Opinie o Nilfisk Polska Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nilfisk Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nilfisk Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nilfisk Polska Sp. z o.o. w Raszyn

Barbara Nowy wpis

Widziałam w ofercie pracy, ile zapewniają dodatków. Super to wygląda. No i tak teraz zastanawiam się nad aplikowaniem do pracy jako supply planner. I np. na święta dają prezenty. A co z premiami? Są dodatki finansowa właśnie na święta bożego narodzenia, wielkanocne lub inne?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Nilfisk Polska Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 27 lipca na Pracuj.pl.

Kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, Na świeżo po udziale w rekrutacji: 1. Telefon z zaproszeniem na rozmowę z działem HR (aplikacja teams). 2. Pierwsza rozmowa z Panią kadrową: - szczegółowy opis firmy i jej sytuacji/pozycji na rynku - pytania standardowe, w skrócie dotyczące CV oraz powód zmiany pracodawcy, brak pytań w języku obcym, jedno pytanie techniczne dotyczące znajomości SAPa - widełki na stanowisko specjalistyczne domniemam do 10k brutto, każda kwota powyżej była kwotą ponad budżet - benefefity: bony na święta, bon wakacyjny, luxmed i to by było na tyle; była wzmianka o cięciach na premiach itp. po okresie pandemii, większe benefity (w tym premie) tylko i wyłącznie na stanowiskach kierowniczych. W skrócie, luźna rozmowa z bardzo pozytywną osobą. Po rozmowie zaproszenie na drugą rozmowę z kierownictwem. Niestety do dziś dzień nie otrzymałem maila z linkiem do spotkania jak również nie udało mi się dodzwonić do działu HR w celu zapytania o spotkanie (nikt nie odbiera, nie odpisuje na smsy).

Palka Nowy wpis
@Kandydat

I nie dostaniesz odpowiedzi bo w tej firmie zarabia się bardzo mało. Na pewno nie tyle co jest napisane.

Czy w Nilfisk Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Stary

Witam Wszystkich, Firma obecna na rynku od 1999 roku, wiodący producent urządzeń do utrzymania czystości, niestety jak w wielu przypadkach nie dotyczy to rynku polskiego. Obecny zarząd jak i poszczególne komórki maja mgliste lub żadne pojęcie o przedmiocie, którym handlują, wszystko oparte jest na generowaniu zysku na podstawie analiz "słupków w Excelu". W zasadzie większość doświadczonej załogi jest historią, o obecnej (po za nielicznymi wyjątkami) szkoda pisać. Brak jakiejkolwiek stabilności zatrudnienia (po za przyjaciółmi "królika" bądź "judaszami"), pomysły oraz procedury wymyślane wewnątrz są mało efektywne, krótkowzroczne bądź ekonomicznie katastrofalne. Zatrudniając się w firmie obecnie, wskutek prowadzonej polityki trwającego "odstrzału" ludzi doświadczonych trudno będzie się czegokolwiek nauczyć, szybko zdobyć wiedzę i zebrać doświadczenie (nie ma do kogo). Kiedyś w tej firmie panowała bardzo dobra atmosfera, ludzie się wspierali, pomagali sobie nawzajem. Obecnie każdy ciągnie jak mu wygodnie i niewiele z tego wychodzi. SZKODA, BO PRODUKT DOBRY, NIESTETY BEZ ODPOWIEDNIEGO ZAPLECZA!?! Pozdrawiam. Pozdrawiam Wszystkich.

@Stary

Sytuacja uległa zmianie.

stary1

To pytanie, czy twierdzenie? Co by nie było nadal jest źle o czym świadczy m.in rotacja.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nilfisk Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier / Warehouse Clerk?
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii w Raszynie
Raszyn
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kosztorysant ds. Fit-Out
Raszyn
TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.

Dobre miejsce, stabilne płace. Natomiast wynagrodzenie mogłoby być wyższe po kilku latach pracy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nilfisk Polska Sp. zo.o.?

Były bieżący

Żeby była dobra atmosfera musiałyby odejść co najmniej 2 osoby.

Nilfisk Polska Sp. zo.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Raszyn. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Elwira

Zobaczymy ile wyniosą podwyżki? Bo przy ich braku, to ofert będzie więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Nilfisk Polska Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Nilfisk Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nilfisk Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nilfisk Polska Sp. z o.o.?

Nilfisk Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słowikowskiego 81A
    05-090 Raszyn
  • NIP: 9512084335 REGON: 015534632 KRS: 0000169123

Nilfisk Polska Sp. z o.o.