Opinie o EVERSIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EVERSIS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EVERSIS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EVERSIS Sp. z o.o. w Warszawa

dawnotemu

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Moje odczucia w pierwszych latach pracy były bardzo pozytywne, ale z czasem firma próbowała przekształcić się w takie mini-corpo. Niestety... bardzo nieudolnie, zaczął panować chaos w projektach i relacjach a praca przestała sprawiać mi satysfakcję i przyjemność. Pojawienie się nowego CEO w firmie też nie pomogło, a wręcz zaszkodziło (bardzo toksyczna osoba) postanowiłem odejść bo klimat był nie do zniesienia (z resztą wielu świetnych specjalistów na przestrzeni kilku ostatnich lat zrezygnowało...). Dziś pracuję również w firmie technologicznej w IT, ale to zupełnie inna jakość, wynagrodzenie i możliwości. Nie tęsknię.

alex
@dawnotemu

W pełni się z Tobą zgadzam. Ja również zrezygnowałam z pracy w firmie po tym, jak atmosfera stała się niezwykle napięta, a nowy CEO okazał się wyjątkowo toksycznym szefem.

Tabulator

Jakie zarobki?

Dagmara

Cześć, UV! Jesli ktoś jest zaangażowany i chętny do nauki, to jak najbardziej:). Wyślij proszę swoje CV na adres careers@eversis.com z adnotacją, że zgadzasz się na jego wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jeśli pojawi się stanowisko, które według nas byłoby dla Ciebie odpowiednie, odezwę się.

Mali Nowy wpis

Dzień dobry. Jest tu może ktoś kto aktualnie zatrudnia się jako Junior Sales Support Specialist i mógłby ocenić warunki? mam zamiar aplikować na aktualna ofertę ale liczę na wstępne zdanie dotyczące współpracy. Jak polecacie przygotować się do samej rozmowy? Jakie pytania zazwyczaj padają?

W internecie jest widoczna oferta dla Project Managera. Aktualnie pełnię te funkcję w innej firmie, chce się jak na razie tylko przyjrzeć wstępnie warunkom dla porównania. Czy możecie ocenić adekwatność wskazanych widełek placowych co do przydzielanych zadań?

Dagmara Gadomska Nowy wpis

Cześć, prowadzę tę rekrutację, więc jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszam do kontaktu (dgadomska@eversis.com lub na LinkedIn). Pozdrawiam Dagmara Gadomska HRBP, Eversis

dawnotemu

programistka89
@dawnotemu

potwierdzam i nie polecam no chyba, że jesteś studentem to na początek może być

Bartosz Szkudlarek
@dawnotemu

Hej Dawnotemu.  Szkoda, że od nas odszedłeś i nie udało nam się wspólnie zrealizować transformacji firmy. To prawda, firma nie wygląda tak samo jak wyglądała 8 czy 10 lat temu. To, co nazywasz przekształceniem w mini-corpo dla mnie jest zdefiniowaniem reguł pracy czy wprowadzeniem spójnego procesu produkcji oprogramowania. Coś, dzięki czemu każdy pracownik wie, czego firma od niego oczekuje. Muszę przyznać, że tego typu zmiany są trudne dla każdej organizacji i żadna nie uniknie przy tym pomyłek. Czy finalnie nam wyszło? Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze. A co ważniejsze, cały zespół aktywnie katalizuje te zmiany. Spróbuje poprzeć się danymi: - 43% pracowników Eversis pracuje dłużej niż 5 lat,  - 92% pracowników Eversis poleciłoby pracę w firmie swoim bliskim (ocena powyżej 7 w skali od 0-10). Trudno mi się odnieść do mojej toksyczności. Mogę za to zaproponować, aby każdy kandydat ocenił to sam. Biorę udział w większości rekrutacji, a jeśli nie to nie ma problemu, aby mnie doprosić na sesję trudnych pytań;-). Odniosę się jeszcze do przytaczanych wielu świetnych specjalistów, którzy odeszli. Ja widzę tylko tych wszystkich świetnych specjalistów, którzy zostali i wciąż z nami pracują;-). Pozdrawiam,  Bartosz Szkudlarek  CEO / Eversis

alex Nowy wpis
@dawnotemu

Dzień dobry. Wstępnie interesuję się ofertą dla Przedstawiciela z językiem angielskim. Liczę przy tym na aktualną opinię od kogoś kto teraz jest zatrudniony lub jeszcze niedawno pracował. Jakie są najczęstsze powody odejść jeśli już następują? I na jaki rozwój można liczyć?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EVERSIS Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sales Representative with English wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Bogusia

