzie zgodnie z charakterem wykonywanej pracy powinni dawać umowy o pracę.

Byly pracownik

Ja pracowałam w tej firmie w Gdansku do 12.10.2018.Wogole to mowiono mi ze pracuję w Impel market cos tam a umowe dostalam od Kama...To był straszne.Przez pół roku byłam szantazowana przez koordynatora możliwością zwolnienia mnie,dawanymi caly czas ogloszeniami na moje miejsce.Dodam, że koordynator twierdził że nie ma zastrzeżeń do mojej pracy.Zaczął mi mowic po pół roku pracy że powinnam mieć niższą stawkę bo nie pracuje w weekendy(od początku byłam przyjęta z wolnymi weekendami i taka stawką)Do nękania mnie dołączyła Pani na tym samym stanowisku co ja, razem ze mną pracującą.Oboje narzucali mi jak mam spędzać weekendy abym mogła podjąć pracę weekendowa,kiedy mam chodzić do lekarzy,że mam zostawić dorastajacego syna samemu sobie bo jest już duży itp.Wspolpracownica wyzwala mnie od " lewusow" ,że w weekendy " leżę do góry (usunięte przez administratora) "krzycząc na mnie przy tym.Ja natomiast w weekendy mam dodatkową pracę i nadrabiam zaległości z umowy o pracę którą jeszcze posiadam.Kiedy powiedziałam że wypowiadam umowę koleżanka skoczyla do mnie że jak to nikogo nie uprzedzilam że odejdę (umowa zlecenie- jeden dzień na wypowiedzenie).Straszyła, że szef mi nie zapłaci za przepracowane dni...Horror.Nie polecam nikomu.

Hjk

To samo. Ja zmieniłam numer telefonu i adres e mail na umowie. Nic to nie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Kama Job Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kama Job Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kama Job Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kama Job Sp. z o.o.
  • Bednarska 13B