Cześć. :D tak jak mnie przekierowano, widziałam teraz ofertę dla asystentki działu sprzedaży. większość z treści oferty zdaje się być jasna, dobrze ze stawki już są podane. Zastanawia mnie tylko te 26 dni płatnego urlopu. Są wskazane dwie formy umowy b2b oraz uop. czy na kontrakcie także urlop byłby płatny?

@Bogusia

Cześć, Bogusia! Forma umowy zależy już tak naprawdę od preferencji kandydata. W kwestii urlopu - tak, mamy płatny urlop na B2B. Pozdrawiam Dagmara

Tabulator

Jakie zarobki?

@Tabulator

A o jakie stanowisko pytasz tak w sumie? Ja widziałam teraz dwie otwarte oferty przy juniorze .net są podane widełki od 7 do 10 tys. w tym przypadku od czego mogą zależeć te widełki? opowie ktoś o ostatnich projektach? I jak teraz rozmowa jest przeprowadzana?

@Kasia

Cześć, tak, przy wszystkich ogłoszeniach zawsze podajemy widełki. Przebieg rozmowy zależy od tego, czy jest to stanowisko techniczne, czy np. sprzedażowe. W przypadku programistów, devopsów, testerów na pierwszej rozmowie jest zarówno rozmowa HRowa, jak i techniczna i potem jest podejmowana decyzja. W przypadku analityków, PMów, czy salesów rekrutacja składa się z dwóch rozmów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas na careers@eversis.com Pozdrawiam Dagmara Gadomska

@Dagmara

Cześć, jak na razie widzę od was ofertę jedynie na wspomnianego Selsa. Jak teraz stoicie z projektami i ich wdrożeniem? Myślę o pracy jako Tester. Kiedy można byłoby się spodziewać ewentualnej oferty? I ile cały proces rekrutacji wtedy by trwał? Potrzebuje mniej więcej znać przedziałkę w dniach

Dagmara

Cześć VA! Na ten moment nie szukamy niestety nikogo do teamu testerów. Jeśli się to zmieni, na pewno pojawi się ogłoszenie na No Fluff Jobs - zachęcam do śledzenia. :) Pozdrawiam Dagmara Gadomska

@Dagmara

Hej, dajecie może szanse osobom o nieokreślonej ścieżce rozwoju? Chce się przebranżowić i mam co do tego dylemat, gdyż programowanie kiedyś było moim hobby, fajnie byłoby moc je wykonywać zawodowo. Czy trzymacie cv kandydatów, którzy wyślą je spontanicznie bez określenia danego stanowiska? będzie szansa na jakaś propozycje o ile cos się trafi?

Dev

W firmie najbardziej sobie ceniłem ludzi i atmosferę pracy. Bez korpo-gierek, eskalacji i niepotrzebnego ciśnienia. Warunki pracy bardzo dobre, wynagrodzenie rynkowe, co najmniej na poziomie znajomych w innych firmach. Projekty dosyć ciekawe, pozwalające na inwencję i rozwój. W szczególności satysfakcja z pracy z klientami, gdy czuło się docenianym i dostawało pozytywny feedback.

Pracownik programista

Rekrutując się do Eversis warto zwrócić uwagę na pewną kwestię. Ta firma składa się z dwóch części jedna to Java/Web/CMS/ESA i parę innych rzeczy, a druga to .NET/Telco/RPA. Jak rekrutujesz się na Java Developera to trafisz do tej pierwszej, a jak na .NET to do tej drugiej. Niby to jedna firma, ale te części działają niemal niezależnie i kultura pracy i ogólne odczucia będą bardzo się różnić zależnie czy pracujesz tu czy tu. Ja pracuje od kilku lat jako .NET Developer w tej drugiej części i moje parę słów na ten temat. Robota przy backendach webowych i mikroserwisach ASP.NET (zwykle dość nowe wersje), przy aplikacjach desktopowych w WPF oraz frontendzie w Angular. Pracuje się często w kilku projektach. Cały czas rozwija się narzędzie RPA Wizlink, a dodatkowo robi się przy jakiś projektach Telco typu software dla Call Center. Jak ktoś lubi siedzieć ciągle przy jednym projekcie to nie polecam. Jak ktoś lubi trochę przełamać rutyne i raz porobić w jednym projekcie, a potem trochę w drugim to polecam (ja akurat lubię). Niektórzy narzekają na chaos organizacyjny. Trochę się z tym można zgodzić, natomiast nikt tu nikogo nie goni z terminami, ani nie obwinia, że coś jest niegotowe, albo nie tak jak miało być, ogólnie bardzo miła atmosfera, więc ten lekki brak organizacji nie przeszkadza za bardzo, przynajmniej ja tego nie odczułem. Ani razu nie musiałem robić w weekendy, nadgodziny zdarzyły się tylko raz przez te kilka lat. Dodatkowo jeśli jest się zaangażowanym i lubi się przejmować inicjatywę to można samemu mieć duży wpływ na kszałt produktu, bo PM-owie w tej części firmy są bardzo otwarci na pomysły i sugestie developerów. Można pracować zdalnie lub z biura, jest tu pełna dowolność, godziny pracy elastyczne. Niektórzy w komentarzach narzekali na wysokość pensji. Ciężko mi się z tym zgodzić. Na start nie udało się wynegocjować wysokiej pensji, ale po paru miesiącach jak pokazałem się jako porządny pracownik i dobry programista, zwróciłem się o podwyżkę i dostałem bez problemu. Potem kolejne podwyżki mniej więcej co roku. Prawda, że nie ma jakiejś odgórnej polityki podwyżek czy awansów, ale jak ktoś uważa, że powinien zarabiać więcej to idzie do szefa i negocjuje podwyżkę i zwykle dostaje i zarabia stawki rynkowe. Formę umowy można zwykle dogadać i wybrać taką jaka jest akurat opłacalna dla obu stron zależnie czy jesteś studentem ile zarabiasz itp: zlecenie, UOP, B2B. Na koniec jeszcze raz podkreślę, że moja opinia może być pomocna wyłącznie dla osób rekrutujących się do części .NET-owej, ponieważ opisałem tylko tę część firmy.

Agnieszka
@Pracownik programista

Całkiem przyjemnie to wygląda, czytając twoją opinie. Jeżeli chodzi o te stawki, to każdy pracownik na danym dziale ma taką samą pensję czy właśnie zależne jest od możliwości? Ile na początek można netto msc liczyć?

@Agnieszka

Pensja jest sprawą indywidualną i wynika z kompetencji/doświadczenia konkretnego pracownika. Każdy po prostu negocjuje z szefem stawkę. W każdej chwili można pójść do szefa i negocjować podwyżkę. Od początku mojej pracy w firmie miałem już chyba 3 albo 4 podwyżki, więc jak najbardziej da się.

@Pracownik programista

3 lub 4? No to faktycznie chyba trzeba się jakoś wykazać? Sam o nie się ubiegałeś czy proponowano bezpośrednio nawet bez zapytania się o nie?

@Bożena

O ile pamiętam to dwa razy stwierdziłem, że zarabiam za mało i poszedłem i sam poprosiłem o podwyżkę i dostałem zgodę, raz dostałem podwyżkę przy okazji awansu, a raz szef na początku roku wyszedł z propozycją podwyżki inflacyjnej.

@Pracownik programista

Super, dzięki za odp., generalnie widzę, że szukają teraz do was na devopsa i analityka. A co z naborami na juniorów? tam widziałam mid senior. jaka perspektywa dla osoby bez komercyjnego doświadczenia i jakie stanowiska teraz w najbliższej przyszłości będą oferować? jakie projekty w planach?

@Bożena

Cześć, Bożena, w tym momencie nie mamy otwartych rekrutacji na stanowiska juniorskie, ale zachęcam do zaglądania na No Fluff Jobs, gdzie pojawiają się nasze ogłoszenia.

Bożena

hejka, widziałam jakiś czas temu dawne ogłoszenie na stanowisko sales representative, fajnie, że mają tu opcję zdalną. Chciałabym poznać czyjeś opinię odnośnie pracy na tym stanowisku jak w praktyce wygląda i co można wynieść z pracy na nim. Ktoś napisze? I jak często na nie tutaj szukają, wiadomo coś odnośnie przyszłego zapotrzebowania?

Osobiście bardzo lubię pracę w Eversis - dają dużo elastyczności i wolności, atmosfera jest bardzo fajna, a co do ulicy o której ktoś niżej wspomina - właśnie ją robią. :D

Maja

W takim razie możliwe są elastyczne godziny pracy? Albo zatrudnienie na część etatu?

@Maja

Tak, jak najbardziej.

Emilia

To znaczy na ile na przykład? Jak da radę na 1/4 etatu to daj znać. Pytanie czy wtedy też jest zatrudnienie przez firmę?

@Emilia

Cześć, napisz na careers@eversis.com - tam na pewno dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie EVERSIS Sp. z o.o. jako Analyst. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Dagmara

Cześć, udało nam się zatrudnić już kogoś na to stanowisko, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Eversis, to zachęcam do skontaktowania się z nami bezpośrednio office@eversis.com :)

gringo

Warunki projektów i zadań są ustalane przez nich, a nie przez Ciebie. Kierownictwo bardzo aroganckie. Jesteś programistą i musisz wczoraj zakończyć swój projekt. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz zwolniony i nawet nie zapłacą Ci za bieżący miesiąc, ponieważ zatrudnili Cię na podstawie umowy i wtedy mogą robić z Tobą, co chcą

username

Moja Opinia: Projekty bardzo ciekawe, z nastawieniem na rozwój typowo biznesowy, nietechnologiczny. Pomimo tego w projektach ma się możliwość poznania wielu technologi i zrozumienia działania procesów biznesowych. Uważam, że firma spełnia oczekiwania Juniorów i osób, które dopiero wchodzą do branży. Są doświadczeni developerzy, którzy zawsze pomagają i można się wiele nauczyć.

Misiek

Jak tu ze szkoleniami?

Kwiatek

Plusy: - mocny zespół - ciekawe projekty, poważne wyzwania - współpraca z ludźmi z ESA, ESOC, Airbus - piłkarzyki, bilard - nowa siedziba Minusy: - czasami spiętrzenie prac - dziórawa ul. Lirowa

Bono

Potwierdzam. Dobre nastawienie do studentów. Można pogodzić studiowanie z pracą. Pracuję 4 dni w tygodniu, ale nie ma problemu dogadać się gdy trzeba, żeby zmniejszyć liczbę przepracowanych godzin i podciągnąc naukę. Jest mocny zespół devów, jest kogo się zapytać i nie ma z tym problemu. Zarobki przyzwoite o ile jesteś dobry i doceniany.

pacman

Firma od ponad roku funkcjonuje pod nazwą Eversis. A teraz w kilku punktach: - wynagrodzenia poniżej rynku. Firma wierzy, że widełki podawane w branżowych ogłoszeniach to fikcja i nikt tyle tak naprawdę nie płaci. Sami oczywiście podają widełki, ale tylko jako wabik. - stawka którą usłyszysz, bo negocjacjami się tego nie da nazwać, już z Tobą zostanie. Po podpisaniu umowy nikt się już Tobą nie interesuje i nie łudź się że będzie jakaś rozmowa na temat stawek choćby po roku. - praca zdalna przestała tam istnieć. Niby jest, ale utrudniona formalnościami do granic. Masz być na miejscu i ma być nad Tobą kontrola. - projekty prowadzone chaotycznie, będziesz wykonywał/a obowiązki wykraczające poza Twoje stanowisko. - będziesz miał/a tyle rozwoju ile się porozwijasz w swoim wolnym czasie. Praca ze starymi technologiami, nowe zobaczysz jak je zaproponujesz i wdrożysz. - firma ma przedmiotowy stosunek do Ciebie - nie jesteś pracownikiem, tylko zasobem firmy. Parą rąk i zbiorem umiejętności (j/w. nabytych we własnym zakresie), które chcą zaoferować swoim klientom. Dowiesz się jako ostatni/a jakie mają wobec Ciebie plany, nikt nie będzie pytał Cię o zdanie. Na plus: koleżeńska atmosfera w zespołach i dużo fajnych ludzi, choć pewnie niewiele z tego jest już aktualne. Sporo osób odeszło lub zostało zwolnionych w wyniku cięcia kosztów.

bingobongo
@pacman

Zgadzam się ze wszystkim. Zmuszają cię również do pracy w weekendy

BB
@bingobongo

Ja usłyszałam że z racji sytuacji będą mniejsze pensje.

King
@bingobongo

Przez kilka lat pracowałem może 3-4 razy w weekend, Także to bzdura.

Pinky

Pracowałem w Eversis ponad rok jako junior. Czasem wkradał się chaos, ale jesli ktoś faktycznie chce się czegoś nauczyć i poznać nowe technologie, to przy wsparciu starszych pracowników z pewnością będzie miał do tego okazję. W pracy zawsze panowała miła atmosfera, był świetny kontakt z przełożonymi. Brak sztywnych godzin pracy i nadgodzin, w kwestii równoległego studiowania również można liczyć na pomoc w ustaleniu harmonogramu. Nie ma systemu podwyżek, ale spokojnie można dogadać się indywidualnie. Myślę, że mogę polecić firmę jako miejsce do zdobycia pierwszego doświadczenia.

KAM

Muszę wziąć firmę w obronę. Faktycznie był okres, kiedy zatrudniono kilka przypadkowych osób, głównie juniorów i wtedy było trochę chaosu. Ludzie Ci w większości się nie utrzymali i faktycznie mogą mieć żal o wszystko. W mojej ocenie obiektywną referencją firmy są projekty i klienci. To każdy może zweryfikować.

DevOps Man

Kochani uprzedzam Was przed firmą Eversis, jeżeli jesteście na etapie wykonywania zadania jako formę weryfikacji Waszych umiejętności.. Po rozmowie telefonicznej z dyrektorem otrzymalem maila. Dzień dobry, W związku z Pańskim zainteresowaniem nasza oferta pracy na stanowisko DevOps chciałabym zaprosić do procesu rekrutacyjnego. Proces wygląda następująco: 1. Wysyłamy zadanie do wykonania (instrukcja z zadaniem podstawowym oraz opcjami, namiarem na środowisko, gdzie będzie wykonywane oraz czasem wykonania). 2. Rozmowa rekrutacyjna cześć 1 – omówienie wykonanego zadania, weryfikacja umiejętności twardych. 3. Rozmowa rekrutacyjna cześć 2 – weryfikacja umiejętności miękkich. 4. W ciągu paru dni podejmujemy decyzje i powiadamiamy kandydata. Czasochłonność zadania oceniamy na 4-8 h. Prosiłabym o informacje na kiedy może wykonać Pan zadanie. Z góry bardzo dziękuję i w razie pytań służę pomocą. Pani od HR-u Prawdopodobnie firma szuka osób do wykonania zadania a nie jest zainteresowana współpracą. 28 lipca wykonałem zadanie i nie otrzymałem zadnej informacji zwrotnej, nie popieram takiego zachowania i jezeli taka sytuacja ma miejsce uprzedzam innych, zeby nie popelnili tego samego bledu co ja. Tak więc jeżeli Wasza rekrutacja będzie polegała na przeznaczeniu 8 godzin to pamiętajcie nie dajcie się (usunięte przez administratora)

Eversis HR
@DevOps Man

Bardzo przepraszamy, faktycznie taka sytuacja miała miejsce. Osoba odpowiedzialna za tę rekrutację poszła na urlop i nie zaktualizowała wcześniej informacji na Sharepoint.Oczywiście prześlemy ocenę zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o EVERSIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EVERSIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EVERSIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVERSIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EVERSIS Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 19 ocen.

EVERSIS Sp. z o.o.